My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Brazil: All Leagues & Cups - Latest Results & Fixtures

Brazil: Serie A

  • Serie A - Round 14
  • 08.07.20  22:00Pst Atletico Paranaense - Ceara -
    08.07.20  22:00Pst Bahia - Vasco Da Gama -
    08.07.20  22:00Pst Botafogo - Palmeiras -
    08.07.20  22:00Pst Bragantino - Internacional -
    08.07.20  22:00Pst Corinthians - Santos -
    08.07.20  22:00Pst Flamengo - Sport Recife -
    08.07.20  22:00Pst Fortaleza EC - Atletico-MG -
    08.07.20  22:00Pst Goias - Fluminense -
    08.07.20  22:00Pst Gremio - Coritiba -
    08.07.20  22:00Pst Sao Paulo - Atletico Goianiense -
  • Serie A - Round 13
  • 05.07.20  22:00Pst Atletico-MG - Vasco Da Gama -
    05.07.20  22:00Pst Bahia - Sport Recife -
    05.07.20  22:00Pst Botafogo - Fluminense -
    05.07.20  22:00Pst Bragantino - Corinthians -
    05.07.20  22:00Pst Coritiba - Sao Paulo -
    05.07.20  22:00Pst Flamengo - Atletico Paranaense -
    05.07.20  22:00Pst Fortaleza EC - Atletico Goianiense -
    05.07.20  22:00Pst Goias - Santos -
    05.07.20  22:00Pst Gremio - Internacional -
    05.07.20  22:00Pst Palmeiras - Ceara -
  • Serie A - Round 15
  • 12.07.20  22:00Pst Atletico Goianiense - Bragantino -
    12.07.20  22:00Pst Atletico-MG - Goias -
    12.07.20  22:00Pst Ceara - Corinthians -
    12.07.20  22:00Pst Coritiba - Fortaleza EC -
    12.07.20  22:00Pst Fluminense - Bahia -
    12.07.20  22:00Pst Internacional - Atletico Paranaense -
    12.07.20  22:00Pst Palmeiras - Sao Paulo -
    12.07.20  22:00Pst Santos - Gremio -
    12.07.20  22:00Pst Sport Recife - Botafogo -
    12.07.20  22:00Pst Vasco Da Gama - Flamengo -

    Brazil: Serie B

  • Serie B - Round 13
  • 07.07.20  22:00Pst America Mineiro - Guarani Campinas -
    07.07.20  22:00Pst Botafogo SP - Parana -
    07.07.20  22:00Pst Brasilia - Chapecoense-SC -
    07.07.20  22:00Pst CRB - Avai -
    07.07.20  22:00Pst Cuiaba - Cruzeiro -
    07.07.20  22:00Pst Figueirense - Oeste -
    07.07.20  22:00Pst Nautico Recife - Confianca-Se -
    07.07.20  22:00Pst Operario-PR - Vitoria -
    07.07.20  22:00Pst Ponte Preta - Juventude -
    07.07.20  22:00Pst Sampaio Correa - CSA -
  • Serie B - Round 12
  • 04.07.20  22:00Pst Avai - Figueirense -
    04.07.20  22:00Pst Confianca-Se - Brasilia -
    04.07.20  22:00Pst CRB - America Mineiro -
    04.07.20  22:00Pst Cruzeiro - Ponte Preta -
    04.07.20  22:00Pst Cuiaba - Nautico Recife -
    04.07.20  22:00Pst Guarani Campinas - Sampaio Correa -
    04.07.20  22:00Pst Juventude - Operario-PR -
    04.07.20  22:00Pst Oeste - Botafogo SP -
    04.07.20  22:00Pst Parana - Chapecoense-SC -
    04.07.20  22:00Pst Vitoria - CSA -
  • Serie B - Round 14
  • 11.07.20  22:00Pst Avai - Brasilia -
    11.07.20  22:00Pst Chapecoense-SC - Botafogo SP -
    11.07.20  22:00Pst Confianca-Se - CRB -
    11.07.20  22:00Pst Cruzeiro - Sampaio Correa -
    11.07.20  22:00Pst CSA - Figueirense -
    11.07.20  22:00Pst Juventude - Cuiaba -
    11.07.20  22:00Pst Oeste - Operario-PR -
    11.07.20  22:00Pst Parana - Nautico Recife -
    11.07.20  22:00Pst Ponte Preta - Guarani Campinas -
    11.07.20  22:00Pst Vitoria - America Mineiro -

    Brazil: Serie C

  • Group B - Round 9
  • 05.07.20  23:00Pst BOA - Tombense -
    05.07.20  23:00Pst Brusque - Criciuma -
  • Group A - Round 9
  • 05.07.20  23:00Pst Ferroviario - Santa Cruz -
  • Group B - Round 9
  • 05.07.20  23:00Pst Ituano - Sao Bento -
  • Group A - Round 9
  • 05.07.20  23:00Pst Jacuipense - Vila Nova -
  • Group B - Round 9
  • 05.07.20  23:00Pst Londrina - Volta Redonda -
  • Group A - Round 9
  • 05.07.20  23:00Pst Manaus FC - Imperatriz -
    05.07.20  23:00Pst Paysandu - Remo -
  • Group B - Round 9
  • 05.07.20  23:00Pst Sao Jose - Ypiranga-RS -
  • Group A - Round 9
  • 05.07.20  23:00Pst Treze - Botafogo PB -
  • Group A - Round 10
  • 12.07.20  23:00Pst Botafogo PB - Ferroviario -
  • Group B - Round 10
  • 12.07.20  23:00Pst Criciuma - Londrina -
  • Group A - Round 10
  • 12.07.20  23:00Pst Imperatriz - Treze -
    12.07.20  23:00Pst Remo - Jacuipense -
    12.07.20  23:00Pst Santa Cruz - Paysandu -
  • Group B - Round 10
  • 12.07.20  23:00Pst Sao Bento - Sao Jose -
    12.07.20  23:00Pst Tombense - Ituano -
  • Group A - Round 10
  • 12.07.20  23:00Pst Vila Nova - Manaus FC -
  • Group B - Round 10
  • 12.07.20  23:00Pst Volta Redonda - BOA -
    12.07.20  23:00Pst Ypiranga-RS - Brusque -

    Brazil: Serie D

  • Group A4 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst ABC - Frei Paulistano -
  • Group A5 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Aguia Negra - Operario VG -
  • Group A2 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Altos - Luverdense -
  • Group A4 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst AO Itabaiana - Potiguar de Mossoro -
  • Group A1 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Atletico Acreano - Fast Clube-Am -
  • Group A6 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Atletico Alagoinhas - Tupynambas -
  • Group A3 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Atletico Cajazeirense - America-RN -
  • Group A7 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Bangu - Ferroviaria -
  • Group A1 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Bragantino PA - Rio Branco -
  • Group A7 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Cabofriense - Toledo -
  • Group A6 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Caldense - Palmas -
  • Group A7 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Cascavel - Portuguesa-Rj -
  • Group A8 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Caxias - Novorizontino -
  • Group A4 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Central SC - Coruripe -
  • Group A6 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Gama - Bahia De Feira -
  • Group A3 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Globo FC - Campinense -
  • Group A5 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Goiania - Vitoria ES -
  • Group A3 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Guarany De Sobral - Afogados -
  • Group A4 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Jacyoba AC - Vitoria Da Conquista -
  • Group A7 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Mirassol - Nacional-PR -
  • Group A3 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Salgueiro - Floresta -
  • Group A2 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Santos AP - Moto Club -
  • Group A8 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Sao Caetano - Joinville -
    04.07.20  23:00Pst Sao Luiz - Marcilio Dias -
  • Group A2 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Sao Raimundo - River AC -
  • Group A8 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Tubarao - Pelotas -
  • Group A5 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Uniao Rondonopolis - CRAC -
  • Group A1 - Round 7
  • 04.07.20  23:00Pst Vilhenense - Independente-Pa -
  • Group A3 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Afogados - Atletico Cajazeirense -
    01.07.20  23:00Pst America-RN - Guarany De Sobral -
  • Group A6 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Bahia De Feira - Caldense -
  • Group A3 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Campinense - Salgueiro -
  • Group A4 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Coruripe - ABC -
  • Group A1 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Fast Clube-Am - Vilhenense -
  • Group A7 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Ferroviaria - Cabofriense -
  • Group A3 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Floresta - Globo FC -
  • Group A4 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Frei Paulistano - Central SC -
  • Group A1 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Galvez - Bragantino PA -
  • Group A5 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Goianesia - Uniao Rondonopolis -
  • Group A1 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Independente-Pa - Atletico Acreano -
  • Group A8 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Joinville - Tubarao -
  • Group A2 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Luverdense - SE Juventude -
  • Group A8 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Marcilio Dias - Caxias -
  • Group A2 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Moto Club - Sao Raimundo -
  • Group A7 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Nacional-PR - Cascavel -
  • Group A8 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Novorizontino - Sao Luiz -
  • Group A5 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Operario VG - Goiania -
  • Group A6 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Palmas - Gama -
    01.07.20  23:00Pst Patrocinense - Atletico Alagoinhas -
  • Group A8 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Pelotas - Sao Caetano -
  • Group A7 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Portuguesa-Rj - Mirassol -
  • Group A4 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Potiguar de Mossoro - Jacyoba AC -
  • Group A2 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst River AC - Santos AP -
  • Group A7 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Toledo - Bangu -
  • Group A4 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Vitoria Da Conquista - AO Itabaiana -
  • Group A5 - Round 6
  • 01.07.20  23:00Pst Vitoria ES - Aguia Negra -
  • Group A3 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Afogados - Guarany De Sobral -
    11.07.20  23:00Pst America-RN - Atletico Cajazeirense -
  • Group A6 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Bahia De Feira - Gama -
  • Group A3 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Campinense - Globo FC -
  • Group A4 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Coruripe - Central SC -
  • Group A5 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst CRAC - Uniao Rondonopolis -
  • Group A1 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Fast Clube-Am - Atletico Acreano -
  • Group A7 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Ferroviaria - Bangu -
  • Group A3 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Floresta - Salgueiro -
  • Group A4 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Frei Paulistano - ABC -
  • Group A1 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Independente-Pa - Vilhenense -
  • Group A8 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Joinville - Sao Caetano -
  • Group A2 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Luverdense - Altos -
  • Group A8 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Marcilio Dias - Sao Luiz -
  • Group A2 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Moto Club - Santos AP -
  • Group A7 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Nacional-PR - Mirassol -
  • Group A8 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Novorizontino - Caxias -
  • Group A5 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Operario VG - Aguia Negra -
  • Group A6 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Palmas - Caldense -
  • Group A8 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Pelotas - Tubarao -
  • Group A7 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Portuguesa-Rj - Cascavel -
  • Group A4 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Potiguar de Mossoro - AO Itabaiana -
  • Group A1 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Rio Branco - Bragantino PA -
  • Group A2 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst River AC - Sao Raimundo -
  • Group A7 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Toledo - Cabofriense -
  • Group A6 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Tupynambas - Atletico Alagoinhas -
  • Group A4 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Vitoria Da Conquista - Jacyoba AC -
  • Group A5 - Round 8
  • 11.07.20  23:00Pst Vitoria ES - Goiania -

    Brazil: Campeonato Alagoano

  • Campeonato Alagoano - Round 7
  • 28.03.20  23:00Pst CE Olhodaguense - Murici FC -
    28.03.20  23:00Pst Clube Sociedade Esportiva - ASA -
    28.03.20  23:00Pst Coruripe - Jacyoba AC -
    28.03.20  23:00Pst CSA - CRB -

    Brazil: Campeonato Baiano

  • Campeonato Baiano - Round 9
  • 29.03.20  22:00Pst Bahia - Fluminense De Feira -
    29.03.20  22:00Pst Bahia De Feira - Juazeirense -
    29.03.20  22:00Pst Doce Mel - Vitoria -
    29.03.20  22:00Pst Jacuipense - Atletico Alagoinhas -
    29.03.20  22:00Pst Vitoria Da Conquista - Jacobina -

    Brazil: Campeonato Brasiliense

  • Campeonato Brasiliense - Round 10
  • 21.03.20  22:00Pst Gama - Real FC -
  • Campeonato Brasiliense - Round 11
  • 18.03.20  21:30FT Brasiliense8 - 0Paranoa EC (3 - 0)
    18.03.20  21:30FT Capital FC4 - 0Sobradinho EC (1 - 0)
    18.03.20  21:30FT Gama3 - 1Bosque Formosa EC (2 - 1)
    18.03.20  21:30FT Luziania4 - 0Ceilandia (1 - 0)
    18.03.20  21:30FT Paracatu FC5 - 0Ceilandense (2 - 0)
    18.03.20  21:30FT Real FC3 - 2Taguatinga (2 - 2)
  • Campeonato Brasiliense - Round 10
  • 15.03.20  22:00FT Bosque Formosa EC0 - 2Brasiliense (0 - 1)
    15.03.20  21:30FT Taguatinga3 - 1Ceilandia (1 - 1)

    Brazil: Campeonato Carioca

  • Taca Rio Play Offs - Final
  • 09.07.20  03:30AP * Fluminense1 - 1
    (3 - 2)
    Flamengo (1 - 0)
  • Taca Rio Play Offs - Semi Finals
  • 05.07.20  22:00FT Flamengo2 - 0Volta Redonda (1 - 0)
    05.07.20  22:00FT Fluminense0 - 0Botafogo (0 - 0)
  • 2nd Relegation Group Stage - Round 6
  • 04.07.20  21:00FT America-Rj1 - 1Nova Iguacu (0 - 1)
  • Playoff - Final
  • 12.07.20  22:00 Fluminense - Flamengo -
    16.07.20  03:30 Flamengo - Fluminense -

    Brazil: Campeonato Catarinense

  • Playoff - Quarter Finals
  • 10.07.20  01:00FT Joinville0 - 1Brusque (0 - 0)
    09.07.20  21:00FT Juventus SC1 - 2Figueirense (0 - 2)
    09.07.20  02:30FT Chapecoense-SC2 - 0Avai (0 - 0)
    09.07.20  01:00FT Criciuma0 - 0Marcilio Dias (0 - 0)
    12.07.20  17:00 Marcilio Dias - Criciuma -  
    12.07.20  22:00 Avai - Chapecoense-SC -  
    13.07.20  00:30 Figueirense - Juventus SC -  
    13.07.20  03:00 Brusque - Joinville -  
  • Relegation Playoff - Final
  • 14.07.20  21:00 Tubarao - Concordia Atletico -  

    Brazil: Campeonato Cearense

  • 2nd Group Stage - Round 6
  • 26.03.20  03:30Pst Barbalha - Ceara -
    22.03.20  22:00Pst Caucaia EC - Uniclinic Atletico Clube -

    Brazil: Campeonato Gaucho

  • 2nd Group Stage - Round 6
  • 02.04.20  03:30Pst Internacional - Aimore -
    02.04.20  03:30Pst Juventude - Bento Goncalves -
    02.04.20  03:30Pst Novo Hamburgo - Gremio -
    02.04.20  03:30Pst Pelotas - Sao Jose -
    02.04.20  03:30Pst Sao Luiz - Brasilia -
    02.04.20  03:30Pst Ypiranga-RS - Caxias -

    Brazil: Campeonato Goiano

  • Campeonato Goiano - Round 12
  • 22.03.20  22:00Pst Anapolina - Gremio Anapolis -
    22.03.20  22:00Pst Aparecidense - Jaragua -
    22.03.20  22:00Pst CRAC - Atletico Goianiense -
    22.03.20  22:00Pst Goianesia - Goias -
    22.03.20  22:00Pst Ipora - Anapolis FC -
    22.03.20  22:00Pst Vila Nova - Goiania -
  • Campeonato Goiano - Round 11
  • 20.03.20  02:30Pst Anapolis FC - Aparecidense -
    19.03.20  22:00Pst Goias - Atletico Goianiense -
    19.03.20  21:30Pst CRAC - Vila Nova -
    19.03.20  21:30Pst Goiania - Anapolina -
    19.03.20  21:30Pst Gremio Anapolis - Goianesia -
    19.03.20  21:30Pst Jaragua - Ipora -

    Brazil: Campeonato Maranhense

  • Campeonato Maranhense - Round 6
  • 16.03.20  21:45FT Sao Jose MA1 - 5Pinheiro MA (1 - 4)
    12.03.20  02:00FT Imperatriz0 - 1Moto Club (0 - 1)
  • Campeonato Maranhense - Round 4
  • 05.08.20  21:00 Imperatriz - Sampaio Correa -  
  • Campeonato Maranhense - Round 6
  • 05.08.20  21:00 SE Juventude - Maranhao -  
  • Campeonato Maranhense - Round 7
  • 08.08.20  21:00 EC Cordino - Sao Jose MA -  
    08.08.20  21:00 Imperatriz - Pinheiro MA -  
    08.08.20  21:00 Moto Club - Maranhao -  
    08.08.20  21:00 SE Juventude - Sampaio Correa -  

    Brazil: Campeonato Matogrossense

  • Matogrossense Playoff - Quarter Finals
  • 26.03.20  03:00Pst Uniao Rondonopolis - Pocone MT -
    26.03.20  02:30Pst Cuiaba - Luverdense -
    26.03.20  00:10Pst Sinop FC - Nova Mutum -
    25.03.20  02:00Pst Operario VG - Dom Bosco -
    22.03.20  22:30Pst Nova Mutum - Sinop FC -
    22.03.20  02:00Pst Luverdense - Cuiaba -
    22.03.20  00:00Pst Dom Bosco - Operario VG -
    21.03.20  22:00Pst Pocone MT - Uniao Rondonopolis -

    Brazil: Campeonato Mineiro

  • Campeonato Mineiro - Round 9
  • 15.03.20  22:00FT Cruzeiro0 - 1Coimbra (0 - 0)
    15.03.20  22:00FT Patrocinense0 - 1America Mineiro (0 - 1)
    15.03.20  22:00FT Uniao Trabalhadores0 - 0Tupynambas (0 - 0)
    15.03.20  16:00FT BOA2 - 2Uberlandia (1 - 0)
    15.03.20  01:00FT Villa Nova-Mg1 - 3Atletico-MG (0 - 2)
    14.03.20  22:00FT Tombense2 - 1Caldense (1 - 1)
  • Campeonato Mineiro - Round 10
  • 26.07.20  16:00 Uberlandia - Villa Nova-Mg -
    26.07.20  22:00 America Mineiro - Atletico-MG -
    26.07.20  22:00 Patrocinense - BOA -
    26.07.20  22:00 Tupynambas - Caldense -
    26.07.20  22:30 Cruzeiro - Uniao Trabalhadores -
    26.07.20  23:00 Coimbra - Tombense -
  • Campeonato Mineiro - Round 11
  • 30.07.20  03:30 Atletico-MG - Patrocinense -
    30.07.20  03:30 BOA - Tupynambas -
    30.07.20  03:30 Caldense - Cruzeiro -
    30.07.20  03:30 Tombense - Uberlandia -
    30.07.20  03:30 Uniao Trabalhadores - America Mineiro -
    30.07.20  03:30 Villa Nova-Mg - Coimbra -

    Brazil: Campeonato Paraense

  • Campeonato Paraense - Round 8
  • 15.03.20  23:00FT Tapajos0 - 0Itupiranga SC (0 - 0)
    15.03.20  16:00FT Carajas0 - 1Bragantino PA (0 - 0)
    15.03.20  16:00FT Paysandu1 - 0Castanhal EC (1 - 0)
    14.03.20  23:00FT Aguia de Maraba/PA1 - 0Paragominas FC (0 - 0)
    14.03.20  21:30FT Remo0 - 0Independente-Pa (0 - 0)
  • Campeonato Paraense - Round 9
  • 01.08.20  15:30 Itupiranga SC - Carajas -  
    01.08.20  22:00 Castanhal EC - Tapajos -  
    02.08.20  01:00 Paragominas FC - Paysandu -  
    02.08.20  15:30 Bragantino PA - Independente-Pa -  
    02.08.20  22:00 Remo - Aguia de Maraba/PA -  
  • Campeonato Paraense - Round 10
  • 05.08.20  15:00 Aguia de Maraba/PA - Bragantino PA -  
    05.08.20  15:00 Carajas - Paragominas FC -  
    05.08.20  15:00 Castanhal EC - Independente-Pa -  
    05.08.20  15:00 Itupiranga SC - Paysandu -  
    05.08.20  15:00 Tapajos - Remo -  

    Brazil: Campeonato Paraibano

  • Campeonato Paraibano - Round 4
  • 19.03.20  02:15FT Botafogo PB1 - 1Sousa (1 - 0)
  • Campeonato Paraibano - Round 8
  • 18.03.20  21:15FT Sport Club Lagoa Seca2 - 3Nacional de Patos (1 - 1)
    15.03.20  23:00FT Atletico Cajazeirense1 - 1Sao Paulo Crystal (1 - 1)
  • Campeonato Paraibano - Round 7
  • 15.03.20  23:00FT Botafogo PB4 - 1Nacional de Patos (2 - 1)
  • Campeonato Paraibano - Round 8
  • 15.03.20  22:00FT Perilima2 - 1Centro Sportivo Paraibano (1 - 0)
    15.03.20  22:00FT Treze2 - 1Sousa (1 - 1)
    18.07.20  23:00 Botafogo PB - Campinense -  
  • Campeonato Paraibano - Round 9
  • 22.07.20  23:00 Campinense - Atletico Cajazeirense -  
    22.07.20  23:00 Centro Sportivo Paraibano - Sport Club Lagoa Seca -  
    22.07.20  23:00 Nacional de Patos - Treze -  
    22.07.20  23:00 Sao Paulo Crystal - Perilima -  
    22.07.20  23:00 Sousa - Botafogo PB -  

    Brazil: Campeonato Paranaense

  • Campeonato Paranaense - Round 11
  • 15.03.20  22:00FT CE Uniao2 - 3Cascavel -
    15.03.20  22:00FT Cianorte2 - 1Rio Branco FC -
    15.03.20  22:00FT Coritiba4 - 0Atletico Paranaense -
    15.03.20  22:00FT Londrina0 - 1Operario-PR -
    15.03.20  22:00FT PSTC1 - 1Cascavel CR -
    15.03.20  22:00FT Toledo1 - 0Parana -

    Brazil: Campeonato Paulista A1

  • Campeonato Paulista A1 - Round 12
  • 02.04.20  03:30Pst Bragantino - Botafogo SP -
    02.04.20  03:30Pst Ferroviaria - Inter De Limeira -
    02.04.20  03:30Pst Guarani Campinas - Sao Paulo -
    02.04.20  03:30Pst Mirassol - Ponte Preta -
    02.04.20  03:30Pst Novorizontino - Santos -
    02.04.20  03:30Pst Oeste - Corinthians -
    02.04.20  03:30Pst Palmeiras - Agua Santa -
    02.04.20  03:30Pst Santo Andre - Ituano -

    Brazil: Campeonato Paulista A2

  • Campeonato Paulista A2 - Round 15
  • 28.03.20  21:00Pst Juventus S. P. - Atibaia -
    28.03.20  21:00Pst Portuguesa Santista - Votuporanguense -
    28.03.20  21:00Pst Red Bull Brasil - Portuguesa -
    28.03.20  21:00Pst Rio Claro - Sertaozinho -
    28.03.20  21:00Pst Sao Bento - Monte Azul -
    28.03.20  21:00Pst Sao Caetano - Audax Sao Paulo -
    28.03.20  21:00Pst Taubate - Sao Bernardo -
    28.03.20  21:00Pst XV De Piracicaba - Penapolense -
  • Campeonato Paulista A2 - Round 14
  • 26.03.20  02:30Pst Portuguesa - Juventus S. P. -
    26.03.20  02:00Pst Sao Bernardo - XV De Piracicaba -
    26.03.20  01:30Pst Penapolense - Red Bull Brasil -
    26.03.20  01:00Pst Audax Sao Paulo - Sao Bento -
    26.03.20  01:00Pst Sertaozinho - Taubate -
    25.03.20  21:00Pst Atibaia - Rio Claro -
    25.03.20  21:00Pst Monte Azul - Portuguesa Santista -
    25.03.20  21:00Pst Votuporanguense - Sao Caetano -
  • Campeonato Paulista A2 - Round 13
  • 22.03.20  22:00Pst Rio Claro - Audax Sao Paulo -
    22.03.20  16:00Pst Monte Azul - Penapolense -

    Brazil: Campeonato Pernambucano

  • Campeonato Pernambucano - Round 9
  • 26.03.20  03:30Pst Afogados - Vitoria das Tabocas -
    26.03.20  03:30Pst Decisao - Central SC -
    26.03.20  03:30Pst Retro FC - Petrolina SFC -
    26.03.20  03:30Pst Salgueiro - Nautico Recife -
    26.03.20  03:30Pst Sport Recife - Santa Cruz -

    Brazil: Campeonato Piauiense

  • Campeonato Piauiense - Round 14
  • 05.04.20  22:00Pst Altos - 4 de Julho -
    05.04.20  22:00Pst Piaui - Flamengo PI -
    05.04.20  22:00Pst Picos - Parnahyba -
    05.04.20  22:00Pst River AC - Timon EC -
  • Campeonato Piauiense - Round 13
  • 03.04.20  02:00Pst Flamengo PI - Picos -
    03.04.20  02:00Pst Parnahyba - Altos -
    03.04.20  01:00Pst 4 de Julho - River AC -
    03.04.20  00:00Pst Piaui - Timon EC -
  • Campeonato Piauiense - Round 9
  • 31.03.20  02:00Pst Piaui - River AC -

    Brazil: Campeonato Potiguar

  • 2nd Group Stage - Round 7
  • 05.04.20  22:00Pst ABC - AS Sociedade -
    05.04.20  22:00Pst Globo FC - Forca e Luz -
    05.04.20  22:00Pst Palmeira de Goianinha - Santa Cruz RN -
    05.04.20  22:00Pst Potiguar de Mossoro - America-RN -
  • 2nd Group Stage - Round 6
  • 02.04.20  02:30Pst ABC - America-RN -

    Brazil: Campeonato Sergipano

  • 2nd Group Stage - Round 6
  • 19.04.20  22:00Pst Confianca-Se - AO Itabaiana -
    19.04.20  22:00Pst Frei Paulistano - Sergipe -

    Brazil: Campeonato Sul-Matogrossense

  • Sul-Matogrossense Playoff - Quarter Finals
  • 30.03.20  01:00Pst Aguia Negra - Maracaju -
    30.03.20  00:00Pst Operario Ferroviario - Comercial MS -
    29.03.20  23:00Pst Chapadao - Costa Rica EC -
    29.03.20  01:00Pst Aquidauanense - Corumbaense -

    Brazil: Recopa Gaucha

  • Recopa Gaucha - Final
  • 19.01.20  22:00AP * Pelotas1 - 1
    (5 - 4)
    Gremio (1 - 0)

    Brazil: Copa do Brasil

  • Copa do Brasil - Round 3
  • 20.03.20  03:30Pst Fluminense - Figueirense -
    20.03.20  02:30Pst Sao Jose - Atletico Goianiense -
    20.03.20  02:00Pst Afogados - Ponte Preta -
    20.03.20  01:15Pst America Mineiro - Ferroviaria -
    19.03.20  03:30Pst CRB - Cruzeiro -
    19.03.20  03:30Pst Goias - Vasco Da Gama -
    19.03.20  02:30Pst Brusque - Brasilia -
    19.03.20  02:00Pst America-RN - Juventude -
    19.03.20  01:15Pst Parana - Botafogo -
    19.03.20  01:15Pst Vitoria - Ceara -

    Brazil: Copa do Nordeste

  • Group Stage - Round 8
  • 21.03.20  22:00Pst ABC - CSA -
    21.03.20  22:00Pst Bahia - Nautico Recife -
    21.03.20  22:00Pst Botafogo PB - Vitoria -
    21.03.20  22:00Pst CRB - Ceara -
    21.03.20  22:00Pst Fortaleza EC - America-RN -
    21.03.20  22:00Pst Frei Paulistano - Imperatriz -
    21.03.20  22:00Pst River AC - Santa Cruz -
    21.03.20  22:00Pst Sport Recife - Confianca-Se -
  • Group Stage - Round 7
  • 16.03.20  00:00FT CSA4 - 0Frei Paulistano (2 - 0)
    15.03.20  21:30FT Ceara2 - 1Sport Recife (0 - 1)
    15.03.20  21:30FT Vitoria4 - 1River AC (1 - 0)

    Brazil: Brasileiro Women

  • Brasileiro Women - Round 14
  • 22.08.18  21:00FT Ferroviaria W6 - 1Pinheirense W (1 - 0)  
    22.08.18  21:00FT Flamengo W4 - 0Santos W (2 - 0)  
    22.08.18  21:00FT Foz Cataratas W1 - 2Gremio Osasco Audax W (1 - 1)  
    22.08.18  21:00FT Iranduba W1 - 0Kindermann W (1 - 0)  
    22.08.18  21:00FT Rio Preto W3 - 0Portuguesa W (0 - 0)  
    22.08.18  21:00FT Sao Francisco W0 - 0Corinthians W (0 - 0)  
    22.08.18  21:00FT Sao Jose W2 - 1Sport Recife W (1 - 1)  
    22.08.18  21:00FT Vitoria Das Tab. W3 - 2Ponte Preta W (3 - 1)  

    Brazil: Super Cup


    Brazil: Sao Paulo Youth Cup

  • Final Stage - Final
  • 25.01.20  16:00AP * Internacional U201 - 1
    (3 - 1)
    Gremio RS U20 (0 - 0)
  • Final Stage - Semi Finals
  • 22.01.20  23:30FT Gremio RS U201 - 0Oeste FC U20 (0 - 0)
  • Final Stage - Semi-finals
  • 22.01.20  01:15FT Internacional U203 - 1Corinthians U20 (1 - 0)
  • Final Stage - Quarter Finals
  • 19.01.20  03:30FT Oeste FC U202 - 1Sao Paulo U20 (1 - 1)

    Brazil: State Leagues


    Get the latest football scores from all of Brazil's football leagues, Brazil's football cups, Brazil's football tournaments and Brazil's friendly games. We have all of the latest results from the Brazilian football competitions including the Serie A, Serie B, Serie C, Serie D, Campeonato Alagoano, Campeonato Baiano, Campeonato Brasiliense, Campeonato Carioca, Campeonato Catarinense, Campeonato Cearense, Campeonato Gaucho, Campeonato Goiano, Campeonato Maranhense, Campeonato Matogrossense, Campeonato Mineiro, Campeonato Paraense, Campeonato Paraibano, Campeonato Paranaense, Campeonato Paulista A1, Campeonato Paulista A2, Campeonato Pernambucano, Campeonato Piauiense, Campeonato Potiguar, Campeonato Sergipano, Campeonato Sul-Matogrossense, Recopa Gaucha, Copa do Brasil, Copa do Nordeste, Brasileiro Women, Super Cup, Sao Paulo Youth Cup & State Leagues. Catch up with all of the latest Brazilian football action only at ScoresPro.com - the #1 Football livescore website for Brazil!

    Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2020

    Livescore Data Services


    advertisement