My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement
  • Europe (UEFA): All Latest Results & Next Matches

      Europe (UEFA): Euro Championship
  • FINAL
  • Sun 10 Jul 2016
  • 22:00AET * Portugal1 - 0France (0 - 0)  
  • SF
  • Thu 07 Jul 2016
  • 22:00FT Germany0 - 2France * (0 - 1)  
  • SF
  • Wed 06 Jul 2016
  • 22:00FT * Portugal2 - 0Wales (0 - 0)  

          Europe (UEFA): Euro Championship (W)
  • JUNE 2016
  • Tue 07 Jun 2016
  • 22:30FT Iceland (W)8 - 0FYR Macedonia (W) (6 - 0)
    21:00FT Rep. Of Ireland (W)9 - 0Montenegro (W) (3 - 0)
    20:30FT Czech Republic (W)3 - 0N. Ireland (W) (2 - 0)
    20:00FT Denmark (W)6 - 0Poland (W) (4 - 0)
    19:00FT Ukraine (W)2 - 0Greece (W) (2 - 0)
    19:00FT Wales (W)0 - 2Norway (W) (0 - 0)
    18:05FT Finland (W)0 - 0Portugal (W) (0 - 0)
    18:00FT Belarus (W)0 - 1Scotland (W) (0 - 1)
    18:00FT Serbia (W)0 - 7England (W) (0 - 3)
    17:00FT Georgia (W)0 - 7Italy (W) (0 - 3)
  • JUNE 2016
  • Mon 06 Jun 2016
  • 20:30FT Croatia (W)0 - 3Russia (W) (0 - 3)
    20:00FT Austria (W)4 - 0Israel (W) (3 - 0)
    19:00FT Estonia (W)0 - 1Bosnia & H. (W) (0 - 0)
    19:00FT Turkey (W)2 - 1Hungary (W) (2 - 1)
    18:45FT Sweden (W)6 - 0Moldova (W) (2 - 0)
  • JUNE 2016
  • Sat 04 Jun 2016
  • 19:30FT England (W)7 - 0Serbia (W) (3 - 0)
    18:00FT Czech Republic (W)0 - 5Switzerland (W) (0 - 3)
  • JUNE 2016
  • Fri 03 Jun 2016
  • 22:00FT France (W)1 - 0Greece (W) (1 - 0)
    21:30FT N. Ireland (W)4 - 0Georgia (W) (3 - 0)
    21:00FT Montenegro (W)0 - 3Portugal (W) (0 - 2)
    21:00FT Scotland (W)0 - 4Iceland (W) (0 - 1)
    19:00FT Estonia (W)0 - 5Belgium (W) (0 - 2)
    18:30FT FYR Macedonia (W)0 - 9Slovenia (W) (0 - 6)
    18:05FT Finland (W)4 - 1Rep. Of Ireland (W) (2 - 0)
  • JUNE 2016
  • Thu 02 Jun 2016
  • 20:00FT Denmark (W)4 - 0Slovakia (W) (1 - 0)
    19:05FT Norway (W)2 - 2Austria (W) (1 - 1)
    19:00FT Poland (W)0 - 4Sweden (W) (0 - 1)
    19:00FT Russia (W)2 - 0Turkey (W) (0 - 0)
    18:00FT Albania (W)0 - 3Romania (W) (0 - 1)
    15:00FT Kazakhstan (W)1 - 0Israel (W) (0 - 0)
  • APRIL 2016
  • Wed 03 Aug 2016
  • 21:30 N. Ireland (W) - Czech Republic (W) -  

          Europe (UEFA): Champions League
  • FIRST LEG
  • Tue 26 Jul 2016
  • 21:45FT Ajax1 - 1PAOK (0 - 1)  
    21:45FT NK dinamo zagreb2 - 0FC Dinamo Tbilisi (2 - 0)  
    21:45FT Shakhtar Donetsk2 - 0BSC Young Boys (1 - 0)  
    21:30FT FC rostov2 - 2Anderlecht (1 - 1)  
    21:15FT Partizani Tirana0 - 1Red Bull Salzburg (0 - 0)  
    21:15FT Viktoria Plzen0 - 0Qarabag Agdam FK (0 - 0)  
    21:00FT Bate Borisov1 - 0Dundalk (0 - 0)  
    21:00FT Ludogorets 19472 - 2Crvena Zvezda (1 - 0)  
    21:00FT Sparta Praha1 - 1Steaua Bucuresti (1 - 0)  
  • SECOND LEG
  • Wed 20 Jul 2016
  • 22:15FT FH hafnarfjordur2 - 2Dundalk * (1 - 0)  
    21:45FT * Celtic FC3 - 0Lincoln Red Imps FC (3 - 0)  
    21:45FT * NK dinamo zagreb3 - 2Vardar Skopje (0 - 1)  
    21:15FT * AS Trencin2 - 3Olimpija Ljubljana (2 - 2)  
    20:30PEN Ferencvarosi TC1 - 1
    (1 - 3)
    Partizani Tirana * (1 - 1)  
    20:15FT IFK Norrkoping3 - 2Rosenborg * (0 - 1)  
    19:00FT F91 Dudelange1 - 1Qarabag Agdam FK * (0 - 0)  
    17:00FT * FC Astana2 - 1FK Zalgiris Vilnius (1 - 0)  
  • FIRST LEG
  • Wed 27 Jul 2016
  • 17:00 FC Astana - Celtic FC -  
    20:15 Rosenborg - APOEL -  
    20:30 FC Astra Giurgiu - FC Copenhagen -  
    21:30 AS Trencin - Legia Warszawa -  
    21:30 Fenerbahce - Monaco -  
    21:45 Olympiakos Piraeus - Hapoel Beer Sheva -  
  • SECOND LEG
  • Tue 02 Aug 2016
  • 19:30 Qarabag Agdam FK - Viktoria Plzen -  
    20:00 APOEL - Rosenborg -  
    20:00 FC Dinamo Tbilisi - NK dinamo zagreb -  
    21:30 Crvena Zvezda - Ludogorets 1947 -  
    22:00 Dundalk - Bate Borisov -  

          Europe (UEFA): Europa League
  • SECOND LEG
  • Thu 21 Jul 2016
  • 22:05PEN * Zaglebie Lubin0 - 0
    (4 - 3)
    FK Partizan (0 - 0)  
    22:00FT Hearts1 - 2Birkirkara * (0 - 0)  
    21:45PEN Buducnost Podgorica2 - 0
    (2 - 4)
    genk * (2 - 0)  
    21:45FT * Cork City1 - 0BK Hacken (1 - 0)  
    21:45FT St. Patricks Ath.0 - 1Dinamo Minsk * (0 - 1)  
    21:30FT Cukaricki1 - 1Videoton FC * (1 - 0)  
    21:30FT * HNK hajduk split2 - 1Acsmu Poli Iasi (1 - 1)  
    21:30FT * NK domzale2 - 1Shakhter Soligorsk (1 - 0)  
    21:15FT * Spartak Trnava2 - 0Shirak FC (0 - 0)  
    21:00FT * B.B. Ankaraspor5 - 0FC Zimbru Chisinau (2 - 0)  
    21:00PEN * Brondby IF0 - 1
    (5 - 3)
    Hibernian (0 - 0)  
    21:00FT * FK Shkendija 791 - 0Neftchi Baku (1 - 0)  
    20:45FT GAP Connah S Quay FC1 - 2Vojvodina * (0 - 1)  
    20:30FT FK Kukesi1 - 4Austria Vienna * (0 - 1)  
    20:00FT * A.E. Kition Larnaca2 - 0Cliftonville FC (1 - 0)  
    20:00FT College Europa FC0 - 1AIK stockholm * (0 - 0)  
    20:00FT * Grasshopper-Club2 - 1KR Reykjavik (1 - 0)  
    20:00FT * IFK Goteborg0 - 0Piast Gliwice (0 - 0)  
    20:00FT Levski Sofia1 - 1Maribor * (1 - 0)  
    20:00FT * Maccabi Tel Aviv2 - 1Kairat Almaty (1 - 0)  
    20:00AET Odd Grenland3 - 1Pas Giannina * (0 - 0)  
    20:00FT * Qabala2 - 0MTK Budapest FC (2 - 0)  
    20:00FT * Slavia Praha2 - 0Levadia Tallinn (1 - 0)  
    20:00AET Stromsgodset2 - 2Sonderjyske * (2 - 0)  
    20:00FT Vaduz2 - 2FC midtjylland * (0 - 1)  
    19:30FT Omonia3 - 2Beitar Jerusalem * (2 - 2)  
    19:00FT * HJK helsinki1 - 0Beroe (1 - 0)  
    19:00PEN * Kalju Nomme1 - 1
    (5 - 3)
    Maccabi Haifa (0 - 1)  
    19:00FT * NK lokomotiva zagreb3 - 0Rops (1 - 0)  
    19:00FT * Torpedo Zhodino1 - 0Debreceni VSC (1 - 0)  
    18:30FT * FK jelgava3 - 0Slovan Bratislava (1 - 0)  
    18:00FT FK Ventspils0 - 1Aberdeen * (0 - 0)  
  • SECOND LEG
  • Wed 20 Jul 2016
  • 19:00FT Kapaz0 - 2Admira Wacker Modling * (0 - 1)  
  • FIRST LEG
  • Thu 28 Jul 2016
  • 18:00 A.E. Kition Larnaca - Spartak Moscow -  
    19:30 Fc Oleksandriya - HNK hajduk split -  
    19:45 Heracles - Arouca -  
    20:00 Austria Vienna - Spartak Trnava -  
    20:00 FK jelgava - Beitar Jerusalem -  
    20:00 IFK Goteborg - HJK helsinki -  
    20:00 Lille OSC - Qabala -  
    20:00 NK lokomotiva zagreb - Vorskla Poltava -  
    20:00 Slavia Praha - Rio Ave -  
    20:00 Torpedo Zhodino - Rapid Vienna -  
    20:00 Zaglebie Lubin - Sonderjyske -  
    20:30 Birkirkara - Krasnodar -  
    20:30 Istanbul BB - HNK rijeka -  
    20:45 FC Luzern - Sassuolo -  
    20:45 Grasshopper-Club - Apollon Limassol -  
    21:00 B.B. Ankaraspor - Kalju Nomme -  
    21:00 FK Shkendija 79 - Mlada Boleslav -  
    21:00 genk - Cork City -  
    21:00 Panathinaikos - AIK stockholm -  
    21:00 Pandurii TG Jiu - Maccabi Tel Aviv -  
    21:00 Vojvodina - Dinamo Minsk -  
    21:15 Hertha BSC Berlin - Brondby IF -  
    21:30 Gent - Viitorul Constanta -  
    21:30 Videoton FC - FC midtjylland -  
    21:45 Aberdeen - Maribor -  
    21:45 AZ Alkmaar - Pas Giannina -  
    21:45 NK domzale - West Ham -  
    22:00 AS Saint-Etienne - AEK Athens -  
    22:05 Admira Wacker Modling - Slovan Liberec -  
  • SECOND LEG
  • Wed 03 Aug 2016
  • 22:05 Slovan Liberec - Admira Wacker Modling -  

          Europe (UEFA): Uefa Cup
  • FINAL
  • Wed 20 May 2009
  • 21:45AET * Shakhtar Donetsk2 - 1Werder Bremen (1 - 1)  

          Europe (UEFA): Intertoto Cup
  • 2
  • Sun 27 Jul 2008
  • 19:00AET * VfB Stuttgart3 - 0FC Saturn Ramenskoye (0 - 0)  
    18:00FT FK Riga0 - 0IF elfsborg * (0 - 0)  
    16:45FT * Rosenborg2 - 0NAC Breda (1 - 0)  
  • 2
  • Sat 26 Jul 2008
  • 22:00FT * Dep. La Coruna1 - 0Bnei Sakhnin (1 - 0)  
    22:00FT * Napoli1 - 0Panionios (0 - 0)  
    21:00FT Budapest Honved1 - 2Sturm Graz * (1 - 0)  
    21:00FT * SC Braga3 - 0Sivasspor (1 - 0)  
    20:45FT Chernomorets Burgas0 - 1Grasshopper-Club * (0 - 0)  
    20:30FT * FC Vaslui2 - 0Neftchi Baku (2 - 0)  
    19:15FT * Aston Villa1 - 0Odense (0 - 0)  
    19:00PEN Tavriya Simferopol1 - 0
    (9 - 10)
    Stade Rennais (0 - 0)  

          Europe (UEFA): Super Cup
  • SC
  • Tue 11 Aug 2015
  • 21:45AET * FC Barcelona5 - 4Sevilla (3 - 1)  
  • SC
  • Tue 09 Aug 2016
  • 21:45 Real Madrid - Sevilla -  

          Europe (UEFA): U21 Championship
  • JUNE 2016
  • Fri 03 Jun 2016
  • 20:45FT Sweden (U21)3 - 2Georgia (U21) (1 - 1)
  • JUNE 2016
  • Thu 02 Jun 2016
  • 20:00FT Faroe Islands (U21)1 - 6Finland (U21) (1 - 4)
  • SEPTEMBER 2016
  • Thu 01 Sep 2016
  • 18:00 Croatia (U21) - Sweden (U21) -
    18:00 Estonia (U21) - Georgia (U21) -
    18:00 Faroe Islands (U21) - Russia (U21) -
    18:00 Hungary (U21) - Liechtenstein (U21) -
    18:00 Lithuania (U21) - Andorra (u21) -
    18:00 Montenegro (U21) - Czech Republic (U21) -
    18:00 Spain (U21) - San Marino (U21) -
    18:00 Turkey (U21) - Cyprus (U21) -
  • SEPTEMBER 2016
  • Fri 02 Sep 2016
  • 18:00 Belarus (U21) - Netherlands (U21) -
    18:00 Bosnia & Herzegovina (U21) - Norway (U21) -
    18:00 Finland (U21) - Austria (U21) -
    18:00 Greece (U21) - Albania (U21) -
    18:00 Italy (U21) - Serbia (U21) -
    18:00 Latvia (U21) - Moldova (U21) -
    18:00 Malta (U21) - Belgium (U21) -
    18:00 Northern Ireland (U21) - Iceland (U21) -
    18:00 Portugal (U21) - Israel (U21) -
    18:00 Rep. Of Ireland (u21) - Slovenia (U21) -
    18:00 Romania (U21) - Luxembourg (U21) -
    18:00 Scotland (U21) - F.Y.R. of Macedonia (U21) -
    18:00 Switzerland (U21) - Kazakhstan (U21) -
    18:00 Ukraine (U21) - France (U21) -
    18:00 Wales (U21) - Denmark (U21) -
  • SEPTEMBER 2016
  • Mon 05 Sep 2016
  • 18:00 Cyprus (U21) - Slovakia (U21) -
    18:00 Sweden (U21) - Spain (U21) -
  • SEPTEMBER 2016
  • Tue 06 Sep 2016
  • 18:00 Armenia (U21) - Bulgaria (U21) -
    18:00 Azerbaijan (U21) - Faroe Islands (U21) -
    18:00 Belgium (U21) - Czech Republic (U21) -
    18:00 Bosnia & Herzegovina (U21) - Switzerland (U21) -
    18:00 Denmark (U21) - Romania (U21) -
    18:00 England (U21) - Norway (U21) -
    18:00 F.Y.R. of Macedonia (U21) - Northern Ireland (U21) -
    18:00 Finland (U21) - Germany (U21) -
    18:00 France (U21) - Iceland (U21) -
    18:00 Georgia (U21) - Croatia (U21) -
    18:00 Israel (U21) - Liechtenstein (U21) -
    18:00 Italy (U21) - Andorra (u21) -
    18:00 Latvia (U21) - Montenegro (U21) -
    18:00 Portugal (U21) - Greece (U21) -
    18:00 Russia (U21) - Austria (U21) -
    18:00 Serbia (U21) - Rep. Of Ireland (u21) -
    18:00 Turkey (U21) - Belarus (U21) -
    18:00 Ukraine (U21) - Scotland (U21) -
    18:00 Wales (U21) - Luxembourg (U21) -

          Europe (UEFA): U19 Championship
  • FINAL
  • Sun 24 Jul 2016
  • 21:30FT France (U19)4 - 0Italy (U19) (2 - 0)
  • WCPO
  • Thu 21 Jul 2016
  • 20:00PEN * Germany (U19)3 - 3
    (5 - 4)
    Netherlands (U19) (1 - 0)  
  • SF
  • Thu 21 Jul 2016
  • 18:00FT Portugal (U19)1 - 3France (U19) * (1 - 1)  
    13:00FT England (U19)1 - 2Italy (U19) * (0 - 1)  
  • 3
  • Mon 18 Jul 2016
  • 13:00FT England (U19)2 - 1Croatia (U19) (2 - 0)
    13:00FT Netherlands (U19)1 - 5France (U19) (1 - 2)
  • OCTOBER 2016
  • Tue 04 Oct 2016
  • 18:00 Austria (U19) - Lithuania (U19) -
    18:00 Bosnia & Herzegovina (U19) - Azerbaijan (U19) -
  • OCTOBER 2016
  • Thu 06 Oct 2016
  • 18:00 Austria (U19) - Azerbaijan (U19) -
    18:00 Belgium (U19) - Finland (U19) -
    18:00 Czech Republic (U19) - Slovenia (U19) -
    18:00 F.Y.R. of Macedonia (u19) - Northern Ireland (U19) -
    18:00 France (U19) - Estonia (U19) -
    18:00 Germany (U19) - Albania (U19) -
    18:00 Lithuania (U19) - Bosnia & Herzegovina (U19) -
    18:00 Netherlands (U19) - San Marino (U19) -
    18:00 Norway (U19) - Romania (U19) -
    18:00 Rep. Of Ireland (u19) - Gibraltar (U19) -
    18:00 Russia (U19) - Kazakhstan (U19) -
    18:00 Slovakia (U19) - Poland (U19) -
    18:00 Turkey (U19) - Iceland (U19) -
    18:00 Ukraine (U19) - Latvia (U19) -
  • OCTOBER 2016
  • Sat 08 Oct 2016
  • 18:00 Albania (U19) - Rep. Of Ireland (u19) -
    18:00 Estonia (U19) - Czech Republic (U19) -
    18:00 F.Y.R. of Macedonia (u19) - Poland (U19) -
    18:00 France (U19) - Slovenia (U19) -
    18:00 Germany (U19) - Gibraltar (U19) -
    18:00 Kazakhstan (U19) - Belgium (U19) -
    18:00 Latvia (U19) - Turkey (U19) -
    18:00 Netherlands (U19) - Romania (U19) -
    18:00 Northern Ireland (U19) - Slovakia (U19) -
    18:00 Russia (U19) - Finland (U19) -
    18:00 San Marino (U19) - Norway (U19) -
    18:00 Ukraine (U19) - Iceland (U19) -
  • OCTOBER 2016
  • Sun 09 Oct 2016
  • 18:00 Azerbaijan (U19) - Lithuania (U19) -
    18:00 Bosnia & Herzegovina (U19) - Austria (U19) -

          Europe (UEFA): U17 Championship
  • FINAL
  • Sat 21 May 2016
  • 19:00PEN * Portugal (U17)1 - 1
    (5 - 4)
    Spain (U17) (1 - 1)
  • SF
  • Wed 18 May 2016
  • 19:00FT Germany (U17)1 - 2Spain (U17) * (1 - 0)  
    14:00FT * Portugal (U17)2 - 0Netherlands (U17) (1 - 0)  
  • QF
  • Sun 15 May 2016
  • 19:00FT Sweden (U17)0 - 1Netherlands (U17) * (0 - 0)  
    15:00FT * Spain (U17)1 - 0England (U17) (1 - 0)  
  • SEPTEMBER 2016
  • Fri 16 Sep 2016
  • 18:00 Portugal (U17) - Malta (U17) -
    18:00 Scotland (U17) - Wales (U17) -
  • SEPTEMBER 2016
  • Sun 18 Sep 2016
  • 18:00 Scotland (U17) - Malta (U17) -
    18:00 Wales (U17) - Portugal (U17) -
  • SEPTEMBER 2016
  • Mon 19 Sep 2016
  • 18:00 Slovakia (U17) - Northern Ireland (U17) -
    18:00 Spain (U17) - San Marino (U17) -
  • SEPTEMBER 2016
  • Wed 21 Sep 2016
  • 18:00 Malta (U17) - Wales (U17) -
    18:00 Portugal (U17) - Scotland (U17) -
    18:00 San Marino (U17) - Slovakia (U17) -
    18:00 Spain (U17) - Northern Ireland (U17) -

          Europe (UEFA): Cup Winners Cup
  • 1
  • Wed 19 May 1999
  • 03:00FT Lazio2 - 1Mallorca (1 - 1)

          Europe (UEFA): Youth League
  • FINAL
  • Mon 18 Apr 2016
  • 18:00FT PSG (U19)1 - 2Chelsea FC (U19) (0 - 1)  
  • SF
  • Fri 15 Apr 2016
  • 18:00FT Real Madrid (U19)1 - 3PSG (U19) * (1 - 1)  
    14:00FT * Chelsea FC (U19)3 - 0Anderlecht (U19) (1 - 0)  

          Europe (UEFA): Champions League (W)
  • FINAL
  • Thu 26 May 2016
  • 19:00PEN VfL Wolfsburg (W)1 - 1
    (3 - 4)
    Lyon (W) * (0 - 1)  
  • 1
  • Tue 23 Aug 2016
  • 17:00 Apollon Limassol(w) - Ki Klaksvik (W) -
    17:00 Avaldsnes (W) - Newry City Fc (W) -
    17:00 Biik Kazygurt (W) - Wexford Youths (W) -
    17:00 Fc Zurich (W) - Slovan Bratislava (W) -
    17:00 Gintra Univ. (W) - Arf Criuleni -
    17:00 Konak Bld.Spor (W) - Hibernians Fc (W) -
    17:00 Medyk Konin (W) - Breznica Pljevija (W) -
    17:00 Nsa Sofia (W) - Cardiff Met. (W) -
    17:00 Olimpia Cluj (W) - Parnu Jk (W) -
    17:00 Paok (W) - Hajvalia (W) -
    17:00 Pk-35 (W) - Benfica (W) -
    17:00 Pomurje (W) - Vllaznia (W) -
    17:00 Sfk 2000 Sarajevo(w) - Ramat Hasharon (W) -
    17:00 Spartak Subotica (W) - Breidablik (W) -
    17:00 Standard Liege (W) - Fc Minsk (W) -
    17:00 Twente (W) - Ferencvarosi Tc (W) -
    17:00 Zhytlobud Kharkiv(w) - Rigas FS (W) -
    17:00 Znk Osijek (W) - Zfk Dragon 2014 (W) -
  • 2
  • Thu 25 Aug 2016
  • 17:00 Apollon Limassol(w) - Hajvalia (W) -
    17:00 Benfica (W) - Avaldsnes (W) -
    17:00 Biik Kazygurt (W) - Arf Criuleni -
    17:00 Breidablik (W) - Nsa Sofia (W) -
    17:00 Fc Minsk (W) - Znk Osijek (W) -
    17:00 Fc Zurich (W) - Vllaznia (W) -
    17:00 Ferencvarosi Tc (W) - Konak Bld.Spor (W) -
    17:00 Ki Klaksvik (W) - Paok (W) -
    17:00 Olimpia Cluj (W) - Breznica Pljevija (W) -
    17:00 Parnu Jk (W) - Medyk Konin (W) -
    17:00 Pk-35 (W) - Newry City Fc (W) -
    17:00 Ramat Hasharon (W) - Zhytlobud Kharkiv(w) -
    17:00 Sfk 2000 Sarajevo(w) - Rigas FS (W) -
    17:00 Slovan Bratislava (W) - Pomurje (W) -
    17:00 Spartak Subotica (W) - Cardiff Met. (W) -
    17:00 Standard Liege (W) - Zfk Dragon 2014 (W) -
    17:00 Twente (W) - Hibernians Fc (W) -
    17:00 Wexford Youths (W) - Gintra Univ. (W) -
  • 3
  • Sun 28 Aug 2016
  • 17:00 Arf Criuleni - Wexford Youths (W) -
    17:00 Avaldsnes (W) - Pk-35 (W) -
    17:00 Breznica Pljevija (W) - Parnu Jk (W) -
    17:00 Cardiff Met. (W) - Breidablik (W) -
    17:00 Gintra Univ. (W) - Biik Kazygurt (W) -
    17:00 Hajvalia (W) - Ki Klaksvik (W) -
    17:00 Hibernians Fc (W) - Ferencvarosi Tc (W) -
    17:00 Konak Bld.Spor (W) - Twente (W) -
    17:00 Medyk Konin (W) - Olimpia Cluj (W) -
    17:00 Newry City Fc (W) - Benfica (W) -
    17:00 Nsa Sofia (W) - Spartak Subotica (W) -
    17:00 Paok (W) - Apollon Limassol(w) -
    17:00 Pomurje (W) - Fc Zurich (W) -
    17:00 Rigas FS (W) - Ramat Hasharon (W) -
    17:00 Vllaznia (W) - Slovan Bratislava (W) -
    17:00 Zfk Dragon 2014 (W) - Fc Minsk (W) -
    17:00 Zhytlobud Kharkiv(w) - Sfk 2000 Sarajevo(w) -
    17:00 Znk Osijek (W) - Standard Liege (W) -

    Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2016
    advertisement
    advertisement