• My Favorite Leagues
  • Add your favorite league or match by clicking on button.
  • International Ice Hockey
  • Ice Hockey Leagues
advertisement

Russia: All Leagues & Cups - Latest Results & Fixtures

      Russia: KHL
  • 1
  • 15.10.21  19:30FT   HC CSKA Moscow   2 1 1 0    3  
      Admiral Vladivostok   1 0 1 0     
    15.10.21  19:30AOT   Jokerit   5 1 2 1 1  9  
      SKA Saint Petersburg   4 1 2 1 0   
    15.10.21  19:30AP   Kunlun Red Star   1 0 0 1 0 03  
      Barys Astana   2 0 1 0 0 1 
    15.10.21  19:00AOT   Torpedo Nizhny Novgorod   2 0 1 0 1  3  
      Amur Khabarovsk   1 0 0 1 0   
    15.10.21  17:00AOT   Avtomobilist Yekaterinburg   4 0 1 2 1  7  
      Salavat Yulayev   3 1 0 2 0   
    15.10.21  17:00FT   Traktor Chelyabinsk   4 1 0 3    6  
      HC Sochi   2 2 0 0     
    14.10.21  19:30AOT   Dynamo Minsk   1 0 0 1 0  3  
      HC Spartak Moscow   2 1 0 0 1   
    14.10.21  19:30FT   Dynamo Riga   4 2 1 1    7  
      Neftekhimik   3 1 1 1     
    14.10.21  18:30FT   Jokerit   4 1 1 2    7  
      Sibir Novosibirsk   3 1 2 0     
    14.10.21  17:00FT   Metallurg Magnitogorsk   2 0 1 1    3  
      AK Bars Kazan   1 1 0 0     
    13.10.21  19:30FT   Avangard Omsk   4 0 2 2    5  
      Barys Astana   1 0 0 1     
    13.10.21  19:30FT   HC CSKA Moscow   1 0 0 1    6  
      Amur Khabarovsk   5 2 2 1     
    13.10.21  19:30AOT   Lokomotiv   2 0 1 0 1  3  
      Severstal Cherepovets   1 0 1 0 0   
    13.10.21  19:30FT   SKA Saint Petersburg   5 1 3 1    8  
      HC Dynamo Moscow   3 1 1 1     
    13.10.21  19:30FT   Vityaz   1 0 1 0    4  
      Torpedo Nizhny Novgorod   3 0 1 2     
    13.10.21  17:00AP   Avtomobilist Yekaterinburg   4 2 0 2 0 09  
      HC Sochi   5 1 1 2 0 1 
    12.10.21  19:30AOT   Dynamo Minsk   6 2 3 0 1  11  
      Kunlun Red Star   5 1 3 1 0   
    12.10.21  19:30FT   Dynamo Riga   4 1 0 3    5  
      Sibir Novosibirsk   1 0 1 0     
    12.10.21  18:30FT   Jokerit   3 0 1 2    9  
      Neftekhimik   6 2 2 2     
    12.10.21  17:00AP   Salavat Yulayev   2 0 0 2 0 05  
      AK Bars Kazan   3 0 1 1 0 1 
    12.10.21  12:30FT   Admiral Vladivostok   2 0 2 0    6  
      Traktor Chelyabinsk   4 1 1 2     
    16.10.21  17:00   Avangard Omsk   - - - -    - 
      Sibir Novosibirsk   - - - -     
    16.10.21  17:00   Severstal Cherepovets   - - - -    - 
      Neftekhimik   - - - -     
    16.10.21  17:00   Vityaz   - - - -    - 
      Dynamo Riga   - - - -     
    17.10.21  15:00   Metallurg Magnitogorsk   - - - -    -  
      Salavat Yulayev   - - - -     
    17.10.21  15:00   Traktor Chelyabinsk   - - - -    -  
      HC Dynamo Moscow   - - - -     
    17.10.21  17:00   Lokomotiv   - - - -    -  
      Kunlun Red Star   - - - -     
    17.10.21  17:10   Dynamo Minsk   - - - -    -  
      Admiral Vladivostok   - - - -     
    17.10.21  17:30   AK Bars Kazan   - - - -    -  
      Amur Khabarovsk   - - - -     
    17.10.21  17:30   SKA Saint Petersburg   - - - -    -  
      Barys Astana   - - - -     
    18.10.21  19:00   Torpedo Nizhny Novgorod   - - - -    -  
      Avtomobilist Yekaterinburg   - - - -     
    18.10.21  19:30   HC Sochi   - - - -    -  
      Avangard Omsk   - - - -     
    18.10.21  19:30   HC Spartak Moscow   - - - -    -  
      HC CSKA Moscow   - - - -     
    18.10.21  19:30   Vityaz   - - - -    -  
      Sibir Novosibirsk   - - - -     
    19.10.21  17:00   Traktor Chelyabinsk   - - - -    -  
      Salavat Yulayev   - - - -     
    19.10.21  19:00   Lokomotiv   - - - -    -  
      Admiral Vladivostok   - - - -     
    19.10.21  19:00   Neftekhimik   - - - -    -  
      Amur Khabarovsk   - - - -     
    19.10.21  19:00   Severstal Cherepovets   - - - -    -  
      Kunlun Red Star   - - - -     
    19.10.21  19:10   Dynamo Minsk   - - - -    -  
      Barys Astana   - - - -     
    19.10.21  19:30   AK Bars Kazan   - - - -    -  
      HC Dynamo Moscow   - - - -     
    19.10.21  19:30   Dynamo Riga   - - - -    -  
      Metallurg Magnitogorsk   - - - -     
    19.10.21  19:30   SKA Saint Petersburg   - - - -    -  
      Jokerit   - - - -     
          Russia: VHL
  • 1
  • 15.10.21  19:30FT   HC Rostov   5 2 1 2    8  
      Lada Togliatti   3 1 2 0     
    15.10.21  19:00FT   AKM   0 0 0 0    2  
      Dizel Penza   2 2 0 0     
    15.10.21  19:00FT   Buran Voronezh   2 0 2 0    7  
      Bars Kazan   5 1 1 3     
    15.10.21  18:30FT   HC Tambov   2 0 0 2    2  
      VVS Samara   0 0 0 0     
    15.10.21  15:00FT   Metallurg Novokuznetsk   5 2 1 2    8  
      Chelmet Chelyabinsk   3 1 2 0     
    15.10.21  15:00AOT   Sokol Krasnoyarsk   1 0 0 1 0  3  
      Yuzhny Ural Orsk   2 0 0 1 1   
    15.10.21  14:00FT   Yermak Angarsk   1 0 1 0    4  
      Zauralye Kurgan   3 0 2 1     
    14.10.21  17:00FT   HC Yugra   3 0 1 2    3  
      Khimik   0 0 0 0     
    14.10.21  17:00FT   Rubin Tyumen   4 0 0 4    7  
      SKA-Neva   3 1 1 1     
    14.10.21  17:00FT   Zvezda Chekhov   5 1 2 2    9  
      Dinamo Saint Petersburg   4 2 0 2     
    14.10.21  16:00AOT   Omskie Krylia   3 0 2 1 0  7  
      Gornyak Uchaly   4 0 3 0 1   
    13.10.21  19:30FT   HC Rostov   5 0 2 3    8  
      VVS Samara   3 1 2 0     
    13.10.21  19:00AOT   AKM   3 0 1 1 1  5  
      Bars Kazan   2 0 1 1 0   
    13.10.21  19:00FT   Buran Voronezh   2 1 1 0    11  
      Lada Togliatti   9 3 3 3     
    13.10.21  18:30FT   HC Tambov   1 1 0 0    5  
      Dizel Penza   4 1 1 2     
    13.10.21  17:00FT   Toros Neftekamsk   3 2 1 0    5  
      Izhstal Izhevsk   2 0 0 2     
    13.10.21  14:00AOT   Yermak Angarsk   4 1 0 2 1  7  
      Yuzhny Ural Orsk   3 1 1 1 0   
    12.10.21  19:00FT   Zvezda Chekhov   5 2 1 2    7  
      Ryazan   2 1 1 0     
    12.10.21  17:00AOT   HC Yugra   3 0 1 2 0  7  
      SKA-Neva   4 2 1 0 1   
    12.10.21  17:00AOT   Rubin Tyumen   1 1 0 0 0  3  
      Dinamo Saint Petersburg   2 0 1 0 1   
    12.10.21  16:00FT   Omskie Krylia   3 0 1 2    4  
      Zauralye Kurgan   1 1 0 0     
    12.10.21  15:00FT   Sokol Krasnoyarsk   6 2 2 2    7  
      Chelmet Chelyabinsk   1 0 0 1     
    12.10.21  13:00AOT   Metallurg Novokuznetsk   3 0 2 0 1  5  
      Gornyak Uchaly   2 2 0 0 0   
    16.10.21  15:00   Rubin Tyumen   - - - -    - 
      Khimik   - - - -     
    16.10.21  15:00   Toros Neftekamsk   - - - -    - 
      Molot Perm   - - - -     
    16.10.21  17:00   Zvezda Chekhov   - - - -    - 
      SKA-Neva   - - - -     
    17.10.21  12:00   Yermak Angarsk   - - - -    -  
      Gornyak Uchaly   - - - -     
    17.10.21  13:00   HC Rostov   - - - -    -  
      Bars Kazan   - - - -     
    17.10.21  13:00   Sokol Krasnoyarsk   - - - -    -  
      Zauralye Kurgan   - - - -     
    17.10.21  14:00   Omskie Krylia   - - - -    -  
      Chelmet Chelyabinsk   - - - -     
    17.10.21  17:00   AKM   - - - -    -  
      VVS Samara   - - - -     
    17.10.21  17:00   HC Tambov   - - - -    -  
      Lada Togliatti   - - - -     
    18.10.21  19:00   Ryazan   - - - -    -  
      Neftyanik Almetyevsk   - - - -     
    19.10.21  15:00   Sokol Krasnoyarsk   - - - -    -  
      Gornyak Uchaly   - - - -     
    19.10.21  16:30   Yuzhny Ural Orsk   - - - -    -  
      HC Yugra   - - - -     
    19.10.21  19:00   AKM   - - - -    -  
      Lada Togliatti   - - - -     
          Russia: MHL
  • 1
  • 15.10.21  19:00FT   SKA-Varyagi   2 1 1 0    6  
      Sakhalinskie Akuly   4 2 2 0     
    15.10.21  18:30FT   Dinamo Saint Petersburg Juniors   6 2 3 1    7  
      Tayfun   1 0 0 1     
    15.10.21  18:30FT   HC Riga   0 0 0 0    3  
      Almaz   3 2 0 1     
    15.10.21  17:00AP   MHC Spartak   4 1 1 1 0 17  
      Atlanty   3 0 1 2 0 0 
    15.10.21  15:00FT   Tyumensky Legion   1 1 0 0    3  
      JHC Avto   2 0 0 2     
    15.10.21  14:30FT   Sibirskie Snaipery   1 0 1 0    3  
      Molot-Prikamye Perm Juniors   2 1 0 1     
    15.10.21  13:00FT   Mikhaylov Academy   5 1 4 0    9  
      Krasnaya Armiya   4 3 0 1     
    15.10.21  10:00FT   Kuznetskie Medvedi   0 0 0 0    5  
      Tolpar   5 0 2 3     
    14.10.21  19:00FT   Mikhaylov Academy   0 0 0 0    3  
      Krasnaya Armiya   3 1 2 0     
    14.10.21  19:00FT   Russkie Vityazi   7 2 2 3    8  
      MHC Dynamo   1 0 1 0     
    14.10.21  18:30FT   HC Riga   3 2 0 1    9  
      Almaz   6 3 3 0     
    14.10.21  18:00FT   Lokomotiv Yaroslavl 2   0 0 0 0    4  
      Ladya Togliatti Juniors   4 0 2 2     
    14.10.21  17:00FT   Chaika   4 1 3 0    5  
      Sarmaty   1 1 0 0     
    14.10.21  17:00AOT   MHC Spartak   4 1 1 1 1  7  
      Atlanty   3 2 0 1 0   
    14.10.21  17:00FT   Reaktor   0 0 0 0    9  
      Stalnye Lisy   9 3 2 4     
    14.10.21  17:00AP   Sputnik Almetyevsk   1 0 1 0 0 03  
      Belye Medvedi   2 1 0 0 0 1 
    14.10.21  14:30AP   Sibirskie Snaipery   2 1 0 0 0 13  
      Molot-Prikamye Perm Juniors   1 0 0 1 0 0 
    14.10.21  13:00AOT   Kuznetskie Medvedi   3 2 0 1 0  7  
      Tolpar   4 1 2 0 1   
    13.10.21  19:00FT   Kapitan Stupino   1 0 1 0    7  
      SKA-1946   6 3 3 0     
    13.10.21  18:00FT   Lokomotiv Yaroslavl 2   3 0 1 2    5  
      Ladya Togliatti Juniors   2 0 1 1     
    13.10.21  17:00FT   Chaika   1 0 1 0    1  
      Sarmaty   0 0 0 0     
    13.10.21  17:00FT   Mamonty Yugry   2 1 1 0    5  
      JHC Avto   3 1 0 2     
    13.10.21  17:00FT   Reaktor   4 2 2 0    9  
      Stalnye Lisy   5 2 2 1     
    13.10.21  17:00FT   Sputnik Almetyevsk   3 0 2 1    5  
      Belye Medvedi   2 0 1 1     
    13.10.21  15:00FT   Tyumensky Legion   2 0 1 1    6  
      Omskie Yastreby   4 1 1 2     
    12.10.21  19:00AP   Kapitan Stupino   4 3 0 0 0 17  
      SKA-1946   3 2 1 0 0 0 
    12.10.21  19:00FT   Russkie Vityazi   1 1 0 0    3  
      MHC Dynamo   2 0 0 2     
    12.10.21  19:00FT   SKA-Varyagi   4 0 1 3    7  
      Tayfun   3 0 1 2     
    12.10.21  18:30FT   Dinamo Saint Petersburg Juniors   4 0 3 1    5  
      Sakhalinskie Akuly   1 0 1 0     
    12.10.21  17:00FT   Mamonty Yugry   2 0 0 2    6  
      JHC Avto   4 2 0 2     
    12.10.21  11:00FT   Tyumensky Legion   2 0 0 2    10  
      Omskie Yastreby   8 3 3 2     
    16.10.21  13:00   Dinamo Saint Petersburg Juniors   - - - -    - 
      Tayfun   - - - -     
    16.10.21  13:00   SKA-Varyagi   - - - -    - 
      Sakhalinskie Akuly   - - - -     
    16.10.21  15:00   Mamonty Yugry   - - - -    - 
      Omskie Yastreby   - - - -     
    17.10.21  11:00   Tyumensky Legion   - - - -    -  
      JHC Avto   - - - -     
    17.10.21  13:00   Chaika   - - - -    -  
      Ladya Togliatti Juniors   - - - -     
    17.10.21  13:00   Lokomotiv Yaroslavl 2   - - - -    -  
      Sarmaty   - - - -     
    17.10.21  13:00   Reaktor   - - - -    -  
      Belye Medvedi   - - - -     
    17.10.21  13:00   Sputnik Almetyevsk   - - - -    -  
      Stalnye Lisy   - - - -     
    17.10.21  15:00   Mamonty Yugry   - - - -    -  
      Omskie Yastreby   - - - -     
    18.10.21  13:00   Kuznetskie Medvedi   - - - -    -  
      Molot-Prikamye Perm Juniors   - - - -     
    18.10.21  13:00   Lokomotiv Yaroslavl 2   - - - -    -  
      Sarmaty   - - - -     
    18.10.21  14:30   Sibirskie Snaipery   - - - -    -  
      Tolpar   - - - -     
    18.10.21  16:30   Reaktor   - - - -    -  
      Belye Medvedi   - - - -     
    18.10.21  17:00   Chaika   - - - -    -  
      Ladya Togliatti Juniors   - - - -     
    18.10.21  17:00   Sputnik Almetyevsk   - - - -    -  
      Stalnye Lisy   - - - -     
    18.10.21  18:00   Loko   - - - -    -  
      Kapitan Stupino   - - - -     
    18.10.21  18:30   Almaz   - - - -    -  
      Russkie Vityazi   - - - -     
    18.10.21  19:00   Atlanty   - - - -    -  
      HC Riga   - - - -     
    18.10.21  19:00   MHC Dynamo   - - - -    -  
      Krylya Sovetov   - - - -     
    18.10.21  19:00   SKA-1946   - - - -    -  
      Amurskie Tigry   - - - -     
    19.10.21  13:00   Almaz   - - - -    -  
      Russkie Vityazi   - - - -     
    19.10.21  13:00   Kuznetskie Medvedi   - - - -    -  
      Molot-Prikamye Perm Juniors   - - - -     
    19.10.21  14:30   Sibirskie Snaipery   - - - -    -  
      Tolpar   - - - -     
    19.10.21  18:00   Loko   - - - -    -  
      Kapitan Stupino   - - - -     
    19.10.21  19:00   Atlanty   - - - -    -  
      HC Riga   - - - -     
    19.10.21  19:00   MHC Dynamo   - - - -    -  
      Krylya Sovetov   - - - -     
    19.10.21  19:00   SKA-1946   - - - -    -  
      Amurskie Tigry   - - - -     
          Russia: Super Liga
  • FINALS
  • 11.04.08  16:00FT   Salavat Yulayev   4 1 0 3    5  
      Lokomotiv   1 1 0 0     
    09.04.08  18:00FT   Lokomotiv   1 0 0 1    1  
      Salavat Yulayev   0 0 0 0     
          Russia: Liga Pro
  • final
  • 13.05.20  00:40FT   Ledianye Voiny   5 1 1 3    8  
      Boevye Lisy   3 1 2 0     
    12.05.20  23:45FT   Rakety   1 0 0 1    5  
      Chetyre Ronina   4 2 2 0     
    12.05.20  22:45FT   Chetyre Ronina   1 0 0 1    4  
      Boevye Lisy   3 1 0 2     
    12.05.20  21:45AP   Ledianye Voiny   4 2 1 0 0 17  
      Rakety   3 1 2 0 0 0 
    12.05.20  20:40FT   Serp i Molot   1 0 0 1    5  
      Kings Town   4 2 0 2     
    12.05.20  19:30FT   Broneboytsy   0 0 0 0    4  
      Reaktivatori   4 3 1 0     
    12.05.20  18:35FT   Kings Town   3 1 1 1    5  
      Reaktivatori   2 1 1 0     
    12.05.20  17:40AP   Broneboytsy   0 0 0 0 0 01  
      Serp i Molot   1 0 0 0 0 1 
    12.05.20  17:00FT   Ice Banda   0 0 0 0    1  
      Moskovskiy Eshelon   1 0 1 0     
    12.05.20  15:40AP   Shest Trolley   4 1 0 2 0 17  
      Chetyre Ledokola   3 0 0 3 0 0 
    12.05.20  14:45FT   Moskovskiy Eshelon   3 3 0 0    4  
      Chetyre Ledokola   1 0 1 0     
    12.05.20  13:40FT   Ice Banda   4 0 1 3    6  
      Shest Trolley   2 1 0 1     
    12.05.20  12:30AP   Serp i Molot   4 0 1 2 0 17  
      Reaktivatori   3 1 1 1 0 0 
    12.05.20  11:25FT   Broneboytsy   0 0 0 0    3  
      Kings Town   3 2 0 1     
    12.05.20  10:25FT   Kings Town   3 0 3 0    3  
      Reaktivatori   0 0 0 0     
    12.05.20  09:20AP   Serp i Molot   3 0 1 1 0 15  
      Broneboytsy   2 1 1 0 0 0 
    12.05.20  08:20FT   Kings Town   5 0 1 4    9  
      Serp i Molot   4 2 1 1     
    12.05.20  07:15FT   Reaktivatori   1 0 0 1    3  
      Broneboytsy   2 1 1 0     
    12.05.20  00:40FT   Boevye Lisy   1 0 0 1    3  
      Chetyre Ronina   2 1 1 0     
    11.05.20  23:35AP   Rakety   1 0 1 0 0 03  
      Stalnye Kabany   2 0 0 1 0 1 
    11.05.20  22:40FT   Stalnye Kabany   0 0 0 0    1  
      Chetyre Ronina   1 0 0 1     
    11.05.20  21:40AP   Boevye Lisy   2 1 0 0 0 13  
      Rakety   1 0 0 1 0 0 
    11.05.20  20:40AP   Reaktivatori   4 1 1 1 0 17  
      Serp i Molot   3 2 0 1 0 0 
    11.05.20  19:35FT   Kings Town   1 0 0 1    3  
      Broneboytsy   2 1 0 1     
    11.05.20  18:35AP   Broneboytsy   4 2 1 1 0 09  
      Serp i Molot   5 1 1 2 0 1 
    11.05.20  17:35FT   Reaktivatori   3 2 0 1    5  
      Kings Town   2 0 1 1     
    11.05.20  16:35FT   Shest Trolley   2 1 1 0    8  
      Moskovskiy Eshelon   6 4 2 0     
    11.05.20  15:35FT   Molotoboytsy   5 2 3 0    5  
      Ice Banda   0 0 0 0     
    11.05.20  14:25FT   Ice Banda   2 2 0 0    6  
      Moskovskiy Eshelon   4 2 2 0     
    11.05.20  13:05FT   Molotoboytsy   1 0 0 1    4  
      Shest Trolley   3 1 1 1     
    11.05.20  12:25FT   Kings Town   2 1 1 0    7  
      Serp i Molot   5 2 1 2     
    11.05.20  11:15FT   Broneboytsy   2 1 1 0    8  
      Reaktivatori   6 1 2 3     
    11.05.20  10:15FT   Reaktivatori   3 3 0 0    4  
      Serp i Molot   1 0 0 1     
    11.05.20  09:10FT   Broneboytsy   2 1 1 0    6  
      Kings Town   4 1 1 2     
    11.05.20  08:15FT   Kings Town   5 2 2 1    7  
      Reaktivatori   2 2 0 0     
    11.05.20  07:10AP   Serp i Molot   3 1 0 2 0 07  
      Broneboytsy   4 2 0 1 0 1 
    11.05.20  01:00FT   Rakety   0 0 0 0    3  
      Boevye Lisy   3 2 1 0     
    11.05.20  00:05FT   Ledianye Voiny   2 0 1 1    6  
      Chetyre Ronina   4 3 1 0     
    10.05.20  23:05AP   Chetyre Ronina   2 0 1 1 0 05  
      Boevye Lisy   3 1 1 0 0 1 
    10.05.20  21:50AP   Ledianye Voiny   4 1 2 1 0 09  
      Rakety   5 3 0 1 0 1 
    10.05.20  20:40AP   Serp i Molot   5 3 0 1 0 19  
      Kings Town   4 3 1 0 0 0 
    10.05.20  19:40FT   Broneboytsy   2 0 1 1    3  
      Reaktivatori   1 0 1 0     
    10.05.20  18:40AP   Kings Town   2 0 1 0 0 13  
      Reaktivatori   1 0 1 0 0 0 
    10.05.20  17:30FT   Broneboytsy   2 0 1 1    5  
      Serp i Molot   3 0 1 2     
    10.05.20  16:20FT   Ice Banda   4 1 3 0    7  
      Shest Trolley   3 1 1 1     
    10.05.20  15:15FT   Moskovskiy Eshelon   1 0 0 1    4  
      Chetyre Ledokola   3 1 0 2     
    10.05.20  14:15FT   Shest Trolley   4 0 2 2    5  
      Chetyre Ledokola   1 0 0 1     
    10.05.20  13:20AP   Ice Banda   1 0 0 0 0 11  
      Moskovskiy Eshelon   0 0 0 0 0 0 
    10.05.20  12:20FT   Serp i Molot   3 0 1 2    5  
      Kings Town   2 1 0 1     
    10.05.20  11:20AP   Broneboytsy   2 0 2 0 0 05  
      Reaktivatori   3 1 0 1 0 1 
    10.05.20  10:20FT   Reaktivatori   6 2 3 1    8  
      Kings Town   2 1 0 1     
    10.05.20  09:20FT   Broneboytsy   1 0 1 0    6  
      Serp i Molot   5 2 3 0     
    10.05.20  08:25AP   Serp i Molot   3 1 2 0 0 07  
      Reaktivatori   4 1 1 1 0 1 
    10.05.20  07:15FT   Kings Town   4 1 2 1    9  
      Broneboytsy   5 2 0 3     
    10.05.20  00:55FT   Boevye Lisy   0 0 0 0    3  
      Chetyre Ronina   3 1 1 1     
    09.05.20  23:55FT   Rakety   1 0 1 0    6  
      Stalnye Kabany   5 2 1 2     
    09.05.20  23:00FT   Chetyre Ronina   4 2 0 2    6  
      Stalnye Kabany   2 0 2 0     
    09.05.20  22:00FT   Rakety   1 0 1 0    6  
      Boevye Lisy   5 2 3 0     
    09.05.20  21:00FT   Reaktivatori   6 2 2 2    10  
      Kings Town   4 1 1 2     
    09.05.20  19:55AP   Serp i Molot   4 0 1 2 0 17  
      Broneboytsy   3 0 3 0 0 0 
    09.05.20  18:50AP   Kings Town   3 1 0 1 0 15  
      Broneboytsy   2 0 1 1 0 0 
    09.05.20  17:55FT   Serp i Molot   2 0 1 1    5  
      Reaktivatori   3 1 1 1     
    09.05.20  16:40FT   Moskovskiy Eshelon   6 2 1 3    8  
      Ice Banda   2 1 1 0     
    09.05.20  15:40FT   Chetyre Ledokola   3 0 3 0    5  
      Shest Trolley   2 1 1 0     
    09.05.20  14:40FT   Ice Banda   3 1 2 0    4  
      Shest Trolley   1 1 0 0     
    09.05.20  13:40AP   Moskovskiy Eshelon   3 1 0 1 0 15  
      Chetyre Ledokola   2 0 1 1 0 0 
    09.05.20  12:40FT   Serp i Molot   0 0 0 0    3  
      Reaktivatori   3 1 1 1     
    09.05.20  11:30AP   Broneboytsy   3 2 0 0 0 15  
      Kings Town   2 0 1 1 0 0 
    09.05.20  10:30FT   Kings Town   3 3 0 0    3  
      Reaktivatori   0 0 0 0     
    09.05.20  09:25FT   Serp i Molot   2 1 1 0    3  
      Broneboytsy   1 0 0 1     
    09.05.20  08:25FT   Kings Town   5 1 2 2    8  
      Serp i Molot   3 2 1 0     
    09.05.20  07:20AP   Reaktivatori   2 1 0 1 0 05  
      Broneboytsy   3 0 2 0 0 1 
          Russia: Comet Division
  • 1
  • 20.07.20  18:00FT   Ledoviy Desant   4 1 2 1    6  
      Ershistie Tigry   2 0 2 0     

    Get all of the latest ice hockey results from Russia along with livescore updates from all of today's ice hockey games for all of the major leagues in Russia and worldwide! ScoresPro tracks all of the games for the current season of the Russian ice hockey leagues including leagues, cups, friendly matches & international tournaments like the KHL, VHL, MHL, Super Liga, Liga Pro & Comet Division. We also track a variety of hockey stats from all the games taking place in Russia including first, second and third period scorers, goal scorers & more from all of the ice hockey games due to be played only at ScoresPro - #1 Livescore website for Ice Hockey!

    Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2021

    Livescore Data Services


    advertisement