My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
     
20:00 Armenia (3) -:- Greece (5)  
20:00 Finland (2) -:- Liechtenstein (6)  
20:00 Norway (4) -:- Faroe Islands (5)  
22:45 Bosnia & Herzegovina (4) -:- Italy (1)  
22:45 Denmark (2) -:- Gibraltar (5)  
22:45 Romania (3) -:- Sweden (2)  
22:45 Spain (1) -:- Malta (6)  
22:45 Switzerland (3) -:- Georgia (4)  
     
15:30 Cyprus U21 (5) -:- Norway U21 (4)
18:00 Russia U21 (2) -:- Latvia U21 (6)
19:00 Bulgaria U21 (3) -:- Poland U21 (1)  
19:30 Ukraine U21 (4) -:- Denmark U21 (1)
20:00 Austria U21 (2) -:- Kosovo U21 (3)
21:00 Albania U21 (4) -:- England U21 (1)
21:00 Serbia U21 (4) -:- Estonia U21 (5)
22:00 Scotland U21 (1) -:- Greece U21 (2)  
23:00 France U21 (2) -:- Georgia U21 (3)  
     
21:00 ASK-BSC Bruck/Leitha (13) -:- Ebreichsdorf (3)   
21:00 Mattersburg (Am) (11) -:- Marchfeld (1)   
21:30 Admira Wacker (Am) (15) -:- Rapid Vienna (Am) (2)   
21:30 Wiener Sportklub (4) -:- FC Mauerwerk (12)   
     
15:00 Transport United (2) -:- Druk United (5)   
     
23:00 America Mineiro (5) -:- Vitoria (13)  
     
15:30 Ludogorets II (14) -:- Kariana Erden (10)   
     
22:00Pst Palestino (3) -:- Union Espanola (9)
     
17:30 AC Rangers (5) -:- DC Motema Pembe (2)   
     
20:30 HB Koge (6) -:- Nykobing FC (10)  
20:30 Hvidovre (8) -:- FC Fredericia (3)  
     
22:00 Bourgoin Jallieu -:- Villefranche   
22:00 Bourg-en-bresse 01 -:- Estac Troyes   
22:00 Le Havre -:- Dunkerque   
     
13:00 Athletic Club -:- Eibar  
15:00 Rapid Vienna -:- FC BW Linz  
17:00 BK Hacken -:- Halmstad  
18:00 FSV Mainz 05 -:- SV Darmstadt 98  
18:00 Metz -:- Sedan  
18:00 Sturm Graz -:- Olimpija Ljubljana   
18:30 Monaco -:- Genoa  
19:30 Saint Etienne -:- Servette FC  
20:00 SV Horn -:- Austria Vienna  
     
21:30 Werder Bremen II (8) -:- Heider SV (15)  
     
21:00 SC Verl (2) -:- FC Koln II (5)  
     
21:00 Bramfelder SV (18) -:- Uhlenhorster SC Paloma (14)   
21:30 Hamm United (10) -:- TSV Buchholz (17)   
21:30 TuS Osdorf (8) -:- Meiendorfer SV (16)   
22:00 FC Suederelbe (11) -:- Wandsbeker Concordia (9)   
22:00 Hamburger SV III (7) -:- Teutonia Ottensen (2)   
     
22:00 FV Bad Vilbel (15) -:- FC Hanau 93 (13)   
22:00 Hessen Dreieich (7) -:- VFB Ginsheim (6)   
     
22:00 FC Huerth (12) -:- Fortuna Koeln II (14)   
     
21:30 SV Victoria Seelow (10) -:- FC Strausberg (15)   
     
18:30 Doxa Dramas (6) -:- Panachaiki FC (4)  
     
11:30 Persija Jakarta (12) -:- Persela Lamongan (17)  
14:30 PSIS Semarang (14) -:- Bali United (1)  
     
16:15 Padideh Khorasan (2) -:- Gol Gohar (15)  
     
14:00 Arman Gahar Sirjan (15) -:- Aluminium Arak (7)  
14:00 Damash (8) -:- Sepidrood Rasht (11)  
14:00 Fajr Sepasi (3) -:- Baderan Tehran (5)  
14:00 Khooshe Talaee Sana Saveh (6) -:- Navad Urmia (4)  
14:00 Mes Kerman (9) -:- Esteghlal Khuzestan (14)  
14:00 Oxin Alborz (1) -:- Mes Rafsanjan (2)  
14:00 Rayka Babol (16) -:- Qashqai Shiraz (13)  
14:00 SorkhPooshan Pakdasht (12) -:- Shahrdari Tabriz (18)  
     
22:00 Dordrecht (20) -:- Roda (13)  
22:00 FC Eindhoven (12) -:- MVV (19)  
22:00 FC OSS (18) -:- FC Volendam (10)
     
21:30 ADO Den Haag W (5) -:- PEC Zwolle W (7)  
21:30 Ajax W (2) -:- VV Alkmaar W (6)  
21:30 Excelsior W (8) -:- Twente W (3)  
     
21:10 Widzew Lodz (3) -:- Gryf Wejherowo (17)  
     
23:15 Marinhense (10) -:- Fatima (5)   
     
15:00 Inainte Modelu (3) -:- CS Tunari (5)   
     
15:00 CS Balotesti (15) -:- CSM Slatina (2)   
15:00 CS Universitat. Craiova II (3) -:- Flacara Moreni (4)   
15:00 FC Astra II Giurgiu (13) -:- FCM Alexandria (8)   
15:00 FC Voluntari II (10) -:- Progresul Spartac (1)   
15:00 Unirea Bascov (5) -:- Vedita Colonesti (6)   
     
15:00 Cetate Deva (13) -:- Crisul Chisineu (3)   
15:00 CS Soimii Lipova (5) -:- ACS Poli Timisoara (15)   
15:00 Flacara Horezu (9) -:- ACS Dumbravita (6)   
17:00 U Craiova 1948 (1) -:- Ghiroda Giarmata (4)   
     
15:00 Ariesu Turda (4) -:- Unirea DEJ (9)   
15:00 Odorheiu Secuiesc (14) -:- SCM Zalau (15)   
15:00 Sanatatea Cluj (7) -:- Unirea Alba Iulia (12)   
     
15:20 Afif (10) -:- Al-Wajj (7)   
15:30 Al Akhdoud (8) -:- Al-Washm (2)   
     
15:05 Al Qaisoma (10) -:- Al-Khlood (2)   
15:10 Al-Draih (7) -:- Al Arabi SC (1)   
15:35 Al-Hjazz (12) -:- Al-Sharq (5)   
     
22:45 Raith Rovers -:- Elgin City  
     
22:45 Spartans (6) -:- Bonnyrigg Rose (2)   
     
17:15 Al-Ittihad Kalba (7) -:- Shabab Al Ahli Dubai (2)
19:30 Al Nasr (4) -:- Al-Jazira (6)  
     
17:00 Ajman (6) -:- Al Wahda FC (1)
     
13:00 Bright Stars FC (14) -:- Police FC (15)   
16:00 Maroons FC (7) -:- Wakiso Giants (6)   
16:30 Mbarara City (13) -:- Kyetume (9)   
16:30 URA FC (10) -:- Jinja Sss (8)   
     
15:30 Rukh Vynnyky (4) -:- Metalist 1925 Kharkiv (2)   
     
22:45 GAP Connah S Quay FC (1) -:- Newtown AFC (7)  
22:45 The New Saints (4) -:- Aberystwyth Town (9)  
23:00 Bala Town (3) -:- Airbus UK Broughton (10)  
     
22:30 Briton Ferry (6) -:- Pontypridd Town (11)   
22:30 Goytre United (13) -:- Caerau Ely (16)   
22:30 llanelli AFC (2) -:- Undy Athletic (9)   

Get live football scores from 15/11/2019 & the football fixtures from 15/11/2019 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 15/11/2019 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 15/11/2019 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2019

Livescore Data Services


advertisement