• My Favorite Leagues
  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Basketball

Basketball Leagues

advertisement

Basketball Fixtures

Sat 25 Mar
March 2017
      Adriatic League: ABA - Semi Finals
21:00   KK PartizanSRB - - - - -    - 
  KK CedevitaCRO - - - - -     
      Asia (fiba): Asean Basketball Legaue
12:00   Saigon HeatVIE - - - - -    - 
  Singapore SlingersSIN - - - - -     
13:00   Kaohsiung Truth  - - - - -    - 
  Kl DragonsMAS - - - - -     
      Austria: Cup - Semi Final
18:00   WBC R. Wels   - - - - -    - 
  Kapfenberg   - - - - -     
20:15   Oberwart   - - - - -    - 
  Swans Gmunden   - - - - -     
      Brazil: NBB
19:00   Brasilia   - - - - -    - 
  Bauru   - - - - -     
22:00   Minas   - - - - -    - 
  Franca   - - - - -     
      Bulgaria: NBL
18:00   Balkan Botevgrad   - - - - -    - 
  Euroins Cherno More   - - - - -     
18:00   Rilski Sportist   - - - - -    - 
  Spartak Pleven   - - - - -     
      Croatia: A1
20:00   KK Jolly Jbs   - - - - -    - 
  KK Alkar   - - - - -     
20:00   Kk Skrljevo   - - - - -    - 
  Kk Hermes A.   - - - - -     
20:30   KK Kvarner 2010   - - - - -    - 
  KK Split   - - - - -     
      Czech Republic: NBL
17:00   BK Pardubice   - - - - -    - 
  BC Kolin   - - - - -     
18:00   CEZ Nymburk   - - - - -    - 
  BK Decin   - - - - -     
18:30   USK Praha   - - - - -    - 
  BK B&W Opava   - - - - -     
19:00   BC Svitavy   - - - - -    - 
  Lions J. Hradec   - - - - -     
20:00   Basketball Brno   - - - - -    - 
  NH Ostrava   - - - - -     
      Estonia: KML
17:00   Kk Parnu   - - - - -    - 
  BC Rakvere Tarvas   - - - - -     
18:00   Kk Rapla   - - - - -    - 
  Valga/M&m   - - - - -     
19:00   Tallinna Kalev   - - - - -    - 
  Tu/Rock   - - - - -     
      Europe: Vtb League
12:00   PBC Lokomotiv-KubanRUS - - - - -    - 
  ZenitRUS - - - - -     
14:00   BC Minsk-2006BLR - - - - -    - 
  Enisey KrasnoyaskRUS - - - - -     
      Finland: Korisliiga
16:00   Salon Vilpas   - - - - -    - 
  Helsinki Seagulls   - - - - -     
      France: LNB
19:30   Hyeres-Toulon Var Basket   - - - - -    - 
  Monaco   - - - - -     
21:00   Cholet Basket   - - - - -    - 
  Pau-Orthez   - - - - -     
21:00   JSF Nanterre   - - - - -    - 
  BCM Gravelines Dunkerque   - - - - -     
21:00   Le Mans   - - - - -    - 
  ASVEL Lyon-Villeurbanne   - - - - -     
21:00   Orleans   - - - - -    - 
  Nancy   - - - - -     
      Germany: BBL
21:30Canc   LTI Giessen 46ers          - 
  Phoenix Hagen           
21:30   Walter Tigers Tubingen   - - - - -    - 
  BG Gottingen   - - - - -     
      Greece: A1
17:00   Apollon Patron   - - - - -    - 
  Kolossos Rhodes   - - - - -     
17:00   Gs Kymis   - - - - -    - 
  Aris Thessalonikis   - - - - -     
17:00   Gs Lavriou   - - - - -    - 
  Doxa Lefkadas   - - - - -     
17:00   Trikala 2000   - - - - -    - 
  Koroivos Amal.   - - - - -     
19:30   PAOK   - - - - -    - 
  Promitheas Patras   - - - - -     
      Israel: Super League
18:40   Ironi Nahariya   - - - - -    - 
  Maccabi H. Haifa   - - - - -     
18:45   Maccabi R. Lez   - - - - -    - 
  Hapoel M. Jerusalem BC   - - - - -     
      Latvia: LBL
17:00   Bk Ogre   - - - - -    - 
  BC Liepajas Lauvas   - - - - -     
17:00   Bk Ventspils   - - - - -    - 
  SK Valmiera   - - - - -     
17:00   Jekabpils SC   - - - - -    - 
  Barons/LMT Riga   - - - - -     
      Lithuania: LKL
16:00   BC Prienai   - - - - -    - 
  KK Lietkabelis   - - - - -     
17:00   BC Lietuvos Rytas   - - - - -    - 
  BC Šiauliai   - - - - -     
17:00   Nevezis BC   - - - - -    - 
  BC Pieno Žvaigždės   - - - - -     
      Philippines: PBA - Commissioners Cup
11:00   Global Port   - - - - -    - 
  B-Meg Llamados   - - - - -     
      Poland: PLK
18:00   King W.M. SZCZ   - - - - -    - 
  Polpharma SG   - - - - -     
18:30   Pol. Kutno   - - - - -    - 
  Rosa Radom   - - - - -     
19:00   AZS Koszalin   - - - - -    - 
  Slamstal Ostrow   - - - - -     
19:00   Energa Czarni Slupsk   - - - - -    - 
  Polski C. Torun   - - - - -     
19:00   Miasto Szkla Krosno   - - - - -    - 
  Trefl Sopot   - - - - -     
19:00   Mks D. Gornicza   - - - - -    - 
  Jezioro Tarnobrzeg   - - - - -     
20:00   Wikana S. Lublin   - - - - -    - 
  PGE Turow   - - - - -     
      Romania: LNB
18:00   Csu A. Sibiu   - - - - -    - 
  Steaua Turabo   - - - - -     
19:30   Cs Phoenix Galati   - - - - -    - 
  Cs Dinamo Bucharest   - - - - -     
      Serbia: BLS - A League Regular Season
17:00   Kk Dinamik   - - - - -    - 
  OKK Beograd   - - - - -     
19:00   KK Vršac   - - - - -    - 
  KK Smederevo 1953   - - - - -     
20:30   KK Konstantin   - - - - -    - 
  KK Spartak S.   - - - - -     
21:00   Kk Dunav   - - - - -    - 
  KK Napredak   - - - - -     
21:00   KK Metalac   - - - - -    - 
  Kk Beovuk 72   - - - - -     
      Slovenia: 1A
17:00   KK Krka   - - - - -    - 
  Hopsi Polzela   - - - - -     
18:00   Kk Skofja Loka   - - - - -    - 
  Sencur Gor.   - - - - -     
20:00   Kk Helios Domzale   - - - - -    - 
  Zlatorog   - - - - -     
20:00   Rogaska   - - - - -    - 
  Kk Union Olimpija   - - - - -     
20:30   Portoroz   - - - - -    - 
  Tajfun Sentjur   - - - - -     
      Spain: ACB
20:00   Valencia BC   - - - - -    - 
  Unicaja Málaga   - - - - -     
      Switzerland: LNA
18:30   Bc Boncourt R.T.   - - - - -    - 
  BC Winterthur   - - - - -     
      Turkey: TBL
15:00   Tofas   - - - - -    - 
  Trabzonspor   - - - - -     
17:00   Pinar Karsiyaka   - - - - -    - 
  Istanbul BB   - - - - -     
17:30   Buyukcekmece Bk   - - - - -    - 
  Besiktas CT   - - - - -     
      United Kingdom: BBL
21:30   Bristol F.   - - - - -    - 
  Surrey United   - - - - -     
      USA: NBA
21:30   Los Angeles ClippersLAC - - - - -    - 
  Utah JazzUTH - - - - -     
      USA: Ncaa I-a - Quarter Final
20:00   Campbell   - - - - -    - 
  Furman   - - - - -     
23:00   Texas State   - - - - -    - 
  St. Peters   - - - - -     
Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2017
advertisement
advertisement