My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
13:00Pst MC Alger (2) -:- Paradou AC (12)  
 
16:00 Amal Bou Saada (10) -:- ASM Oran (7)   
16:00 RC Arba (4) -:- MO Bejaia (15)   
16:00 RC Relizane (5) -:- Annaba (9)   
 
01:30FT Vila Nova (5) 1 - 0 CRAC (9) 1 - 0 
 
01:00FT Ituano (12) 1 - 0 Ponte Preta (11) 1 - 0 
 
01:00FT Timon EC (7) 3 - 1 Piaui (8) 1 - 1 
 
02:00 Huila (5) -:- Fortaleza FC (7)   
02:40 Barranquilla (8) -:- Real Cartagena (12)   
 
16:30Pst CS Don Bosco (11) -:- FC Renaissance (6)  
16:30Pst DC Motema Pembe (5) -:- AS Maniema Union (2)  
18:00Pst AS Veti Club (4) -:- Sanga Balende (13)  
 
19:00Pst Al Ahly (1) -:- El Gouna FC (12)  
19:00Pst Al Assiouty (4) -:- El Entag El Harby (8)  
19:00Pst Al Ittihad (5) -:- Haras El Hodood (11)  
19:00Pst El Geish (14) -:- Smouha SC (6)  
19:00Pst El Mokawloon (2) -:- Zamalek SC (3)  
19:00Pst ENPPI (7) -:- Aswan Sc (13)  
19:00Pst FC Masr (18) -:- Al Masry (10)  
19:00Pst Misr El Makasa (16) -:- Wadi Degla (17)  
19:00Pst Tanta SC (15) -:- Ismaily SC (9)  
 
21:45 Oxford United (11) -:- AFC Wimbledon (20)  
21:45 Southend (22) -:- Gillingham (10)  
 
21:45 Macclesfield (23) -:- Plymouth (4)  
 
21:45 Barnet (13) -:- Harrogate Town (2)  
21:45 Barrow (1) -:- Dover (9)  
 
21:45 Alfreton (14) -:- Leamington (16)  
21:45 Brackley Town (6) -:- Southport (12)  
21:45 Chester (4) -:- Kings Lynn (1)  
21:45 Kettering (18) -:- Hereford (17)  
 
21:45 Maidstone Utd (9) -:- Bath City (5)  
21:45 Oxford City (12) -:- Dorking Wanderers (6)  
 
21:45 FC Utd of Manchester (4) -:- Stafford Rangers (22)  
21:45 Warrington Town (7) -:- Grantham Town (21)  
21:45 Whitby (9) -:- Radcliffe Borough (15)  
 
21:45 Alvechurch (21) -:- Kings Langley (10)  
21:45 Lowestoft Town (17) -:- Stourbridge (6)  
21:45 Royston Town (4) -:- Biggleswade Town (15)  
 
21:30 Hartley Wintney (18) -:- Metropolitan Police (11)  
21:45 Hayes & Yeading (6) -:- Blackfield (17)  
21:45 Poole Town (8) -:- Hendon (12)  
21:45 Salisbury (9) -:- Truro City (2)  
21:45 Yate Town (19) -:- Swindon Supermarine (4)  
 
21:45 Bishop S Stortford (16) -:- Enfield Town (7)  
21:45 Bowers (14) -:- Brightlingsea Regent (22)  
21:45 East Thurrock United (10) -:- Carshalton Athletic (3)  
21:45 Margate (13) -:- AFC Hornchurch (5)  
21:45 Merstham (19) -:- Corinthian Casuals (20)  
 
10:00 Tambov -:- Chertanovo Moscow   
12:45Canc Krylya Sovetov 0 - 0 Tom Tomsk  
16:00 Dinamo Moscow -:- FC Minsk  
17:00 FC UFA -:- Rapperswil   
17:00 Orenburg -:- Europa FC   
17:00 Valerenga -:- Lokomotiv Moscow  
18:30 IF Elfsborg -:- ODD Ballklubb  
18:30 Kristiansund BK -:- Brattvag  
20:00 IFK Norrkoping -:- Jonkopings Sodra  
 
19:05 Bnei Sakhnin (3) -:- Beitar Tel Aviv (6)  
19:05 Hap. Nazareth-Illit (9) -:- Hapoel Bney Lod FC (14)  
19:05 Hapoel Akko (11) -:- Hapoel Afula (16)  
19:05 Hapoel Ramat Gan (10) -:- Maccabi Ahi Nazareth (13)  
19:05 Hapoel Rishon Lezion (2) -:- Hapoel Petah Tikva (12)  
19:05 Maccabi Petah Tikva (1) -:- Hapoel Ashkelon (15)  
19:05 SC Kfar Kasem (5) -:- Hapoel R. H. I. Nir (8)  
 
03:00 Cavalier (8) -:- Tivoli Gardens (7)   
 
00:00FT Monarcas Morelia W (7) 1 - 2 CF America W (1) 1 - 2 
02:00 Toluca W (16) -:- Monterrey W (5)   
04:00 Tigres W (3) -:- Pachuca W (6)   
05:00 Club Tijuana W (14) -:- CD Guadalajara Chivas W (8)   
 
13:30 KOM (8) -:- FK Petrovac (9)  
15:00 Rudar Pljevlja (7) -:- FK Grbalj (10)  
16:00 Mladost Ljeskopolje (5) -:- Buducnost Podgorica (1)  
18:30 Zeta (4) -:- Sutjeska (2)  
 
14:30 Al-Thuqbah (9) -:- Hetten FC (16)   
14:50 Al Mojzel (19) -:- Al-Qadisiyah FC (1)   
15:00 Al Jabalain (7) -:- Al Taee (10)   
17:15 Al Najoom (20) -:- Al Baten (4)   
18:00 Ohod (3) -:- Al Khaleej Saihat (15)   
 
21:45 Falkirk (2) -:- East Fife (4)  
 
18:30 El Ahli Atbara (17) -:- Hilal Obayed (6)   
 
15:00 Coastal Union (4) -:- Ruvu Shooting (12)   
15:00 JKT Tanzania (8) -:- Biashara Mara United (9)   
15:00 Mbao (18) -:- Singida United (20)   
15:00 Mbeya City (19) -:- Lipuli (10)   
15:00 Namungo FC (5) -:- Kinondoni MC (15)   
15:00 Polisi Tanzania FC (7) -:- Young Africans (3)   
15:00 Simba SC (1) -:- Kagera Sugar (6)   
 
15:00 Vipers FC (1) -:- KCCA FC (2)   
15:30 Jinja Sss (7) -:- URA FC (4)   
15:30 Police FC (13) -:- Bright Stars FC (12)   
15:30 Wakiso Giants (9) -:- Maroons FC (10)   

Get live football scores from 18/02/2020 & the football fixtures from 18/02/2020 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 18/02/2020 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 18/02/2020 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2020

Livescore Data Services


advertisement