SOCCER LIVESCORE

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Bet365 - Live Streaming
     
08:00FT Blacktown City (3) 1 - 1 APIA Tigers (2) 0 - 0 
08:00FT Manly United FC (5) 1 - 2 Sydney Olympic (7) 0 - 0 
08:00FT South Coast Wolves (1) 1 - 0 Hakoah Sydney City (12) 1 - 0 
     
11:00FT Olympic FC (3) 2 - 0 Gold Coast United (6) 1 - 0 
     
08:00FT Ipswich Knights (6) 2 - 2 Capalaba (3) 1 - 1 
11:00FT Southside Eagles (9) 1 - 3 Souths United (8) 0 - 3 
     
07:30FT Maitland FC (5) 2 - 2 Broadmeadow Magic (2) 1 - 1 
     
13:00FT Bashundhara Kings (1) 2 - 0 Team BJMC (13) 1 - 0 
     
16:00FT FC Isloch Minsk R. (5) 2 - 1 Slavia Mozyr (9) 1 - 0
18:00FT FC Slutsk (12) 1 - 0 Torpedo Minsk (16) 1 - 0
19:45FT FC Gomel (15) 0 - 0 Gorodeya (7) 0 - 0
     
12:00Pst Paro United (7) -:- Druk United (6)  
     
00:00FT ABC (10) 2 - 0 Treze (9) 1 - 0 
02:00FT Botafogo PB (4) 1 - 2 Sampaio Correa (3) 1 - 1 
02:00FT Confianca-Se (2) 2 - 1 Globo FC (8) 1 - 0 
     
00:00FT Luverdense (9) 0 - 0 Sao Jose (3) 0 - 0 
00:00FT Remo (4) 0 - 0 Juventude (2) 0 - 0 
00:00FT Ypiranga-RS (6) 2 - 0 Atletico Acreano (10) 0 - 0 
21:00FT Volta Redonda (1) 1 - 0 BOA (8) 0 - 0 
     
00:00AP * Manaus FC 1 - 0
(4 - 3)
Sao Raimundo PA 1 - 0 
01:00FT Ituano 2 - 1 Vitoria ES 0 - 0 
02:00FT AO Itabaiana 2 - 0 Fluminense De Feira 1 - 0 
21:00FT Cianorte 1 - 2 Caxias 0 - 1 
21:00AP Ipora 0 - 0
(3 - 4)
Juazeirense * 0 - 0 
21:00FT Jacuipense 1 - 0 America-RN 1 - 0 
     
11:30FT Police Commissary (10) 0 - 2 Svay Rieng FC (1)  
11:30FT Soltilo Angkor (8) 2 - 3 Visakha (3)  
14:00FT Boeung Ket FC (6) 4 - 4 Phnom Penh Crown (5)  
14:00FT NagaWorld (2) 6 - 1 Asia Europe University (11)  
     
01:00FT Pacific FC (5) 2 - 3 Cavalry FC (1) 0 - 2 
     
01:30FT Hamilton City (8) 1 - 1 SC Scarborough (3) 0 - 1 
02:00FT SC Waterloo (4) 1 - 2 Serbian White Eagles (2) 1 - 0 
03:30FT Brantford Galaxy (10) 1 - 3 FC Vorkuta (1) 1 - 1 
     
02:00FT Everton de Vina 1 - 0 Trasadino 0 - 0 
19:00FT Huachipato 1 - 1 Deportes Temuco 0 - 0 
     
12:30FT Tianjin Teda (8) 2 - 1 Jiangsu Suning (7) 1 - 0
14:35FT Beijing Renhe (15) 0 - 2 Shandong Luneng (4) 0 - 0
14:35FT Dalian Aerbin (6) 3 - 1 Henan Jianye (11) 2 - 0
14:35FT Hebei Zhongji (12) 1 - 1 Shenzhen Ruby FC (13) 0 - 0
     
10:30FT Changchun Yatai (8) 1 - 1 Shanghai Shenxin (16) 1 - 1 
14:30FT liaoning hongyun FC (15) 1 - 1 Guizhou Zhicheng (3) 0 - 0 
     
19:00FT Tallinn Kalev (10) 1 - 4 Maardu Linnameeskond (9) 1 - 1 
     
19:00FT Flora Tallinn U21 (2) 2 - 0 Levadia U21 (8) 0 - 0 
     
18:30FT Ilves Tampere (1) 3 - 0 SJK (6) 2 - 0
     
18:30FT Sudet (12) 4 - 1 VJS (11) 3 - 0 
     
16:00FT GBK (5) 2 - 0 FCV (6) 1 - 0 
     
17:00FT Samtredia (4) 2 - 1 Shukura (3) 1 - 1 
     
22:15FT Breidablik (2) 1 - 2 HK Kopavogur (10) 0 - 1
     
14:30FT Kalteng Putra FC (11) 0 - 2 PSS Sleman (8) 0 - 2 
     
14:00FT Bandari (3) 1 - 1 KCCA FC (1) 1 - 0 
14:00FT Kinondoni MC (3) 1 - 1 Atlabara FC (4) 0 - 0 
16:30FT Azam (2) 1 - 0 Mukura Victory (4) 0 - 0 
16:30FT Rayon Sport (1) 1 - 0 TP Mazembe (2) 1 - 0 
     
17:00FT Al Hedood (8) 2 - 1 Al Minaa (17) 1 - 0 
     
07:00FT Mio Biwako Shiga (11) 1 - 4 Verspah Oita (6) 0 - 1 
07:00FT Reinmeer Aomori (14) 1 - 1 Veertien Kuwana (8) 0 - 0 
08:00FT FC Osaka (10) 0 - 0 Maruyasu Okazaki (9) 0 - 0 
09:00FT Honda Lock (5) 1 - 2 Tokyo Musashino (4) 0 - 1 
09:00FT Nara Club (12) 1 - 1 Matsue City FC (15) 1 - 0 
09:00FT Sony Sendai FC (3) 1 - 1 Tegevajaro Miyazaki (7) 1 - 1 
11:00FT Honda FC (1) 3 - 2 Suzuka Unlimited FC (13) 2 - 1 
11:00FT Ryutsu Keizai Dragons (16) 2 - 3 FC Imabari (2) 2 - 1 
     
08:05FT Consadole Sapporo (6) 1 - 1 Matsumoto Yamaga (17) 1 - 1
12:00FT Nagoya Grampus (9) 0 - 2 Shonan Bellmare (15) 0 - 1
13:00FT FC Tokyo (1) 3 - 1 Gamba Osaka (14) 2 - 1 
13:00FT Kawasaki Frontale (3) 0 - 0 Sagan Tosu (16) 0 - 0 
     
12:00FT Kyoto Sanga (2) 1 - 0 V-varen Nagasaki (8) 1 - 0 
12:00FT Tokushima Vortis (9) 1 - 1 JEF United Chiba (18) 0 - 1 
13:05FT Ehime FC (17) 0 - 0 Montedio Yamagata (1) 0 - 0 
13:05FT Fagiano Okayama (10) 2 - 1 Kagoshima United (19) 0 - 0 
13:05FT Kanazawa (7) 2 - 2 Mito Hollyhock (4) 2 - 1 
13:05FT Kashiwa Reysol (3) 4 - 2 Ventforet Kofu (6) 2 - 0 
13:05FT Renofa Yamaguchi (15) 3 - 0 Machida Zelvia (16) 1 - 0 
     
09:00FT Blaublitz Akita (14) 0 - 0 Fujieda MYFC (3) 0 - 0 
11:00FT Gamba Osaka U23 (7) 1 - 2 Grulla Morioka (11) 0 - 1 
11:00FT Yscc (15) 2 - 2 Roasso Kumamoto (1) 1 - 1 
12:00FT Thespakusatsu Gunma (5) 2 - 0 Fukushima United (17) 0 - 0 
     
15:00FT Dainava Alytus (6) 2 - 1 FK Siauliai (7) 0 - 0 
16:00FT Baltic Football Academy (10) 0 - 2 Hegelmann Litauen (5) 0 - 0 
16:00FT Trakai FK B (11) 2 - 2 Minija Kretinga (13) 0 - 0 
     
16:00FT Felda United FC (11) 1 - 2 Selangor (5) 0 - 1 
     
18:00FT FC Maiak Chirsova 0 - 0 Dinamo-Auto 0 - 0  
18:00FT Zimbru Chisinau 5 - 1 Sporting Trestieni 3 - 0  
     
16:00FT Arendal (4) 2 - 0 Byasen (14) 1 - 0 
17:00FT hodd (6) 0 - 2 Levanger (7) 0 - 2 
18:00FT Fredrikstad (2) 1 - 1 Egersund (5) 1 - 0 
19:00FT Moss (9) 2 - 3 Bryne (8) 1 - 1 
19:00FT Vidar (12) 1 - 2 Sola (13) 1 - 1 
     
18:00FT Molde 2 (4) 7 - 1 Rommen (12) 3 - 0 
19:00FT Eidsvold TF (1) 1 - 0 Traeff (5) 1 - 0 
     
19:00FT Drobak-Frogn (14) 0 - 2 Frigg (3) 0 - 2 
19:00FT Follo (6) 0 - 2 Ullern (5) 0 - 1 
19:00FT Lokomotiv Oslo (8) 2 - 3 Halsen (7) 1 - 1 
19:00FT Lyn Oslo (9) 1 - 3 Valerenga 2 (1) 0 - 2 
19:00FT Orn-Horten (4) 3 - 0 Ready (12) 1 - 0 
     
19:00FT Madla (10) 3 - 0 Vardeneset (11) 1 - 0 
19:00FT Pors Grenland (9) 0 - 2 Vindbjart (5) 0 - 0 
     
17:00FT Ovetense FC (14) 0 - 2 12 de Octubre (2)  
22:00FT Atyra FC (4) 0 - 1 Independiente F.b.c. (5)  
22:00FT Fulgencio Yegros (15) 2 - 0 Deportivo Caaguazu (16)  
22:00FT Guairena FC (1) 4 - 1 Resistencia (7)  
22:15FT 2 de Mayo (3) 0 - 0 Ri 3 Corrales (9)  
     
10:00FT Luch-Energiya (19) 2 - 5 Khimki (1) 0 - 3 
10:00FT Ska-Khabarovsk (12) 1 - 2 Shinnik Yaroslavl (5) 1 - 1 
15:00FT Nizhny Novgorod (18) 0 - 2 Tom Tomsk (3) 0 - 0 
16:00FT Tekstilshtik-Telekom (17) 0 - 1 Enisey (7) 0 - 0 
17:00FT Mordovia Saransk (16) 0 - 1 FK Neftekhimik (8) 0 - 1
18:00FT Avangard Kursk (20) 0 - 3 Rotor Volgograd (2) 0 - 1
19:00FT Fakel Voronezh (15) 0 - 1 FC Torpedo Moscow (10) 0 - 0 
19:00FT FC Chayka (14) 0 - 1 Chertanovo Moscow (6) 0 - 0
20:54FT Baltika (13) 0 - 1 Spartak Moscow 2 (9) 0 - 1 
     
19:30FT Kamboi Eagles (5) 1 - 1 FC Kallon (2)  
21:30FT RSLAF (11) 2 - 0 Old Edwardians (12)  
     
13:00FT Jeonbuk Motors (1) 3 - 1 Seongnam FC (9) 2 - 1 
13:00FT Suwon Bluewings (6) 2 - 0 Jeju United FC (10) 2 - 0 
     
22:30FT Botopasie (16) 1 - 5 Voorwaarts (10)  
22:30FT Broki (9) 4 - 3 Papatam (14)  
     
16:00FT Hammarby FF (7) 6 - 2 Falkenbergs FF (15) 3 - 0
16:00FT IFK Norrkoping (6) 2 - 1 BK Hacken (5) 1 - 0
     
17:00FT bodens BK (16) 0 - 4 FC Linkoping City (4) 0 - 1 
     
17:00FT Oskarshamns AIK (11) 0 - 0 IK oddevold (14) 0 - 0 
18:00FT IFK Varnamo (13) 2 - 2 Eskilsminne IF (15) 1 - 1 
     
14:00FT IFK Ostersund (3) 2 - 4 Piteaa (6) 0 - 2 
     
14:00FT Chiangrai United (3) 1 - 1 Nakhon Ratchasima FC (7) 0 - 0 
14:00FT Pattaya United (2) 1 - 0 Chonburi FC (9) 0 - 0 
15:00FT Buriram United (1) 0 - 0 Suphanburi (16) 0 - 0 
15:00FT Muangthong United (10) 3 - 2 Bangkok United (4) 1 - 1 
     
14:00FT Khonkaen (9) 0 - 0 Bangkok Glass (1)  
14:00FT Thai Honda FC (4) 2 - 0 Navy FC (16)  
15:00FT Kasetsart FC (12) 1 - 3 Rayong FC (10)  
15:00FT Ubon Kids City (14) 0 - 1 Udon Thani (6)  
     
02:40FT FC Cincinnati (24) 3 - 2 Houston Dynamo (13) 2 - 0
02:40FT Montreal Impact (9) 2 - 3 Minnesota Stars FC (7) 2 - 2
02:45FT Columbus Crew (23) 1 - 2 Seattle Sounders (4) 1 - 0
03:40FT Sporting Kansas City (20) 1 - 0 Chicago Fire (19) 1 - 0
05:40FT Los Angeles FC (1) 6 - 1 Vancouver Whitecaps (21) 2 - 1
05:40FT San Jose Earthquakes (6) 1 - 0 Real Salt Lake (14) 0 - 0
21:25FT Atlanta United FC (8) 3 - 3 New York Red Bulls (12) 1 - 1
23:35FT Philadelphia Union (2) 2 - 2 Orlando City SC (18) 1 - 0
     
02:00FT Louisville City FC (9) 2 - 1 Nashville Sc (8) 0 - 1 
03:30FT Memphis 901 (31) 4 - 1 Hartford Athletic (36) 2 - 1 
03:30FT Rio Grande Valley FC Toros (25) 0 - 0 Seattle Sounders II (35) 0 - 0 
03:30FT Saint Louis FC (23) 2 - 2 Loudoun United (29) 0 - 1 
04:00FT Oklahoma City Energy (16) 1 - 1 El Paso Locomotive (12) 1 - 0 
05:00FT Real Monarchs SLC (13) 1 - 0 New Mexico United (15) 0 - 0 
05:30FT Portland Timbers II (11) 1 - 1 Tulsa Roughnecks (28) 0 - 1 
     
21:00FT Albion FC (8) 2 - 2 Cerrito (6)  
21:00FT Central Espanol (12) 0 - 0 Atletico Torque (4)  
     
13:00FT Hoang ANH GIA LAI (12) 1 - 2 QNK Quang NAM (11) 1 - 1 
13:00FT Sanna Khanh HOA (14) 1 - 3 Thanh HOA (3) 0 - 0 
13:00FT Song Lam Nghe An (5) 0 - 0 Da Nang (8) 0 - 0 
15:00FT Viettel (6) 1 - 0 Ho Chi Minh City (1) 0 - 0 
     
15:00FT Dynamos (12) 1 - 0 Chapungu United (5) 0 - 0 
15:00FT Hwange (14) 1 - 0 Bulawayo Chiefs (18) 1 - 0 
15:00FT TelOne (15) 1 - 1 Harare City (9) 0 - 1 

Get live football scores from 07/07/2019 & the football fixtures from 07/07/2019 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 07/07/2019 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 07/07/2019 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2019

Livescore Data Services


advertisement