My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
15:30FT Iran (1) 1 - 1 South Korea (2) 0 - 0 
18:00FT Syria (6) 2 - 3 Lebanon (3) 1 - 2 
18:45FT United Arab Emirates (4) 2 - 2 Iraq (5) 1 - 0 
 
12:14FT Japan (4) 2 - 1 Australia (2) 1 - 0 
18:00FT Oman (3) 3 - 1 Vietnam (6) 1 - 1 
19:00FT Saudi Arabia (1) 3 - 2 China (5) 2 - 0 
 
15:00FT Zimbabwe (4) 0 - 1 Ghana (2) 0 - 1 
18:00FT South Africa (1) 1 - 0 Ethiopia (3) 1 - 0 
 
15:00FT Namibia (3) 1 - 3 Senegal (1) 1 - 1 
18:00FT Congo (4) 1 - 2 Togo (2) 0 - 1 
 
20:45FT Portugal (2) 5 - 0 Luxembourg (3) 3 - 0 
20:45FT Ireland (4) 4 - 0 Qatar 2 - 0 
20:45FT Serbia (1) 3 - 1 Azerbaijan (5) 1 - 1 
 
20:45FT Kosovo (5) 1 - 2 Georgia (4) 1 - 1 
20:45FT Sweden (1) 2 - 0 Greece (3) 0 - 0 
 
20:45FT Denmark (1) 1 - 0 Austria (4) 0 - 0 
20:45FT Faroe Islands (5) 0 - 1 Scotland (2) 0 - 0 
20:45FT Israel (3) 2 - 1 Moldova (6) 1 - 0 
 
20:45FT Albania (3) 0 - 1 Poland (2) 0 - 0 
20:45FT England (1) 1 - 1 Hungary (4) 1 - 1 
20:45FT San Marino (6) 0 - 3 Andorra (5) 0 - 1 
 
00:00FT Independiente (8) 1 - 1 Gimnasia L.P. (17) 1 - 1
02:15FT Talleres Cordoba (2) 2 - 0 Atletico Tucuman (21) 0 - 0 
 
01:00FT Cuiaba (9) 0 - 0 Sao Paulo (13) 0 - 0
 
02:10FT Temperley (13) 0 - 0 Almirante Brown (1) 0 - 0 
22:10FT Tigre (3) 3 - 3 Atletico Mitre (14) 2 - 1
 
20:00FT Argentino de Merlo (9) 2 - 3 Berazategui (2) 1 - 2 
20:00FT Atletico Atlas (16) 2 - 1 Midland (13) 2 - 1 
20:00FT Claypole (11) 0 - 0 Sportivo Italiano (6) 0 - 0 
20:00FT Dock Sud (5) 2 - 2 Central Cordoba (10) 0 - 1 
20:00FT General Lamadrid (12) 0 - 2 Deportivo Espanol (3) 0 - 1 
20:00FT Real Pilar (8) 3 - 0 El Porvenir (19) 1 - 0 
20:00FT Victoriano Arenas (15) 2 - 2 Lujan (17) 2 - 1 
 
01:00FT Paysandu (3) 0 - 0 Botafogo PB (4) 0 - 0
 
01:30FT Curico Unido (14) 0 - 0 Nublense (11) 0 - 0
 
21:00FT Deportes Copiapo (2) 1 - 1 San Marcos de Arica (7)  
23:00FT San Luis (14) 0 - 0 Deportes Santa Cruz (6)  
 
01:00FT Patriotas (19) 0 - 1 Santa Fe (13) 0 - 1 
03:05FT Bucaramanga (11) 1 - 1 Junior (4) 0 - 1 
 
01:00FT Real Cartagena (7) 3 - 1 Barranquilla (11) 1 - 1 
23:00FT Leones FC (3) 2 - 0 Tigres FC (13) 1 - 0
 
14:30Pst AS Veti Club (4) -:- JSK (10)  
16:30FT FC Renaissance (18) 2 - 2 AS Maniema Union (3)  
 
20:45FT Yeovil Town (14) 1 - 1 Altrincham (7) 0 - 0 
 
20:45FT Bamber Bridge (4) 1 - 2 Atherton Collieries (11) 0 - 1 
20:45FT Basford United (8) 1 - 3 Buxton (3) 1 - 1 
20:45FT Grantham Town (22) 1 - 3 Matlock Town (1) 0 - 2 
20:45FT Hyde United (17) 1 - 3 Radcliffe Borough (20) 0 - 1 
20:45FT Lancaster (7) 1 - 0 FC Utd of Manchester (15) 1 - 0 
20:45FT Mickleover Sports (18) 0 - 0 Stafford Rangers (10) 0 - 0 
20:45FT Nantwich Town (12) 1 - 1 Warrington Town (6) 1 - 0 
20:45FT South Shields (2) 2 - 0 Morpeth Town FC (19) 0 - 0 
20:45FT Whitby (5) 3 - 0 Scarborough (13) 3 - 0 
20:45FT Witton Albion (14) 1 - 0 Ashton United (21) 0 - 0 
 
20:45FT AFC Rushden & Diamonds (12) 1 - 1 Rushall Olympic (8) 1 - 1 
20:45FT Biggleswade Town (9) 7 - 1 Stratford (13) 3 - 0 
20:45FT Bromsgrove Sporting (11) 1 - 3 Banbury United (3) 1 - 2 
20:45FT Leiston FC (7) 3 - 1 St Ives (17) 1 - 0 
20:45FT Peterborough Sports (1) 5 - 0 Lowestoft Town (16) 1 - 0 
20:45FT Tamworth (5) 4 - 0 Stourbridge (18) 3 - 0 
 
20:30FT Hartley Wintney (16) 2 - 1 Hendon (15) 1 - 0 
20:45FT Chesham United (18) 1 - 1 Swindon Supermarine (12) 1 - 0 
20:45FT Farnborough (2) 3 - 1 Gosport Borough (3) 1 - 1 
20:45FT Harrow Borough (9) 3 - 1 Beaconsfield (17) 1 - 1 
20:45FT Metropolitan Police (4) 1 - 0 Kings Langley (22) 0 - 0 
20:45Pst Taunton Town (7) -:- Merthyr (20)  
20:45FT Walton Casuals (11) 2 - 2 Wimborne Town (21) 2 - 0 
20:45FT Weston Super Mare (14) 1 - 2 Yate Town (10) 1 - 1 
 
20:45FT AFC Hornchurch (12) 0 - 1 Cheshunt (10) 0 - 0 
20:45FT Bishop S Stortford (11) 1 - 1 Haringey Borough (8) 0 - 0 
20:45FT Enfield Town (1) 2 - 1 Wingate & Finchley (14) 1 - 0 
20:45FT Lewes (4) 5 - 0 Leatherhead (22) 2 - 0 
20:45FT Merstham (18) 1 - 3 Margate (7) 0 - 1 
20:45FT Potters Bar Town (9) 3 - 0 East Thurrock United (17) 1 - 0 
 
16:30FT Poland U21 (3) 3 - 0 San Marino U21 (6) 1 - 0 
17:30FT Hungary U21 (4) 1 - 5 Germany U21 (1) 1 - 2 
18:00FT Israel U21 (2) 2 - 1 Latvia U21 (5) 1 - 1 
 
02:00FT Pachuca W (12) 1 - 1 Pumas UNAM W (8) 1 - 1 
04:00FT CD Guadalajara Chivas W (3) 2 - 1 CF America W (5) 0 - 0 
04:00FT Club Tijuana W (7) 2 - 0 Puebla W (15) 1 - 0 
 
17:00FT Molde 2 (9) 4 - 1 Orkla (11) 2 - 0 
 
16:55FT Al Nahdha (13) 1 - 1 Al Akhdoud (19) 0 - 1 
17:20FT Al-Khlood (18) 1 - 1 Al-Qadisiyah FC (12) 1 - 0 
17:35FT Ohod (10) 1 - 2 Al Wahda (3) 0 - 2 
 
17:00FT Choco (14) 2 - 1 SD Sofan (17)  
17:00FT Polvorin (4) 2 - 0 Juvenil Ponteareas (5)  
17:00FT Villalbes (8) 1 - 0 Somozas (2)  
17:00FT Viveiro CF (11) 2 - 2 Barco (1)  
18:00FT CD Estradense (10) 1 - 0 Atletico Arnoia (15)  
18:00FT Noia (6) 2 - 1 Alondras (13)  
18:00FT Ourense CF (12) 0 - 0 Deportivo La Coruna B (3)  
19:00FT Rapido Bouzas (7) 2 - 0 Arzua (16)  
 
00:00FT UD Los Barrios (8) 3 - 1 CD Cabecense (16)  
12:00FT Cordoba B (5) 1 - 0 Conil (12)  
12:00Pst Recreativo Huelva (1) -:- Xerez Deportivo (6)  
12:00FT Tomares (15) 1 - 0 Atletico Antoniano (13)  
12:00FT Utrera (2) 1 - 1 Rota (17)  
17:30FT Cartaya (9) 0 - 0 Sevilla C (4)  
17:30FT Ceuta B (10) 0 - 2 Ciudad de Lucena (7)  
18:00FT Pozoblanco (11) 1 - 0 Puente Genil (14)  
 
11:30FT Constancia (5) 0 - 0 Platges de Calvia (3)  
12:00FT CE Campos (11) 3 - 1 Son Veri (20)  
12:00FT CE Felanitx (16) 0 - 1 CE Mercadal (15)  
12:00FT Inter Ibiza (19) 2 - 1 Murense (18)  
12:00FT Mallorca B (4) 2 - 1 UD Poblense (8)  
12:00FT Portmany (13) 2 - 2 San Rafael (12)  
12:00FT Santanyi (7) 0 - 1 Soller (6)  
12:30FT Serverense (21) 0 - 2 PE Sant Jordi (14)  
16:30FT Llosetense (10) 1 - 1 Binissalem (2)  
17:30FT Collerense (9) 1 - 0 Rotlet Molinar (17)  
 
12:30FT La Cuadra (14) 0 - 0 CD Marino (17)  
13:00FT Buzanada (5) 1 - 0 Union Sur Yaiza (10)  
13:00FT CD Vera (3) 2 - 1 Herbania (6)  
13:00FT Gran Tarajal (13) 1 - 2 Villa Santa Brigida (12)  
13:00FT Las Palmas C (1) 2 - 1 Santa Ursula (11)  
13:00Pst SD Tenisca (15) -:- Tenerife B (7)  
13:00FT UD Las Zocas (16) 2 - 1 Union Viera (9)  
 
12:00FT CD Lealtad (18) 1 - 1 L'Entregu CF (3)  
12:00FT El San Martin (8) 0 - 1 Lenense (5)  
12:00FT Roces (20) 0 - 1 Praviano (7)  
12:00FT UP Langreo II (11) 2 - 1 Sporting Gijon B (4)  
12:00FT Urraca (13) 1 - 2 Oviedo B (2)  
17:00FT CD Tuilla (9) 1 - 3 CD Llanes (1)  
17:00FT Real Titanico (10) 2 - 0 Mosconia (17)  
17:30FT Gijon Industrial (6) 2 - 2 Navarro (16)  
17:30FT Luarca (14) 1 - 0 CD Covadonga (12)  
18:00FT Caudal (15) 1 - 1 Colunga (19)  
 
11:15FT Basconia (8) 1 - 0 Uritarra (19)  
11:15FT Santutxu (7) 1 - 2 Barakaldo (6)  
11:30FT Portugalete (3) 1 - 0 Amurrio (14)  
16:00FT Deportivo Alaves B (1) 3 - 1 Lagun Onak (17)  
17:00FT Anaitasuna (4) 0 - 0 Tolosa (20)  
17:00FT Aurrera de Ondarroa (10) 0 - 2 CD Vitoria (9)  
17:00FT Beasain (12) 1 - 2 Deusto (13)  
17:00FT Beti Gazte (16) 2 - 3 Pasaia KE (5)  
17:30Pst Urduliz (18) -:- SD Leioa (15)  
18:00FT SCD Durango (2) 2 - 2 San Ignacio (11)  
 
12:00FT Torrellano (9) 1 - 1 CD Acero (5)  
12:00FT Villarreal C (18) 0 - 1 Torrent (12)  
17:00FT Atzeneta (1) 1 - 0 Jove Espanol (6)  
17:00FT Silla (11) 1 - 1 RC Catarroja (16)  
17:30FT Villajoyosa (13) 0 - 0 Olimpic De Xativa (15)  
18:00FT Elche B (7) 1 - 1 Valencia B (2)  
18:00FT Roda CF (4) 0 - 0 Castellon B (19)  
19:00FT Callosa Deportiva (8) 1 - 1 Orihuela (14)  
 
12:00FT Mirandes B (5) 0 - 0 Atletico Tordesillas (3)  
12:00FT Ribert (17) 0 - 2 Palencia (9)  
17:00FT Atletico Astorga (13) 2 - 1 La Virgen del Camino (10)  
17:00FT Ciudad Rodrigo (11) 1 - 0 UD Santa Marta Tormes (7)  
17:00FT Cultural Leonesa B (1) 3 - 1 Bembibre (8)  
17:00Pst Guijuelo (6) -:- Salamanca B (16)  
17:00FT Real Avila (2) 1 - 0 Colegios Diocesanos (15)  
17:30FT Arandina (14) 2 - 0 Almazan (4)  
 
00:00FT El Palo (3) 2 - 0 Intergym (17)  
12:00FT Huetor Vega (11) 2 - 1 Alhaurin de la Torre (2)  
12:00FT Malaga B (14) 2 - 1 Alhaurin de la Torre (2)  
12:00FT Torre del Mar (8) 2 - 2 Atletico Porcuna (13)  
18:00FT Almeria B (1) 2 - 2 Ciudad de Torredonjimeno (10)  
18:00FT UD San Pedro (4) 1 - 0 Marbella FC (12)  
19:00Pst Motril (5) -:- Juventud Torremolinos (6)  
20:00FT Real Jaen (16) 0 - 0 Huetor Tajar (7)  
 
13:00FT Adivarspor (6) 0 - 0 Darica Genclerbirligi (17) 0 - 0 
 
12:15FT FC Uzhhorod (16) 0 - 1 FC Podillya Khmelnytskyi (7) 0 - 1 
14:30FT Prikarpatye (9) 0 - 0 Ahrobiznes Volochysk (15) 0 - 0 
 
20:45FT Barry Town (8) 0 - 1 Cardiff MET (6) 0 - 0 
20:45FT Caernarfon Town (5) 2 - 3 Flint Town United (2) 1 - 0 
20:45FT GAP Connah S Quay FC (9) 0 - 2 Newtown AFC (3) 0 - 2 
20:45FT Penybont (7) 2 - 1 Haverfordwest County AFC (11) 0 - 0 
20:45FT The New Saints (1) 2 - 1 Bala Town (4) 0 - 1 

Get live football scores from 12/10/2021 & the football fixtures from 12/10/2021 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 12/10/2021 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 12/10/2021 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2021

Livescore Data Services


advertisement