SOCCER LIVESCORE

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Bet365 - Live Streaming
     
08:00FT Belconnen United (4) 2 - 3 Cooma Tigers FC (1) 1 - 2 
08:00FT Woden Vellet (7) 1 - 1 Riverina Rhinos (9) 1 - 1 
     
11:30FT Sutherland Sharks (10) 0 - 3 Marconi Stallions (9) 0 - 1 
12:00FT Mt Druitt Town Rangers (8) 0 - 0 Sydney United 58 FC (4) 0 - 0 
12:00FT Sydney Fc Youth (11) 3 - 1 Rockdale City Suns (6) 0 - 1 
     
10:00FT Redlands United (11) 4 - 2 SWQ Thunder (14) 2 - 0
11:00FT Brisbane Strikers (5) 5 - 2 Eastern Suburbs Brisbane (8) 3 - 1
11:30FT Gold Coast Knights (4) 1 - 0 Moreton Bay United (10) 1 - 0
12:00FT Magpies Crusaders (12) 1 - 7 Peninsula Power (1) 1 - 4
12:00FT Western Pride (13) 6 - 0 Sunshine Coast FC (15) 3 - 0
     
08:30FT Adelaide Blue Eagles (2) 0 - 4 Adelaide Olympic (4) 0 - 2 
08:30FT Adelaide Comets (6) 6 - 0 South Adelaide (12) 3 - 0 
08:30FT Adelaide Raiders (3) 4 - 1 West Adelaide (11) 1 - 1 
08:30FT Adelaide United II (8) 3 - 0 Para Hills Knights (9) 1 - 0 
08:30FT Campbelltown City (1) 3 - 3 Adelaide City FC (10) 2 - 1 
08:30FT NE Metrostars (5) 1 - 4 Croydon Kings (7) 1 - 2 
     
07:30FT Riverside Olympic (8) 0 - 0 South Hobart (3) 0 - 0 
09:30FT Launceston City (6) 4 - 0 Clarence United (9) 4 - 0 
11:00FT Kingborough Lions (5) 2 - 3 Olympia (1) 1 - 0 
     
08:00FT Green Gully (5) 0 - 0 South Melbourne (8) 0 - 0
10:30FT Hume City (4) 1 - 0 Port Melbourne (10) 1 - 0
11:00FT Altona Magic (7) 0 - 1 Heidelberg United (3) 0 - 0
12:00FT Dandenong Thunder (13) 1 - 1 Dandenong City (11) 1 - 0
     
09:30FT Casuarina (2) 3 - 4 Port Darwin (6) 2 - 2 
13:30FT Darwin Olympic Sc (1) 3 - 1 Hellenic Athletic (3) 0 - 1 
     
08:00FT Brunswick City (12) 1 - 2 Moreland Zebras (2) 1 - 1 
08:00FT Eastern Lions SC (1) 3 - 0 Springvale White Eagles (19) 0 - 0 
08:00FT Langwarrin SC (9) 2 - 1 Murray United FC (17) 1 - 1 
08:00FT Moreland City FC (6) 3 - 2 Ballarat City FC (20) 0 - 2 
08:15FT Northcote City (8) 1 - 4 Goulburn Valley Suns (11) 1 - 1 
09:00FT Manningham United Blues (10) 3 - 1 Box Hill United (18) 1 - 1 
10:30FT Geelong SC (14) 2 - 3 Whittlesea Ranges (13) 1 - 1 
13:30FT Melbourne City FC Youth (16) 2 - 2 Bulleen Lions (5) 1 - 0 
     
08:00FT St George City (10) 1 - 1 Northern Tigers (9) 0 - 1 
09:00FT Central Coast Mariners Youth (8) 5 - 1 Bankstown Berries FC (14) 1 - 0 
12:00FT Blacktown Spartans (7) 3 - 2 Hills United FC (2) 1 - 1 
12:00FT Mounties Wanderers (5) 1 - 1 Macarthur Rams (11) 1 - 1 
12:00FT Rydalmere (12) 1 - 1 Western Sydney Wanderers FC Youth (4) 1 - 1 
12:00FT Spirit FC (3) 1 - 3 Bonnyrigg White Eagles (6) 0 - 0 
12:00FT St George (13) 0 - 2 North Shore Mariners (1) 0 - 0 
     
10:15FT Logan Lightning (1) 5 - 4 Rochedale Rovers (5) 1 - 3 
11:00FT Wolves (7) 2 - 1 Holland Park Hawks (10) 2 - 1 
     
08:00FT Armadale U20 (11) 2 - 6 Bayswater City U20 (5) 0 - 3 
08:00FT Balcatta U20 (10) 3 - 1 Inglewood United U20 (2) 0 - 0 
08:00FT Cockburn City U20 (7) 1 - 1 Floreat Athena U20 (4) 0 - 1 
08:00FT ECU Joondalup U20 (3) 5 - 2 Stirling Lions U20 (12) 3 - 1 
08:00FT Perth U20 (8) 5 - 4 Perth Glory U20 (1) 4 - 1 
08:00FT Sorrento U20 (6) 5 - 0 Rockingham City FC U20 (9) 4 - 0 
     
07:30FT White City (2) 2 - 2 Western Strikers (4) 2 - 0 
08:30FT Cumberland United (5) 1 - 3 Sturt Lions (3) 0 - 1 
08:30FT Fulham United FC (10) 1 - 1 Modbury Jets (1) 1 - 0 
08:30FT Playford City Patriots (8) 2 - 0 West Torrens Birkalla (7) 0 - 0 
08:30FT Salisbury United (12) 2 - 4 Adelaide Victory (9) 0 - 1 
11:30FT Seaford Rangers (6) 2 - 0 Noarlunga United (11) 0 - 0 
     
09:30FT Valentine Phoenix (9) 1 - 3 Weston Workers (3) 1 - 1 
10:00FT Hamilton Olympic (8) 1 - 4 Edgeworth Eagles (1) 1 - 0 
     
10:00FT Armadale (11) 0 - 3 Bayswater City (3) 0 - 0 
10:00FT Balcatta (4) 0 - 1 Inglewood United (5) 0 - 1 
10:00FT Cockburn City (7) 0 - 3 Floreat Athena (2) 0 - 2 
10:00FT ECU Joondalup (10) 1 - 1 Stirling Lions (12) 0 - 0 
10:00FT Perth SC (1) 5 - 0 Perth Glory Youth (6) 1 - 0 
10:00FT Sorrento (8) 3 - 0 Rockingham City FC (9) 2 - 0 
     
13:00FT Muktijoddha SKC (8) 0 - 0 Rahmatgonj MFS (12) 0 - 0 
16:00FT Mohammedan Dhaka (9) 2 - 0 Abahani Chittagong (7) 0 - 0 
16:00FT Sheikh Russel (4) 2 - 1 Sheikh Jamal (5) 2 - 1 
     
17:00FT FC Energetik-Bgu Minsk (11) 2 - 4 Neman (8) 0 - 4
18:45FT Shakhter Soligorsk (3) 3 - 2 FC Minsk (13) 2 - 2
20:45FT FC Vitebsk (10) 0 - 1 Dinamo Brest (1) 0 - 0
     
15:00FT Transport United (3) 2 - 1 Bhutan U19 (5)  
     
02:00FT Santa Cruz (5) 0 - 2 Ferroviario (1) 0 - 0 
     
20:00FT Forge FC (2) 1 - 2 FC Edmonton (3) 0 - 1 
22:30FT HFX Wanderers FC (4) 1 - 0 York 9 FC (6) 0 - 0 
     
04:00FT Csc Missisauga (7) 1 - 1 Real Mississauga (9) 1 - 1 
04:00FT Kingsman A (6) 2 - 1 Ukraine United (5) 0 - 0 
     
14:35FT Beijing Guoan (1) 3 - 0 Wuhan Zall (9) 1 - 0
14:35FT Guangzhou R&F (10) 4 - 2 Chongqing Lifan (5) 1 - 1
14:35FT Shanghai SIPG (3) 3 - 1 Shanghai Shenhua (14) 1 - 0
     
12:30FT Xinjiang Tianshan (13) 2 - 2 Meizhou Meixian Techand (7) 1 - 1 
14:30FT Beijing Baxy (9) 3 - 1 Meizhou Kejia (6) 2 - 1 
14:30FT Heilongjiang Lava Spring (10) 0 - 0 Shaanxi Changan Athletic (11) 0 - 0 
14:30FT Nei Mongol Zhongyou (2) 1 - 0 Sichuan Longfor (14) 0 - 0 
14:30FT Qingdao Huanghai (1) 1 - 1 Hangzhou Greentown (5) 1 - 1 
14:35FT Nantong Zhiyun (12) 2 - 2 Shijiazhuang Y. J. (4) 0 - 0 
     
16:00FT FCI Levadia Tallinn (2) 1 - 2 Flora Tallinn (1) 0 - 1 
19:00FT Tulevik Viljandi (8) 0 - 1 Tammeka Tartu (6) 0 - 0 
     
19:00FT Kohtla-Jarve Lootus (4) 0 - 1 FC Elva (5) 0 - 1 
19:00FT Rakvere JK Tarvas (9) 1 - 2 Tallinna Kalev II (7) 1 - 1 
     
17:00FT Honka (5) 1 - 2 KuPS (2) 0 - 1
17:00FT KPV Kokkola (11) 2 - 1 vaasa PS (12) 1 - 0
17:00FT Rops (10) 1 - 2 IFK Mariehamn (7) 0 - 2
     
17:00FT AC Kajaani (10) 0 - 1 Turku PS (2) 0 - 0 
17:00FT AC Oulu (5) 3 - 3 TPV (8) 2 - 2 
17:00FT FF Jaro (3) 3 - 2 Kooteepee (6) 2 - 1 
17:00FT Musa (4) 1 - 5 haka (1) 1 - 0 
17:00FT MyPa (9) 0 - 3 EIF (7) 0 - 1 
     
17:00FT FC Kiffen (9) 1 - 3 Klubi-04 (4) 1 - 2 
17:00FT FC Reipas A (5) 1 - 1 NJS (7) 1 - 1 
17:00FT Japs (6) 2 - 1 Pepo (10) 0 - 0 
17:00FT JIPPO Joensuu (2) 1 - 1 FC Viikingit (3) 1 - 1 
     
17:00FT SJK Akatemia (1) 5 - 1 Rops A (3) 3 - 0 
19:30FT Hercules (7) 3 - 0 Pk-37 (10) 2 - 0 
19:30FT SC Kufu-98 (2) 4 - 1 JBK (4) 1 - 0 
     
13:00FT IK Myran (9) 0 - 1 Hjk Helsinki W (1) 0 - 1 
16:00FT Kups W (3) 4 - 0 TPS W (5) 2 - 0 
17:00FT Aland United W (6) 2 - 0 Ons W (10) 2 - 0 
     
12:00FT Odense 2 - 0 Roskilde 1 - 0 
12:30FT Vitoria Setubal 4 - 0 Oliveira Hospital 2 - 0 
13:00FT Arouca 2 - 1 Guimaraes 1 - 0 
13:00FT Orenburg 2 - 2 Dinamo Zagreb 1 - 0 
13:00FT Randers FC 2 - 0 Viborg 1 - 0 
13:00FT Reading 2 - 0 Southend 1 - 0 
13:00FT Swansea 2 - 1 Mansfield Town 1 - 1 
14:00FT Vejle 1 - 0 Esbjerg 1 - 0 
14:55FT SC Braga 4 - 1 Oliveirense 1 - 0 
15:00FT Concord Rangers 0 - 4 Millwall 0 - 1 
15:00FT Fulham 1 - 3 Cambridge United 0 - 3 
15:05FT Sonderjyske 1 - 2 Weiche Flensburg 0 - 1 
15:30FT Groningen 3 - 0 Preussen Munster 1 - 0 
15:30FT Standard Liege 2 - 2 FC Oleksandriya 1 - 2 
16:00FT Albion Rovers 1 - 3 Hamilton Academical 0 - 1 
16:00FT Antwerp 1 - 1 FC Magdeburg 0 - 0 
16:00FT Darlington 1883 0 - 3 Motherwell 0 - 2 
16:00FT Dordrecht 1 - 2 Feyenoord 0 - 0 
16:00FT FC Nordsjaelland 0 - 3 PAOK 0 - 1
16:00FT FC Thun 0 - 3 SC Kriens 0 - 0
16:00FT Glenavon FC 2 - 1 Heart of Midlothian 1 - 0 
16:00FT Linfield 2 - 4 St Johnstone 1 - 1 
16:00FT Trelleborgs FF 1 - 2 Silkeborg 1 - 1 
16:00FT Willem II 2 - 1 Oostende 1 - 1 
16:15FT SC Paderborn 07 3 - 2 Ipswich 3 - 1 
16:30FT Rapid Vienna 2 - 1 FK Jablonec 1 - 1
16:35FT Union Berlin 2 - 1 Brondby 0 - 0
17:00FT Gent 0 - 3 Aris Thessalonikis 0 - 1 
17:00FT Arsenal Tula 1 - 1 Red Bull Salzburg 1 - 0 
17:00FT AZ Alkmaar 5 - 2 Club Brugge KV 2 - 0 
17:00FT Bamber Bridge 0 - 2 Preston 0 - 2 
17:00FT Barrow 1 - 2 Blackburn 1 - 1 
17:00FT Chester 1 - 7 Wigan 1 - 3 
17:00FT Dunfermline 1 - 3 Hibernian 1 - 0 
17:00FT FC Zurich 3 - 5 VfB Stuttgart 2 - 2
17:00FT Inverness CT 1 - 1 Aberdeen 0 - 0 
17:00FT Livingston 2 - 1 Tranmere 1 - 0 
17:00FT SCR Altach 2 - 0 FC Dornbirn 1913 1 - 0 
17:00FT Welwyn Garden City 1 - 3 Luton 1 - 2 
17:05FT Hansa Rostock 1 - 2 VfL Wolfsburg 0 - 2 
17:30FT SV Kapfenberg 3 - 3 Sturm Graz 2 - 2
18:00FT Wuppertaler SV 0 - 4 Bayer Leverkusen 0 - 3 
18:00FT Lech Poznan 2 - 1 FC Midtjylland 1 - 0
18:00FT FC Viktoria Koln 1 - 1 AS Eupen 1 - 1 
18:00FT Korona Kielce 1 - 1 Vitesse 1 - 0 
18:00FT Kortrijk 1 - 1 Valenciennes 1 - 1 
18:00FT Laakkwartier 0 - 10 ADO Den Haag 0 - 7 
18:00FT Lask Linz 2 - 1 Bohemians 1905 0 - 0
18:00FT Lausanne 3 - 2 Servette FC 1 - 2 
18:00FT SV Linx 0 - 2 SC Freiburg 0 - 0 
19:00FT FC Thun 1 - 5 FC ST. Gallen 1 - 1
19:00FT Krylya Sovetov 2 - 1 NK CM Celje 1 - 0 
19:00FT SV Mattersburg 0 - 0 SV Lafnitz 0 - 0 
19:00FT TSV Hartberg 2 - 0 Hannover 96 0 - 0 
20:00FT Cercle Brugge 1 - 4 Monaco 1 - 2 
20:00FT Chaves 2 - 1 Aves 1 - 1 
20:00FT Deinze 0 - 2 Zulte Waregem 0 - 1 
20:00FT OH Leuven 4 - 4 KV Mechelen 3 - 1 
20:00Canc Peterborough -:- Nottingham Forest  
20:00FT St Mirren 0 - 2 Peterborough 0 - 2 
     
17:00FT FC Kakheti Telavi (6) 2 - 0 FC Baia Zugdidi (9) 0 - 0 
17:00FT FC Tskhinvali (5) 2 - 2 Gagra (7) 0 - 2 
18:00FT FC Shevardeni 1906 (2) 2 - 1 Guria Lanchkhuti (10) 1 - 1 
     
17:00FT IA Akranes (3) 2 - 0 Fylkir (7) 1 - 0
19:00FT IBV Vestmannaeyjar (12) 1 - 2 KR Reykjavik (1) 0 - 1
     
19:00FT Throttur Reykjavik (8) 7 - 0 Magni (12) 4 - 0 
     
14:30FT PSIS Semarang (6) 2 - 0 Persela Lamongan (15) 0 - 0 
     
14:00FT Heegan FC (4) 0 - 2 Green Eagles (2) 0 - 1 
17:00FT APR FC (1) 1 - 0 Proline (3) 0 - 0 
     
17:00FT Al Naft (6) 1 - 1 Naft Maysan (5) 1 - 1 
17:00FT Alsinaat Alkahrabaiya (16) 1 - 0 Naft Al Janoob (13) 1 - 0 
17:00FT Baghdad FC (7) 1 - 2 Al Semawah (18) 0 - 1 
17:00FT Erbil (12) 1 - 0 Al Karkh (4) 0 - 0 
18:00FT Al Talaba (10) 0 - 0 Al Kahraba (11) 0 - 0 
     
12:00FT Shimizu S-pulse (12) 2 - 1 Vissel Kobe (13) 1 - 1
13:00FT Yokohama F. Marinos (2) 1 - 0 Oita Trinita (5) 0 - 0
13:05FT Kashima (4) 2 - 0 Jubilo Iwata (18) 2 - 0
13:05FT Sanfrecce Hiroshima (8) 1 - 1 Cerezo Osaka (7) 0 - 1
13:05FT Urawa (10) 1 - 0 Vegalta Sendai (11) 1 - 0
     
13:00FT Albirex Niigata (11) 2 - 1 Omiya Ardija (5) 1 - 1
13:00FT Avispa Fukuoka (21) 1 - 3 FC Gifu (22) 0 - 2
13:00FT FC Ryukyu (13) 3 - 0 Tochigi SC (20) 2 - 0
13:00FT Tokyo Verdy (14) 2 - 3 Yokohama FC (12) 1 - 2
     
11:00FT FC Tokyo U23 (16) 1 - 1 Kataller Toyama (8) 0 - 1 
11:00FT SC Sagamihara (9) 1 - 0 Vanraure Hachinohe (13) 1 - 0 
12:00FT Kamatamare Sanuki (3) 2 - 3 Cerezo Osaka U23 (6) 1 - 1 
12:00FT Kitakyushu (2) 2 - 2 Nagano Parceiro (18) 1 - 0 
13:00FT Gainare Tottori (10) 2 - 1 Azul Claro Numazu (12) 0 - 0 
     
15:00FT Taraz (11) 1 - 1 Aktobe (12) 1 - 0 
16:00FT Irtysh Pavlodar (9) 2 - 1 Okzhetpes (8) 0 - 0 
17:00FT FC Atyrau (10) 2 - 1 Zhetysu (6) 1 - 0 
17:00FT FC Kaysar (5) 2 - 2 Shakhter Karagandy (7) 2 - 1 
     
17:00FT FK Ventspils (4) 2 - 1 FS Metta/Lu (9) 1 - 0
19:00FT RFS (2) 2 - 0 FK Jelgava (8) 1 - 0
     
17:00Pst Stumbras (6) -:- Atlantas (7)  
     
14:00FT Lietava Jonava (4) 4 - 2 FK mazeikiai (16) 0 - 0 
14:00FT Pakruojis (14) 0 - 1 Banga Gargzdai (2) 0 - 0 
17:00FT Kupiskis (9) 1 - 1 Dziugas (1) 0 - 0 
     
16:00FT Petaling Jaya City (9) 1 - 2 Melaka United (3) 1 - 2 
16:00FT Pahang (2) 2 - 0 Kuala Lumpur FA (12) 0 - 0 
16:00FT Perak (6) 0 - 3 Johor Darul Takzim FC (1) 0 - 1 
     
15:15FT Sarawak FA (11) 2 - 4 Negeri Sembilan (4) 2 - 2 
16:00FT Terengganu City II (6) 0 - 0 Penang (7) 0 - 0 
16:00FT UiTM FC (3) 1 - 2 Pdrm (5) 1 - 1 
     
18:00FT Ungheni 0 - 2 Sfintul Gheorghe 0 - 0  
     
12:00FT Shan United (2) 4 - 2 Dagon FC (11)  
12:00FT Yangon United (1) 1 - 0 Yadanarbon (7)  
12:30FT Magwe (10) 2 - 0 Hantharwady United (4)  
     
17:00FT Brattvag (11) 1 - 0 Nardo (10) 0 - 0 
17:00FT Stjordals Blink (1) 3 - 1 Halden (3) 1 - 0 
     
15:00FT Stabaek 2 (10) 2 - 0 Spjelkavik (6) 0 - 0 
16:00FT Sarpsborg 08 2 (3) 3 - 0 Herd (9) 0 - 0 
16:30FT Sunndal (13) 2 - 0 Aalesund 2 (11) 1 - 0 
17:00FT Krakeroy (8) 2 - 1 Nordstrand (7) 0 - 0 
17:00FT Lorenskog (2) 4 - 1 Arvoll (14) 1 - 0 
     
17:00FT Norild (13) 0 - 3 FK Tonsberg (2) 0 - 1 
     
16:00FT Start 2 (13) 0 - 9 Viking 2 (2) 0 - 2 
17:00FT Brodd (6) 2 - 2 Flekkeroy (1) 1 - 1 
17:00FT IF Storm (14) 0 - 2 Donn (7) 0 - 1 
17:00FT Staal Jorpeland (8) 4 - 1 Flint (4) 2 - 1 
     
10:30FT Green Archers United (4) 0 - 0 Kaya (2) 0 - 0 
10:30Pst Stallion FC (3) -:- Ceres FC (1)  
     
12:30FT Garena Young Lions (7) 1 - 2 Albirex Niigata (S) (2) 0 - 1
12:30FT Warriors FC (8) 3 - 3 Dpmm FC (1) 1 - 2
     
13:00FT FC Seoul (3) 2 - 2 Gangwon FC (4) 1 - 1 
13:00FT Sangju Sangmu FC (7) 1 - 1 Pohang Steelers (8) 1 - 0 
13:00FT Ulsan Hyundai FC (2) 1 - 0 Incheon United (12) 0 - 0
13:30FT Daegu FC (5) 1 - 1 Gyeongnam FC (11) 0 - 0 
     
13:00FT Busan I Park (2) 3 - 1 Seoul E-Land FC (10) 2 - 1
13:00FT Gwangju FC (1) 1 - 0 Ansan Greeners (6) 1 - 0
     
11:00FT Gyeongju KHNP FC (4) 0 - 2 Gimhae (5) 0 - 0 
13:00FT Changwon City (8) 0 - 1 Gangneung City FC (1) 0 - 0 
13:00FT Cheonan City (3) 1 - 0 Daejeon Korail (7) 0 - 0 
     
02:00FT Nishan 42 (12) 1 - 3 Leo Victor (3)  
22:30FT Notch (8) 2 - 2 Santos FC (SUR) (13)  
22:30FT SNL (7) 2 - 0 Acoconut (15)  
22:30FT West United (11) 1 - 2 Inter Moengotapoe (1)  
     
16:00FT Kalmar FF (13) 0 - 1 AIK Stockholm (3) 0 - 0
16:00FT Sirius (9) 1 - 1 Ostersunds FK (10) 0 - 0
17:00FT IFK Goteborg (4) 2 - 1 GIF Sundsvall (14) 2 - 0
20:00FT Malmo FF (1) 2 - 1 Orebro SK (12) 1 - 1
     
16:00FT Karlslunds IF (7) 1 - 1 Team TG FF (11) 1 - 0 
17:00FT Akropolis IF (1) 1 - 3 Sandvikens IF (5) 1 - 0 
17:00FT BK Forward (13) 2 - 2 Carlstad United BK (6) 1 - 2 
17:00FT Gefle IF (12) 0 - 5 karlstad BK (3) 0 - 2 
17:00FT Rynninge IK (14) 1 - 1 IF Sylvia (9) 0 - 0 
     
17:00FT Kristianstad FC (12) 2 - 3 ljungSKile SK (3) 0 - 2 
17:00FT Tvaakers If (9) 1 - 2 Landskrona BoIS (6) 0 - 0 
17:00FT Utsiktens BK (4) 3 - 0 Atvidabergs FF (8) 1 - 0 
     
17:00FT IFK Uddevalla (12) 0 - 1 Oerebro Syrianska IF (2) 0 - 0 
17:00FT torslanda IK (14) 3 - 1 Vaenersborgs IF (13) 1 - 1 
     
17:00FT IFK Lidingoe (7) 3 - 1 Kvarnsvedens IK (6) 1 - 0 
17:00FT IFK Mora FK (13) 3 - 1 Kungsaengens IF (9) 0 - 0 
     
17:00FT Sandviks IK (12) 1 - 7 Ytterhogdals IK (4) 0 - 3 
     
17:00FT Husqvarna FF (2) 3 - 2 Oesterlen FF (6) 3 - 1 
17:00FT IFK Haessleholm (7) 3 - 0 IFK Berga (3) 0 - 0 
     
17:00FT Assyriska If (7) 2 - 0 Assyriska FF (4) 1 - 0 
17:00FT Syrianska Botkyrka (5) 0 - 1 motala AIF FK (8) 0 - 0 
     
15:00FT BK Olympic (2) 3 - 0 FC Rosengard (5) 0 - 0 
17:00FT Hittarps Ik (8) 2 - 4 Onsala (4) 1 - 2 
17:00FT Stafsinge IF (12) 1 - 3 Ksf Prespa Birlik (14) 1 - 2 
     
13:45FT Sukhothai FC (13) 1 - 2 Chiangmai FC (15) 0 - 2 
14:00FT PTT Rayong (8) 3 - 1 Prachuap (11) 2 - 0 
15:00FT Chainat (14) 3 - 2 Trat FC (6) 2 - 0 
16:00FT Ratchaburi (12) 1 - 1 Port FC (5) 0 - 1 
     
13:45FT Customs United (15) 3 - 3 Army United (3)  
14:00FT Nong Bua Pitchaya (8) 0 - 0 Air Force Central FC (18)  
15:00FT Lampang FC (7) 1 - 1 Samut Sakhon FC (11)  
15:00FT Police Tero (2) 4 - 1 Ayutthaya FC (17)  
16:00FT Chiangmai United (13) 1 - 1 Sisaket (5)  
     
02:00FT New York Red Bulls II (4) 1 - 1 Ottawa Fury FC (10) 0 - 1 
02:30Abd Atlanta United II (32) -:- Charleston Battery (20)  
     
16:05FT SUD America (7) 0 - 1 Villa Teresa (5)  
21:00FT Atenas (3) 1 - 2 Rentistas (2)  
21:00FT Bella Vista (11) 1 - 1 Tacuarembo (10)  
21:00FT Deportivo Maldonado (1) 1 - 1 Villa Espanola (9)  
     
15:00FT Chicken Inn (2) 3 - 1 Mushowani Stars (17) 3 - 0 
15:00FT Herentals College (10) 0 - 2 Triangle United (11) 0 - 1 
15:00FT Ngezi Platinum (8) 1 - 1 Highlanders (13) 0 - 0 
15:00FT Platinum (1) 1 - 0 Manica Diamonds (7) 1 - 0 
15:00FT Yadah (16) 0 - 0 Black Rhinos (4) 0 - 0 
15:00FT ZPC Kariba (6) 1 - 0 CAPS United (3) 0 - 0 

Get live football scores from 06/07/2019 & the football fixtures from 06/07/2019 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 06/07/2019 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 06/07/2019 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2019

Livescore Data Services


advertisement