My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
22:00FT Lens (6) 1 - 0 Rennes (4) 0 - 0
 
16:30FT 1899 Hoffenheim (4) 3 - 1 FC Augsburg (15) 2 - 1
16:30FT Bayer Leverkusen (3) 2 - 2 Union Berlin (5) 1 - 1
16:30FT RB Leipzig (7) 4 - 1 FSV Mainz 05 (10) 1 - 0
16:30FT SC Freiburg (6) 2 - 2 Arminia Bielefeld (16) 1 - 0
16:30FT SpVgg Greuther Furth (18) 0 - 0 VfB Stuttgart (17) 0 - 0
19:30FT Eintracht Frankfurt (8) 2 - 3 Borussia Dortmund (2) 2 - 0
 
15:00FT Levante (20) 2 - 0 Mallorca (16) 0 - 0
17:15FT Real Sociedad (5) 1 - 0 Celta Vigo (14) 1 - 0
19:30FT Granada CF (13) 1 - 1 Barcelona (6) 0 - 0
22:00FT Real Madrid (1) 4 - 1 Valencia (10) 1 - 0
 
15:30FT NC Magra (16) 2 - 0 Chelghoum (13) 1 - 0 
15:30FT Olympique Medea (10) 1 - 2 Hussein Dey (11) 0 - 1 
15:30FT RC Relizane (17) 0 - 1 ES Setif (5) 0 - 1 
15:30FT WA Tlemcen (18) 0 - 3 USM Alger (9) 0 - 2 
 
15:00FT AS Ain Mlila (7) 0 - 0 MO Bejaia (9) 0 - 0 
15:00FT Bordj Bou Arreridj (16) 0 - 2 US Chaouia (6) 0 - 2 
15:00FT El Eulma (14) 0 - 5 JS Bordj Menaiel (1) 0 - 1 
15:00FT Ib Lakhdaria (15) 2 - 2 Hamra Annaba (10) 2 - 2 
15:00FT JSM Bejaia (13) 1 - 4 JSM Skikda (8) 0 - 3 
15:00FT Khenchela (5) 1 - 1 CA Batna (4) 1 - 1 
15:00FT RB Ouargla (12) 1 - 1 Nrb Teleghma (3) 1 - 1 
15:00FT USM Annaba (2) 1 - 1 MO Constantine (11) 0 - 0 
 
15:00FT Ain Ouessara (15) 0 - 4 El Bayadh (3) 0 - 1 
15:00FT ES Ben Aknoun (7) 1 - 1 ASM Oran (11) 1 - 1 
15:00FT JSM Tiaret (9) 4 - 0 Ain Defla (16) 4 - 0 
15:00FT MC Saida (5) 1 - 0 RC Kouba (1) 1 - 0 
15:00FT Oued Sly (6) 2 - 1 Wa Boufarik (8) 1 - 0 
15:00FT SKAF Khemis Melina (13) 2 - 0 GC Mascara (4) 2 - 0 
15:00FT Temouchent (2) 3 - 0 USMM Hadjout (10) 0 - 0 
15:00FT USM El Harrach (12) 2 - 0 USM Bel Abbes (14) 1 - 0 
 
08:05Pst Wellington Phoenix (12) -:- Newcastle Jets FC (9)
10:45FT Melbourne Victory (1) 1 - 1 Adelaide United (7) 0 - 0
10:45Pst Western Sydney (8) -:- Perth Glory FC (11)  
 
17:00FT Al Hala (6) 1 - 2 Muharraq Club (5) 1 - 2 
 
17:30FT Genk W (6) 2 - 0 Club Brugge W (4) 1 - 0 
 
20:00FT Caucaia EC (1) 2 - 1 Pacajus SC (3) 0 - 1 
21:00FT Iguatu (5) 1 - 1 Ferroviario (4) 0 - 0 
 
16:00FT AC Kuya Sport (14) 1 - 2 AC Rangers (5)  
16:30Pst Etoile du Kivu (17) -:- Sanga Balende (13)  
16:30FT FC Simba (18) 0 - 2 CS Don Bosco (8)  
 
17:00FT Aris Limassol (1) 2 - 1 Ethnikos Achnas (12) 1 - 0 
19:00FT AEK Larnaca (2) 2 - 1 Apollon Limassol (3) 0 - 0 
 
14:30FT A.O. Ayias Napas (15) 1 - 1 Ahironas Liopetriou (12) 0 - 0 
14:30FT Karmiotissa Polemidion (4) 2 - 0 Alki Oroklinis (5) 1 - 0 
14:30FT Nea Salamis (3) 3 - 0 Omonia 29is Maiou (13) 2 - 0 
14:30FT Onisillos Sotiras 2014 (7) 3 - 4 Akritas Chlorakas (1) 1 - 0 
14:30FT Othellos Athienou (8) 0 - 2 PO Xylotympou 2006 (11) 0 - 1 
 
14:30FT Apep Pitsilias (11) 2 - 1 Halkanoras Idaliou (13) 0 - 0 
14:30FT Digenis Akritas M. (6) 0 - 0 Iraklis Gerolakkou (5) 0 - 0 
14:30FT Meap Pera Choriou N. (2) 0 - 0 Pegia 2014 (1) 0 - 0 
 
14:30FT Wycombe (1) 3 - 3 Sunderland (3) 2 - 2
17:00FT Accrington ST (10) 1 - 1 Milton Keynes Dons (5) 1 - 1 
17:00FT Cheltenham (14) 1 - 1 Burton Albion (12) 1 - 0 
17:00FT Doncaster (24) 0 - 1 Fleetwood Town (19) 0 - 0 
17:00FT Gillingham (23) 0 - 4 Ipswich (11) 0 - 3 
17:00FT Lincoln (18) 2 - 0 Oxford United (7) 1 - 0 
17:00Pst Portsmouth (9) -:- Wigan (2)  
 
17:00FT Carlisle (19) 2 - 0 Bradford (11) 1 - 0 
17:00Pst Colchester (22) -:- Rochdale (18)  
17:00FT Newport County (6) 0 - 2 Salford City (10) 0 - 1 
17:00FT Northampton (4) 0 - 1 Crawley Town (12) 0 - 1 
17:00FT Stevenage (20) 3 - 1 Walsall (15) 2 - 0 
17:00FT Tranmere (2) 4 - 0 Scunthorpe (23) 2 - 0 
 
17:00FT Aldershot Town (17) 1 - 1 Maidenhead (20) 0 - 1 
17:00FT Barnet (15) 1 - 1 Altrincham (16) 0 - 0 
17:00FT Bromley (6) 2 - 1 Solihull Moors (10) 2 - 0 
17:00FT FC Halifax Town (1) 4 - 0 Eastleigh (13) 1 - 0 
17:00FT Torquay (12) 2 - 2 Dagenham & Redbridge (7) 2 - 1 
17:00FT Weymouth (21) 0 - 1 Southend (19) 0 - 1 
17:00Pst Wrexham (8) -:- Boreham Wood (4)  
 
17:00Pst AFC Fylde (3) -:- York (13)  
17:00Pst Alfreton (12) -:- Kettering (8)  
17:00FT Brackley Town (2) 1 - 0 Hereford (14) 0 - 0 
17:00FT Bradford Park Avenue (19) 1 - 0 Chester (16) 1 - 0 
17:00FT Curzon Ashton (9) 3 - 2 Blyth Spartans (17) 2 - 0 
17:00FT Farsley Celtic (21) 0 - 6 Darlington 1883 (11) 0 - 3 
17:00FT Gateshead (1) 0 - 1 Chorley (4) 0 - 0 
17:00FT Gloucester City (18) 0 - 0 Boston Utd (7) 0 - 0 
17:00FT Spennymoor Town (10) 2 - 1 Guiseley AFC (20) 1 - 0 
 
17:00FT Billericay (21) 1 - 1 Maidstone Utd (3) 0 - 0 
17:00FT Chelmsford (17) 1 - 0 Bath City (16) 1 - 0 
17:00FT Chippenham (6) 6 - 1 Slough Town (12) 4 - 1 
17:00FT Dartford (5) 1 - 1 Dulwich Hamlet (7) 0 - 1 
17:00FT Dorking Wanderers (1) 2 - 1 Braintree (20) 2 - 0 
17:00FT Hampton & Richmond (15) 2 - 1 Concord Rangers (13) 1 - 0 
17:00FT Hemel Hempstead Town (14) 1 - 3 Ebbsfleet United (2) 0 - 1 
17:00FT Oxford City (4) 0 - 2 Eastbourne Borough (10) 0 - 2 
17:00FT Tonbridge Angels (19) 2 - 1 Hungerford Town (9) 0 - 1 
17:00FT Welling (18) 2 - 3 St Albans (8) 2 - 2 
 
17:00FT Grantham Town (22) 1 - 2 Radcliffe Borough (14) 0 - 1 
17:00Pst Matlock Town (1) -:- Ashton United (18)  
17:00Pst Mickleover Sports (19) -:- South Shields (3)  
17:00FT Scarborough (6) 3 - 0 Basford United (13) 0 - 0 
17:00FT Morpeth Town FC (12) 2 - 2 Stafford Rangers (9) 1 - 1 
17:00Pst Stalybridge (15) -:- Nantwich Town (20)  
17:00FT Whitby (7) 0 - 3 Lancaster (11) 0 - 1 
17:00FT Witton Albion (21) 1 - 1 Gainsborough (16) 0 - 1 
 
15:00FT Stourbridge (10) 0 - 2 Banbury United (1) 0 - 1 
17:00FT Barwell (16) 1 - 4 Lowestoft Town (20) 0 - 2 
17:00Pst Biggleswade Town (18) -:- Nuneaton (21)  
17:00Pst Hitchin (19) -:- Redditch (17)  
17:00Pst Leiston FC (7) -:- Bromsgrove Sporting (15)  
17:00FT Needham Market (13) 3 - 3 Hednesford Town (9) 2 - 2 
17:00Pst Rushall Olympic (4) -:- Peterborough Sports (3)  
17:00Pst Stratford (14) -:- Coalville (2)  
17:00FT Tamworth (12) 2 - 0 Royston Town (8) 1 - 0 
 
17:00FT Dorchester (19) 0 - 1 Taunton Town (4) 0 - 1 
17:00Pst Farnborough (1) -:- Chesham United (7)  
17:00FT Gosport Borough (6) 1 - 0 Walton Casuals (10) 0 - 0 
17:00Pst Harrow Borough (12) -:- Hartley Wintney (18)  
17:00FT Hayes & Yeading (3) 2 - 1 Hendon (14) 0 - 0 
17:00FT Beaconsfield (13) 1 - 0 Kings Langley (20) 0 - 0 
17:00FT Merthyr (21) 1 - 3 Weston Super Mare (5) 1 - 1 
17:00FT Metropolitan Police (2) 3 - 1 Swindon Supermarine (16) 1 - 0 
17:00Pst Tiverton (17) -:- Poole Town (9)  
17:00Pst Truro City (11) -:- Salisbury (15)  
17:00Pst Wimborne Town (22) -:- Yate Town (8)  
 
17:00FT AFC Hornchurch (7) 2 - 0 Bishop S Stortford (4) 1 - 0 
17:00FT Brightlingsea Regent (18) 2 - 4 Kingstonian (5) 1 - 1 
17:00Pst Carshalton Athletic (8) -:- Bognor Regis (12)  
17:00FT Enfield Town (2) 1 - 4 Lewes (3) 1 - 1 
17:00Pst Horsham (13) -:- Folkestone (6)  
17:00Pst Merstham (16) -:- Cheshunt (9)  
17:00Pst Potters Bar Town (17) -:- Cray Wanderers (20)  
17:00FT Wingate & Finchley (15) 2 - 0 Bowers (19) 1 - 0 
 
14:15FT Mansfield Town 2 - 3 Middlesbrough 0 - 2
14:30AET Bristol City 0 - 1 Fulham * 0 - 0
14:30FT Burnley 1 - 2 Huddersfield 1 - 0
14:30FT Coventry 1 - 0 Derby 1 - 0
14:30FT Hartlepool 2 - 1 Blackpool 0 - 1
14:45FT Millwall 1 - 2 Crystal Palace 1 - 0
17:00AET * Barnsley 5 - 4 Barrow 2 - 0
17:00FT Boreham Wood 2 - 0 AFC Wimbledon 1 - 0
17:00FT Kidderminster 2 - 1 Reading 0 - 1
17:00FT Leicester 4 - 1 Watford 2 - 1
17:00FT Newcastle 0 - 1 Cambridge United 0 - 0
17:00FT Peterborough 2 - 1 Bristol Rovers 1 - 1
17:00FT Port Vale 1 - 4 Brentford 0 - 1
17:00AP * QPR 1 - 1(8 - 7) Rotherham 0 - 0
17:00AET West Brom 1 - 2 Brighton * 0 - 0
17:00FT Wigan 3 - 2 Blackburn 0 - 0
19:30AET Birmingham 0 - 1 Plymouth * 0 - 0
19:30FT Chelsea 5 - 1 Chesterfield 4 - 0
19:30AET Hull City 2 - 3 Everton * 1 - 2
19:30AET Swansea 2 - 3 Southampton * 0 - 1
19:45FT Yeovil Town 1 - 3 Bournemouth 0 - 2
 
16:00FT Le Havre (6) 0 - 1 Sochaux (1) 0 - 0
20:00FT Dijon (11) 1 - 2 Nimes (10) 0 - 2
20:00FT Grenoble (16) 0 - 1 Auxerre (5) 0 - 1
20:00FT PAU (8) 4 - 0 Rodez (9) 0 - 0
20:00FT SC Bastia (14) 3 - 0 Quevilly (13) 1 - 0
20:00FT Valenciennes (17) 1 - 1 Guingamp (12) 1 - 0
 
19:00FT Beauvais (5) 0 - 3 Epinal (7) 0 - 2 
19:00FT Haguenau (13) 2 - 1 Metz B (9) 1 - 0 
 
19:00FT Bergerac (1) 1 - 0 Les Herbiers (11) 1 - 0 
 
20:30Pst CSC Cayenne (3) -:- Montsinery (4)  
20:30FT Etoile Matoury (5) 2 - 1 Remire (1)  
20:30Pst Grand Santi (7) -:- Olympique Cayenne (8)  
20:30Pst Karib (2) -:- Loyola Omnisports Club (9)  
 
20:30Pst Agouado (5) -:- Saint Georges (8)  
20:30FT Le Geldar (2) 6 - 3 Oyapock (6)  
20:30Pst Sinnamary (4) -:- SC Kourou (3)  
 
17:00FT Accra Lions (11) 0 - 0 WAFA (16) 0 - 0 
17:00FT Bibiani Gold Stars (15) 0 - 1 Hearts of Oak (6) 0 - 1 
 
17:00FT College 1975 (9) 0 - 3 St Joseph S FC (3) 0 - 0 
19:30FT Europa Point (10) 0 - 10 Mons Calpe SC (5) 0 - 5 
 
17:15FT OFI (6) 1 - 1 PAS Giannina (5) 0 - 0
 
14:45Pst Olympiacos B (7) -:- Xanthi FC (3)  
14:45Pst PAOK Thessaloniki FC B (12) -:- Niki Volou (6)  
 
14:45Pst Irodotos (16) -:- AEK Athens B (2)  
17:00FT Kallithea (4) 1 - 0 Panathinaikos B (9) 1 - 0 
 
21:30Pst Asoms Paradise (1) -:- Camerhogne (4)  
22:00Pst Mt. Rich (7) -:- Hurricanes SC (2)  
 
13:30FT HK Kopavogur (8) 0 - 4 Leiknir R. (3) 0 - 2 
14:00Pst FH Hafnarfjordur (6) -:- IBV Vestmannaeyjar (7)  
14:00FT IA Akranes (5) 0 - 6 Stjarnan (1) 0 - 3 
15:00FT Breidablik (2) 5 - 2 Keflavik (4) 2 - 1 
 
16:00Pst ATK (6) -:- Delhi Dynamos (5)
18:00FT Goa (9) 1 - 0 Chennaiyin (7) 0 - 0
 
12:00FT PSM Makassar (11) 1 - 0 Persepam Madura Utd (13) 1 - 0 
15:00FT Pusamania Borneo (7) 1 - 1 Persik Kediri (14) 0 - 1 
 
13:30FT Fajr Sepasi (14) 1 - 1 Tractor Sazi (13) 0 - 0 
13:30FT Gol Gohar (8) 1 - 0 SorkhPooshan Pakdasht (12) 1 - 0 
13:30FT Nassaji Mazandaran (9) 1 - 0 ZOB Ahan (11) 0 - 0 
13:30FT Paykan (6) 1 - 1 Aluminium Arak (4) 1 - 0 
13:30FT Shahr Khodro (16) 1 - 1 Persepolis FC (2) 1 - 1 
15:30FT Esteghlal FC (1) 3 - 2 Mes Rafsanjan (5) 1 - 1 
15:30FT Sanat Naft (10) 2 - 0 Naft Masjed Soleyman (15) 1 - 0 
15:30FT Sepahan FC (3) 2 - 1 Foolad FC (7) 1 - 0 
 
15:00FT Hapoel Haifa (9) 0 - 2 Hapoel Tel Aviv (4) 0 - 1 
17:30FT Hap. Nazareth-Illit (13) 2 - 6 Hap.Ir.Kiryat Shmona (5) 1 - 3 
17:45FT Maccabi Petah Tikva (14) 0 - 4 Maccabi Haifa (1) 0 - 2 
20:00FT Maccabi Tel Aviv (3) 1 - 0 Hapoel Beer Sheva (2) 0 - 0 
 
12:00Pst Cagliari U19 (2) -:- Roma Primavera (1)  
12:00Pst Genoa U19 (6) -:- SSC Napoli Primavera (10)  
14:00Pst SPAL 2013 Primavera (16) -:- Inter Primavera (4)  
16:00Pst Fiorentina U19 (11) -:- Bologna Primavera (17)  
19:00Pst Torino U19 (3) -:- Juventus Primavera (8)  
 
14:00FT Bandari (6) 0 - 0 Kenya Police (10) 0 - 0 
14:00FT FC Talanta (9) 1 - 2 Nairobi City Stars (2) 0 - 2 
14:00FT Kariobangi Sharks (3) 0 - 1 Homeboyz (1) 0 - 0 
14:00Pst Ulinzi Stars (12) -:- Sofapaka (8)  
 
14:15FT Al Akhaa Al Ahli (11) 1 - 2 Bourj FC (2)  
14:15FT Shabab Al Sahel (3) 1 - 2 Tadamon Sour (8)  
16:45Awd Al Ahed (1) 3 - 0 Al Nejmeh (4)  
 
17:30FT AS Douanes de Sikasso (16) 1 - 2 USFAS Bamako (12)  
18:00FT Stade Malien (7) 1 - 0 US Bougouni (17)  
18:30FT Black Stars (10) 1 - 2 AS Police (4)  
20:00FT Onze Createurs (6) 0 - 0 Yeelen Olympique (11)  
 
03:00FT FC Juarez (8) 2 - 1 Necaxa (18) 1 - 0
05:00FT Puebla (5) 1 - 1 Club America (10) 1 - 1
 
09:15FT Machhindra FC (1) 1 - 0 Friends Club (14)  
10:15FT New Road Team (6) 0 - 1 Nepal Army (4)  
13:00FT Manang Marshyangdi (2) 5 - 0 Chyasal Youth (13)  
 
19:45FT Den Bosch (12) 0 - 2 Emmen (4) 0 - 1 
22:00FT NAC Breda (9) 0 - 0 FC Eindhoven (8) 0 - 0
 
17:00FT Niger Tornadoes (20) 0 - 0 Rivers United (2) 0 - 0 
 
16:00Pst Portstewart (7) -:- Tobermore United (11)  
16:00Pst Psni (10) -:- Bangor FC (2)  
17:00FT Armagh City (1) 1 - 2 Dollingstown (9)  
17:00Pst Limavady United (5) -:- Banbridge Town (4)  
17:00Pst Newington Youth Club (3) -:- Lisburn Distillery (8)  
 
17:30FT Vizela (16) 0 - 1 Moreirense (14) 0 - 0
20:00FT Estoril (6) 2 - 3 FC Porto (1) 2 - 0
22:30FT Boavista (10) 1 - 1 Tondela (12) 0 - 0
 
13:00FT Mafra (10) 0 - 0 Varzim (18) 0 - 0 
13:00FT Penafiel (7) 0 - 0 Academico Viseu (12) 0 - 0 
 
15:15FT Al-Duhail SC (2) 2 - 0 Al-Arabi SC (5) 1 - 0 
17:25FT Al-Khor (11) 1 - 1 UMM Salal (6) 0 - 0 
 
16:00Pst Fiorentino (11) -:- San Giovanni (10)  
16:00Pst Folgore (7) -:- SS Cosmos (15)  
16:00Pst SS Pennarossa (6) -:- La Fiorita (3)  
16:00Pst Virtus (4) -:- Tre Fiori (2)  
 
14:50FT Damac FC (5) 0 - 2 Al-Nassr (3) 0 - 1 
16:45FT Al-Fateh (12) 2 - 3 Al-Raed (6) 0 - 1 
17:00FT Al Shabab (2) 1 - 1 Abha (8) 0 - 1 
 
14:20FT Al-Riyadh (2) 2 - 1 Al-Lewaa (11) 0 - 1 
14:25FT Al-Sharq (13) 1 - 1 Al Rawdhah (5) 0 - 1 
14:25FT Al-Washm (6) 1 - 1 Al-Sadd (10) 0 - 0 
14:25FT Tuwaiq (9) 0 - 0 Al-Saqer (3) 0 - 0 
14:30FT Al Arabi SC (1) 1 - 0 Al Najoom (12) 0 - 0 
15:00FT Al Entesar (8) 1 - 1 Al-Wajj (4) 0 - 0 
19:05FT Al Dahab (14) 1 - 3 Al Bukayriyah (7) 1 - 1 
 
17:00FT Ayr Utd (7) 1 - 0 Arbroath (1) 1 - 0
17:00FT Hamilton Academical (6) 2 - 2 Partick (5) 0 - 1
17:00FT Inverness CT (2) 1 - 1 Raith Rovers (4) 0 - 1
17:00FT Morton (8) 5 - 0 Dunfermline (10) 3 - 0
17:00FT Queen of the South (9) 0 - 2 Kilmarnock (3) 0 - 1
 
17:00FT Airdrieonians (2) 3 - 0 East Fife (10) 3 - 0 
17:00FT Clyde (6) 0 - 1 Cove Rangers (1) 0 - 0 
17:00FT Falkirk (5) 6 - 2 Dumbarton (9) 3 - 0 
17:00FT Montrose (3) 1 - 1 Alloa Athletic (8) 0 - 1 
17:00Pst Queens Park (4) -:- Peterhead (7)  
 
15:00FT Stirling Albion (6) 0 - 3 Kelty Hearts (1) 0 - 1 
17:00FT Albion Rovers (9) 1 - 2 Stenhousemuir (5) 1 - 1 
17:00FT Cowdenbeath (10) 1 - 3 Annan Athletic (3) 1 - 2 
17:00FT Forfar Athletic (2) 3 - 2 Stranraer (7) 1 - 1 
 
17:00Pst Clachnacuddin (10) -:- Lossiemouth (15)  
17:00FT Formartine United (6) 1 - 0 Brechin (4) 1 - 0 
17:00Pst Forres Mechanics (13) -:- Brora Rangers (3)  
17:00Pst Fort William (18) -:- Nairn County (9)  
17:00Pst Fraserburgh (1) -:- Buckie Thistle (2)  
17:00Pst Huntly (12) -:- Deveronvale (11)  
17:00Pst Rothes (7) -:- Inverurie Loco Works (5)  
17:00Pst Strathspey Thistle (16) -:- Turriff Utd (17)  
17:00Pst Turriff Utd (17) -:- Inverurie Loco Works (5)  
17:00FT Wick Academy (8) 3 - 2 Keith (14) 1 - 0 
 
17:00FT BO Ness United (12) 2 - 1 Cumbernauld Colts (16) 2 - 0 
17:00FT Bonnyrigg Rose (1) 2 - 2 Spartans (2) 2 - 0 
17:00FT Bsc Glasgow (13) 3 - 1 Gretna (17) 2 - 1 
17:00FT Civil Service Strollers (6) 1 - 1 Gala Fairydean (11) 1 - 0 
17:00Pst East Kilbride (5) -:- Stirling University (14)  
17:00FT Edinburgh University (15) 0 - 3 East Stirlingshire (8) 0 - 1 
17:00Pst Rangers B (3) -:- Dalbeattie Star (9)  
17:00Pst Vale Of Leithen (18) -:- Berwick (7)  
 
18:30FT AS Pikine (9) 2 - 0 CNEPS Excellence (11)  
18:30FT ASC Jaraaf (1) 0 - 0 ASEC Ndiambour (14)  
18:30FT Casa Sport (2) 2 - 1 AS Douanes (13)  
18:30FT Generation Foot (6) 2 - 0 US Goreenne (8)  
18:30FT La Linguere (3) 1 - 0 Diambars (12)  
18:30FT La Linguere (3) 1 - 0 Diambars (12)  
18:30FT Mbour Petite Cote (10) 2 - 2 Teungueth (5)  
 
17:00FT Cartagena (9) 0 - 3 Huesca (12) 0 - 1
17:00FT UD Ibiza-Eivissa (10) 6 - 2 Alcorcon (22) 2 - 2
19:15FT Valladolid (2) 1 - 0 Burgos (13) 0 - 0
22:00FT Leganes (17) 1 - 1 Real Sociedad B (21) 0 - 0
 
16:45FT Internacional De Madrid (11) 0 - 0 Racing DE Ferrol (4) 0 - 0 
18:00FT Badajoz (10) 1 - 2 Valladolid B (16) 0 - 2 
20:00FT Real Union (5) 0 - 1 Extremadura (15) 0 - 0 
20:00FT UD Logrones (8) 0 - 0 Cultural Leonesa (14) 0 - 0 
 
18:00Pst Alcoyano (11) -:- CD Castellon (8)  
18:00FT Real Madrid Castilla (7) 3 - 1 FC Andorra (3) 2 - 0 
18:00FT San Fernando (13) 1 - 1 UE Llagostera (19) 0 - 0 
19:30FT Sabadell (18) 3 - 1 Linares (14) 2 - 1
 
18:00Pst Noia (14) -:- Ourense CF (3)  
20:30Pst Rapido Bouzas (4) -:- SD Sofan (17)  
 
16:30FT Cartes (10) 2 - 0 Textil Escudo (13)  
16:45FT SD Barreda Balompie (12) 1 - 1 Noia (11)  
17:00FT UM Escobedo (2) 1 - 0 Atletico Albericia (14)  
18:00FT Colindres (16) 1 - 1 Vimenor (4)  
 
16:30FT Deportivo Alaves B (2) 2 - 0 SD Leioa (12)  
17:00FT CD Vitoria (9) 0 - 0 Amurrio (14)  
18:00FT Lagun Onak (16) 1 - 2 Pasaia KE (11)  
18:30FT Deusto (10) 2 - 0 Uritarra (18)  
 
18:30FT Santa Ursula (5) 1 - 0 UD Las Zocas (17)  
18:45Pst Atletico Paso (7) -:- Union Viera (12)  
19:00FT Las Palmas C (1) 0 - 2 SD Tenisca (14)  
19:00FT Villa Santa Brigida (11) 1 - 2 CD Vera (8)  
 
16:30FT Avance Ezcabarte (6) 1 - 1 Corellano (14)  
16:30FT CD Pamplona (7) 1 - 1 CD Azkoyen (8)  
17:00Pst Beti Onak (12) -:- CD Valle de Egues (13)  
18:30FT UCD Burlades (11) 2 - 1 CD Huarte (5)  
 
13:00FT Madrid CFF W (11) 1 - 2 Sevilla W (6) 0 - 1 
13:00FT Villarreal W (15) 3 - 1 Deportivo Alaves W (7) 1 - 0 
18:00FT Granad. Tenerife W (4) 0 - 7 Barcelona W (1) 0 - 2 
 
12:30Pst Chiangmai United (16) -:- Suphanburi (13)  
13:00FT Ratchaburi (12) 1 - 1 Bangkok Glass (5) 0 - 1 
13:00FT Samut Prakan City (14) 2 - 2 Nong Bua Pitchaya (8) 2 - 0 
14:00Pst Police Tero (11) -:- Buriram United (1)  
 
12:00FT Chainat (6) 3 - 2 Ayutthaya United (12) 1 - 1 
13:00FT Lamphun Warrior (3) 2 - 0 Customs United (14) 0 - 0 
13:30FT Trat FC (1) 2 - 0 Navy FC (18) 1 - 0 
14:00FT Lampang FC (5) 1 - 1 Nakhon Pathom United (16) 1 - 0 
14:00FT Ranong FC (10) 0 - 0 Kasetsart FC (13) 0 - 0 
 
12:30FT Gaziantep FK (9) 3 - 1 Fatih Karagumruk AS (11) 2 - 0
15:00FT Alanyaspor (8) 1 - 1 Istanbul Basaksehir (5) 1 - 1
15:00FT Kasimpasa (17) 3 - 1 Hatayspor (4) 2 - 0
18:00FT Galatasaray (13) 0 - 1 Giresunspor (14) 0 - 1
 
12:30FT Bandirmaspor (5) 3 - 4 Denizlispor (18) 3 - 0
12:30FT Umraniyespor (1) 1 - 0 Kocaelispor (13) 0 - 0
15:00FT Adanaspor AS (7) 3 - 1 Bursaspor (17) 0 - 0
18:00FT Ankaragucu (2) 1 - 0 Tuzlaspor (9) 0 - 0
 
15:00FT Ajman (11) 0 - 1 Emirates Club (14) 0 - 1
15:00FT Al-Ittihad Kalba (7) 1 - 3 Baniyas SC (6) 0 - 2
17:30FT Sharjah FC (4) 2 - 0 Al Ain (1) 2 - 0
 
14:00FT Onduparaka (13) 4 - 2 Tooro United (16) 3 - 0 
14:00FT SC Villa (10) 0 - 0 UPDF FC (9) 0 - 0 
14:00FT URA FC (7) 1 - 0 KCCA FC (1) 1 - 0 
14:00FT Vipers FC (2) 1 - 1 Bul FC (4) 0 - 0 
 
13:00FT Red Arrows (1) 1 - 0 Zesco United FC (3) 0 - 0 
15:00FT Nkwazi (8) 0 - 2 Nkana FC (4) 0 - 2 
15:00FT Power Dynamos (6) 1 - 0 Konkola Blades (18) 1 - 0 

Get live football scores from 08/01/2022 & the football fixtures from 08/01/2022 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 08/01/2022 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 08/01/2022 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2022

Livescore Data Services


advertisement