My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
23:00Pst Tottenham (8) -:- West Ham (16)  
 
23:00Pst Osasuna (11) -:- Atletico Madrid (6)  
 
22:45Pst Lille (4) -:- Monaco (9)  
 
22:30Pst FSV Mainz 05 (15) -:- RB Leipzig (3)
 
22:45Pst Fiorentina (13) -:- Sassuolo (11)  
22:45Pst Lazio (2) -:- Fiorentina (13)  
 
22:00Pst Heracles (8) -:- Sparta Rotterdam (11)  
 
23:00Pst GIL Vicente (10) -:- Famalicao (7)  
 
20:00Pst Rakow Czestochowa (9) -:- LKS Lodz (16)  
22:30Pst Gornik Zabrze (12) -:- Lechia Gdansk (7)  
 
19:30Pst PFC Sochi (12) -:- FC Rostov (4)
 
15:00Pst Ararat II (9) -:- Alashkert FC II (7)  
15:00Pst BKMA (6) -:- Torpedo Yerevan (10)  
15:00Pst Lokomotiv (3) -:- West Armenia (1)  
15:00Pst Van (2) -:- FC Impuls Dilijan (17)  
 
11:30Pst Melbourne Knights FC (11) -:- Heidelberg United (5)
11:45Pst Port Melbourne (6) -:- St. Albans Saints (7)
12:15Pst Bentleigh Greens (10) -:- Avondale FC (4)
12:30Pst Dandenong City (12) -:- Oakleigh Cannons (2)
 
13:30Pst Acacia Ridge (1) -:- Brisbane Knights (7)  
13:30Pst Taringa Rovers (12) -:- Toowong (6)  
 
21:10Pst FC BW Linz (10) -:- Austria Klagenfurt (2)  
21:10Pst Grazer AK (15) -:- Ried (1)  
21:10Pst SK Vorwarts Steyr (4) -:- SV Horn (13)  
 
21:00Pst Mattersburg (Am) (8) -:- Ebreichsdorf (3)  
21:00Pst Neusiedl (11) -:- ASV Drassburg (9)  
21:30Pst SG Traiskirchen (14) -:- FC Mauerwerk (12)  
21:30Pst Wiener Sportklub (4) -:- Team Wiener Linien (6)  
 
21:00Pst FC Gleisdorf 09 (10) -:- SV St. Anna (8)  
21:00Pst FC Wels (16) -:- SC Kalsdorf (12)  
21:00Pst Gleichenberg (5) -:- SV Allerheiligen (2)  
21:00Pst SC weiz (9) -:- Atsv Wolfsberg (14)  
21:00Pst Union VB Vocklamarkt (7) -:- Union Gurten (4)  
 
18:00FT Dinamo Brest (10) 1 - 1 Smolevichi-Sti (15) 0 - 0
20:00FT Dinamo Minsk (14) 0 - 1 Rukh Brest (12) 0 - 1
 
22:00Canc Standard Liege W (2) -:- Anderlecht W (1)  
22:30Canc Gent W (3) -:- Genk W (4)  
 
02:30Pst Anapolis FC (6) -:- Aparecidense (8)  
 
21:00Pst Agua Santa (14) -:- Mirassol (5)  
 
02:00Pst Timon EC (8) -:- 4 de Julho (3)  
 
01:15Pst America Mineiro -:- Ferroviaria  
02:00Pst Afogados -:- Ponte Preta  
02:30Pst Sao Jose -:- Atletico Goianiense  
03:30Pst Fluminense -:- Figueirense  
 
18:30Pst Cherno More Varna (6) -:- Vitosha Bistritsa (14)  
 
16:30Pst Litex (7) -:- Kariana Erden (8)  
16:30Pst Septemvri Sofia (2) -:- Neftochimic Burgas (5)  
 
19:00Pst Rail Club de Kadiogo (16) -:- US Ouagadougou (14)  
19:00Pst Royal FC (12) -:- ASFA Yennenga (7)  
 
20:00Pst Inter Zapresic (9) -:- HNK Gorica (6)  
 
17:30Pst Dubrava Zagreb (12) -:- NK Osijek II (7)  
 
20:00Pst Brno (3) -:- Dukla Praha (4)  
20:00Pst Vysocina Jihlava (2) -:- Varnsdorf (13)  
 
20:30Pst Naestved (11) -:- HB Koge (7)  
21:00Pst Kolding FC (4) -:- Viborg (2)  
21:00Pst Skive (9) -:- Vendsyssel FF (5)  
 
21:00Pst FC Helsingor (1) -:- HIK (4)  
 
22:00Pst Ajaccio (3) -:- Sochaux (14)  
22:00Pst Caen (13) -:- Paris FC (17)  
22:00Pst Chambly Thelle FC (10) -:- Rodez (16)  
22:00Pst Chateauroux (15) -:- Orleans (20)  
22:00Pst Clermont Foot (5) -:- Guingamp (8)  
22:00Pst Grenoble (9) -:- Auxerre (11)  
22:00Pst Le Havre (6) -:- Valenciennes (7)  
22:00Pst Niort (18) -:- Le Mans (19)  
 
20:00Pst PAU (1) -:- Laval (10)  
22:00Pst Beziers (16) -:- Le Puy (15)  
22:00Pst Bourg-en-bresse 01 (5) -:- Concarneau (11)  
22:00Pst Dunkerque (2) -:- Creteil (9)  
22:00Pst Gazelec FC Ajaccio (17) -:- Villefranche (7)  
22:00Pst Lyon Duchere (8) -:- Cholet (12)  
22:00Pst Quevilly (14) -:- Boulogne (3)  
22:00Pst Red Star FC 93 (4) -:- FC Bastia-Borgo (13)  
22:00Pst Toulon (18) -:- Avranches (6)  
 
22:00Pst Angouleme (8) -:- Andrezieux (11)  
 
13:30Canc Brann -:- Bodo/Glimt  
16:00Canc Aalesund -:- Rosenborg  
 
14:00Pst Aragvi Dusheti (5) -:- Shukura (1)  
 
20:30Pst Karlsruher SC (17) -:- VfL Bochum (15)
20:30Pst SV Sandhausen (13) -:- Jahn Regensburg (10)
 
21:30Pst Hannover 96 II (13) -:- Weiche Flensburg (3)  
21:30Pst VfB Lubeck (1) -:- BSV SW Rehden (8)  
 
21:30Pst Barmbek-Uhlenhorst (3) -:- Wandsbeker Concordia (10)  
21:30Pst TuS Osdorf (8) -:- Bramfelder SV (18)  
22:00Pst Hamburger SV III (7) -:- TSV Sasel (5)  
 
21:30Pst FC Guetersloh (9) -:- Ahlen (3)  
21:45Pst Westfalia Rhynern (11) -:- SC Westfalia Herne (16)  
 
18:00Pst Aduana Stars (2) -:- Karela (17)  
 
14:30Pst TRAU (5) -:- Gokulam Kerala (6)  
 
16:00Pst Hapoel Afula (15) -:- Beitar Tel Aviv (7)  
16:00Pst Hapoel Ashkelon (16) -:- Bnei Sakhnin (3)  
16:00Pst Hapoel Bney Lod FC (14) -:- Hapoel Petah Tikva (11)  
16:00Pst Hapoel Katamon (4) -:- Hap. Nazareth-Illit (12)  
16:00Pst Hapoel R. H. I. Nir (5) -:- Hapoel Ramat Gan (8)  
16:00Pst Hapoel Umm al-Fahm (9) -:- Hapoel Rishon Lezion (2)  
16:00Pst Maccabi Ahi Nazareth (13) -:- SC Kfar Kasem (6)  
16:00Pst Maccabi Petah Tikva (1) -:- Hapoel Akko (10)  
 
23:00Pst Chievo (8) -:- Spezia (5)  
 
17:00Pst Al Salt (10) -:- Ramtha SC (8)  
19:30Pst Al-Faisaly Amman (7) -:- Al Hussein SC (5)  
 
20:00Pst FK Liepaja -:- FS Metta/Lu  
 
20:00Pst Zebbug Rangers (7) -:- Pembroke Athleta (5)  
21:00Pst St. Andrews FC (6) -:- Qrendi (3)  
22:15Pst Swieqi United F.C. (10) -:- Lija Athletic (2)  
 
01:00Pst Monarcas Morelia W (11) -:- CD Guadalajara Chivas W (3)  
01:00Pst Necaxa W (13) -:- Pachuca W (6)  
01:00Pst Toluca W (15) -:- Queretaro W (17)  
04:00Pst Club Leon W (7) -:- CF America W (5)  
05:00Pst FC Juarez W (16) -:- Puebla W (12)  
05:00Pst Tigres W (1) -:- Santos Laguna W (18)  
06:00Pst Club Tijuana W (10) -:- Pumas UNAM W (9)  
21:45Pst Cruz Azul W (8) -:- Monterrey W (4)  
 
22:00Pst Den Bosch (11) -:- NAC Breda (5)  
22:00Pst Excelsior (7) -:- FC OSS (16)  
22:00Pst FC Eindhoven (13) -:- Jong Ajax (4)  
22:00Pst FC Volendam (3) -:- Almere City FC (9)  
22:00Pst Go Ahead Eagles (6) -:- Cambuur (1)  
22:00Pst Helmond Sport (20) -:- Roda (17)  
22:00Pst Jong AZ (14) -:- Jong PSV (18)  
22:00Pst Telstar (10) -:- Dordrecht (19)  
 
21:30Pst ADO Den Haag W (5) -:- VV Alkmaar W (6)  
21:30Pst Excelsior W (8) -:- PEC Zwolle W (7)  
21:30Pst PSV/Eindhoven W (1) -:- Ajax W (2)  
21:30Pst Twente W (3) -:- Heerenveen W (4)  
 
20:00Canc Ardal -:- Fjora  
20:30Canc Kolbu/KK -:- Toten  
21:00Canc Arna-Bjornar -:- Bjarg  
21:00Canc Sandviken -:- Lyngboe  
21:00Canc Tertnes -:- OS  
21:30Canc Jevnaker -:- Solberg  
21:45Canc Charlottenlund -:- Heimdal  
22:00Canc Gran Il -:- Faaberg  
 
20:00Pst Odra Opole (16) -:- GKS Jastrzebie (5)  
 
23:00Pst Nacional (1) -:- Feirense (3)  
 
17:00Pst Al Shahaniya (12) -:- Al Ahli Doha (8)  
19:10Pst Al Wakrah (7) -:- Al-Sailiya (6)  
 
22:45Pst Bohemians (3) -:- Dundalk (2)  
22:45Pst Derry City (7) -:- Shamrock Rovers (1)  
22:45Pst St. Patricks Ath. (4) -:- Finn Harps (8)  
22:45Pst Waterford United (6) -:- Cork City (9)  
 
22:45Pst Drogheda Utd (2) -:- Bray Wanderers (5)  
22:45Pst UCD (4) -:- Shamrock Rovers B (9)  
22:45Pst Wexford Youths (8) -:- Cabinteely (1)  
 
19:00Pst CS Mioveni (3) -:- Uta Arad (1)  
 
16:10Pst Abha (9) -:- Al-Ittihad FC (13)  
19:10Pst Al-Ahli Jeddah (4) -:- Al-Hazm (12)  
19:10Pst Al Wehda Club (3) -:- Al Shabab (8)  
21:00Pst Al-Nassr (2) -:- Al-Hilal Saudi FC (1)  
 
15:40Pst Al-Sahel (2) -:- Al-sadd (7)  
16:00Pst Al Akhdoud (3) -:- Al-Suqoor (12)  
16:15Pst Al-Wajj (5) -:- Hajer (1)  
16:20Pst Al Entesar (10) -:- Al Jabalain (9)  
16:20Pst Al Jndal (4) -:- Al-Washm (6)  
 
15:50Pst Al-Anwar (11) -:- Al-Khlood (2)  
15:50Pst Al-Draih (1) -:- Al Orubah (5)  
15:50Pst Al-Sharq (9) -:- Al Safa (10)  
16:00Pst Al Drae (12) -:- Arar (3)  
16:05Pst Al Arabi SC (7) -:- Al-Riyadh (6)  
16:10Pst Al-Hjazz (8) -:- Al Qaisoma (4)  
 
22:05Pst Ayr Utd (4) -:- Partick (10)  
 
22:00Canc Johansen (9) -:- East End Tigers (5)  
 
17:00Pst ZP Sport Podbrezova (6) -:- KFC Komarno (13)  
 
19:00Pst Rudar Velenje (10) -:- Ask Bravo (7)  
 
23:00Pst Almeria (3) -:- Las Palmas (14)  
 
20:00Pst Fenerbahce (7) -:- Kayserispor (18)
 
19:00Pst Altay (7) -:- Akhisar Belediye (4)
19:00Pst Istanbulspor AS (13) -:- Hatayspor (1)  
 
16:45Pst Al-Wasl FC (7) -:- Al Wahda FC (4)
16:45Pst Khorfakkan (12) -:- Ajman (10)
19:30Pst Sharjah FC (5) -:- Al-Jazira (3)
 
13:00Pst HAI Phong (5) -:- Ho Chi Minh City (1)  
13:00Pst QNK Quang NAM (11) -:- Thanh HOA (13)  
14:00Pst Than Quang Ninh (7) -:- Hong Linh Ha Tinh (12)  
15:00Pst Sai Gon (2) -:- Becamex Binh Duong (9)  
 
22:45Pst Bala Town (3) -:- Caernarfon Town (5)  
22:45Pst Cefn Druids AFC (8) -:- Airbus UK Broughton (12)  
22:45Pst Newtown AFC (6) -:- The New Saints (2)  
 
22:30Pst Llandudno (11) -:- Llanrhaeadr FC (6)  
22:45Pst Colwyn Bay (3) -:- Rhyl FC (9)  
 
22:30Pst Cwmamman United FC (15) -:- Afan Lido (10)  
22:30Pst Taffs Well (14) -:- Cwmbran Celtic (13)  

Get live football scores from 20/03/2020 & the football fixtures from 20/03/2020 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 20/03/2020 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 20/03/2020 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2020

Livescore Data Services


advertisement