• My Favorite Leagues
  • Add your favorite league or match by clicking on button.
  • International Handball
  • Handball Leagues
advertisement

Handball Livescore

 Austria: HLA - Play Offs
19:30   Ferlach   ----
  Krems  - - -  
19:30   Westwien   ----
  Fivers WAT Margareten  - - -  
 Austria: HLA - Play Out
19:00   Linz   ----
  HSG Holding Graz  - - -  
 Austria: WHA - Women
14:00   Ferlach/Feldkirchen W (9)   ----
  Hypo Niederosterreich W (1)  - - -  
 Austria: Bundesliga - Women
16:00   Tulln W (2)   ---- 
  Keplinger Traun W (7)  - - -  
18:00   Korneuburg W (1)   ---- 
  Hollabrunn W (5)  - - -  
 Belarus: Division 1
12:00   Meshkov Brest (1)   ---- 
  Masheka (4)  - - -  
15:00   SKA Minsk (2)   ---- 
  BGUFK Minsk (7)  - - -  
 Belgium: Division 1
17:00Pst   Houthalen   ----
  Merksem  - - -  
20:15Pst   Eynatten-Raeren   ----
  Izegem  - - -  
21:15Pst   Gent   ----
  Apolloon Kortrijk  - - -  
21:15Pst   KV Sasja   ----
  Eupen  - - -  
 Belgium: Division 1 - Women
18:00Pst   Eupen W   ----
  DHW Antwerpen W  - - -  
18:00Pst   Femina Vise W   ----
  Uilenspiegel W  - - -  
21:15Pst   DHC Overpelt W   ----
  Gent W  - - -  
 Croatia: Premijer Liga - Championship Group
17:00   PPD Zagreb (1)   ---- 
  Porec (3)  - - -  
18:00   Nexe Nasice (2)   ---- 
  Dubrava (4)  - - -  
19:00   Sesvete (5)   ---- 
  Varazdin (6)  - - -  
 Croatia: Premijer Liga - Relegation Group
18:00   Bjelovar (2)   ---- 
  Dubrovnik (6)  - - -  
19:00   Vinkovci (5)   ---- 
  Umag (4)  - - -  
20:00   Zamet (3)   ---- 
  Gorica (1)  - - -  
 Croatia: 1. HRL - Women
19:00   Dalmatinka W (9)   ---- 
  Sesvete Agroprot W (12)  - - -  
19:00   Dugo Selo W (8)   ---- 
  Sinj W (13)  - - -  
 Czech Republic: Extraliga - 5th - 8th Places
11:00   Koprivnice   ----
  Zubri  - - -  
15:00   Frydek-Mistek   ----
  Jicin  - - -  
 Czech Republic: Extraliga - Play Offs
16:30   Dukla Praha   ----
  Lovosice  - - -  
 Czech Republic: Extraliga - Play Outs
11:00   Malomerice (4)   ----
  Cement Hranice (3)  - - -  
 Denmark: HTH GO Ligaen - Women - Play Offs
14:00   Viborg HK W   ----
  Herning Ikast W  - - -  
16:00   Esbjerg W   ----
  Oddense W  - - -  
 Europe: EHF European Cup - Final
18:00   AEKGRE ----
  Ystads IFSWE- - -
 Europe: MOL Liga Women - Play Offs
17:30   Olomouc WCZE ---- 
  Slavia Prague WCZE- - -  
18:00   Most WCZE ---- 
  DHC Sokol Poruba WCZE- - -  
 Europe: MOL Liga Women - Play Out
15:00   Pisek W (2)CZE ---- 
  Hodonin W (4)CZE- - -  
17:00   Plzen W (3)CZE ---- 
  Zlin W (1)CZE- - -  
 France: Lidl Starligue
16:00   Pays d Aix (5)   ----
  Chambery Savoie (7)  - - -  
 France: Coupe De France - Final
21:00   Paris SG   ----
  Montpellier HB  - - -  
 France: Coupe De France - Women - Final
16:15   Brest W   ----
  Nantes W  - - -  
 Friendly Games: Friendly International
17:00   Czech RepublicCZE ----
  AustriaAUT- - -  
 Germany: Bundesliga 1
18:30   Kiel (1)   ----
  Balingen/Weilstetten (16)  - - -  
20:30   Rhein-Neckar Lowen (3)   ----
  Erlangen (14)  - - -  
 Germany: Bundesliga 1 - Women
18:00   Frisch Auf Goppingen W (13)   ----
  Bayer 04 Leverkusen W (10)  - - -  
 Germany: Dhb Pokal - Women - Semi Finals
12:00   HSG Blomberg-Lippe W   ----
  Rosengarten-Buchholz W  - - -  
14:30   TuS Metzingen W   ----
  Bietigheim W  - - -  
 Germany: Bundesliga 2
19:00   TSV Bayer Dormagen (6)   ----
  Emsdetten (18)  - - -  
19:00   TuS N-Lubbecke (2)   ----
  Hamm-Westfalen (12)  - - -  
19:30   ThSV Eisenach (13)   ----
  DJK Rimpar (10)  - - -  
 Germany: Bundesliga 2 - Women
17:30   Nord Harrislee W (8)   ---- 
  Lintfort W (4)  - - -  
18:00   Nurtingen W (11)   ---- 
  Rodertal W (13)  - - -  
19:30   Werder Bremen W (9)   ---- 
  Fuchse Berlin W (2)  - - -  
 Greece: A1
14:00   Faiakas Corfu (13)   ---- 
  Pylaias (5)  - - -  
15:00   Ionikos (7)   ---- 
  Diomidis Argous (3)  - - -  
17:00   A.S.E. Douka (12)   ---- 
  Aris (9)  - - -  
17:00   Filippos Veria (8)   ---- 
  Aeropos Edessas (10)  - - -  
17:00   Zafeirakis (11)   ---- 
  Drama (4)  - - -  
 Hungary: Liga 1
18:00   Balatonfuredi KSE (4)   ---- 
  Cegledi (13)  - - -  
18:00   Dabas KC VSE (12)   ---- 
  Veszprem (1)  - - -  
18:00   Komloi (10)   ---- 
  Csurgoi (5)  - - -  
18:00   Tatabanya (3)   ---- 
  Eger (7)  - - -  
18:15   Ferencvarosi Torna (6)   ---- 
  Pick Szeged (2)  - - -  
 Hungary: Liga 1 - Women
18:00   Vaci W (4)   ---- 
  Siofok KC W (7)  - - -  
 Hungary: National Cup - Women - Semi Finals
14:15   DVSC Schaeffler W   ---- 
  Kisvardai KC W  - - -  
16:45   Ferencvarosi Torna W   ---- 
  Gyori Audi ETO KC W  - - -  
 Iceland: Olis Deildin
18:00   Grotta (10)   ---- 
  Akureyri (11)  - - -  
20:00   Stjarnan (6)   ---- 
  Valur (3)  - - -  
 Italy: A Elite
16:30   Pressano (6)   ---- 
  Sassari (2)  - - -  
17:00   Brixen (9)   ---- 
  Fondi (14)  - - -  
18:00   Bozen (3)   ---- 
  Siena (5)  - - -  
18:00   Cingoli (13)   ---- 
  Teamnetwork Albatro (12)  - - -  
19:00   Eppan (11)   ---- 
  Conversano (1)  - - -  
19:00   Meran (7)   ---- 
  Fasano (4)  - - -  
20:00   Molteno (15)   ---- 
  Trieste (10)  - - -  
 Latvia: Virsliga - Play Offs
11:00   Latgols   ---- 
  Dobeles Tenax  - - -  
 Montenegro: Prva Liga - Winners Stage
17:00   Budvanska Rivijera (1)   ---- 
  Partizan Tivat (4)  - - -  
 Norway: NM Cup - Women - Final
16:45   Kristiansand W   ----
  Sola W  - - -  
 Poland: Superliga
13:15   Azoty-Pulawy (3)   ----
  Wisla Plock (2)  - - -  
18:00   Stal Mielec (13)   ----
  Wybrzeze Gdansk (9)  - - -  
19:30   Piotrkow Tryb. (14)   ----
  SPR Pogon Baltica Szczecin (7)  - - -  
 Poland: Superliga - Women
15:00   Piotrcovia Piotrkow W (4)   ----
  Start Elblag W (6)  - - -  
 Portugal: Andebol 1
15:30   Benfica (3)   ---- 
  FC Porto (1)  - - -  
16:00   Gaia (13)   ---- 
  Madeira SAD (7)  - - -  
16:30   Belenenses (5)   ---- 
  A. A. Avanca (11)  - - -  
18:00   Maia-Ismai (9)   ---- 
  Povoa de Varzim/Bodegao (6)  - - -  
19:00   Aguas Santas (4)   ---- 
  Vitoria (10)  - - -  
19:00   Boavista (16)   ---- 
  Sanjoanense/Clinicas (15)  - - -  
19:00   Sporting Clube (2)   ---- 
  SC Horta (12)  - - -  
 Portugal: 1a Divisao - Women
16:00   Madeira SAD W (3)   ---- 
  Alpendorada W (4)  - - -  
18:00   CS Madeira W (10)   ---- 
  Colegio de Gaia W (5)  - - -  
19:15   Leca W (11)   ---- 
  Assomada W (14)  - - -  
20:00   Benfica W (2)   ---- 
  Joana W (12)  - - -  
20:00   Juvelis W (7)   ---- 
  Sir 1 Mao/Barros W (13)  - - -  
 Romania: Liga Nationala - Women
10:00   Dunarea Braila W (6)   ----
  Ramnicu Valcea W (3)  - - -  
11:00   Baia Mare W (2)   ----
  CS Magura Cisnadie W (4)  - - -  
13:30   Bistrita W (8)   ----
  CSM Bucuresti W (1)  - - -  
13:45   CSM Galati W (14)   ----
  Mioveni W (11)  - - -  
16:10   CSM Slatina W (12)   ----
  CSU Cluj W (13)  - - -  
16:30   Prahova Ploiesti W (15)   ----
  Buzau W (5)  - - -  
18:45   Rapid Bucuresti W (7)   ----
  SCM Craiova W (10)  - - -  
 Russia: Super League - Women - Play Offs
16:00   Astrakhanochka W   ----
  Lada W  - - -  
 Serbia: Superliga - Losers Stage
18:00   Crvena Zvezda Beograd (3)   ---- 
  Spartak Vojput (7)  - - -  
18:00   Novi Pazar (2)   ---- 
  Proleter (5)  - - -  
18:00   Obilic Beograd (4)   ---- 
  Kikinda Grindex (6)  - - -  
18:00   Samot 65 (1)   ---- 
  Crvenka (8)  - - -  
 Serbia: Superliga - Winners Stage
17:30   Vojvodina (1)   ---- 
  Partizan Belgrad (2)  - - -  
19:00   Dubocica (7)   ---- 
  Radnicki Kragujevac (8)  - - -  
20:00   Zeleznicar (4)   ---- 
  Rudar Kostolac (6)  - - -  
 Slovakia: Extraliga - 5th-8th Places
18:00   Start Nove Zamky (2)   ----
  SKP Bratislava (1)  - - -  
18:30   HKM Sala (3)   ----
  Hlohovec (4)  - - -  
 Slovakia: Extraliga - Play Offs
18:00   Kosice Crows   ----
  Kosice  - - -  
18:00   Tatran Presov   ----
  Povazska Bystrica  - - -  
 Slovakia: 1. Liga - Women
17:00Pst   Hlohovec W (12)   ----
  Nesvady W (3)  - - -  
17:00Pst   Kosice W (13)   ----
  Topolcany W (5)  - - -  
17:00Pst   Partizanske W (1)   ----
  Sered W (11)  - - -  
17:00Pst   SKP Bratislava W (4)   ----
  Banovce W (9)  - - -  
17:00Pst   Surany W (7)   ----
  Streda W (2)  - - -  
17:00Pst   Zlatna W (10)   ----
  Mocenok W (8)  - - -  
 Slovenia: 1. NLB Liga
18:00   Celje Pivovarna Lasko (2)   ---- 
  RD Izola (13)  - - -  
18:00   MRK Krka (14)   ---- 
  Maribor Branik (9)  - - -  
18:00   Ribnica Riko Hise (7)   ---- 
  Ljubljana (12)  - - -  
19:00   Dobova (11)   ---- 
  Loka (8)  - - -  
20:30   Trimo Trebnje (1)   ---- 
  Slovenj Gradec 2011 (6)  - - -  
 Slovenia: 1.A DRL - Women - 1st-4th Places
19:00   Zalec W (3)   ---- 
  Krim Mercator W (1)  - - -  
19:00   Krka W (4)   ---- 
  Mlinotest Ajdovscina W (2)  - - -  
 Slovenia: 1.A DRL - Women - 9th-11th Places
19:00Pst   Aklimat Ptuj W   ----
  Z.U.R.D. Koper W (3)  - - -  
 Spain: Liga Asobal
17:00   Viveros Herol Nava (13)   ----
  Morrazo Cangas (14)  - - -  
18:00   Benidorm (11)   ----
  Villa de Aranda (17)  - - -  
18:30   Guadalajara (15)   ----
  Ademar Leon (6)  - - -
18:30   Irun (2)   ----
  Puente Genil (8)  - - -  
19:00   La Rioja (4)   ----
  Sagunto (16)  - - -  
19:30   Huesca (3)   ----
  Anaitasuna (10)  - - -  
20:00   Atletico Valladolid (9)   ----
  Ciudad Encantada Cuenca (7)  - - -  
20:00   Cisne (18)   ----
  Sinfin (12)  - - -  
 Spain: Division de Honor - Women - Losers Stage
18:00   Tenerife W (2)   ---- 
  San Jose Obrero W (6)  - - -  
19:00   Adesal Cordoba W (3)   ---- 
  Atlantico Pereda W (7)  - - -  
19:00   Morvedre W (4)   ---- 
  Lanzarote Puerto Del Carmen W (8)  - - -  
19:00   Porrino W (1)   ---- 
  Zuazo W (5)  - - -  
 Spain: Division de Honor - Women - Winners Stage
19:00   Elche-Mustang W (6)   ---- 
  Aula Valladolid W (3)  - - -  
19:00   Granollers W (7)   ---- 
  Guardes W (2)  - - -  
19:00   Feve Gijon W (8)   ---- 
  Malaga W (4)  - - -  
 Spain: Division de Honor - Losers Stage
18:30   Trapagaran (6)   ---- 
  Sant Marti Adrianenc (10)  - - -  
19:00   Zamora (1)   ---- 
  Lalin (9)  - - -  
19:30   Amenabar Zarautz (4)   ---- 
  Sarria (5)  - - -  
19:30   Malaga (2)   ---- 
  Teucro (7)  - - -  
20:30   BM Madrid (3)   ---- 
  Bordils (8)  - - -  
 Spain: Division de Honor - Winners Stage
17:00   Alcobendas (7)   ---- 
  Eivissa (9)  - - -  
18:30   Torrelavega (2)   ---- 
  Atletico Novas (3)  - - -  
19:00   Ciudad Real (6)   ---- 
  Alicante (10)  - - -  
19:30   Cordoba (8)   ---- 
  Barcelona II (4)  - - -  
 Sweden: Handbollsligan - Play Offs
18:10   Skovde   ----
  Savehof  - - -  
 Switzerland: NLA - Play Offs
18:00   Suhr Aarau   ----
  St. Otmar St. Gallen  - - -  
20:15   Pfadi Winterthur   ----
  1879 Basel  - - -  
 Switzerland: NLA - Play Out
16:00   Amicitia Zurich   ----
  Endingen  - - -  
 Turkey: Super League
14:00   Umitkoy Anadolu (11)   ---- 
  Goztepe (10)  - - -  

ScoresPro offers Live handball team results, handball stats & livescore handball updates for the handball season & live handball scorecard alongside all the handball fixtures, cups, competitions, tournaments & friendly games. Get today's men's handball & women's handball game results, upcoming handball fixtures and the latest handball results & handball team rankings for all of your favourite handball leagues! Our handball scorecards are updated in live real-time to keep you up to date with all the handball game results happening today and allowing you to view finished handball game results for all previously played handball fixtures for all major handball competition such as French handball league, European Handball Championships, England Handball National Cup & International Handball IHF competitions such as the World Handball Championships, Handball Olympic Games, Super Cup, Baltic League & Handball Universities Championship! Get all of your Handball competition live results & results from international handball leagues such as the Swedish, French, German, Spanish, Belgium, Portuguese & other European Handball leagues on ScoresPro.com!

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2021

Livescore Data Services


advertisement