My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
14:30FT Norwich (20) 0 - 1 Brighton (15) 0 - 1 
17:00FT Leicester (4) 3 - 0 Crystal Palace (14) 0 - 0 
17:00FT Manchester United (5) 5 - 2 Bournemouth (19) 3 - 1 
19:30FT Wolves (6) 0 - 2 Arsenal (7) 0 - 1 
22:00FT Chelsea (3) 3 - 0 Watford (17) 2 - 0 
 
18:00FT Celta Vigo (17) 1 - 1 Real Betis (14) 1 - 0
20:30FT Valladolid (13) 1 - 0 Alaves (15) 0 - 0
23:00FT Granada CF (10) 2 - 2 Valencia (8) 0 - 0
 
17:00FT IF Fuglafjordur (6) 1 - 2 HB Torshavn (1) 1 - 1 
19:00FT AB Argir (9) 0 - 4 B36 Torshavn (4) 0 - 1 
19:00FT Skala IF (10) 0 - 4 Vikingur Gota (5) 0 - 4 
19:30FT KI Klaksvik (3) 2 - 1 TB/FCS/Royn (8) 0 - 1 
21:00FT NSI Runavik (2) 1 - 0 EB/Streymur (7) 1 - 0 
 
18:15FT Juventus (1) 4 - 1 Torino (16) 2 - 1
20:30FT Sassuolo (10) 4 - 2 Lecce (17) 1 - 1
22:45FT Lazio (2) 0 - 3 AC Milan (5) 0 - 2
 
19:00FT Vitoria Setubal (16) 2 - 3 Pacos Ferreira (13) 2 - 0
21:15FT Portimonense (17) 0 - 1 Guimaraes (7) 0 - 0
23:15FT Benfica (2) 3 - 1 Boavista (10) 3 - 0
23:30FT SC Braga (4) 4 - 0 Aves (18) 0 - 0
 
16:30FT Dinamo Moscow (8) 0 - 1 Arsenal Tula (10) 0 - 1
18:30FT Krylya Sovetov (15) 0 - 0 FC Rostov (4) 0 - 0
18:30FT Spartak Moscow (7) 2 - 3 Tambov (14) 1 - 0
20:30FT Akhmat Grozny (13) 0 - 4 CSKA Moscow (5) 0 - 0
20:30FT Lokomotiv Moscow (2) 0 - 0 PFC Sochi (11) 0 - 0
 
19:15FT FC Basel 1893 (3) 2 - 0 Neuchatel Xamax FC (10) 1 - 0
21:30FT FC Zurich (4) 2 - 0 Servette FC (5) 1 - 0
 
10:00FT Floreat Athena (1) 3 - 1 Armadale (11) 1 - 0 
10:00FT ECU Joondalup (7) 2 - 0 Cockburn City (8) 1 - 0 
10:00FT Gwelup Croatia (2) 1 - 1 Inglewood United (4) 0 - 0 
10:00FT Balcatta (5) 1 - 1 Perth Glory Youth (10) 1 - 0 
10:00FT Rockingham City FC (12) 1 - 6 Sorrento (6) 0 - 2 
 
10:00Pst Sydney Olympic (11) -:- Sutherland Sharks (10)  
12:00Pst Marconi Stallions (1) -:- North Shore Mariners (6)  
 
09:30FT Port Darwin (6) 2 - 3 Mindil Aces (2) 2 - 2 
13:30FT Darwin Hearts FC (5) 0 - 2 Casuarina (3) 0 - 0 
 
08:30FT Adelaide Victory (10) 1 - 2 Fulham United FC (4) 1 - 2 
08:30FT Seaford Rangers (11) 2 - 4 West Adelaide (1) 1 - 2 
08:30FT Sturt Lions (3) 4 - 1 Western Strikers (12) 3 - 0 
08:30FT White City (8) 0 - 0 West Torrens Birkalla (5) 0 - 0 
12:30FT Adelaide Hills (7) 3 - 3 South Adelaide (2) 2 - 1 
12:30FT Vipers FC (9) 1 - 0 Playford City Patriots (6) 0 - 0 
 
10:00Pst Hakoah Sydney City (11) -:- St George (6)  
11:00Pst Bonnyrigg White Eagles (9) -:- Western Sydney Wanderers FC Youth (5)  
11:00Pst Mounties Wanderers (10) -:- Spirit FC (4)  
12:00Pst Blacktown Spartans (2) -:- St George City (1)  
12:00Pst Northern Tigers (7) -:- Hills United FC (12)  
12:00Pst SD Raiders FC (8) -:- Central Coast Mariners Youth (3)  
 
18:00FT Austria Vienna (1) 1 - 0 SV Mattersburg (4) 0 - 0
18:00FT SKN ST. Polten (3) 2 - 0 SCR Altach (2) 0 - 0
18:00FT WSG Wattens (6) 0 - 0 Admira Wacker (5) 0 - 0
 
16:00FT Bate Borisov (2) 0 - 1 FC Energetik-Bgu Minsk (4) 0 - 1
18:00FT Gorodeya (13) 2 - 2 FC Vitebsk (9) 1 - 1
20:00FT Neman (3) 1 - 0 FC Isloch Minsk R. (8) 0 - 0
 
17:00FT FC Smorgon (3) 1 - 2 Gomelzheldortrans (2) 1 - 0 
17:30FT Volna Pinsk (8) 1 - 2 Naftan (13) 1 - 1 
18:00FT Oshmyany (9) 1 - 1 FC Gomel (7) 0 - 0 
19:00FT FC Orsha (11) 0 - 0 Sputnik (1) 0 - 0 
 
22:00Pst Avai -:- Figueirense  
22:00Pst Confianca-Se -:- Brasilia  
22:00Pst CRB -:- America Mineiro  
22:00Pst Cruzeiro -:- Ponte Preta  
22:00Pst Cuiaba -:- Nautico Recife  
22:00Pst Guarani Campinas -:- Sampaio Correa  
22:00Pst Juventude -:- Operario-PR  
22:00Pst Oeste -:- Botafogo SP  
22:00Pst Parana -:- Chapecoense-SC  
22:00Pst Vitoria -:- CSA  
 
23:00Pst Altos -:- Luverdense  
23:00Pst Santos AP -:- Moto Club  
23:00Pst Sao Raimundo -:- River AC  
 
23:00Pst Atletico Cajazeirense -:- America-RN  
23:00Pst Globo FC -:- Campinense  
23:00Pst Guarany De Sobral -:- Afogados  
23:00Pst Salgueiro -:- Floresta  
 
23:00Pst Aguia Negra -:- Operario VG  
23:00Pst Goiania -:- Vitoria ES  
23:00Pst Uniao Rondonopolis -:- CRAC  
 
23:00Pst Atletico Alagoinhas -:- Tupynambas  
23:00Pst Caldense -:- Palmas  
23:00Pst Gama -:- Bahia De Feira  
 
23:00Pst Bangu -:- Ferroviaria  
23:00Pst Cabofriense -:- Toledo  
23:00Pst Cascavel -:- Portuguesa-Rj  
23:00Pst Mirassol -:- Nacional-PR  
 
23:00Pst Caxias -:- Novorizontino  
23:00Pst Sao Caetano -:- Joinville  
23:00Pst Sao Luiz -:- Marcilio Dias  
23:00Pst Tubarao -:- Pelotas  
 
11:30FT Boeung Ket FC (3) 3 - 0 Soltilo Angkor (12) 2 - 0 
11:30FT National Sports Academy (13) 0 - 10 Svay Rieng FC (1) 0 - 4 
11:30FT Police Commissary (11) 1 - 4 Kirivong Sok Sen Chey (7) 0 - 1 
 
09:00Canc Chongqing Lifan 0 - 0 Guangzhou Evergrande FC  
09:00Canc Dalian Aerbin 0 - 0 Jiangsu Suning  
09:00Canc Hebei Zhongji 0 - 0 Beijing Guoan  
09:00Canc Shandong Luneng 0 - 0 Guangzhou R&F  
09:00Canc Shanghai Shenhua 0 - 0 Henan Jianye  
09:00Canc Shijiazhuang Y. J. 0 - 0 Qingdao Huanghai  
09:00Canc Tianjin Songjiang 0 - 0 Shanghai SIPG  
09:00Canc Wuhan Zall 0 - 0 Tianjin Teda  
 
19:55FT Istra 1961 (9) 2 - 2 HNK Gorica (6) 1 - 0
22:05FT NK Lokomotiva Zagreb (2) 3 - 1 Inter Zapresic (10) 1 - 0
22:05FT NK Varazdin (8) 1 - 0 NK Slaven Belupo (7) 0 - 0
 
18:00FT Hradec Kralove (4) 1 - 0 Usti nad Labem (7) 0 - 0 
18:00FT Lisen (11) 2 - 3 Dukla Praha (3) 2 - 1
18:00FT Slavoj Vysehrad (13) 2 - 7 Brno (2) 0 - 2
18:00FT Viktoria Zizkov (5) 0 - 1 Vlasim (8) 0 - 0 
18:00FT Vysocina Jihlava (6) 3 - 2 Prostejov (9) 0 - 1 
 
14:20FT Middelfart (3) 5 - 0 Bronshoj BK (10) 3 - 0 
15:00FT Aarhus Fremad (2) 7 - 0 Frem (11) 3 - 0 
15:00FT AB Copenhagen (7) 1 - 1 HIK (8) 0 - 1 
15:00FT Brabrand (4) 1 - 0 Vanlose (9) 0 - 0 
15:00FT Jammerbugt FC (6) 0 - 0 FC Helsingor (1) 0 - 0 
 
14:00FT VSK Aarhus (3) 0 - 3 B93 (1) 0 - 1 
15:00FT FC Sydvest 05 (7) 0 - 1 Hillerod Fodbold (2) 0 - 0 
15:00FT Ringkobing IF (12) 2 - 4 Holbaek (4) 1 - 2 
15:00FT Vejgaard B (11) 2 - 4 FA 2000 (5) 1 - 4 
15:15FT Naesby (9) 1 - 2 Skovshoved IF (8) 0 - 2 
15:30FT Dalum (6) 1 - 1 Slagelse (10) 1 - 0 
 
14:30FT Derby (7) 1 - 1 Nottingham Forest (5) 0 - 1 
17:00FT Blackburn (9) 1 - 3 Leeds (1) 0 - 2 
17:00FT Brentford (3) 3 - 0 Wigan (16) 1 - 0 
17:00FT Bristol City (12) 0 - 1 Cardiff (6) 0 - 0 
17:00FT Fulham (4) 1 - 0 Birmingham (17) 0 - 0 
17:00FT Huddersfield (18) 0 - 0 Preston (11) 0 - 0 
17:00FT Luton (24) 0 - 5 Reading (13) 0 - 3 
17:00FT Stoke City (19) 4 - 0 Barnsley (23) 3 - 0 
 
13:00FT Skala II (1) 1 - 0 Undrid FF (8)  
14:00FT NSI Runavik III (3) 3 - 1 Vikingur III (9)  
15:00FT TB Tvoeroyri II (6) 2 - 1 B68 Toftir II (4)  
16:00FT Klaksvik III (10) 1 - 3 FC Suduroy (2)  
17:15FT Royn (7) 3 - 2 EB/Streymur II (5)  
 
16:00FT EIF (3) 0 - 0 vaasa PS (7) 0 - 0 
17:00FT Musa (10) 0 - 2 AC Kajaani (4) 0 - 0 
17:00FT MyPa (8) 1 - 2 AC Oulu (1) 0 - 0 
17:00FT SJK Akatemia (12) 0 - 3 Kooteepee (2) 0 - 2
 
13:00FT Tips W (3) 1 - 1 Pk-35 W (1) 1 - 0 
16:00FT Kups W (6) 1 - 3 Honka W (5) 0 - 2 
16:00FT TPS W (10) 0 - 1 Jypk W (9) 0 - 1 
17:00FT Aland United W (4) 0 - 1 Ilves W (8) 0 - 0 
 
14:00FT PK-35 Vantaa (4) 4 - 0 NJS (10) 1 - 0 
15:00FT Japs (1) 4 - 0 Honka/A (7) 1 - 0 
15:00Canc Mipk (5) 0 - 0 FC Viikingit (12)  
15:00FT Pkku (8) 2 - 1 FC Reipas A (9) 0 - 0 
16:00FT EPS (3) 2 - 2 FC Viikingit (12) 2 - 2 
17:00FT FC Kiffen (2) 1 - 0 Kultsu (11) 1 - 0 
 
15:00FT Ilves II (1) 2 - 0 Hjs Akatemia (6) 1 - 0 
15:00FT P-Iirot (12) 1 - 4 Saipa (5) 0 - 3 
 
15:00Canc GBK (1) 0 - 0 JIPPO Joensuu (2)  
15:00FT Hercules (4) 1 - 2 JIPPO Joensuu (2) 0 - 1 
16:00FT JBK (5) 4 - 3 Rops A (7) 1 - 3 
16:00FT PS Kemi Kings (6) 4 - 1 Vifk (11) 2 - 0 
17:00Canc Hercules (4) 0 - 0 Vifk (11)  
 
13:00FT Anderlecht 0 - 1 Charleroi 0 - 1 
17:00FT Standard Liege 3 - 2 Kortrijk 1 - 0 
17:00FT Zulte Waregem 2 - 2 Cercle Brugge 0 - 2 
19:05FT Club Brugge KV 4 - 1 OH Leuven 2 - 1 
19:35FT Lyon 1 - 0 Nice 1 - 0 
 
14:00Canc Chikhura Sachkhere (10) 0 - 0 Dila Gori (2)  
14:00Canc Dinamo Batumi (8) 0 - 0 FC Saburtalo (5)  
14:00Canc Dinamo Tbilisi (1) 0 - 0 Lokomotivi Tbilisi (3)  
14:00Canc FC Kakheti Telavi (4) 0 - 0 Samtredia (7)  
14:00Canc Merani (9) 0 - 0 Torpedo Kutaisi (6)  
17:00FT Chikhura Sachkhere (10) 0 - 2 Dila Gori (2) 0 - 2 
20:00FT FC Kakheti Telavi (4) 3 - 1 Samtredia (7) 2 - 1 
 
15:00FT Carl Zeiss Jena (20) 1 - 0 SG Sonnenhof Grossaspach (19) 0 - 0 
15:00FT Chemnitzer FC (17) 4 - 2 Hansa Rostock (6) 0 - 0 
15:00FT FC Kaiserslautern (10) 1 - 0 Bayern Munich II (1) 0 - 0 
15:00FT FC Magdeburg (14) 2 - 2 Preussen Munster (18) 0 - 0 
15:00FT FC Wurzburger Kickers (2) 2 - 2 Hallescher FC (15) 1 - 1 
15:00FT KFC Uerdingen 05 (13) 1 - 1 FC Viktoria Koln (12) 1 - 0 
15:00FT MSV Duisburg (5) 4 - 0 SpVgg Unterhaching (11) 1 - 0 
15:00FT SV Meppen (7) 4 - 3 Eintracht Braunschweig (3) 3 - 1 
15:00FT TSV 1860 Munich (8) 0 - 2 FC Ingolstadt 04 (4) 0 - 0 
15:00FT Waldhof Mannheim (9) 0 - 0 FSV Zwickau (16) 0 - 0 
 
19:00Canc AOK Kerkyra (11) 0 - 0 AE Karaiskakis (5)  
19:00Canc Doxa Dramas (10) 0 - 0 Kissamikos (3)  
19:00Canc Ergotelis (7) 0 - 0 Apollon Pontou (12)  
19:00Canc Levadiakos (4) 0 - 0 Apollon Smirnis (2)  
19:00Canc PAS Giannina (1) 0 - 0 Apollon Larissa FC (6)  
19:00Canc Platanias (9) 0 - 0 Panachaiki FC (8)  
 
17:00FT Fjolnir (11) 1 - 2 Fylkir (6) 0 - 1
17:00FT Grotta (12) 4 - 4 HK Kopavogur (9) 2 - 1
20:00FT KR Reykjavik (2) 2 - 0 Vikingur Reykjavik (8) 0 - 0
 
17:00FT Vestri (10) 2 - 3 Grindavik (6) 0 - 1 
 
11:30Pst Persekat Kab. Tegal (11) -:- BaBel United (1)  
11:30Pst Perserang Serang (3) -:- Cilegon United (9)  
11:30Pst PSIM Yogyakarta (7) -:- Sriwijaya FC (6)  
11:30Pst PSKC Kota Cimahi (10) -:- Perseru Serui (4)  
11:30Pst Semen Padang (12) -:- PSPS Pekanbaru (2)  
11:30Pst Tiga Naga FC (8) -:- PSMS Medan (5)  
 
18:45FT Tractor Sazi (4) 2 - 0 Sanat Naft (7) 1 - 0 
19:15FT ZOB Ahan (11) 1 - 4 Paykan (15) 1 - 1 
19:30FT Persepolis FC (1) 1 - 0 Shahin Bushehr (16) 0 - 0 
 
12:00FT Gamba Osaka (10) 1 - 2 Cerezo Osaka (3) 0 - 1
12:00FT Shimizu S-pulse (17) 1 - 2 Nagoya Grampus (4) 1 - 2
12:00FT Yokohama FC (12) 1 - 2 Consadole Sapporo (11) 1 - 1
12:30FT Oita Trinita (9) 2 - 0 Sagan Tosu (14) 0 - 0
13:00FT Kashiwa Reysol (8) 0 - 1 FC Tokyo (2) 0 - 0
13:00FT Kawasaki Frontale (6) 2 - 1 Kashima (18) 2 - 1
13:00FT Shonan Bellmare (16) 0 - 1 Vegalta Sendai (7) 0 - 1
13:00FT Urawa (5) 0 - 0 Yokohama F. Marinos (13) 0 - 0
13:30FT Vissel Kobe (15) 0 - 3 Sanfrecce Hiroshima (1) 0 - 1
 
12:00FT Albirex Niigata (8) 3 - 5 Kanazawa (9) 2 - 4
12:00FT Matsumoto Yamaga (6) 1 - 1 Ventforet Kofu (16) 0 - 1
13:00FT Avispa Fukuoka (11) 1 - 2 V-varen Nagasaki (2) 0 - 0
13:00FT Kitakyushu (15) 4 - 0 FC Ryukyu (21) 0 - 0
13:00FT Machida Zelvia (17) 0 - 0 Montedio Yamagata (13) 0 - 0
13:00FT Mito Hollyhock (18) 0 - 3 JEF United Chiba (4) 0 - 1
13:00FT Omiya Ardija (1) 2 - 0 Thespakusatsu Gunma (22) 1 - 0
13:00FT Tokushima Vortis (7) 1 - 1 Kyoto Sanga (10) 0 - 0
 
09:00FT Blaublitz Akita (1) 2 - 0 Fukushima United (10) 0 - 0 
10:00FT FC Imabari (15) 0 - 1 Roasso Kumamoto (2) 0 - 1 
11:00FT Fujieda MYFC (16) 2 - 3 SC Sagamihara (7) 0 - 0 
 
07:00Canc FC Osaka -:- Sony Sendai FC  
07:00Canc Maruyasu Okazaki -:- Tokyo Musashino  
07:00Canc Nara Club -:- Matsue City FC  
07:00Canc Suzuka Unlimited FC -:- Honda Lock  
07:00Canc Tegevajaro Miyazaki -:- Kochi United  
07:00Canc Veertien Mie -:- Reinmeer Aomori  
07:00Canc Verspah Oita -:- Mio Biwako Shiga  
12:00Canc Honda FC -:- Iwaki FC  
 
18:30Pst FC Maan (4) -:- Al Salt (10)  
21:00Pst Al Aqaba (9) -:- Sahab SC (3)  
 
18:00FT Dukagjini (12) 1 - 5 KF Ballkani (3) 0 - 1 
18:00FT Feronikeli (5) 0 - 2 Gjilani (4) 0 - 1 
 
16:00FT FK Ventspils (3) 2 - 1 FK Liepaja (6) 1 - 0
18:00FT Riga FC (2) 3 - 1 BFC Daugava (5) 0 - 0
20:00FT RFS (1) 1 - 0 FK Jelgava (8) 0 - 0
 
19:00FT Suduva Marijampole (1) 1 - 0 Riteriai (5) 0 - 0 
 
16:00FT Vilnaus Vitys (4) 4 - 2 BFA (14) 2 - 1 
17:00FT FK Kauno Zalgiris B (13) 2 - 5 Zalgiris Vilnius B (11) 1 - 4 
17:00FT FK Panevezys B (8) 0 - 0 FK Atmosfera (10) 0 - 0 
 
18:00FT Sfintul Gheorghe (2) 5 - 1 Codru (10) 2 - 0 
20:30FT Milsami Orhei (7) 0 - 0 Petrocub (6) 0 - 0 
 
19:30FT Bokelj (3) 1 - 1 FK Drezga (8)  
19:30FT FK Otrant Olympic (10) 4 - 3 Mornar (7)  
19:30FT Ibar (5) 2 - 1 Arsenal Tivat (6)  
19:30FT Lovcen (9) 1 - 1 FK Decic (1)  
20:00FT Jedinstvo B. Polje (4) 0 - 1 Jezero (2)  
 
19:00FT Start (15) 1 - 1 Viking (12) 0 - 0
21:30FT Valerenga (6) 2 - 2 Aalesund (16) 0 - 1
 
12:30FT Roa W (9) 0 - 1 Arna-Bjornar W (3) 0 - 1 
14:00FT Avaldsnes W (1) 5 - 2 Lyn W (10) 3 - 1 
15:00FT Sandviken W (2) 3 - 2 Valerenga W (8) 2 - 0 
 
13:40FT Miedz Legnica (5) 2 - 2 GKS Tychy (6) 1 - 1 
16:10FT Stal Mielec (2) 1 - 1 Odra Opole (16) 0 - 0 
18:40FT Warta Poznan (3) 1 - 2 Puszcza Niepolomice (9) 0 - 1 
 
13:00FT Legionovia Legionowo (17) 5 - 2 Gryf Wejherowo (18) 2 - 0 
18:00FT Stal Stalowa Wola (13) 3 - 0 Gornik Polkowice (7) 2 - 0 
21:08FT Elana Torun (16) 1 - 2 GKS Katowice (3) 1 - 1 
 
19:00FT AS Trencin (1) 3 - 2 SKF Sered (3) 2 - 2 
19:00FT FC Nitra (6) 0 - 2 FK Pohronie (5) 0 - 0 
19:00FT FK Senica (4) 0 - 0 Zlate Moravce (2) 0 - 0 
 
21:00FT Rudar Velenje (10) 1 - 3 Aluminij (4) 1 - 2 
 
11:00Pst Chuncheon FC (16) -:- Cheonan City (8)  
11:00FT Gyeongju KHNP FC (3) 7 - 0 Yangju Citizens (13) 4 - 0 
11:00FT Pyeongtaek Citizen (11) 1 - 0 Gyeongju Citizen (14) 1 - 0 
13:00FT Busan Transport Corp. (5) 0 - 1 Hwaseong FC (4) 0 - 0 
13:00FT Changwon City (12) 0 - 0 Gimpo Citizen (10) 0 - 0 
13:00FT Cheongju FC (7) 1 - 0 Jeonju FC (15) 0 - 0 
13:00FT Gimhae (1) 2 - 1 Mokpo City (9) 0 - 1 
 
18:00FT Numancia (18) 1 - 0 Extremadura (21) 1 - 0
18:00FT Racing Santander (22) 1 - 2 Elche (6) 1 - 0
20:30FT Almeria (4) 1 - 2 Tenerife (9) 1 - 1
22:45FT Cadiz (1) 2 - 0 Oviedo (19) 1 - 0
22:45FT Fuenlabrada (7) 2 - 2 Mirandes (11) 0 - 0
 
16:00FT Dalkurd FF (10) 1 - 2 Degerfors IF (1) 0 - 1
16:00FT Umea FC (11) 0 - 0 Osters IF (3) 0 - 0
18:30FT IK brage (15) 0 - 0 Halmstad (4) 0 - 0
18:30FT Norrby IF (5) 2 - 2 ljungSKile SK (13) 0 - 0
18:30FT Orgryte IS (9) 2 - 1 Afc Eskilstuna (16) 2 - 1
 
16:00FT Eskilstuna Utd W (6) 1 - 1 Kopparbergs/Goteb W (3) 0 - 1
16:00FT Vaxjo DFF W (10) 1 - 1 IK Uppsala Fotboll W (4) 0 - 0 
17:00FT Kristianstads DFF W (12) 0 - 1 Rosengard W (2) 0 - 1
18:00FT Djurgarden W (8) 1 - 1 Umea IK W (9) 1 - 0 
 
19:15FT FC Chiasso (10) 1 - 1 FC Schaffhausen (9) 1 - 0
21:30FT FC WIL 1900 (5) 2 - 0 SC Kriens (4) 0 - 0
 
16:00FT Kagera Sugar (8) 1 - 1 Ruvu Shooting (11)  
16:00FT Kinondoni MC (13) 3 - 2 Mwadui (12)  
16:00FT Mbao (19) 2 - 0 Lipuli (15)  
16:00FT Namungo FC (4) 1 - 0 JKT Tanzania (7)  
16:00FT Tanzania Prisons (10) 0 - 0 Polisi Tanzania FC (6)  
 
13:45Pst Prachuap (13) -:- Suphanburi (6)  
14:00Pst Muangthong United (7) -:- Rayong FC (15)  
15:00Pst Nakhon Ratchasima FC (12) -:- Chonburi FC (9)  
16:00Pst Police Tero (5) -:- Bangkok Glass (4)  
 
13:45Pst Uthai Thani Forest (15) -:- Lampang FC (14)  
14:00Pst Phrae United (6) -:- Ayutthaya United (18)  
15:00Pst Ranong FC (9) -:- Nakhon Pathom United (11)  
15:00Pst Sisaket (8) -:- Udon Thani (13)  
16:00Pst Navy FC (3) -:- Samut Sakhon FC (17)  
 
18:30FT Ankaragucu (18) 1 - 4 Alanyaspor (7) 0 - 0
18:30FT Yeni Malatyaspor (16) 0 - 0 Genclerbirligi (12) 0 - 0
21:00FT Antalyaspor (10) 0 - 2 Istanbul Basaksehir (1) 0 - 0
21:00FT Fenerbahce (5) 2 - 1 Goztepe (8) 2 - 0
 
20:00FT Bursaspor (4) 1 - 0 Altinordu (14) 0 - 0
20:00FT Menemen Belediye (11) 4 - 2 Adanaspor AS (17) 2 - 1
 
03:30Canc Oklahoma City Energy (24) 0 - 0 El Paso Locomotive (17)  
03:30Canc San Antonio FC (12) 0 - 0 Orange County SC (19)  
05:30Canc Reno 1868 Fc (6) 0 - 0 La Galaxy II (3)  
20:00Canc Loudoun United (18) 0 - 0 Atlanta United II (26)  
 
16:00FT Balkany Zorya (14) 1 - 2 FC Minaj (5) 0 - 1 
18:00FT Ahrobiznes Volochysk (1) 1 - 0 FC Cherkaskyi Dnipro (16) 0 - 0 
18:00Pst Rukh Vynnyky (6) -:- Metalurh Zaporizhzh. (15)  
18:30FT Ingulets Petrove (2) 3 - 2 Avanhard Kramatorsk (8) 2 - 0 
19:00FT FC Kremin Kremenchuk (13) 1 - 1 Volyn Lutsk (4) 0 - 0 
19:25FT Metalist 1925 Kharkiv (1) 2 - 1 Hirnyk-sport (9) 2 - 1 

Get live football scores from 04/07/2020 & the football fixtures from 04/07/2020 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 04/07/2020 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 04/07/2020 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2020

Livescore Data Services


advertisement