My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
14:00Pst ASO Chlef (12) -:- ES Setif (2)  
14:00Pst Bordj Bou Arreridj (13) -:- USM Alger (9)  
14:00Pst CR Belouizdad (1) -:- USM Bel Abbes (11)  
14:00Pst JS Kabylie (4) -:- CS Constantine (5)  
14:00Pst NC Magra (16) -:- JS Saoura (6)  
14:00Pst Paradou AC (10) -:- MC Oran (8)  
14:00Pst US Biskra (14) -:- AS Ain Mlila (7)  
 
02:30Pst Macae (4) -:- Fluminense (1)  
02:30Pst Vasco Da Gama (5) -:- Madureira (2)  
 
23:00Pst Botafogo PB (3) -:- Centro Sportivo Paraibano (8)  
23:00Pst Perilima (6) -:- Nacional de Patos (7)  
23:00Pst Sousa (5) -:- Atletico Cajazeirense (1)  
23:00Pst Sport Club Lagoa Seca (10) -:- Sao Paulo Crystal (9)  
23:00Pst Treze (2) -:- Campinense (4)  
 
16:00Pst Avion FC (16) -:- PWD Bamenda (1)  
16:00Pst Canon Yaounde (12) -:- Feutcheu (5)  
16:00Pst Colombe (3) -:- Panthere (15)  
16:00Pst Cotonsport (2) -:- AS Fortuna (14)  
16:00Pst Dragon De Yaounde (18) -:- Eding Sport Fc (9)  
16:00Pst Stade Renard (13) -:- Bamboutos (4)  
16:00Pst Tonnerre Kalara (17) -:- Apejes (11)  
16:00Pst UMS De Loum (8) -:- Fovu Club (10)  
16:00Pst Union Douala (6) -:- Young Sports Academy (7)  
 
23:00Pst Alianza Petrolera (5) -:- Bucaramanga (15)  
23:00Pst America de Cali (8) -:- Patriotas (20)  
23:00Pst Atletico Nacional (1) -:- Junior (6)  
23:00Pst Chico (19) -:- Independiente Medellin (11)  
23:00Pst Cucuta (18) -:- Deportes Tolima (4)  
23:00Pst Deportivo Pasto (2) -:- Deportivo Cali (9)  
23:00Pst Deportivo Pereira (10) -:- Envigado (14)  
23:00Pst Jaguares (16) -:- Santa Fe (3)  
23:00Pst La Equidad (13) -:- Once Caldas (7)  
23:00Pst Millonarios (17) -:- Rionegro Aguilas (12)  
 
23:00Pst CS Cartagines (5) -:- CS Herediano (3)  
23:00Pst Deportivo Saprissa (1) -:- ADR Jicaral (4)  
23:00Pst Guadalupe FC (6) -:- LD Alajuelense (2)  
23:00Pst Limon FC (10) -:- Municipal Grecia (9)  
23:00Pst Santos de Guapiles (11) -:- Perez Zeledon (8)  
23:00Pst Univ. de Costa Rica (12) -:- San Carlos (7)  
 
21:45Pst Harrogate Town (2) -:- Barrow (1)  
 
18:15Pst SV Lichtenberg 47 (11) -:- ZFC Meuselwitz (10)  
20:00Pst VfB Auerbach (9) -:- Viktoria Berlin (8)  
20:00Pst VSG Altglienicke (1) -:- Wacker Nordhausen (14)  
 
20:00Pst SC Verl (2) -:- Fortuna Koln (12)  
 
18:30Pst Freiburger FC (8) -:- FC 08 Villingen (6)  
19:00Pst FV Ravensburg (4) -:- FC Rielasingen-Arlen (11)  
19:00Pst Goeppinger SV (2) -:- Sportfreunde Dorfmerkingen (9)  
19:00Pst SV Linx (10) -:- VfB Stuttgart II (1)  
20:00Pst CFR Pforzheim (14) -:- Noettingen (12)  
20:00Pst FSV 08 Bissingen (7) -:- TSV Ilshofen (17)  
20:00Pst Neckarsulmer SU (13) -:- SSV Reutlingen (15)  
20:00Pst Stuttgarter Kickers (3) -:- Freiberg (16)  
20:00Pst SV Sandhausen ll (18) -:- SV Oberachern (5)  
 
18:30Pst TSV Kottern (6) -:- Donaustauf (11)  
 
20:00Pst FC Hagen/Uthlede (14) -:- Arminia Hannover (13)  
20:30Pst Kickers Emden (11) -:- MTV Gifhorn (10)  
 
20:00Pst Elversberg II (3) -:- FC Kaiserslautern II (2)  
20:30Pst Eintracht Trier (5) -:- Hassia Bingen (17)  
20:30Pst FV Dudenhofen (6) -:- FC Karbach (15)  
20:30Pst SV Gonsenheim (8) -:- Hertha Wiesbach (13)  
 
20:30Pst Hammer SpVg (18) -:- Eintracht Rheine (5)  
20:30Pst Westfalia Rhynern (11) -:- Ahlen (3)  
 
16:00Pst Giana Erminio (17) -:- Pistoiese (11)  
19:30Pst Alessandria (6) -:- Arezzo (9)  
19:30Pst Monza (1) -:- Pianese (19)  
19:30Pst Olbia (18) -:- Gozzano (20)  
19:30Pst Pontedera (4) -:- Como (12)  
19:30Pst Robur Siena (5) -:- Pergolettese (16)  
21:45Pst Carrarese (2) -:- Novara (8)  
21:45Pst Lecco (15) -:- Albinoleffe (7)  
21:45Pst Pro Vercelli (14) -:- Pro Patria (13)  
21:45Pst Renate (3) -:- Juventus U23 (10)  
 
19:00Pst Fermana (10) -:- Modena (8)  
19:30Pst AJ Fano (19) -:- Carpi (3)  
19:30Pst Feralpisalo (5) -:- Imolese (17)  
19:30Pst Gubbio (14) -:- Sudtirol (4)  
19:30Pst Piacenza (7) -:- Vis Pesaro (15)  
19:30Pst Virtus Verona (12) -:- Sambenedettese (11)  
21:45Pst ArzignanoChiampo (18) -:- Ravenna (16)  
21:45Pst Cesena (13) -:- Rimini (20)  
21:45Pst Padova (6) -:- Triestina (9)  
21:45Pst Reggio Audace (2) -:- Vicenza Virtus (1)  
 
15:30Pst Vado (16) -:- Seravezza (3)  
 
15:30Pst Arconatese (4) -:- Tritium (7)  
15:30Pst Brusaporto (10) -:- NibionnoOggiono (6)  
15:30Pst Dro (19) -:- Legnano (2)  
15:30Pst Pontisola (14) -:- Inveruno (20)  
15:30Pst Pro Sesto (1) -:- Bustese Milano City (18)  
15:30Pst Scanzorosciate (3) -:- Caravaggio (15)  
15:30Pst Seregno (9) -:- Folgore Caratese (5)  
15:30Pst Sondrio Calcio (8) -:- Levico Terme (17)  
15:30Pst Villa D'Alme (16) -:- Castellanzese (12)  
15:30Pst Virtus Bolzano (13) -:- Virtus Bergamo Alzanoseriate (11)  
 
15:30Pst Adriese (6) -:- Luparense (10)  
15:30Pst Caldiero Terme (11) -:- San Luigi (19)  
15:30Pst Campodarsego (1) -:- Belluno (14)  
15:30Pst Cartigliano (8) -:- Clodiense (4)  
15:30Pst Chions (13) -:- Cjarlins Muzane (9)  
15:30Pst Legnago Salus (2) -:- Ambrosiana (3)  
15:30Pst Mestre (5) -:- Delta Calcio Rovigo (15)  
15:30Pst Montebelluna (16) -:- Este (12)  
15:30Pst Union Feltre (7) -:- Vigasio (17)  
15:30Pst Villafranca (20) -:- Tamai (18)  
 
15:30Pst Alfonsine (17) -:- Calvina (4)  
15:30Pst Breno (10) -:- Sammaurese (14)  
15:30Pst Ciliverghe Mazzano (16) -:- Adrense (9)  
15:30Pst Correggese (3) -:- Lentigione (5)  
15:30Pst Crema (15) -:- Cavenago Fanfulla (6)  
15:30Pst Fiorenzuola (2) -:- Sasso Marconi (11)  
15:30Pst Mezzolara (7) -:- Mantova (1)  
15:30Pst Progresso (13) -:- Forli (8)  
15:30Pst Savignanese (18) -:- Vigor Carpaneto (12)  
 
16:30Pst Bokelj (3) -:- FK Otrant Olympic (10)  
16:30Pst FK Decic (1) -:- Jezero (4)  
16:30Pst FK Drezga (7) -:- Jedinstvo B. Polje (2)  
16:30Pst Lovcen (9) -:- Ibar (5)  
16:30Pst Mornar (6) -:- Arsenal Tivat (8)  
 
18:35Pst Al Nahdha (6) -:- Al Jabalain (8)  
18:40Pst Al Najoom (18) -:- Al-Kawkab (15)  
18:55Pst Al Mojzel (17) -:- Al-Ain Atawlah (1)  
19:05Pst Hetten FC (19) -:- Al-Ansar (16)  
19:20Pst Ohod (4) -:- Al-Taqdom (20)  
 
17:00Canc Formartine United (6) 0 - 0 Rothes (4)  
17:00Canc Strathspey Thistle (13) 0 - 0 Buckie Thistle (5)  
21:45Canc Nairn County (8) 0 - 0 Fort William (17)  
 
17:00Pst SCD Durango (15) -:- Real Sociedad C (14)  
18:00Pst Ariznabarra (20) -:- Portugalete (2)  
18:00Pst Balmaseda (10) -:- Urduliz (17)  
18:00Pst Gernika (5) -:- Sodupe (11)  
18:00Pst JD Somorrostro (4) -:- Deusto (16)  
18:00Pst Lagun Onak (18) -:- CD Vitoria (3)  
18:00Pst San Ignacio (8) -:- Santutxu (9)  
18:00Pst Santurtzi (12) -:- Beasain (13)  
18:00Pst Sestao River (1) -:- Basconia (6)  
18:00Pst Tolosa (19) -:- Pasaia KE (7)  
 
00:00Pst Ecuador -:- Uruguay  
01:00Pst Venezuela -:- Paraguay  
02:00Pst Chile -:- Colombia  
05:15Pst Peru -:- Brazil  

Get live football scores from 01/04/2020 & the football fixtures from 01/04/2020 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 01/04/2020 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 01/04/2020 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2020

Livescore Data Services


advertisement