My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
15:30FT Amal Bou Saada (11) 0 - 1 MO Bejaia (2) 0 - 1 
15:30FT Cr Beni Thour (10) 2 - 0 Wa Boufarik (3) 1 - 0 
15:30FT Ib Lakhdaria (7) 1 - 0 USM El Harrach (5) 0 - 0 
15:30FT JSM Bejaia (4) 2 - 1 Msila (9) 0 - 1 
15:30FT RC Arba (1) 2 - 1 Blida (12) 1 - 0 
15:30FT RC Kouba (8) 0 - 0 ES Ben Aknoun (6) 0 - 0 
 
15:30FT Crb Ouled Djellal (11) 0 - 1 Annaba (3) 0 - 1 
15:30FT Hb Chelghoum Laid (1) 0 - 0 US Chaouia (2) 0 - 0 
15:30FT Khenchela (5) 0 - 1 El Eulma (8) 0 - 1 
15:30FT MO Constantine (4) 1 - 0 CA Batna (7) 1 - 0 
15:30FT MSP Batna (12) 0 - 1 Khroub (9) 0 - 1 
15:30FT Nrb Teleghma (6) 2 - 1 Tadjenant (10) 2 - 0 
 
15:30FT Arzew (12) 0 - 1 JSM Tiaret (5) 0 - 0 
15:30FT Irb El Kerma (8) 2 - 0 Ain Defla (3) 1 - 0 
15:30FT MC Saida (7) 2 - 1 Ain Ouessara (11) 1 - 0 
15:30FT Oued Sly (1) 0 - 0 Temouchent (6) 0 - 0 
15:30FT Rcb Oued Rhiou (9) 5 - 0 US Remchi (10) 2 - 0 
15:30FT SKAF Khemis Melina (4) 0 - 2 ASM Oran (2) 0 - 1 
 
13:00FT FC Ararat-Armenia (3) 2 - 3 Van (7) 1 - 1 
 
01:00FT CE Olhodaguense (9) 1 - 2 CRB (1) 0 - 1 
 
02:30FT Avai (3) 1 - 0 Joinville (6) 0 - 0 
 
22:00FT Remo (1) 2 - 2 Independente-Pa (2) 1 - 1 
 
01:00FT Afogados (5) 0 - 0 Sport Recife (2) 0 - 0 
02:30FT Salgueiro (6) 2 - 3 Nautico Recife (1) 0 - 2 
 
00:00FT Vitoria 2 - 0 Rio Branco ES 0 - 0 
02:30FT Bahia 4 - 1 Manaus FC 2 - 1 
02:30FT Tombense 1 - 2 Vasco Da Gama 0 - 1 
 
14:15FT Minyor Pernik (7) 1 - 0 Septemvri Sofia (6) 1 - 0 
 
21:00FT Tigres FC (11) 1 - 1 Llaneros (12) 0 - 1 
 
16:30Pst Bukavu Dawa (16) -:- Sanga Balende (5)  
16:30FT Dauphin Noirs (14) 1 - 2 AS Maniema Union (2)  
 
00:00FT El Nacional (5) 2 - 0 Cumbaya (1) 0 - 0 
 
09:30FT Japan W 7 - 0 Paraguay W 3 - 0 
13:00FT India W 1 - 2 Belarus W 0 - 0 
15:00FT North Macedonia W 1 - 3 Kosovo W 0 - 1 
18:00FT Belgium W 0 - 2 Norway W 0 - 1 
19:30FT Argentina W 0 - 0 Venezuela W 0 - 0 
19:30FT Ireland W 0 - 1 Denmark W 0 - 1 
 
16:00FT FC Telavi (8) 1 - 2 Dinamo Batumi (2) 0 - 0 
 
11:00FT Gagra (2) 4 - 0 FC Baia Zugdidi (3) 1 - 0 
 
14:00Pst Sanat Naft (9) -:- Esteghlal FC (3)  
16:20FT Persepolis FC (1) 2 - 0 Nassaji Mazandaran (15) 1 - 0 
 
14:00FT Al Hedood (20) 2 - 2 Al-Qasim (18) 2 - 0 
15:00FT Al Semawah (19) 1 - 1 Al Naft (7) 1 - 1 
16:30FT Naft Maysan (8) 2 - 3 Erbil (11) 1 - 1 
18:45FT Al Najaf (3) 3 - 1 Al Shorta (4) 3 - 0 
 
16:00FT Shabab Al Ordon (7) 0 - 0 Al Salt (6) 0 - 0 
18:30FT FC Maan (12) 0 - 1 Al Hussein SC (1) 0 - 1 
 
14:00Pst Wazito FC (6) -:- GOR Mahia (7)  
 
16:00FT Dziugas (5) 3 - 0 Nevezis Kedainiai (9) 0 - 0 
17:00FT Hegelmann Litauen (7) 2 - 0 Riteriai (6) 1 - 0 
 
18:00FT USC Kita (3) 0 - 0 AS Real Bamako (4)  
18:30FT AS Police (15) 1 - 1 Lafia Club de Bamako (5)  
20:30FT Asom (12) 2 - 2 CS Duguwolofila (2)  
 
00:00FT Mineros de Zacatecas (4) 2 - 2 Cimarrones (2) 0 - 1 
02:05FT Cancun FC (8) 2 - 0 Leones Negros UDG (16) 0 - 0 
04:05FT Dorados (9) 2 - 3 Monarcas (1) 1 - 1 
 
15:40Canc Muscat Club (13) 0 - 0 Nizwa (11)  
15:45Canc Bahla (6) 0 - 0 Al Ittihad Salalah (8)  
15:50Canc Al Nahda Club (12) 0 - 0 Al Seeb (1)  
15:50Canc Al Suwaiq SC (5) 0 - 0 Sohar (10)  
15:50Canc Saham (14) 0 - 0 Al Rustaq SC (7)  
15:55Canc Al Nasr Salalah (4) 0 - 0 Al Msnaa (3)  
18:00Canc Oman Club (9) 0 - 0 Dhofar (2)  
 
14:00FT Ahli Al Khalil (11) 1 - 1 Jabal Al-Mukaber (5) 0 - 1 
14:00FT Markaz Sh. Al-Amari (3) 5 - 3 Tubas (8) 2 - 1 
14:00FT Thaqafi Tulkarm (9) 1 - 0 Markaz Balata (2) 0 - 0 
17:00FT Mosaset Al Bireh (7) 6 - 4 Taraji Wadi Al-Nes (12) 6 - 3 
17:00FT Shabab Al-Khalil (1) 4 - 2 Shabab Alsamu (10) 1 - 0 
 
18:00FT Znicz Pruszkow (14) 1 - 0 GKS Katowice (2) 1 - 0 
 
19:50FT Al-Ahli Jeddah (8) 2 - 3 Al-Raed (6) 0 - 3 
 
19:45FT Afif (11) 1 - 1 Al Taraji (7) 1 - 0 
19:45FT Al Dahab (13) 1 - 3 Al-Khlood (2) 0 - 2 
19:45FT Al-Riyadh (4) 1 - 0 Al Najma (9) 0 - 0 
19:45FT Al-Sharq (8) 2 - 2 Al Selmiyah (14) 0 - 0 
19:45FT Al-Wajj (6) 3 - 3 Al Orubah (1) 2 - 0 
19:45FT Al-Washm (3) 2 - 0 Al Rawdhah (5) 0 - 0 
 
20:00FT Clyde (9) 3 - 0 Forfar Athletic (10) 2 - 0 
20:00FT Dumbarton (8) 2 - 1 East Fife (6) 1 - 0 
 
20:00FT Stenhousemuir (6) 1 - 0 Cowdenbeath (8) 0 - 0 
 
16:00FT FK Zlatibor (18) 2 - 2 Indjija (17) 1 - 2 
16:00FT Metalac GM (10) 1 - 2 Javor (13) 0 - 2 
 
16:00FT FK Dubocica (13) 0 - 1 Buducnost Dobanovci (7) 0 - 1 
16:00FT FK Graficar (9) 1 - 2 Fk Loznica (5) 0 - 0 
16:00FT Sloga Kraljevo (18) 0 - 0 FK Trayal (11) 0 - 0 
 
13:00FT Mbeya City (17) 0 - 0 Kagera Sugar (14) 0 - 0 
15:00FT Namungo FC (12) 1 - 1 Ihefu FC (16) 0 - 1 
 
15:00FT Denizlispor (21) 1 - 1 Kasimpasa (15) 0 - 0 
15:00FT Gaziantep FK (6) 2 - 0 Istanbul Basaksehir (18) 1 - 0 
18:00FT Yeni Malatyaspor (16) 1 - 1 Fenerbahce (2) 1 - 1 
 
12:30FT Arnavutkoy Belediyespor (5) 0 - 2 Fatsa Belediyespor (8) 0 - 1 
14:00FT Alemdag Spor 1877 (12) 1 - 2 Kizilcabolukspor (10) 1 - 1 
14:00FT Artvin Hopaspor (9) 0 - 0 Nevsehir Sp. Genclik (11) 0 - 0 
14:00FT Derince Belediyespor (6) 0 - 1 Edirnespor Genclik (7) 0 - 0 
14:00FT Diyarbekir Spor AS (2) 2 - 0 Kemerspor 2003 (14) 1 - 0 
14:00FT Manisaspor (16) 2 - 3 Ankara Adliyespor (13) 0 - 1 
14:00FT Payasspor (15) 1 - 1 Ofspor (4) 1 - 0 
14:00FT Tire 1922 Spor (1) 1 - 0 Malatya Yesilyurt Belediyespor (3) 0 - 0 
 
14:00FT Ceyhanspor (10) 1 - 4 Erzin Belediyespor (4) 1 - 2 
14:00FT Fethiyespor (3) 0 - 0 Kutahyaspor (1) 0 - 0 
14:00FT Kahta 02 (13) 2 - 4 Mardin Buyuksehir Basakspor (6) 1 - 2 
14:00FT Karaman Belediyespor (14) 0 - 0 Agri 1970 Spor (11) 0 - 0 
14:00FT Tekirdagspor (15) 3 - 0 Gengelkoy Futbol Yatirimlari (12) 0 - 0 
14:00FT Tepecik Bld.Spor (8) 4 - 1 Tokatspor (16) 1 - 0 
14:00FT Yimpas Yozgatspor (17) 1 - 4 Nazilli Belediyespor (2) 1 - 2 
14:00FT Yomraspor (5) 1 - 2 Adivarspor (7) 0 - 1 
 
14:00FT Yeni Altindag Belediyespor (13) 0 - 2 Carsambaspor (5) 0 - 2 
14:00FT Erbaaspor (9) 1 - 0 Catalca Spor (4) 0 - 0 
14:00FT Erokspor (2) 4 - 0 Yalovaspor (17) 2 - 0 
14:00FT Golcukspor (16) 2 - 4 Elazig Belediyespor (12) 1 - 3 
14:00FT Isparta 32 Spor (7) 1 - 2 Cizrespor (14) 0 - 1 
14:00FT Mersin Idman Yurdu (3) 2 - 0 Karsiyaka (8) 2 - 0 
14:00FT Osmaniyespor (10) 0 - 0 Arhavispor (15) 0 - 0 
14:00FT Sile Yildizspor (6) 2 - 4 Soma Spor Dernegi (1) 1 - 1 
 
12:00FT Becamex Binh Duong (5) 4 - 3 Nam Dinh (7) 1 - 0 
12:00FT Da Nang (4) 0 - 2 Hoang ANH GIA LAI (1) 0 - 0 
12:00FT Thanh HOA (9) 3 - 0 HAI Phong (11) 2 - 0 
14:15FT Ho Chi Minh City (10) 3 - 0 Song Lam Nghe An (12) 0 - 0 

Get live football scores from 08/04/2021 & the football fixtures from 08/04/2021 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 08/04/2021 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 08/04/2021 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2021

Livescore Data Services


advertisement