VOLLEYBALL LIVESCORE

  • My Favorite Leagues
  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.
  • International Volleyball
  • Volleyball Leagues
advertisement

Volleyball Fixtures

Sat 23 Mar
March 2019
     Argentina: Serie A1 - Play Offs
23.03.19  01:30   Ciudad Voley   - - - - - -- 
  Obras Pocitos   - - - - - -  
23.03.19  02:00   Gigantes del Sur   - - - - - -- 
  UPCN Voley Club   - - - - - -  
     Argentina: Liga Women - Second Stage
23.03.19  02:00   Boca Juniores W   - - - - - -- 
  Gigantes del Sur W   - - - - - -  
23.03.19  02:00   San Lorenzo W   - - - - - -- 
  Universitario de Cordoba W   - - - - - -  
23.03.19  02:00   Villa Dora W   - - - - - -- 
  San Jose W   - - - - - -  
     Austria: AVL - Play Offs
23.03.19  20:00   Posojilnica Aich/Dob   - - - - - -- 
  UVC KO Ried im Innkreis   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Waldviertel   - - - - - -- 
  UVC Holding Graz   - - - - - -  
     Austria: Wvl Women - Play Offs
23.03.19  19:30   Holding Graz W   - - - - - -- 
  ASKO Linz-Steg W   - - - - - -  
     Austria: Wvl Women - Play Outs
23.03.19  18:00   TSV Sparkasse Hartberg W   - - - - - -- 
  Bisamberg W   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Wildcats Klagenfurt W   - - - - - -- 
  Eisenerz/Trofaiach W   - - - - - -  
     Austria: Wvl Women - 5th-6th Places
23.03.19  21:00   Salzburg W   - - - - - -- 
  Tirol W   - - - - - -  
     Austria: 2. Bundesliga - Winner Stage
23.03.19  15:00   Hypo Tirol   - - - - - -- 
  SSV HIB Liebenau   - - - - - -  
23.03.19  16:00   Roadrunners Wien   - - - - - -- 
  PSV Salzburg   - - - - - -  
23.03.19  18:30   TJ Sokol Wien   - - - - - -- 
  Oberndorf   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Sportunion St. Polten   - - - - - -- 
  HotVolleys Wien   - - - - - -  
     Austria: 2. Bundesliga - Losers Stage
23.03.19  15:30   TSV Volksbank Hartberg   - - - - - -- 
  Wiener Neustadt   - - - - - -  
23.03.19  17:00   UVC Holding Graz 2   - - - - - -- 
  Voitsberg   - - - - - -  
23.03.19  19:30   Hausmannstatten   - - - - - -- 
  SK Aich/Dob 2   - - - - - -  
23.03.19  20:15   SG Supervolley Enns   - - - - - -- 
  Union Steyr   - - - - - -  
     Austria: 2. Bundesliga Women - Winner Stage
23.03.19  17:00   Hausmannstatten W   - - - - - -- 
  Seekirchen W   - - - - - -  
23.03.19  18:00   Raiffeisen Dornbirn W   - - - - - -- 
  Bruckl W   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Inzingvolley W   - - - - - -- 
  ATSE Graz W   - - - - - -  
23.03.19  19:30   TI Apogrossergott Volley W   - - - - - -- 
  Jennersdorf W   - - - - - -  
     Austria: 2. Bundesliga Women - Losers Stage
23.03.19  13:00   ASKO Villach W   - - - - - -- 
  Klagenfurt W   - - - - - -  
23.03.19  17:00   ASKO Volksbank W   - - - - - -- 
  Oberndorf W   - - - - - -  
23.03.19  17:00   UVC Mank W   - - - - - -- 
  SG Hotvolleys Ybbs-Melk W   - - - - - -  
23.03.19  17:30   ATSC Wildcats Klagenfurt 2 W   - - - - - -- 
  UVC Holding Graz 2 W   - - - - - -  
     Belgium: Euromillions League - Winner Stage
23.03.19  21:30   Prefaxis Menen   - - - - - -- 
  Lindemans Aalst   - - - - - -  
23.03.19  21:30   Roeselare   - - - - - -- 
  Noliko Maaseik   - - - - - -  
     Belgium: Euromillions League - Losers Stage
23.03.19  21:30   Avoc Achel   - - - - - -- 
  VDK Gent   - - - - - -  
23.03.19  21:30   Haasrode Leuven   - - - - - -- 
  VBC Waremme   - - - - - -  
     Belgium: Liga A Women - Winner Stage
23.03.19  21:30   Oostende W   - - - - - -- 
  Gent W   - - - - - -  
     Belgium: Liga A Women - Losers Stage
23.03.19  21:00   Jaraco W   - - - - - -- 
  Michelbeke W   - - - - - -  
23.03.19  21:30   Antwerp W   - - - - - -- 
  Lendelede W   - - - - - -  
23.03.19  21:30   Zoersel W   - - - - - -- 
  Charleroi W   - - - - - -  
     Brazil: Superliga - Play Offs
23.03.19  16:30   Funvic/Midia Fone   - - - - - -- 
  Renata   - - - - - -  
23.03.19  19:30   Sesc RJ   - - - - - -- 
  Minas   - - - - - -  
     Brazil: Superliga Women - Play Offs
23.03.19  02:30   Sesc RJ W   - - - - - -- 
  Volei Bauru W   - - - - - -  
     Bulgaria: Superliga - Play Offs
23.03.19  18:00   Pirin Balkanstroy   - - - - - -- 
  CSKA Sofia   - - - - - -  
23.03.19  18:30   Levski Sofia   - - - - - -- 
  Neftochimic   - - - - - -  
23.03.19  18:30   Montana   - - - - - -- 
  Dobrudja 07   - - - - - -  
     Croatia: Superliga - Superliga - Play Offs
23.03.19  18:00   HAOK Mladost Zagreb   - - - - - -- 
  Centrometal   - - - - - -  
23.03.19  20:30   Mladost Kastela   - - - - - -- 
  Rijeka   - - - - - -  
     Croatia: Superliga Women - Superliga - Play Offs
23.03.19  18:00   Kastela W   - - - - - -- 
  Olimpik W   - - - - - -  
23.03.19  20:30   HAOK Mladost Zagreb W   - - - - - -- 
  Rijeka W   - - - - - -  
     Czech Republic: Extraliga Women - Play Offs
23.03.19  16:00   Prostejov W   - - - - - -- 
  PVK Prerov W   - - - - - -  
23.03.19  18:00   Olomouc W   - - - - - -- 
  Ostrava W   - - - - - -  
23.03.19  18:00   PVK Olymp Praha W   - - - - - -- 
  Fenix Brno W   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Dukla Liberec W   - - - - - -- 
  Kralovo Pole Brno W   - - - - - -  
     Denmark: Volleyligaen - 5th-8th Places
23.03.19  16:00   ASV Aarhus   - - - - - -- 
  Ikast KFUM   - - - - - -  
     Denmark: Volleyligaen Women - Play Offs
23.03.19  15:00   Brondby W   - - - - - -- 
  Aarhus W   - - - - - -  
23.03.19  18:00   Holte W   - - - - - -- 
  Koge W   - - - - - -  
     Denmark: 1. Divsion East Women
23.03.19  16:00   Gentofte Volley II W   - - - - - -- 
  Amager W   - - - - - -  
     Denmark: 1. Division West
23.03.19  13:00   IF Lyseng   - - - - - -- 
  DHV Odense   - - - - - -  
23.03.19  15:00   Randers VK   - - - - - -- 
  Aabenraa   - - - - - -  
     England: Super League - Winner Stage
23.03.19  14:30   Durham   - - - - - -- 
  Essex   - - - - - -  
23.03.19  14:45   Wessex Leaf BU   - - - - - -- 
  Sheffield   - - - - - -  
     England: Super League Women - Winner Stage
23.03.19  16:45   Wessex W   - - - - - -- 
  Malory Eagles W   - - - - - -  
23.03.19  17:30   Team Durham W   - - - - - -- 
  Tendring VC W   - - - - - -  
     Estonia: Meeste Liiga - Play Offs
23.03.19  13:00   Liider   - - - - - -- 
  TLU (Tallinna Ulikool)   - - - - - -  
23.03.19  13:00   Voru SK   - - - - - -- 
  Neemeco SK   - - - - - -  
23.03.19  14:00   Eesti Maaulikooli   - - - - - -- 
  Kiili   - - - - - -  
23.03.19  14:00   Saaremaa   - - - - - -- 
  Rakvere   - - - - - -  
     Estonia: Meistriliiga - Women - Play Offs
23.03.19  15:00   Noortekoondis W   - - - - - -- 
  Saaremaa W   - - - - - -  
     Finland: Mestaruusliiga - Play Offs
23.03.19  17:00   Savo Volley Kuopio   - - - - - -- 
  Valepa   - - - - - -  
     Finland: Mestaruusliiga Women - Play Offs
23.03.19  17:00   Orpo W   - - - - - -- 
  LP Viesti W   - - - - - -  
     France: Ligue A
23.03.19  21:00   Montpellier   - - - - - -- 
  GFC Ajaccio   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Nantes-Reze   - - - - - -- 
  Tourcoing   - - - - - -  
23.03.19  21:00   SPVB Poitiers   - - - - - -- 
  Cannes V.B.2001   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Tours   - - - - - -- 
  Chaumont   - - - - - -  
     France: Ligue A Women
23.03.19  16:00   Pole W   - - - - - -- 
  Rocheville Le Cannet W   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Chamalierois W   - - - - - -- 
  Cannes W   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Mougins W   - - - - - -- 
  ASPTT Mulhouse W   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Saint Raphael W   - - - - - -- 
  Marcq Baroeul W   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Vandoeuvre Nancy W   - - - - - -- 
  Paris St-Cloud W   - - - - - -  
23.03.19  21:30   Beziers VB W   - - - - - -- 
  Quimper W   - - - - - -  
     France: Ligue B
23.03.19  21:00   Avignon   - - - - - -- 
  Martigues   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Frejus   - - - - - -- 
  Saint-Quentin   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Illacaise   - - - - - -- 
  St. Nazaire   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Mende Lozere   - - - - - -- 
  Cambrai   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Paris Volley   - - - - - -- 
  Nancy   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Pole   - - - - - -- 
  Plessis Robinson VB   - - - - - -  
     Germany: 1. Bundesliga
23.03.19  20:00   Buhl   - - - - - -- 
  Berlin Recycling   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Duren   - - - - - -- 
  Giesen/Hildesheim   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Luneburg   - - - - - -- 
  VFB Friedrichshafen   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Netzhoppers   - - - - - -- 
  VI Frankfurt   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Rottenburg   - - - - - -- 
  Herrsching   - - - - - -  
23.03.19  20:00   VCO Berlin   - - - - - -- 
  Alpenvolleys Haching   - - - - - -  
     Germany: 1. Bundesliga Women
23.03.19  19:30   Munster W   - - - - - -- 
  Aachen W   - - - - - -  
23.03.19  19:30   NawaRo Straubing W   - - - - - -- 
  Dresdner W   - - - - - -  
23.03.19  19:30   Rote Raben Vilsbiburg W   - - - - - -- 
  SW Erfurt W   - - - - - -  
23.03.19  19:30   Schweriner W   - - - - - -- 
  VCO Berlin W   - - - - - -  
23.03.19  19:30   Stuttgart W   - - - - - -- 
  Potsdam W   - - - - - -  
23.03.19  19:30   Wiesbaden W   - - - - - -- 
  Suhl W   - - - - - -  
     Germany: 2. Bundesliga North
23.03.19  19:00   Delbruck   - - - - - -- 
  TV Baden   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Lindow-Gransee   - - - - - -- 
  Warnemunde   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Kieler TV   - - - - - -- 
  Braunschweig   - - - - - -  
     Germany: 2. Bundesliga North Women
23.03.19  18:00   Stralsunder Wildcats W   - - - - - -- 
  Hamburg W   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Oythe W   - - - - - -- 
  Aligse W   - - - - - -  
23.03.19  20:30   Skurios Volleys Borken W   - - - - - -- 
  SV Dingden W   - - - - - -  
     Germany: 2. Bundesliga South
23.03.19  20:00   Gotha   - - - - - -- 
  Fellbach   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Grafing   - - - - - -- 
  DJK Hammelburg   - - - - - -  
23.03.19  20:00   TGM Mainz-Gonsenheim   - - - - - -- 
  Mimmenhausen   - - - - - -  
23.03.19  20:30   Eltmann   - - - - - -- 
  Karlsruhe   - - - - - -  
23.03.19  20:30   Russelsheim II   - - - - - -- 
  Schwaig   - - - - - -  
23.03.19  21:00   FT 1844 Freiburg   - - - - - -- 
  TSV Unterhaching II   - - - - - -  
     Germany: 2. Bundesliga South Women
23.03.19  16:00   Ansbach W   - - - - - -- 
  Rote Raben Vilsbiburg II W   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Planegg-Krailling W   - - - - - -- 
  Holz W   - - - - - -  
23.03.19  20:00   VC Neuwied W   - - - - - -- 
  Allianz MTV Stuttgart II W   - - - - - -  
23.03.19  20:30   Allgau Team Sonthofen W   - - - - - -- 
  SV Lohhof W   - - - - - -  
23.03.19  20:30   Offenburg W   - - - - - -- 
  Wiesbaden II W   - - - - - -  
23.03.19  21:00   VCO Dresden W   - - - - - -- 
  Waldgirmes W   - - - - - -  
     Greece: A1
23.03.19  17:00   Komotini   - - - - - -- 
  Foinikas Syrou   - - - - - -  
23.03.19  17:00   Olympiacos   - - - - - -- 
  PAOK   - - - - - -  
23.03.19  19:30   AEK   - - - - - -- 
  Kifisia   - - - - - -  
     Greece: A1 Women
23.03.19  19:00   Aia Evosmou W   - - - - - -- 
  Ilisiakos W   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Corinthos W   - - - - - -- 
  Thiras W   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Porfiras W   - - - - - -- 
  AON Pannaxiakos W   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Thetis W   - - - - - -- 
  Macedonians W   - - - - - -  
     Greece: Greek Cup Women - Semi Finals
23.03.19  17:00   AON Pannaxiakos W   - - - - - -- 
  Thiras W   - - - - - -  
23.03.19  17:00   Olympiacos W   - - - - - -- 
  AEK W   - - - - - -  
     Hungary: Nb 1 - Winners Stage
23.03.19  19:00   Debreceni EAC   - - - - - -- 
  Penzugyor   - - - - - -  
     Hungary: Nb 1 - Losers Stage
23.03.19  17:30   Dunaferr   - - - - - -- 
  SZESE Gyor   - - - - - -  
23.03.19  17:30   PTE-PEAC   - - - - - -- 
  Szolnoki FRKSI   - - - - - -  
     Hungary: Nb 1 - Women - Winners Stage
23.03.19  18:00   Budaorsi DSE W   - - - - - -- 
  Jaszberenyi RK W   - - - - - -  
23.03.19  19:00   SZBBRA W   - - - - - -- 
  Haladas W   - - - - - -  
     Hungary: Nb 1 - Women - Losers Stage
23.03.19  19:00   Palota W   - - - - - -- 
  Teva Godollo W   - - - - - -  
23.03.19  20:30   Diosgyori VTK W   - - - - - -- 
  TFSE W   - - - - - -  
     Israel: Premier League - 5th-8th Places
23.03.19  19:00   Maccabi Hod Hasharon   - - - - - -- 
  KK Tel Aviv   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Aylabon   - - - - - -- 
  Elizur Hod Hasharon   - - - - - -  
     Israel: Premier League - Play Offs
23.03.19  19:00   Hapoel Mate-Asher   - - - - - -- 
  Menashe Hadera Hefer   - - - - - -  
23.03.19  19:15   Kfar Saba   - - - - - -- 
  Tel Aviv   - - - - - -  
     Italy: Superlega
23.03.19  21:30   Trentino   - - - - - -- 
  Monza   - - - - - -  
     Italy: Serie A2 - First Stage - Group B
23.03.19  21:30   Gioia   - - - - - -- 
  Crai Roma   - - - - - -  
23.03.19  21:30   Tuscania   - - - - - -- 
  Cuneo   - - - - - -  
     Italy: Serie A1 Women
23.03.19  21:30   Bergamo W   - - - - - -- 
  Scandicci W   - - - - - -  
23.03.19  21:30   Busto Arsizio W   - - - - - -- 
  Casalmaggiore W   - - - - - -  
     Japan: V.premier League - Winners Stage
23.03.19  04:00   Toyota Gosei Trefuerza   - - - - - -- 
  Toray Arrows   - - - - - -  
23.03.19  06:00   JT Thunders   - - - - - -- 
  Sakai Blazers   - - - - - -  
23.03.19  08:00   Panasonic Panthers   - - - - - -- 
  Suntory Sunbirds   - - - - - -  
     Japan: V.premier League Women - Winners Stage
23.03.19  04:00   NEC Red Rockets W   - - - - - -- 
  Ageo Medics W   - - - - - -  
23.03.19  06:30   Toyota Autobody Queensesis W   - - - - - -- 
  Toray Arrows W   - - - - - -  
23.03.19  09:00   JT Marvelous W   - - - - - -- 
  Hitachi W   - - - - - -  
     Latvia: Nacionala Liga - Play Offs
23.03.19  13:00   Jekabpils Lusi   - - - - - -- 
  Ventspils   - - - - - -  
23.03.19  13:00   RVS   - - - - - -- 
  RTU   - - - - - -  
23.03.19  18:00   Aizpute   - - - - - -- 
  Ozolnieki   - - - - - -  
     Lebanon: 1st Division - First Stage
23.03.19  15:00   Bouchrieh   - - - - - -- 
  Al Zahra   - - - - - -  
23.03.19  19:30   Dalhoun   - - - - - -- 
  Mtein   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Sarafand   - - - - - -- 
  Knat   - - - - - -  
     Netherlands: Eredivisie - Winner Stage
23.03.19  20:00   AB Groningen/Lycurgus   - - - - - -- 
  Orion   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Taurus   - - - - - -- 
  Sliedrecht   - - - - - -  
     Netherlands: Eredivisie - Losers Stage
23.03.19  18:00   Zwolle   - - - - - -- 
  Vocasa HS 1   - - - - - -  
     Netherlands: Eredivisie Women - Winner Stage
23.03.19  20:30   Sliedrecht W   - - - - - -- 
  Sneek W   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Flamingo W   - - - - - -- 
  Eurosped W   - - - - - -  
23.03.19  21:00   Zwolle W   - - - - - -- 
  Springendal Set-up 65 W   - - - - - -  
     Netherlands: Eredivisie Women - Losers Stage
23.03.19  21:00   Pharmafilter US 1 W   - - - - - -- 
  Ecare Apollo 8 W   - - - - - -  
     Norway: Eliteserien - Play Offs
23.03.19  16:00   Koll   - - - - - -- 
  Randaberg   - - - - - -  
23.03.19  16:00   Viking TIF   - - - - - -- 
  Forde   - - - - - -  
     Norway: Eliteserien Women - Play Offs
23.03.19  13:00   TVN W   - - - - - -- 
  Oslo W   - - - - - -  
     Philippines: Super League Grand Prix Women
23.03.19  10:00   Generika W   - - - - - -- 
  Sta. Lucia Lady Realtors W   - - - - - -  
23.03.19  12:00   F2 Logistics Cargo W   - - - - - -- 
  Petron Blaze W   - - - - - -  
     Poland: Plusliga
23.03.19  15:45   Cuprum Lubin   - - - - - -- 
  Warta Zawiercie   - - - - - -  
23.03.19  17:00Canc   Indykpol Olsztyn         - 
  Espadon Szczecin           
23.03.19  18:30   Lotos Trefl Gdansk   - - - - - -- 
  Bedzin   - - - - - -  
     Poland: Orlen Liga Women - Placement Play Offs
23.03.19  18:00   Wroclaw W   - - - - - -- 
  Ostrowiec Swietokszyski W   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Radom W   - - - - - -- 
  MKS Kalisz W   - - - - - -  
     Portugal: Divisio A1 - Play Offs
23.03.19  19:00   Sporting de Espinho   - - - - - -- 
  Sporting CP   - - - - - -  
     Portugal: Divisio A1 - 5th-8th Places
23.03.19  17:00   AAS Mamede   - - - - - -- 
  Esmoriz   - - - - - -  
     Portugal: Divisio A1 - Play Outs
23.03.19  16:00   Clube K   - - - - - -- 
  Viana   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Castelo Maia   - - - - - -- 
  Academica de Espinho   - - - - - -  
     Romania: Divizia A1 - Winners Stage
23.03.19  15:30   Municipal Zalau   - - - - - -- 
  CSA Steaua Bucuresti   - - - - - -  
23.03.19  18:00   SCMU Craiova   - - - - - -- 
  Dinamo Bucarest   - - - - - -  
     Romania: Divizia A1 - Losers Stage
23.03.19  18:00   Stiinta Explorari Baia Mare   - - - - - -- 
  CSM Campia Turzii   - - - - - -  
23.03.19  18:00   Unirea Dej   - - - - - -- 
  U Cluj   - - - - - -  
     Romania: Divizia A1 Women - Winners Stage
23.03.19  18:00Pst   Alba Blaj W   - - - - - -- 
  Dinamo Bucuresti W   - - - - - -  
23.03.19  18:00   Targoviste W   - - - - - -- 
  Stiinta Bacau W   - - - - - -  
     Romania: Divizia A1 Women - 7th-8th Places
23.03.19  12:00   U Cluj W   - - - - - -- 
  Galati W   - - - - - -  
     Russia: Superleague
23.03.19  12:00   Yenisey Krasnoyarsk   - - - - - -- 
  Zenit St. Petersburg   - - - - - -  
23.03.19  15:00   Fakel Novyi Urengoy   - - - - - -- 
  Lokomotiv Novosibirsk   - - - - - -  
23.03.19  16:30   Belogorie Belgorod   - - - - - -- 
  Nova Novokuybyishevsk   - - - - - -  
23.03.19  17:00   Dinamo Moscow   - - - - - -- 
  Gazprom   - - - - - -  
23.03.19  17:00   Yaroslavich Yaroslavl   - - - - - -- 
  Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk   - - - - - -  
23.03.19  18:00   Zenit Kazan   - - - - - -- 
  Dynamo Leningrad   - - - - - -  
     Russia: Superleague Women
23.03.19  15:00   Dynamo Kazan W   - - - - - -- 
  Dynamo Krasnodar W   - - - - - -  
23.03.19  15:00   Zarechie Odintsovo W   - - - - - -- 
  Sakhalin W   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Leningradka W   - - - - - -- 
  Yenisey Krasnoyarsk W   - - - - - -  
     Russia: Vishaya Liga A
23.03.19  12:00   University Barnaul   - - - - - -- 
  Lokomotiv-Emerald Yekaterinburg   - - - - - -  
23.03.19  14:00   Tarkhan Sterlitamak   - - - - - -- 
  Tyumen   - - - - - -  
23.03.19  16:00   Academy Kazan   - - - - - -- 
  MGTU Moscow   - - - - - -  
23.03.19  16:00   Grozniy   - - - - - -- 
  Chelyabinsk   - - - - - -  
23.03.19  17:00   Avtomobilist   - - - - - -- 
  Odintsovo   - - - - - -  
23.03.19  17:00   Nizhny Novgorod   - - - - - -- 
  Transgaz-Stavropol   - - - - - -  
23.03.19  17:00   Orenburg   - - - - - -- 
  Dagestan Makhachkala   - - - - - -  
     Serbia: Superliga - Winners Stage
23.03.19  19:00   Vojvodina   - - - - - -- 
  Mladi Radnik   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Jedinstvo   - - - - - -- 
  Spartak-Subotica   - - - - - -  
     Serbia: Superliga - Relegation
23.03.19  19:30   NIS   - - - - - -- 
  Spartak Ljig   - - - - - -  
     Serbia: Superliga Women - Relegation
23.03.19  19:00   Sremska W   - - - - - -- 
  Ub W   - - - - - -  
     Slovakia: Extraliga - Play Offs
23.03.19  19:00   Komarno   - - - - - -- 
  KDS Sport Kosice   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Svidnik   - - - - - -- 
  Presov   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Zvolen   - - - - - -- 
  Prievidza   - - - - - -  
     Slovakia: Extraliga Women - Play Offs
23.03.19  19:00   BVK Bratislava W   - - - - - -- 
  Pezinok W   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Slavia Bratislava W   - - - - - -- 
  Nove Mesto nad Vahom W   - - - - - -  
     Slovakia: Extraliga Women - 5th-8th Places
23.03.19  18:00   Kezmarok W   - - - - - -- 
  UCM Trnava W   - - - - - -  
     Slovenia: 1. Dol - Play Outs
23.03.19  20:00   Hoce   - - - - - -- 
  Panvita Pomgrad   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Sostanj Topolsica   - - - - - -- 
  Crnuce   - - - - - -  
     Slovenia: 1. Dol - Play Offs
23.03.19  18:30   Triglav   - - - - - -- 
  Calcit Kamnik   - - - - - -  
     Slovenia: 1. Dol Women - Play Offs
23.03.19  17:00   Formis Bell W   - - - - - -- 
  SIP Sempeter W   - - - - - -  
     Slovenia: 1. Dol Women - Relegation
23.03.19  20:00   Ankaran W   - - - - - -- 
  Calcit Kamnik II W   - - - - - -  
     Slovenia: 1. Dol Women - Play Offs
23.03.19  20:00   Luka Koper W   - - - - - -- 
  Calcit Kamnik W   - - - - - -  
     Slovenia: 1. Dol Women - Relegation
23.03.19  20:00   Swatycomet Zrece W   - - - - - -- 
  Kema Puconci W   - - - - - -  
     South Korea: V League Women - Play Offs
23.03.19  07:00   Hungkuk Pinkspiders W   - - - - - -- 
  Expressway Co W   - - - - - -  
     Spain: Superliga
23.03.19  18:00   UBE L Illa Grau   - - - - - -- 
  Palma   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Barcelona   - - - - - -- 
  Teruel   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Manacor   - - - - - -- 
  San Sadurnino   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Rio Duero San Jose   - - - - - -- 
  Melilla   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Textil Santanderina   - - - - - -- 
  Ushuaia Ibiza Voley/Baleares   - - - - - -  
23.03.19  19:00   Vecindario   - - - - - -- 
  Unicaja Almeria   - - - - - -  
     Spain: Superliga Women
23.03.19  20:00   Cajasol Juvasa W   - - - - - -- 
  Dimurol Libbys La Laguna W   - - - - - -  
23.03.19  20:00   CVB Barca W   - - - - - -- 
  VP Madrid W   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Elche W   - - - - - -- 
  Emeve W   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Feel Volley Alcobendas W   - - - - - -- 
  Haro Rioja Voley W   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Logrono W   - - - - - -- 
  C.V. Sant Cugat W   - - - - - -  
23.03.19  20:00   Menorca W   - - - - - -- 
  Palmas Gran Canaria W   - - - - - -  
     Sweden: Elitserien - Play Offs
23.03.19  16:30   Hylte   - - - - - -- 
  Orkelljunga   - - - - - -  
23.03.19  16:30   Sollentuna   - - - - - -- 
  Vingaker   - - - - - -  
     Sweden: Elitserien Women - Play Offs
23.03.19  16:00   Orebro W   - - - - - -- 
  Lindesberg W   - - - - - -  
     Turkey: Turkish Cup Women - Semi Finals
23.03.19  13:00   Eczacibasi Istanbul W   - - - - - -- 
  Galatasaray W   - - - - - -  
     Ukraine: Superliga Women
23.03.19  12:00   Galychanka-Galeksport Ternopil W   - - - - - -- 
  Bilozgar Meduniversitet W   - - - - - -  
23.03.19  12:00   Khimik W   - - - - - -- 
  Novator W   - - - - - -  
23.03.19  12:00   Peduniversitet-SHVSM W   - - - - - -- 
  Orbita Zaporizhya W   - - - - - -  
23.03.19  12:00   Volyn Lutsk W   - - - - - -- 
  Regina-MEGU Rovno W   - - - - - -  
     USA: Ncaa
23.03.19  03:00   Grand CanyonUSA - - - - - -- 
  Concordia IrvineUSA - - - - - -  
23.03.19  20:00   Ball StateUSA - - - - - -- 
  LewisUSA - - - - - -  
23.03.19  23:00   Fort WayneUSA - - - - - -- 
  Loyola-ChicagoUSA - - - - - -  

Find out all of today’s volleyball fixtures that are due to be played along with this weeks & this seasons full volleyball fixture schedule right now at ScoresPro.com. We are a volleyball fixtures site that cover all of the major national volleyball leagues and international volleyball competitions and we track all of these volleyball leagues to bring you the latest fixtures & schedule for every volleyball game that is due to be played for the current volleyball season.

ScoresPro covers all of the major volleyball leagues for over 40 countries all around the world including Europe, Asia, Africa, North America & South America including countries like the USA, England, France, Germany, the Netherlands & more, we’re the only volleyball fixture website that you will ever need, simply select a date and find all of the volleyball fixtures that are due to be played on that day!

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2019

Livescore Data Services


advertisement