SOCCER LIVESCORE

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Bet365 - Live Streaming
     
16:00FT Ararat Armenia II (6) 1 - 2 Van (5)  
16:00Awd Junior Sevan (10) 0 - 3 West Armenia (2)  
     
12:00FT Lake Macquarie City (11) 0 - 3 Charlestown City (3) 0 - 2 
12:00FT Lambton Jaffas (4) 1 - 1 Maitland FC (1) 1 - 1 
     
19:30FT SVG reichenau (6) 2 - 3 Worgl (2) 2 - 1 
     
12:00FT Phuentsholing (10) 1 - 3 Druk United (3)  
15:00FT Bhutan U19 (4) 5 - 1 Paro United (8)  
     
01:15FT Atletico Goianiense (3) 0 - 1 CRB (6) 0 - 0 
03:30FT America Mineiro (18) 4 - 3 Londrina (4) 1 - 2 
     
03:45FT Atletico Nacional (6) 4 - 1 Huila (11) 1 - 0 
     
18:00FT Roenne fB 0 - 2 B 1908 0 - 1 
19:00FT Allesoe GF 0 - 6 Vejle 0 - 4 
19:00FT Avedore 0 - 1 Slagelse 0 - 0 
19:00FT Dalum 0 - 3 Kolding FC 0 - 0 
19:00FT Hatting/Torsted 0 - 0 FC Fredericia 0 - 1 
19:00FT Holbaek 1 - 2 Nykobing FC 0 - 1 
19:00FT Krarup/Espe 2 - 3 varde IF 0 - 3 
19:00FT OKS 1 - 2 FC Sydvest 05 0 - 2 
19:00FT Ringkobing IF 0 - 1 VSK Aarhus 0 - 0 
19:00FT Rudersdal 0 - 5 Hillerod Fodbold 0 - 1 
19:30FT Dronninglund IF 0 - 3 FC Djursland 0 - 1 
20:00FT Holstebro 3 - 0 Odder IGF 2 - 0 
20:00FT Skjold 0 - 1 Fremad Amager 0 - 1 
     
21:45FT Darlington 1883 (16) 1 - 1 Gateshead (15) 0 - 1 
     
11:00FT FC Minsk W (1) 12 - 0 Sc Bettembourg W (4) 5 - 0 
12:00FT Asa Tel Aviv W (3) 1 - 4 Breidablik W (1) 0 - 2 
13:00FT Wexford Youths W (2) 1 - 3 Vllaznia W (1) 1 - 3 
13:30FT SC Braga W (1) 2 - 0 Sturm Graz W (3) 1 - 0 
14:00FT Spartak Subotica W (1) 12 - 0 Agarista Anenii Noi W (4) 8 - 0 
15:00FT Biik Kazygurt W (1) 9 - 0 Eb/Streymur/Skala W (4) 6 - 0 
15:00FT LSK Kvinner W (2) 4 - 0 Linfield W (3) 4 - 0 
17:00FT Hibernian W (1) 3 - 0 FC Nike W (4) 1 - 0 
17:00FT Split W (3) 2 - 3 Zhytlobud Kharkiv W (2) 2 - 1 
18:00FT Apollon Limassol W (2) 10 - 0 Rigas FS W (4) 7 - 0 
18:00FT Gintra Universitetas W (3) 1 - 0 Birkirkara W (4) 1 - 0 
18:00FT SFK 2000 Sarajevo W (2) 5 - 0 ZFK Dragon 2014 W (4) 1 - 0 
18:30FT Olimpia Cluj W (3) 1 - 2 Mitrovica W (1) 0 - 2 
18:30FT Slovan Bratislava W (3) 0 - 0 Ferencvarosi Tc W (2)  
19:00FT Flora Tallinn W (3) 2 - 3 Pk-35 W (2) 1 - 0 
19:30FT Anderlecht W (1) 5 - 0 PAOK W (4) 1 - 0 
19:30FT Besiktas W (2) 1 - 1 Gornik Leczna W (3) 0 - 0 
19:30FT Twente W (1) 8 - 0 Alashkert W (4) 5 - 0 
21:00FT Breznica Pljevlja W (2) 4 - 4 NSA Sofia W (4) 0 - 3 
21:45FT Cardiff Met. W (2) 1 - 0 Pomurje W (3) 0 - 0 
     
15:00FT Juventus 4 - 0 Novara 1 - 0 
16:00Abd Gaziantep FK -:- Al Wakrah  
17:30FT Ankaragucu 1 - 2 Keciorengucu 1 - 2 
19:15FT Alanyaspor 2 - 0 Brescia 0 - 0
20:00FT Elche 0 - 2 Levante 0 - 1 
20:00FT Red Bull Salzburg 0 - 1 Real Madrid 0 - 1
20:30FT Fenerbahce 2 - 2 Cagliari 2 - 0 
20:30FT La Nucia 0 - 4 Villarreal 0 - 0 
20:30FT Mallorca 0 - 0 Getafe 0 - 0
21:00FT Athletic Club 2 - 2 AS Roma 1 - 0 
21:30Canc Spezia 0 - 0 Parma  
21:30FT Spezia 3 - 5 Sampdoria 1 - 2 
21:35PEN * Zaragoza 0 - 0(3 - 2) Alaves 0 - 0 
22:35FT Real Betis 1 - 0 Las Palmas 1 - 0 
     
19:45FT Holstein Kiel II (7) 1 - 1 VfB Oldenburg (5) 1 - 1 
19:45FT Luneburger SK Hansa (12) 1 - 1 Eintracht Norderstedt (4) 0 - 0 
     
19:30FT Bremer Sv (7) 1 - 1 SC Borgfeld (10) 0 - 1 
     
20:15FT 1. FC Phoenix Luebeck (4) 3 - 0 SV Eichede (13) 1 - 0 
20:15FT Inter Tuerkspor Kiel (15) 3 - 6 Oldenburger SV (5) 1 - 4 
20:15FT Luebeck II (3) 5 - 0 Union Neumuenster (7) 2 - 0 
20:15FT SC Weiche Flensburg II (1) 6 - 0 Eckernfoerder SV (16) 3 - 0 
20:15FT SV Frisia 03 RL (8) 2 - 2 TSB Flensburg (10) 1 - 1 
20:15FT SV Preussen 09 Reinfeld (6) 2 - 0 Eutin 08 (12) 1 - 0 
20:15FT TSV Bordesholm (9) 2 - 2 SV Todesfelde (11) 0 - 1 
20:15FT TSV Kropp (14) 1 - 3 Husumer SV (2) 0 - 1 
     
18:30FT Balmazujvaros (17) 1 - 2 Szeged 2011 (13) 0 - 2 
18:30FT Kazincbarcikai (11) 1 - 2 Bekescsaba 1912 (4) 0 - 0 
18:30FT Nyiregyhaza (15) 0 - 1 Dorogi FC (7) 0 - 0 
18:30FT Tiszakecske FC (5) 2 - 1 FC Ajka (19) 1 - 0 
20:00FT Budafoki LC (3) 3 - 0 Szolnoki MAV FC (6) 1 - 0 
20:00FT Gyori ETO FC (1) 3 - 0 Gyirmot SE (18) 1 - 0 
20:00FT MTK Budapest (9) 1 - 1 Budaorsi SC (10) 0 - 1 
20:00FT Szombathelyi Haladas (16) 1 - 1 Siofok (8) 1 - 0 
20:00FT VAC (20) 2 - 2 Csakvar (2) 0 - 0 
20:00FT Vasas (14) 5 - 2 Soroksar (12) 1 - 2 
     
21:00FT Breidablik (2) 4 - 0 KA Akureyri (10) 2 - 0
22:15FT Stjarnan (5) 2 - 1 Vikingur Reykjavik (9) 0 - 0
22:15FT Valur Reykjavik (6) 1 - 0 Fylkir (8) 1 - 0
     
14:30FT Kalteng Putra FC (10) 4 - 2 Arema FC (6) 2 - 1 
     
19:00FT Dziugas (1) 1 - 1 Hegelmann Litauen (4) 1 - 0 
     
16:00FT Johor Darul Takzim FC (2) 4 - 2 Petaling Jaya City (10) 1 - 0 
16:00FT Negeri Sembilan (14) 1 - 2 Pkns FC (9) 0 - 2 
16:00FT Pdrm (12) 4 - 3 Felda United FC (13) 1 - 2 
16:00FT Penang (11) 2 - 1 Sabah FA (15) 1 - 0 
     
03:00FT Zacatepec 1948 (1) 3 - 2 Atlas (3) 0 - 1 
05:00FT FC Juarez (2) 1 - 1 Venados FC (1) 1 - 0 
05:00FT Mineros de Zacatecas (1) 2 - 0 Club Queretaro (3) 1 - 0 
05:00FT Monarcas (1) 1 - 0 Puebla (3) 1 - 0 
     
14:45FT Garena Young Lions (8) 1 - 1 Dpmm FC (1) 0 - 1
     
20:00FT Eskilsminne IF (14) 0 - 1 lunds BK (15) 0 - 0 
     
20:30FT IFK Ostersund (6) 4 - 0 IFK Timraa (9) 2 - 0 
     
20:00FT Huddinge IF (9) 1 - 2 Assyriska FF (3) 0 - 1 
20:00FT Vaermbols FC (10) 4 - 1 Newroz FC (7) 1 - 1 
     
17:00Abd FC Basel II (11) -:- FC Zurich II (15)  
20:00FT Sion II (9) 2 - 1 Etoile Carouge FC (13) 1 - 0 
20:30FT FC Bavois (12) 1 - 1 FC Breitenrain Bern (6) 0 - 0 
20:30FT SC Cham (16) 0 - 3 FC Black Stars (2) 0 - 0 
20:30FT Stade Nyonnais (10) 0 - 2 Yverdon-Sport FC (1) 0 - 1 
21:00FT FC Koniz (4) 0 - 3 AC Bellinzona (8) 0 - 2 
21:00FT Munsingen (14) 1 - 1 Rapperswil (5) 0 - 0 
21:00FT SC Bruhl (3) 2 - 2 SC YF Juventus (7) 1 - 1 
     
14:00AET Nakhon Ratchasima FC 0 - 1 Bangkok United * 0 - 0  
14:00PEN Trat FC 2 - 2(4 - 5) Buriram United * 1 - 0  
15:00FT * Port FC 3 - 2 Chiangrai United 2 - 0  
15:00FT * Ratchaburi 3 - 1 Thai Honda FC 1 - 0  
     
21:30FT Akhisar Belediye 0 - 1 Galatasaray 0 - 1 
     
03:30FT Saint Louis FC (25) 0 - 0 Memphis 901 (31) 0 - 0 
     
16:00FT Highlanders (9) 1 - 0 Chapungu United (11) 1 - 0 
16:00FT TelOne (16) 0 - 0 Chicken Inn (3) 0 - 0 

Get live football scores from 07/08/2019 & the football fixtures from 07/08/2019 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 07/08/2019 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 07/08/2019 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2019

Livescore Data Services


advertisement