My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
22:30FT FC Schalke 04 (18) 0 - 0 FSV Mainz 05 (14) 0 - 0 
 
23:00FT Valencia (13) 2 - 1 Villarreal (7) 0 - 1
 
22:00FT Emmen (17) 1 - 1 Sparta Rotterdam (11) 0 - 1 
 
21:30FT Pacos Ferreira (5) 2 - 1 Nacional (18) 2 - 0
23:45FT Sporting CP (1) 2 - 1 Santa Clara (7) 1 - 0 
 
22:45FT Charleroi (12) 0 - 0 St. Truiden (15) 0 - 0 
 
17:00FT CS Constantine (8) 2 - 1 Hussein Dey (15) 1 - 0 
17:00FT RC Relizane (12) 1 - 0 USM Bel Abbes (18) 1 - 0 
17:00FT US Biskra (16) 1 - 0 ES Setif (1) 0 - 0 
17:00FT WA Tlemcen (13) 2 - 2 NC Magra (17) 0 - 1 
18:00FT JS Kabylie (5) 2 - 1 Olympique Medea (4) 1 - 0 
 
17:00FT El Eulma (8) 4 - 1 Khroub (9) 0 - 0 
17:00FT Khenchela (5) 1 - 1 US Chaouia (2) 0 - 0 
17:00FT MSP Batna (12) 1 - 1 Crb Ouled Djellal (11) 0 - 0 
17:00FT Nrb Teleghma (6) 1 - 0 CA Batna (7) 0 - 0 
17:00FT Tadjenant (10) 1 - 2 Annaba (3) 1 - 1 
 
13:00FT Pyunik Yerevan (8) 1 - 1 Alashkert (1) 1 - 0 
 
11:30FT Melbourne Knights FC (3) 2 - 1 Dandenong Thunder (10) 1 - 0 
11:30FT South Melbourne (2) 1 - 1 Eastern Lions SC (11) 0 - 1 
12:00FT Green Gully (6) 1 - 1 Hume City (7) 0 - 1
12:15FT Bentleigh Greens (8) 2 - 3 Port Melbourne (9) 1 - 0 
12:30FT Dandenong City (14) 1 - 2 St. Albans Saints (12) 1 - 1 
12:30FT Oakleigh Cannons (4) 1 - 1 Heidelberg United (5) 1 - 0 
 
19:00FT SKU Amstetten (11) 2 - 0 SV Lafnitz (2) 2 - 0
20:30FT Austria Lustenau (12) 0 - 2 FC BW Linz (1) 0 - 0 
20:30FT Floridsdorfer AC (14) 2 - 2 Wacker Innsbruck (5) 0 - 0 
20:30FT SV Kapfenberg (7) 2 - 0 SK Vorwarts Steyr (10) 1 - 0 
22:25FT Lask Juniors Linz (9) 2 - 1 Rapid Vienna (Am) (15) 0 - 1 
 
21:00Canc Mattersburg (Am) 0 - 0 SG Traiskirchen (4)  
21:00Pst Neusiedl (11) -:- FC Mauerwerk (10)  
21:00Canc Rapid Vienna (Am) 0 - 0 FC Mauerwerk (10)  
21:30Pst ASV Drassburg (12) -:- Sv Stripfing/Weiden (6)  
21:30Pst Marchfeld (7) -:- Sc Wiener Viktoria (9)  
 
12:00FT Arambagh (13) 1 - 4 Rahmatgonj MFS (8) 1 - 1 
13:00FT Saif Sporting Club (3) 4 - 0 Brothers Union (12) 2 - 0 
 
22:00FT Anderlecht W (1) 5 - 0 Club Brugge W (5) 3 - 0 
22:00FT Charleroi W (10) 1 - 9 Gent W (3) 0 - 4 
22:30FT Genk W (6) 3 - 0 Eendracht Aalst W (8) 2 - 0 
22:30FT White Star Woluwe W (7) 1 - 1 OH Leuven W (4) 1 - 0 
 
02:00FT Pelotas (12) 2 - 2 Internacional (1) 1 - 1 
02:00FT Sao Jose (8) 0 - 1 Caxias (4) 0 - 1 
03:30FT Juventude (5) 1 - 2 Sao Luiz (7) 0 - 2 
 
03:00FT Tombense (4) 1 - 2 Atletico-MG (1) 1 - 1 
 
00:00FT Paragominas FC (9) 0 - 2 Paysandu (3) 0 - 1 
16:00FT Castanhal EC (5) 1 - 0 Itupiranga SC (4) 1 - 0 
21:00FT Bragantino PA (8) 2 - 3 Remo (1) 1 - 1 
 
16:30FT Lokomotiv G. Oryahovitsa (13) 1 - 1 Dobrudzha (9) 1 - 0 
18:30FT Sozopol (8) 0 - 0 Pirin Blagoevgrad (1) 0 - 0 
 
19:00FT US Ouagadougou (14) 1 - 1 Asec-k (12) 1 - 1 
19:00FT Vitesse FC (16) 3 - 3 AS Police (7) 1 - 1 
 
02:00FT Chico (13) 0 - 1 Millonarios (5) 0 - 0 
04:05FT Santa Fe (3) 3 - 2 Deportes Tolima (4) 1 - 0 
 
20:00FT Istra 1961 (9) 3 - 2 Sibenik (6) 0 - 1 
 
17:00FT Dugopolje (4) 2 - 2 Hrvatski Dragovoljac (1) 2 - 1 
17:30FT Inter Zapresic (14) 0 - 1 Dubrava Zagreb (9) 0 - 0 
17:30FT Medjimurje Cakovec (15) 1 - 3 Orijent Rijeka (7) 0 - 3 
 
21:00FT FC Fredericia (5) 1 - 1 Hobro (8) 0 - 1 
21:00FT Skive (12) 0 - 3 Viborg (1) 0 - 1
 
16:00FT Wadi Degla (14) 0 - 0 Ismaily SC (17) 0 - 0 
18:00FT Al Ittihad Alexandria (3) 2 - 0 El Entag El Harby (18) 1 - 0 
20:00FT El Geish (13) 1 - 1 ENPPI (9) 0 - 1 
 
22:45FT Huddersfield (20) 0 - 0 Cardiff (8) 0 - 0
 
16:00FT Reading U23 (8) 1 - 3 Norwich U23 (11) 0 - 1 
16:00FT Wolves U23 (5) 0 - 2 Leeds United U23 (1) 0 - 2 
17:00FT Middlesbrough U23 (4) 2 - 1 Newcastle U23 (12) 1 - 0 
 
20:00FT Bourg-en-bresse 01 (9) 1 - 0 FC Bastia-Borgo (16) 1 - 0 
20:00FT Cholet (8) 1 - 0 Avranches (10) 1 - 0 
20:00FT Le Mans (12) 2 - 0 Villefranche (3) 0 - 0 
20:00FT Lyon Duchere (18) 1 - 1 Stade Briochin (5) 1 - 1 
20:00FT Quevilly (1) 1 - 0 Creteil (15) 0 - 0 
20:00FT SC Bastia (2) 1 - 1 Concarneau (7) 0 - 0 
 
23:00FT Aubagne 0 - 2 Toulouse 0 - 1
23:00FT Beauvais 0 - 2 Boulogne 0 - 1
 
17:00Canc Fredrikstad 0 - 0 Tromso  
18:00Canc Bodo/Glimt 0 - 0 Valerenga  
 
14:00FT Samtredia (10) 0 - 2 Dila Gori (3) 0 - 2 
19:00FT Dinamo Batumi (2) 1 - 1 Shukura (6) 1 - 0 
19:00FT Torpedo Kutaisi (9) 0 - 2 Dinamo Tbilisi (1) 0 - 0 
 
21:00FT FSV Zwickau (10) 3 - 0 SC Verl (7) 2 - 0 
 
21:00Pst Bramfelder SV (13) -:- Union Tornesch (19)  
21:15Pst Wandsbeker Concordia (4) -:- SV Curslack-Neuengamme (10)  
21:30Pst Hamm United (7) -:- Uhlenhorster SC Paloma (6)  
21:30Pst SC Victoria Hamburg (2) -:- TSV Sasel (9)  
21:30Pst TuS Osdorf (17) -:- SV Rugenbergen (11)  
 
18:00FT Inter Allies (18) 1 - 1 Ashanti Gold SC (9) 0 - 0 
21:00FT Elmina Sharks (13) 1 - 0 Asante Kotoko (1) 0 - 0 
 
21:30FT Mons Calpe SC (5) 5 - 0 Manchester 62 FC (9) 3 - 0 
22:30Canc Europa Point (10) 0 - 0 St Joseph S FC (3)  
22:30Canc Glacis United (8) 0 - 0 College 1975 (11)  
22:30Canc Lions Gibraltar (6) 0 - 0 Lincoln Red Imps FC (2)  
22:30Canc Lynx (4) 0 - 0 Europa FC (1)  
22:30Canc Manchester 62 FC (9) 0 - 0 Brunos Magpies (7)  
22:30Canc Mons Calpe SC (5) 0 - 0 FC Boca Juniors  
 
15:00FT Southern (8) 0 - 5 Eastern SC (2) 0 - 3 
 
22:00FT Diosgyori VTK (12) 0 - 0 MTK Budapest (5) 0 - 0 
 
22:00FT Stjarnan (1) 2 - 0 Keflavik (2) 1 - 0 
23:00FT IA Akranes (4) 4 - 1 Vestri (6) 2 - 1 
 
23:00FT Fjolnir (5) 1 - 3 Breidablik (1) 0 - 1 
 
11:30FT Real Kashmir (5) 1 - 2 Churchill Brothers (2) 0 - 1 
13:35FT Mohammedan SC (6) 0 - 4 TRAU (3) 0 - 3 
16:30FT Punjab FC (4) 0 - 1 Gokulam Kerala (1) 0 - 1 
 
13:45FT Alsinaat Alkahrabaiya (16) 2 - 1 Al Quwa Al Jawiya (1) 0 - 0 
14:00FT Naft Al Janoob (13) 3 - 2 Al Hedood (19) 0 - 1 
14:00FT Al Kahraba (17) 2 - 2 Al Minaa (12) 1 - 2 
14:00FT Baghdad FC (9) 1 - 1 Al Naft (7) 0 - 1 
14:00FT Erbil (11) 5 - 1 Al-Qasim (18) 2 - 0 
16:00FT Al Shorta (4) 2 - 1 Zakho (6) 1 - 0 
18:15FT Al Najaf (3) 1 - 0 Al Semawah (20) 0 - 0 
 
16:00FT Beitar Tel Aviv (4) 3 - 3 Hapoel Ramat Gan (8) 1 - 0 
16:00FT Hap. Nazareth-Illit (1) 1 - 1 SC Kfar Kasem (12) 1 - 0 
16:00FT Hapoel Afula (9) 3 - 0 Maccabi Ahi Nazareth (10) 0 - 0 
16:00FT Hapoel Petah Tikva (15) 0 - 0 Hapoel Kfar Shalem (16) 0 - 0 
16:00FT Hapoel Umm al-Fahm (13) 1 - 2 Sektzya Ness Ziona (3) 0 - 1 
 
15:00FT Kariobangi Sharks (4) 0 - 0 Posta Rangers FC (14) 0 - 0 
15:00FT Tusker (1) 1 - 0 Ulinzi Stars (13) 0 - 0 
 
15:00FT Besa Peje (10) 1 - 2 Trepca 89 (5) 0 - 1 
15:00FT KF Ballkani (2) 2 - 1 Drenica (8) 1 - 0 
 
17:00FT Al Arabi (1) 2 - 1 Al Salmiyah (6) 1 - 0 
17:00FT Al Fahaheel (9) 0 - 4 Kazma (3) 0 - 1 
19:50FT Al Sahel (7) 1 - 3 Al Nasr SC (5) 0 - 2 
 
19:00FT Zalgiris Kaunas (4) 1 - 0 Banga Gargzdai (8) 0 - 0 
 
19:00Canc Naxxar Lions (6) 0 - 0 Marsaxlokk FC (11)  
21:00FT Vittoriosa Stars (10) 1 - 0 Fgura United (12) 0 - 0 
 
04:00FT Necaxa (18) 2 - 2 Pachuca (14) 1 - 1
06:00FT U.N.A.M. - Pumas (13) 1 - 0 Santos Laguna (5) 0 - 0 
 
20:45FT Helmond Sport (11) 0 - 7 NEC Nijmegen (6) 0 - 3 
20:45FT Jong Utrecht (18) 0 - 1 MVV (13) 0 - 1 
23:00FT Cambuur (1) 3 - 1 Telstar (12) 2 - 1 
23:00FT FC OSS (10) 0 - 4 Go Ahead Eagles (5) 0 - 1 
 
21:30FT ADO Den Haag W (4) 0 - 0 Twente W (1) 0 - 0 
21:30FT Ajax W (3) 1 - 1 Heerenveen W (6) 1 - 1 
21:30FT Excelsior W (8) 0 - 3 VV Alkmaar W (7) 0 - 1 
 
22:30FT Wisla Krakow (12) 0 - 0 Gornik Zabrze (8) 0 - 0
 
16:00FT Odra Opole (10) 1 - 2 Stomil Olsztyn (14) 1 - 1 
19:00FT Miedz Legnica (8) 3 - 0 GKS Belchatow (18) 1 - 0 
19:40FT B-B Termalica Nieciecza (1) 2 - 2 Sandecja Nowy Sacz (12) 1 - 0 
 
14:00FT Anzhi (6) 1 - 1 Forte Taganrog (7) 1 - 0 
17:00FT Kuban 2 (2) 6 - 0 Inter Cherkessk (15) 2 - 0 
 
16:10FT Abha (10) 2 - 1 Al-Fateh (9) 1 - 0 
16:15FT Al-Ain Atawlah (16) 1 - 1 Al-Faisaly FC (12) 1 - 1 
18:20FT Al-Ettifaq (6) 1 - 1 Al-Nassr (5) 1 - 0 
18:35FT Al Shabab (2) 1 - 1 Al-Qadisiyah FC (8) 0 - 1 
20:35FT Al-Hilal Saudi FC (1) 2 - 1 Al-Raed (11) 0 - 0 
20:35FT Al-Ittihad FC (3) 4 - 2 Al Wehda Club (15) 0 - 0 
 
16:00FT Sloga Kraljevo (18) 0 - 0 Radnicki 1923 (1) 0 - 0 
 
23:00FT Espanyol (1) 1 - 1 Oviedo (15) 1 - 0
 
21:00FT FC Chiasso (10) 2 - 0 FC Aarau (3) 1 - 0 
21:00FT FC Schaffhausen (5) 1 - 3 FC Stade Lausanne-Ouchy (4) 0 - 1 
22:00FT FC Wil 1900 (7) 1 - 0 Neuchatel Xamax FC (8) 0 - 0 
22:00FT Grasshoppers (1) 0 - 1 FC Winterthur (6) 0 - 0 
 
15:00FT Al-Horiyah (14) 0 - 1 Al-Horgelah (11) 0 - 1 
15:00FT Al-Sahel (12) 1 - 1 Al Karamah (3) 0 - 0 
15:00FT Al Shorta (10) 1 - 2 Tishreen (1) 1 - 1 
15:00FT Al Wahda (5) 1 - 0 Al Jaish (2) 1 - 0 
15:00FT Al-Wathba (8) 0 - 0 Jableh SC (7) 0 - 0 
15:00FT Hutteen SC (4) 2 - 0 Al-Ittihad Aleppo (9) 1 - 0 
 
08:00Canc Venus (2) -:- Olympic Mahina (10)  
09:00Canc Tefana (5) -:- Manu Ura (8)  
09:00Canc Venus (2) -:- AS Central (7)  
 
19:00FT Istanbulspor AS (4) 0 - 0 Keciorengucu (7) 0 - 0 
 
16:00FT Express FC (3) 1 - 0 Jinja Sss (12) 1 - 0 
16:00FT KCCA FC (5) 6 - 1 UPDF FC (7) 4 - 1 
16:00FT MYDA FC (15) 2 - 2 Kitara FC (16) 0 - 1 
16:00FT URA FC (2) 2 - 0 Kyetume (14) 2 - 0 

Get live football scores from 05/03/2021 & the football fixtures from 05/03/2021 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 05/03/2021 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 05/03/2021 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2021

Livescore Data Services


advertisement