My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
16:00Pst Aguia de Maraba/PA (5) -:- Bragantino PA (7)  
16:00Pst Carajas (10) -:- Paragominas FC (4)  
16:00Pst Castanhal EC (3) -:- Independente-Pa (6)  
16:00Pst Itupiranga SC (9) -:- Paysandu (1)  
16:00Pst Tapajos (8) -:- Remo (2)  
 
21:00Pst Atibaia (12) -:- Rio Claro (10)  
21:00Pst Monte Azul (4) -:- Portuguesa Santista (2)  
21:00Pst Votuporanguense (16) -:- Sao Caetano (6)  
 
02:00Pst Flamengo PI (5) -:- River AC (6)  
 
01:00Pst Deportes Santa Cruz (14) -:- D. Melipilla (6)  
 
17:30Pst Lubumbashi Sport (9) -:- FC Nyuki (16)  
17:30Pst TP Mazembe (1) -:- FC Renaissance (6)  
 
22:45Canc Tiverton (5) 0 - 0 Farnborough (12)  
 
21:00Pst Westfalia Rhynern (11) -:- Sportfreunde Siegen (14)  
21:30Pst Ahlen (3) -:- TuS Ennepetal (8)  
21:30Pst TuS Erndtebruck (17) -:- SC Wiedenbruck 2000 (1)  
 
11:30Pst Kalteng Putra FC (9) -:- Persigo Semeru (11)  
11:30Pst Martapura FC (12) -:- Persis Solo  
11:30Pst Putra Sinar Giri FC -:- Mitra Kukar (1)  
14:30Pst Persijap Jepara (3) -:- PSBS Biak Numfor (10)  
14:30Pst PSCS Cilacap -:- Persewar Waropen  
 
11:30Pst Persekat Kab. Tegal (11) -:- PSMS Medan (5)  
11:30Pst Perserang Serang (3) -:- Sriwijaya FC (6)  
11:30Pst PSIM Yogyakarta (7) -:- PSPS Pekanbaru (2)  
11:30Pst Semen Padang (12) -:- Cilegon United (9)  
11:30Pst Tiga Naga FC (8) -:- PSKC Kota Cimahi (10)  
14:30Pst Perseru Serui (4) -:- BaBel United (1)  
 
20:30Pst Gozzano (20) -:- Robur Siena (5)  
20:30Pst Olbia (18) -:- Arezzo (9)  
20:30Pst Pergolettese (16) -:- Pianese (19)  
20:30Pst Pistoiese (11) -:- Juventus U23 (10)  
20:30Pst Pontedera (4) -:- Albinoleffe (7)  
22:45Pst Alessandria (6) -:- Pro Patria (13)  
22:45Pst Carrarese (2) -:- Monza (1)  
22:45Pst Como (12) -:- Novara (8)  
22:45Pst Giana Erminio (17) -:- Pro Vercelli (14)  
22:45Pst Renate (3) -:- Lecco (15)  
 
20:30Pst AJ Fano (19) -:- Modena (8)  
20:30Pst Carpi (3) -:- ArzignanoChiampo (18)  
20:30Pst Gubbio (14) -:- Piacenza (7)  
20:30Pst Imolese (17) -:- Vis Pesaro (15)  
20:30Pst Rimini (20) -:- Sambenedettese (11)  
20:30Pst Sudtirol (4) -:- Padova (6)  
20:30Pst Virtus Verona (12) -:- Fermana (10)  
22:45Pst Feralpisalo (5) -:- Ravenna (16)  
22:45Pst Reggio Audace (2) -:- Cesena (13)  
22:45Pst Vicenza Virtus (1) -:- Triestina (9)  
 
20:30Pst Bari (2) -:- Bisceglie (18)  
20:30Pst Rende (19) -:- Virtus Francavilla (9)  
20:30Pst Rieti (20) -:- Vibonese (11)  
22:45Pst Catanzaro (7) -:- Cavese (14)  
22:45Pst Paganese (15) -:- Ternana (5)  
22:45Pst Potenza (4) -:- Avellino (10)  
22:45Pst Sicula Leonzio (17) -:- Catania (6)  
22:45Pst Teramo (8) -:- AZ Picerno (16)  
 
16:30Pst Bustese Milano City (18) -:- Sondrio Calcio (8)  
16:30Pst Caravaggio (15) -:- Pontisola (14)  
16:30Pst Castellanzese (12) -:- Dro (19)  
16:30Pst Folgore Caratese (5) -:- Villa D'Alme (16)  
16:30Pst Inveruno (20) -:- Pro Sesto (1)  
16:30Pst Legnano (2) -:- Arconatese (4)  
16:30Pst Levico Terme (17) -:- Seregno (9)  
16:30Pst NibionnoOggiono (6) -:- Scanzorosciate (3)  
16:30Pst Tritium (7) -:- Virtus Bolzano (13)  
16:30Pst Virtus Bergamo Alzanoseriate (11) -:- Brusaporto (10)  
 
16:30Pst Ambrosiana (3) -:- Chions (13)  
16:30Pst Belluno (14) -:- Adriese (6)  
16:30Pst Cjarlins Muzane (9) -:- Caldiero Terme (11)  
16:30Pst Clodiense (4) -:- Legnago Salus (2)  
16:30Pst Delta Calcio Rovigo (15) -:- Montebelluna (16)  
16:30Pst Este (12) -:- Union Feltre (7)  
16:30Pst Luparense (10) -:- Cartigliano (8)  
16:30Pst San Luigi (19) -:- Villafranca (20)  
16:30Pst Tamai (18) -:- Mestre (5)  
16:30Pst Vigasio (17) -:- Campodarsego (1)  
 
12:30Pst Ayeyawady United (2) -:- Rakhine United (6)  
12:30Pst Yadanarbon (7) -:- Ispe FC (9)  
 
18:00Pst Adamawa United (20) -:- Akwa United (6)  
18:00Pst Akwa Starlets (8) -:- Abia Warriors (16)  
18:00Pst Jigawa Golden Stars (18) -:- Enugu Rangers (4)  
18:00Pst Kwara United (19) -:- Kano Pillars (7)  
18:00Pst Lobi Stars (3) -:- Warri Wolves (15)  
18:00Pst MFM FC (13) -:- Katsina United (10)  
18:00Pst Nasarawa United (17) -:- Sunshine Stars (9)  
18:00Pst Plateau United (1) -:- Heartland (12)  
18:00Pst Rivers United (2) -:- Enyimba (5)  
18:00Pst Wikki Tourists (14) -:- Ifeanyi Uba (11)  
 
15:35Pst Al Mojzel (17) -:- Al Nahdha (6)  
15:55Pst Al-Taqdom (20) -:- Al Najoom (18)  
16:00Pst Al-Ain Atawlah (1) -:- Al-Kawkab (15)  
16:05Pst Al Khaleej Saihat (14) -:- Al-Ansar (16)  
19:00Pst Al Bukayriyah (5) -:- Al Jabalain (8)  
 
18:00Canc Fort William (17) 0 - 0 Buckie Thistle (5)  
18:00Canc Strathspey Thistle (13) 0 - 0 Fraserburgh (3)  
22:45Canc Formartine United (6) 0 - 0 Nairn County (8)  
 
22:45Pst Gala Fairydean (11) -:- East Kilbride (7)  
 
17:00Canc Backa (3) 0 - 0 Borac Cacak  
17:00Pst Backa (3) -:- Novi Pazar (7)  
17:00Pst Dinamo Vranje (10) -:- Zemun (12)  
17:00Pst FK Smederevo (15) -:- Zarkovo (9)  
17:00Pst FK Zlatibor (4) -:- FK Trayal (13)  
17:00Pst Kabel Novi Sad (5) -:- Radnicki Pirot (11)  
17:00Pst Metalac GM (2) -:- Buducnost Dobanovci (16)  
17:00Pst Radnicki 1923 (8) -:- FK Graficar (1)  
17:00Canc Sindjelic Beograd (14) 0 - 0 Bezanija  
17:00Pst Sindjelic Beograd (14) -:- Kolubara (6)  
 
14:00Pst CD Banyoles (15) -:- Pobla de Mafumet (9)  
14:00Pst CE Europa (4) -:- Reus Deportiu B (20)  
14:00Pst Cerdanyola dell Valles (12) -:- Vilafranca (10)  
14:00Pst Granollers (6) -:- UA Horta (11)  
14:00Pst L Hospitalet (1) -:- Peralada (7)  
14:00Pst Manresa (8) -:- San Cristobal (17)  
14:00Pst Vilassar de Mar (5) -:- Santfeliuenc (16)  
18:30Pst UE Figueres (14) -:- UE Sants (19)  
19:00Pst Terrassa (2) -:- Castelldefels (13)  
20:00Pst Sant Andreu (3) -:- Igualada (18)  
 
18:00Pst Olympique de Geneve (8) -:- Martigny Sports (10)  
22:00Pst FC Echallens (5) -:- FC Azzurri 90 LS (14)  
22:00Pst Vevey (7) -:- FC La Chaux-de-Fonds (13)  
22:15Pst CS Chenois (11) -:- Lancy (9)  
 
22:00Pst FC Bassecourt (8) -:- Zug 94 (14)  
22:00Pst Solothurn (6) -:- FC Biel-Bienne (3)  
22:15Pst FC Luzern II (11) -:- SR Delemont (1)  
22:15Pst SC Buochs (12) -:- FC Wohlen (2)  

Get live football scores from 25/03/2020 & the football fixtures from 25/03/2020 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 25/03/2020 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 25/03/2020 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2020

Livescore Data Services


advertisement