My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
22:00FT Barcelona (4) 0 - 3 Bayern Munich (1) 0 - 1 
22:00FT Dynamo Kyiv (3) 0 - 0 Benfica (2) 0 - 0 
 
00:45FT San Lorenzo (20) 1 - 1 Racing Club (7) 0 - 0 
03:00FT Gimnasia L.P. (17) 0 - 0 Velez Sarsfield (9) 0 - 0 
20:15FT Talleres Cordoba (1) 2 - 1 Platense (23) 0 - 0
22:30FT Arsenal Sarandi (26) 0 - 0 Colon Santa Fe (6) 0 - 0
 
02:00FT Sport Recife (19) 0 - 1 Internacional (7) 0 - 1
 
21:00FT Atletico Atlas (17) 1 - 1 Claypole (18) 0 - 1 
21:00FT Deportivo Espanol (4) 3 - 1 Ituzaingo (2) 1 - 1 
21:00FT El Porvenir (19) 0 - 3 Argentino de Merlo (6) 0 - 2 
21:00FT Lujan (16) 1 - 2 Dock Sud (5) 0 - 2 
21:00FT San Martin Burzaco (10) 1 - 4 Berazategui (1) 1 - 1 
21:00FT Sportivo Italiano (8) 1 - 1 Leandro N. Alem (15) 1 - 0 
21:00FT Victoriano Arenas (11) 0 - 2 Real Pilar (9) 0 - 1 
 
20:00FT Treibach (14) 3 - 2 SV Allerheiligen (12) 2 - 2 
20:00FT Union Gurten (6) 5 - 1 Wolfsberger AC II (10) 2 - 0 
 
01:00FT Union Espanola (6) 2 - 3 Universidad de Chile (5) 1 - 2
20:00FT D. La Serena (11) 2 - 0 O'Higgins (14) 1 - 0
 
02:00FT Quindio (8) 1 - 2 Deportivo Pasto (17) 0 - 1 
04:00FT Huila (19) 1 - 2 Deportes Tolima (3) 1 - 1 
 
21:45FT Blackburn (6) 2 - 0 Hull City (23) 0 - 0 
21:45FT Blackpool (20) 0 - 3 Huddersfield (7) 0 - 0 
21:45FT Bournemouth (1) 2 - 1 QPR (8) 2 - 0 
21:45FT Sheffield Utd (15) 2 - 2 Preston (17) 1 - 1 
22:00FT Reading (14) 3 - 1 Peterborough (22) 0 - 0 
22:00FT West Brom (3) 0 - 0 Derby (12) 0 - 0 
 
21:45FT Lincoln (18) 1 - 1 Rotherham (6) 0 - 1 
 
21:45FT Newport County (13) 0 - 1 Northampton (4) 0 - 1 
21:45FT Sutton Utd (18) 1 - 0 Hartlepool (6) 1 - 0 
 
21:45FT Boreham Wood (5) 2 - 2 FC Halifax Town (6) 2 - 1 
21:45FT Chesterfield (1) 4 - 2 Barnet (22) 2 - 2 
21:45FT Dagenham & Redbridge (2) 4 - 2 Weymouth (10) 1 - 2 
21:45FT Eastleigh (18) 4 - 1 Dover (23) 4 - 0 
21:45FT Grimsby (3) 3 - 1 Wrexham (8) 2 - 1 
21:45FT Maidenhead (16) 0 - 2 Stockport (11) 0 - 1 
21:45FT Notts County (4) 3 - 2 Wealdstone (17) 2 - 1 
21:45FT Solihull Moors (7) 2 - 1 Torquay (13) 1 - 0 
21:45FT Southend (19) 2 - 3 Aldershot Town (21) 1 - 1 
 
21:45FT Ashton United (18) 2 - 2 Grantham Town (20) 0 - 1 
21:45FT Atherton Collieries (11) 0 - 1 Whitby (3) 0 - 0 
21:45FT Basford United (9) 2 - 0 Gainsborough (16) 1 - 0 
21:45FT FC Utd of Manchester (12) 1 - 0 Bamber Bridge (5) 0 - 0 
21:45FT Hyde United (10) 1 - 0 Stafford Rangers (7) 0 - 0 
21:45FT Matlock Town (2) 9 - 0 Witton Albion (21) 3 - 0 
21:45FT Mickleover Sports (14) 0 - 0 Nantwich Town (15) 0 - 0 
21:45FT Morpeth Town FC (22) 2 - 2 Lancaster (8) 0 - 1 
21:45FT Radcliffe Borough (19) 0 - 4 South Shields (1) 0 - 3 
21:45FT Scarborough (13) 0 - 3 Stalybridge (17) 0 - 1 
21:45FT Warrington Town (6) 2 - 2 Buxton (4) 1 - 1 
 
21:45FT Coalville (3) 3 - 1 Alvechurch (14) 1 - 0 
21:45FT Hednesford Town (2) 3 - 2 Nuneaton (18) 0 - 1 
21:45FT Needham Market (20) 2 - 2 AFC Rushden & Diamonds (15) 1 - 1 
21:45FT Peterborough Sports (1) 2 - 0 Tamworth (5) 1 - 0 
21:45Pst Rushall Olympic (8) -:- Redditch (9)  
21:45FT St Ives (13) 2 - 2 Lowestoft Town (19) 1 - 2 
21:45FT Stratford (6) 1 - 0 Stourbridge (21) 1 - 0 
 
21:45FT Dorchester (18) 0 - 1 Weston Super Mare (10) 0 - 0 
21:45FT Farnborough (3) 1 - 3 Harrow Borough (11) 1 - 3 
21:45FT Hayes & Yeading (1) 1 - 0 Kings Langley (22) 0 - 0 
21:45FT Poole Town (7) 2 - 2 Taunton Town (9) 1 - 2 
21:45FT Swindon Supermarine (6) 0 - 0 Gosport Borough (2) 0 - 0 
21:45FT Walton Casuals (8) 2 - 1 Hendon (12) 0 - 1 
21:45FT Yate Town (16) 0 - 2 Truro City (15) 0 - 1 
 
21:45FT AFC Hornchurch (9) 2 - 1 Margate (6) 0 - 0 
21:45FT Brightlingsea Regent (16) 1 - 4 Bishop S Stortford (12) 0 - 1 
21:45FT Corinthian Casuals (13) 4 - 0 Cray Wanderers (18) 1 - 0 
21:45FT East Thurrock United (17) 1 - 1 Folkestone (3) 0 - 1 
21:45FT Enfield Town (4) 1 - 0 Haringey Borough (8) 0 - 0 
21:45FT Horsham (20) 1 - 1 Bognor Regis (7) 1 - 1 
21:45FT Leatherhead (22) 0 - 4 Worthing (5) 0 - 1 
21:45FT Merstham (19) 1 - 3 Lewes (2) 1 - 2 
21:45FT Potters Bar Town (15) 1 - 3 Cheshunt (10) 0 - 1 
21:45FT Wingate & Finchley (14) 3 - 1 Kingstonian (1) 2 - 0 
 
18:30FT Ilves Tampere (7) 1 - 0 HIFK Elsinki (6) 0 - 0
18:30FT Kooteepee (12) 0 - 1 SJK (4) 0 - 0
 
20:00FT Ajaccio (2) 1 - 0 Paris FC (5) 0 - 0
 
19:00FT FSV Mainz 05 II (4) 1 - 2 FC 08 Homburg (11) 0 - 2 
19:30FT KSV Hessen Kassel (12) 0 - 0 Kickers Offenbach (5) 0 - 0 
20:00FT 1899 Hoffenheim II (9) 1 - 2 SSV ULM 1846 (1) 0 - 1 
20:00FT FC Astoria Walldorf (16) 0 - 2 SV Elversberg (6) 0 - 0 
20:00FT TSV Schott Mainz (19) 0 - 1 FSV Frankfurt (13) 0 - 0 
20:00FT VfR Aalen (17) 1 - 0 FC Giessen (18) 0 - 0 
 
19:30FT SC Wiedenbruck 2000 (6) 0 - 0 Borussia Monchengladbach II (10) 0 - 0 
20:00FT Preussen Munster (2) 2 - 3 Rot-weiss Essen (1) 2 - 0 
20:30FT FC Schalke 04 II (11) 5 - 3 Ahlen (13) 4 - 0 
 
11:45FT Kuching FA (5) 2 - 0 FAM-MSN (11) 1 - 0 
 
05:00FT Pachuca (15) 1 - 2 Toluca (2) 1 - 1
 
01:00FT Necaxa W (9) 3 - 0 Mazatlan FC W (18) 2 - 0 
03:00FT Club Leon W (14) 0 - 0 Pumas UNAM W (13) 0 - 0 
 
16:00FT Cruiz 1 - 4 Ungheni 1 - 1 
16:00FT FC Maiak Chirsova 2 - 4 Cahul-2005 0 - 0 
16:00FT FC Olimpia 1 - 3 Singerei 0 - 3 
16:00FT Inter Soroca 0 - 1 Victoria Bardar 0 - 0 
16:00FT Ocnita 0 - 4 FC Speranta Drochia 0 - 2 
16:00FT Real Succes 1 - 8 Olimp Comrat 0 - 5 
16:00AET * Saxan 3 - 2 Sporting Trestieni 1 - 1 
16:00AET * Sparta Selemet 2 - 0 Dacia Buiucani 0 - 0 
 
16:00FT Shkendija (6) 0 - 0 Shkupi 1927 (1) 0 - 0 
 
17:00FT ACS Sirineasa (16) 1 - 1 AFC Hermannstadt (2) 1 - 1 
 
10:30FT FC Chita (9) 1 - 1 Kairat Moscow (4) 1 - 1 
15:00FT Baltika-BFU Kaliningrad (10) 1 - 2 Luki-Energiya (6) 1 - 1
15:00FT Tver FC (1) 0 - 0 Dynamo Saint Petersburg (7) 0 - 0
16:00FT Leningradets (2) 2 - 0 Zvezda Saint Petersburg (8) 1 - 0 
17:00Canc Smolensk 0 - 0 Zenit 2 (5)  
 
11:30FT SKA-Khabarovsk II (6) 3 - 2 Khimki 2 (4) 1 - 0 
14:00FT Kolomna (11) 2 - 2 Rodina (1) 0 - 2
15:00FT Znamya Noginsk (8) 0 - 1 FC Saturn Ramenskoye (7) 0 - 0
16:00FT Kvant Obninsk (9) 1 - 3 Peresvet Domodedovo (5) 1 - 2 
18:00FT FK Saransk (2) 3 - 0 Metalurg Vidnoe (10) 1 - 0
 
15:00FT Arsenal Tula 2 (5) 1 - 0 Zenit Penza (8) 1 - 0
16:00FT Salyut Belgorod (4) 3 - 0 Dinamo Vladivostok (3) 1 - 0 
16:30FT Kaluga (10) 2 - 1 Fakel-M Voronezh (11) 1 - 1
18:00FT Avangard Kursk (7) 2 - 0 Sakhalin (9) 1 - 0
18:00FT Zvezda Ryazan (6) 0 - 1 FK Sokol Saratov (1) 0 - 0
 
12:30FT Dinamo Barnaul (8) 0 - 0 Torpedo Miass (12) 0 - 0 
16:00FT Irtysh Omsk (6) 3 - 1 Spartak Tuymazy (11) 2 - 0 
 
18:35FT Al-Kawkab (18) 0 - 1 Najran (7) 0 - 0 
18:55FT Al-Ain Atawlah (17) 1 - 1 Al Shoalah (6) 0 - 0 
18:55FT Al Jabalain (13) 1 - 2 Al Khaleej Saihat (2) 1 - 0 
20:25FT Al-Sahel (16) 0 - 1 Al Wahda (4) 0 - 1 
 
20:00FT Helsingborg (2) 1 - 1 Trelleborgs FF (3) 0 - 0
 
16:30FT Bandirmaspor (6) 1 - 2 Eyupspor (3) 0 - 1
20:00FT Erzurum BB (4) 0 - 2 Umraniyespor (1) 0 - 1

Get live football scores from 14/09/2021 & the football fixtures from 14/09/2021 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 14/09/2021 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 14/09/2021 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2021

Livescore Data Services


advertisement