My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
     
22:30FT Chelsea (4) 2 - 1 Aston Villa (17) 1 - 1 
22:30FT Leicester (2) 2 - 0 Watford (20) 0 - 0 
22:30FT Manchester United (5) 2 - 1 Tottenham (7) 1 - 1 
22:30FT Southampton (18) 2 - 1 Norwich (19) 2 - 0 
22:30FT Wolves (6) 2 - 0 West Ham (16) 1 - 0 
23:15FT Liverpool (1) 5 - 2 Everton (14) 4 - 2 
     
21:00FT Dijon (16) 2 - 2 Montpellier (10) 1 - 2
21:00FT Metz (18) 0 - 1 Rennes (4) 0 - 1
21:00FT Saint Etienne (8) 4 - 1 Nice (13) 3 - 1
21:00FT Toulouse (20) 1 - 2 Monaco (11) 1 - 1
23:05FT Paris Saint Germain (1) 2 - 0 Nantes (6) 0 - 0 
     
22:45FT Aberdeen (4) 2 - 2 Rangers (2) 1 - 2
22:45FT Celtic (1) 2 - 1 Hamilton Academical (11) 1 - 0 
22:45FT Heart of Midlothian (10) 1 - 1 Livingston (7) 0 - 1 
22:45FT Kilmarnock (5) 0 - 0 St Johnstone (12) 0 - 0 
22:45FT Ross County (8) 2 - 1 Hibernian (6) 0 - 1 
22:45FT St Mirren (9) 0 - 3 Motherwell (3) 0 - 2 
     
17:00FT Police XI (7) 0 - 0 Tafic FC (11) 0 - 0 
20:00FT Orapa United (2) 2 - 0 BDF XI (8) 1 - 0 
20:00Pst Prisons XI (9) -:- Morupule Wanderers (13)  
20:00FT Sharps Shooting Stars (14) 0 - 1 Prisons XI (9) 0 - 0 
20:00Pst Tafic FC (11) -:- Notwane FC (16)  
     
15:00FT Eding Sport Fc (13) 0 - 1 Tonnerre Kalara (3) 0 - 0 
15:00FT PWD Bamenda (9) 1 - 0 Union Douala (14) 1 - 0 
17:00FT AS Fortuna (18) 1 - 2 Dragon De Yaounde (4) 0 - 0 
17:00FT Avion FC (1) 1 - 0 Fovu Club (17) 0 - 0 
17:00FT Canon Yaounde (6) 0 - 1 Apejes (5) 0 - 0 
17:00FT Stade Renard (16) 3 - 1 Colombe (11) 1 - 0 
17:00FT UMS De Loum (7) 0 - 1 Feutcheu (12) 0 - 0 
17:00FT Young Sports Academy (15) 2 - 2 Panthere (8) 2 - 1 
     
15:30FT NK Osijek II (9) 0 - 1 Dinamo Zagreb II (5) 0 - 0 
     
18:30FT Inter Zapresic 0 - 2 NK Osijek 0 - 1 
21:00FT HNK Gorica 1 - 2 NK Slaven Belupo 0 - 1 
     
18:00FT Ismaily SC (8) 0 - 0 Tanta SC (11) 0 - 0 
20:30FT Haras El Hodood (7) 0 - 1 Al Ittihad (2) 0 - 0 
     
15:30FT El Mokawloon 2 - 0 Al Jazeera Matroh 1 - 0 
20:30FT Zamalek SC 3 - 1 Al Sharkeyah 2 - 0 
     
20:00FT Monaco II (15) 1 - 1 Frejus-Saint-Raphael (7) 0 - 0 
     
21:30FT Hamburger SV II (13) 0 - 0 Luneburger SK Hansa (11) 0 - 0 
     
22:30FT Lions Gibraltar (7) 2 - 5 Europa FC (1) 2 - 1 
     
16:00AET Asteras Tripolis 3 - 2 Platanias 0 - 1
16:00FT OFI 4 - 0 Kavala 1 - 0
18:15FT Panionios 6 - 0 Olympiakos Volou 3 - 0
18:15FT Xanthi FC 3 - 0 Apollon Larissa FC 2 - 0
20:30FT Larisa 1 - 0 Kalamata 0 - 0
20:30FT Veria 1 - 2 PAS Giannina 1 - 1
     
21:00FT Malacateco (7) 6 - 1 Siquinala (12) 2 - 1 
21:30FT CSD Municipal (2) 1 - 0 Guastatoya (6) 0 - 0 
22:00FT Iztapa (8) 1 - 0 Santa Lucia Cotzumalguapa (10) 1 - 0 
     
14:30FT East Bengal (3) 1 - 1 Real Kashmir (9) 0 - 1
     
17:00FT Delhi Dynamos (6) 0 - 1 Bengaluru FC (2) 0 - 1
     
11:30FT Persipura Jayapura (3) 2 - 0 PSIS Semarang (11) 1 - 0 
14:30FT Bhayangkara FC (8) 3 - 0 Persija Jakarta (14) 3 - 0 
     
14:30FT Pars Jonoubi JAM (14) 1 - 1 Machine Sazi FC (8) 1 - 0 
14:45FT Saipa (13) 0 - 0 Foolad FC (5) 0 - 0 
     
20:45FT Sektzya Ness Ziona (14) 1 - 2 Hapoel Haifa (5) 1 - 1 
21:00FT Beitar Jerusalem (4) 2 - 0 Hapoel Hadera (8) 2 - 0 
21:10FT Maccabi Haifa (2) 3 - 3 FC Ashdod (9) 0 - 1 
21:15FT Hapoel Tel Aviv (10) 0 - 3 Maccabi Tel Aviv (1) 0 - 1 
     
22:00FT Alessandria (8) 1 - 1 Juventus U23 (13) 1 - 0 
     
19:00FT Imolese (18) 1 - 1 Triestina (11) 1 - 1 
     
16:30FT Casale (6) 1 - 1 Fossano (3) 0 - 1 
16:30FT Vado (17) 0 - 2 Chieri (7) 0 - 1 
     
16:30FT Bustese Milano City (20) 1 - 1 Seregno (4) 0 - 0 
     
17:00FT Sassuolo 1 - 2 Perugia 0 - 2
20:00FT SPAL 5 - 1 Lecce 4 - 0
23:00FT Udinese 4 - 0 Bologna 2 - 0
     
18:30FT Bassam (7) 1 - 1 Afad Djekanou (1)  
18:30FT SOA (6) 2 - 1 Bouake FC (10)  
21:00FT ASEC Mimosas (2) 4 - 0 AS Tanda (11)  
     
21:00FT Ittihad Tanger (9) 1 - 1 Olympique Khouribga (14) 1 - 0 
     
18:00FT Akwa Starlets (3) 1 - 2 Kano Pillars (10) 0 - 1 
     
15:35FT Oman Club (10) 1 - 1 Mirbat SC (13) 0 - 0 
15:40FT Sohar (3) 1 - 1 Muscat Club (11) 0 - 1 
15:45FT Al Nahda Club (9) 0 - 1 Al Nasr Salalah (4) 0 - 0 
15:45FT Bahla (8) 3 - 1 Al Oruba (14) 1 - 1 
15:55FT Al Rustaq SC (7) 5 - 1 Saham (5) 5 - 1 
18:00FT Dhofar (2) 1 - 1 Al Seeb (1) 1 - 0 
19:10FT Al Suwaiq SC (12) 3 - 1 Fanja (6) 1 - 1 
     
21:45FT Vitoria Setubal (4) 0 - 2 Guimaraes (1) 0 - 2
     
23:45FT GIL Vicente (4) 0 - 2 Sporting CP (3) 0 - 0
     
15:00FT FC Clinceni (12) 1 - 1 AFC Hermannstadt (13) 0 - 0
19:00FT CFR 1907 Cluj (2) 1 - 0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (9) 0 - 0
21:30FT Dinamo Bucuresti (8) 4 - 1 Chindia Targoviste (11) 1 - 1
     
14:50FT Al Nahdha (14) 1 - 2 Al-Ansar (13) 1 - 1 
     
15:25FT Najran 1 - 3 Al-Fateh 1 - 2 
17:45AET Al Shoalah 2 - 1 Al Shabab 0 - 1 
18:20FT Jeddah Club 1 - 2 Al-Faisaly FC 0 - 1 
     
15:00FT Indjija (14) 1 - 0 RAD (15) 1 - 0 
17:00FT Cukaricki (4) 2 - 1 TSC Backa Topola (5) 0 - 1 
17:00FT FK Vozdovac (6) 1 - 0 Radnicki NIS (7) 0 - 0 
17:00FT Mladost Lucani (9) 0 - 1 FK Crvena Zvezda (1) 0 - 0 
19:00FT FK Partizan (3) 2 - 3 Napredak (10) 2 - 1 
19:00FT FK Spartak Zdrepceva KRV (8) 4 - 1 Proleter Novi SAD (13) 1 - 1 
19:00FT Macva (16) 2 - 1 Javor (11) 2 - 1 
19:00FT Vojvodina (2) 1 - 0 Radnik Surdulica (12) 0 - 0 
     
15:00Canc Bezanija -:- Kabel Novi Sad (5)  
15:00Canc Borac Cacak -:- FK Smederevo (16)  
15:00FT Buducnost Dobanovci (15) 1 - 1 Radnicki Pirot (7) 1 - 0 
15:00FT FK Graficar (1) 1 - 0 Zemun (13) 1 - 0 
15:00FT FK Trayal (12) 2 - 0 Dinamo Vranje (10) 0 - 0 
15:00FT Sindjelic Beograd (14) 1 - 2 Metalac GM (2) 0 - 1 
15:00FT Zarkovo (9) 1 - 0 Backa (4) 0 - 0 
     
19:00FT Bo Rangers (4) 1 - 0 Freetown City (13)  
19:00FT Diamond Stars (10) 0 - 0 Anti Drugs Strikers (8)  
19:00FT Kamboi Eagles (1) 2 - 0 Central Parade (14)  
21:00FT Johansen (5) 1 - 1 Mighty Blackpool (7)  
     
20:30FT Slovan Bratislava 2 - 0 MSK Zilina 2 - 0 
     
15:00FT Tabor Sezana (8) 0 - 4 NK CM Celje (4) 0 - 2 
17:45FT Aluminij (3) 8 - 1 Triglav Kranj (7) 4 - 0 
19:55FT Rudar Velenje (10) 1 - 1 Maribor (2) 1 - 1 
22:15FT Olimpija Ljubljana (1) 0 - 1 NK Domzale (6) 0 - 0 
     
17:45FT Oviedo B (9) 3 - 2 Atletico Madrid B (2) 2 - 1 
18:30FT Melilla (16) 1 - 1 Coruxo (13) 1 - 0 
     
18:30FT Mar Menor (1) 2 - 0 UCAM Murcia B (6)  
21:30FT Cartagena B (15) 1 - 1 Lorca FC (7)  
22:30FT Muleno (8) 1 - 1 CD Aguilas (11)  
22:30FT Murcia B (3) 2 - 3 Mazarron FC (5)  
23:00FT EG El Palmar (14) 1 - 0 Olimpico de Totana (17)  
     
13:05FT Duzyurtspor 0 - 1 Istanbul Basaksehir 0 - 1 
13:45FT Eyupspor 0 - 3 Antalyaspor 0 - 2
14:30FT Kasimpasa 2 - 1 Buyuksehir B. 2 - 1
16:30FT Erzurum BB 4 - 2 Bursaspor 1 - 1
18:30FT Altay 1 - 2 Trabzonspor 0 - 1
20:45FT Galatasaray 0 - 2 Tuzlaspor 0 - 0
     
14:00FT Green Eagles (4) 1 - 0 Green Buffaloes (6) 0 - 0 

Get live football scores from 04/12/2019 & the football fixtures from 04/12/2019 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 04/12/2019 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 04/12/2019 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2019

Livescore Data Services


advertisement