SOCCER LIVESCORE

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

All Sports In-Play now
     Europe (UEFA): Champions League - Group Stage (8)
19:55 Plzen (3) -:- AS Roma (2)  
19:55 Real Madrid (1) -:- CSKA Moscow (4)  
22:00 Ajax (2) -:- Bayern Munich (1)  
22:00 Benfica (3) -:- AEK Athens FC (4)  
22:00 BSC Young Boys (4) -:- Juventus (1)  
22:00 Manchester City (1) -:- 1899 Hoffenheim (4)  
22:00 Shakhtar Donetsk (3) -:- Lyon (2)  
22:00 Valencia (3) -:- Manchester United (2)  
     Angola: Girabola (6)
16:00 Desportivo Huila (8) -:- AS Aviacao (14)   
16:00 Onze Bravos (4) -:- C.R.D. Libolo (7)   
16:00 Recreativo Da Caala (15) -:- Saurimo (12)   
16:00 Sporting De Cabinda (16) -:- Cuanda Cubango FC (11)   
16:30 G.D. Interclube (5) -:- Santa Rita De Cassia (13)   
19:00 Kabuscorp SC (10) -:- Academica Lobito (9)   
     Argentina: Primera B Nacional (1)
02:05 Santamarina (22) -:- Sarmiento Junin (1)  
     Argentina: Primera B Metropolitana (3)
00:30 Talleres Remedios (19) -:- Atlanta (3)  
22:00 Almirante Brown (10) -:- UAI Urquiza (7)  
22:00Pst San Miguel (17) -:- Comunicaciones (18)  
     Botswana: Premier League (3)
17:00 Police XI (6) -:- Extension Gunners (7)   
19:00 BDF XI (4) -:- Township Rollers (1)   
19:00 Notwane FC (10) -:- Orapa United (2)   
     Egypt: Premier League (2)
17:00 Smouha SC (7) -:- Al Ittihad (8)  
19:30 ENPPI (17) -:- Nogoom El Mostakbal FC (13)  
     England: Isthmian Premier (Bostik) (1)
21:45 Lewes (3) -:- Brightlingsea Regent (19)   
     England: WSL Cup - Goup Two North (1)
21:30 Reading W (1) -:- Liverpool W (5)   
     England: WSL Cup - Group One South (2)
21:30 Tottenham W (2) -:- Chelsea W (1)   
21:45 Yeovil Town W (6) -:- Brighton W (5)   
     England: WSL Cup - Group Two South (2)
21:30 Millwall Lionesses W (5) -:- Arsenal W (1)   
21:45 Charlton W (4) -:- West Ham W (2)   
     Europe (UEFA): UEFA Youth League - Group Stage (8)
12:00 Shakhtar Donetsk U19 (3) -:- Lyon U19 (1)   
13:00 Viktoria Plzen U19 (2) -:- Roma U19 (4)   
14:00 Valencia U19 (4) -:- Manchester United U19 (1)   
15:00 Young Boys U19 (3) -:- Juventus U19 (2)   
16:00 Real Madrid U19 (1) -:- CSKA Moscow U19 (3)   
17:00 Ajax U19 (2) -:- Bayern Munich U19 (3)   
17:00 Benfica U19 (1) -:- AEK Athens U19 (4)   
17:00 Manchester City U19 (4) -:- Hoffenheim U19 (2)   
     France: National 2 Group A (2)
16:00 Hyeres (10) -:- Marseille Endoume (5)   
21:00 Marseille II (16) -:- Toulon (6)   
     Gibraltar: Premier Division (1)
21:30 Lions Gibraltar (10) -:- Lincoln Red Imps FC (2)   
     India: Super League (1)
16:00 Jamshedpur (5) -:- Delhi Dynamos (10)  
     Iran: Pro League (1)
13:30 ZOB Ahan (14) -:- Naft Masjed Soleyman (12)  
     Iraq: Premier League (7)
13:00 Al Naft (6) -:- Al Talaba (9)   
13:00 Al Najaf (20) -:- Al Hussein (16)   
13:00 Al Semawah (13) -:- Al Hedood (7)   
13:00 Alsinaat Alkahrabaiya (15) -:- Naft Al Wasat (8)   
13:00Pst Baghdad FC (14) -:- Al Diwaniya (18)  
14:00 Erbil (11) -:- Al Shorta (1)   
15:15 Al Minaa (12) -:- Al Quwa Al Jawiya (3)   
     Italy: Serie C - Serie C Group A (8)
15:30 Gozzano (12) -:- Carrarese (1)  
15:30 Virtus Entella (5) -:- Pro Patria (11)  
19:30 Olbia (14) -:- Juventus U23 (13)  
19:30 Pro Piacenza (16) -:- Arezzo (3)  
19:30 Robur Siena (9) -:- Albissola (17)  
20:30 Pistoiese (18) -:- Pontedera (6)  
21:30 Alessandria (15) -:- Novara (10)  
21:30 Pisa (7) -:- Arzachena (19)  
     Italy: Serie C - Serie C Group B (2)
19:30 Sudtirol (11) -:- Ternana (2)  
21:30 Albinoleffe (19) -:- Sambenedettese (12)  
     Italy: Serie C - Serie C Group C (9)
15:30Pst Catanzaro (2) -:- Viterbese (18)  
15:30 Juve Stabia (1) -:- Sicula Leonzio (10)  
15:30 Siracusa (14) -:- Casertana (8)  
17:30 Paganese (19) -:- Matera (17)  
19:30 Potenza (9) -:- Trapani (4)  
19:30 Reggiana (11) -:- Cavese (12)  
21:30 Catania (5) -:- Virtus Francavilla (15)  
21:30 Monopoli (7) -:- Vibonese (6)  
21:30 Rende (3) -:- Rieti (16)  
     Italy: Serie D - Serie D Grp. A (9)
15:30 Arconatese (12) -:- SCD Ligorna (5)   
15:30 Borgaro Torinese (18) -:- Casale (4)   
15:30 Bustese Milano City (17) -:- Bra (6)   
15:30 Chieri (8) -:- Lavagnese (10)   
15:30 Pro Dronero (16) -:- Folgore Caratese (9)   
15:30 Savona (3) -:- US Fezzanese (13)   
15:30 Sestri Levante (11) -:- Lecco (1)   
15:30 S.S.D. Unione Sanremo (2) -:- Inveruno (7)   
15:30 Stresa (15) -:- Borgosesia (14)   
     Italy: Serie D - Serie D Grp. B (9)
15:30 Ambrosiana (15) -:- Virtus Bergamo Alzanoseriate (6)   
15:30 Ciserano (17) -:- Scanzorosciate (14)   
15:30 Como (2) -:- Villafranca (13)   
15:30 Legnago Salus (16) -:- Darfo Boario (11)   
15:30 Mantova (1) -:- Caravaggio (9)   
15:30 Olginatese (18) -:- Caronnese (3)   
15:30 Pontisola (10) -:- Seregno (12)   
15:30 Pro Sesto (4) -:- Rezzato (5)   
15:30 Villa D'Alme (7) -:- Sondrio Calcio (8)   
     Italy: Serie D - Serie D Grp. C (9)
15:30 Adriese (1) -:- Union Feltre (5)   
15:30 ArzignanoChiampo (2) -:- Delta Calcio Rovigo (11)   
15:30 Belluno (14) -:- Sandona (9)   
15:30 Campodarsego (3) -:- Cartigliano (12)   
15:30 Clodiense (17) -:- Este (4)   
15:30 Levico Terme (13) -:- Chions (6)   
15:30 Montebelluna (7) -:- Cjarlins Muzane (10)   
15:30 St. Georgen (16) -:- Virtus Bolzano (8)   
15:30 Tamai (15) -:- Trento (18)   
     Italy: Serie D - Serie D Grp. D (9)
15:30 Adrense (11) -:- Modena (1)   
15:30 Axys Zola (10) -:- Cavenago Fanfulla (7)   
15:30 Ciliverghe Mazzano (16) -:- Reggio Audace (4)   
15:30 Lentigione (15) -:- Pavia (5)   
15:30 Mezzolara (12) -:- Classe (18)   
15:30 OltrepoVoghera (14) -:- Crema (9)   
15:30 Pergolettese (2) -:- Calvina (17)   
15:30 San Marino Calcio (13) -:- Sasso Marconi (8)   
15:30 Vigor Carpaneto (3) -:- Fiorenzuola (6)   
     Italy: Serie D - Serie D Grp. E (10)
15:30 Aglianese (16) -:- Seravezza (4)   
15:30 Bastia Calcio (14) -:- Aquila Montevarchi (6)   
15:30 Massese (19) -:- Ghivizzano Borgoamozzano (3)   
15:30 Pianese (7) -:- Viareggio (11)   
15:30 Prato (15) -:- Cannara (9)   
15:30 Real Forte Querceta (18) -:- Sinalunghese (17)   
15:30 San Donato (8) -:- Sangimignano (20)   
15:30 Sangiovannese (10) -:- Tuttocuoio (1)   
15:30 Scandicci (13) -:- Gavorrano (12)   
15:30 Trestina (5) -:- Ponsacco (2)   
     Italy: Serie D - Serie D Grp. F (10)
15:30 ASD Pineto (4) -:- Olympia Agnonese (19)   
15:30 Campobasso (15) -:- Avezzano (14)   
15:30 Cesena (2) -:- San Nicolo (5)   
15:30 Isernia (17) -:- Sanmaurese (9)   
15:30 Jesina (13) -:- Francavilla Calcio 1927 (7)   
15:30 Montegiorgio (16) -:- Giulianova (8)   
15:30 Recanatese (6) -:- Sangiustese (3)   
15:30 Santarcangelo (11) -:- Forli (18)   
15:30 Savignanese (10) -:- Matelica (1)   
15:30 Vastese (12) -:- Castelfidardo (20)   
     Italy: Serie D - Serie D Grp. G (10)
15:30 Albalonga (6) -:- Ladispoli (14)   
15:30 Anziolavinio (20) -:- Latina (10)   
15:30 ASD Lanusei (2) -:- Trastevere (1)   
15:30 Atletico SFF (8) -:- Budoni (15)   
15:30 Castiadas (16) -:- Cassino (9)   
15:30 Citta di Anagni (18) -:- Torres (17)   
15:30 Flaminia (13) -:- Ostia Mare (12)   
15:30 Latte Dolce (3) -:- Vis Artena (11)   
15:30 Monterosi (4) -:- Aprilia (7)   
16:00 Avellino (5) -:- Lupa Roma (19)   
     Italy: Serie D - Serie D Grp. H (9)
15:30 Audace Cerignola (2) -:- Ercolanese (17)   
15:30 Bitonto (3) -:- Francavilla (7)   
15:30 Citta di Fasano (9) -:- Team Altamura (10)   
15:30 Fidelis Andria (6) -:- Sarnese 1926 (14)   
15:30 Gragnano (16) -:- Gelbison Cilento (11)   
15:30 Nola (13) -:- Gravina (12)   
15:30 Pomigliano (18) -:- Sorrento (15)   
15:30 Savoia (8) -:- Nardo (5)   
15:30 Taranto (4) -:- AZ Picerno (1)   
     Italy: Serie D - Serie D Grp. I (9)
15:30 Acireale (13) -:- Gela (6)   
15:30 Bari (1) -:- Troina (10)   
15:30 Castrovillari (9) -:- Igea Virtus B. (17)   
15:30 Cittanovese (7) -:- Nocerina (5)   
15:30 Locri (8) -:- Citta di Messina (14)   
15:30 Marsala (3) -:- Portici (12)   
15:30 Messina (16) -:- Roccella (15)   
15:30 Sancataldese (11) -:- Rotonda (18)   
15:30 Turris (2) -:- Palmese (4)   
     Jamaica: Premier League (3)
22:00 Dunbeholden (12) -:- Montego Bay United (9)   
22:00 Humble Lions (7) -:- Portmore United (1)   
22:00 Tivoli Gardens (6) -:- Cavalier (5)   
     Kenya: Premier League (1)
14:00 GOR Mahia (12) -:- Zoo Kericho (16)   
     Pakistan: Premier League (1)
12:00 SNGPL FC (13) -:- Sui Southern Gas Company (5)   
     Saudi Arabia: Pro League (1)
17:20 Ohod (15) -:- Al-Hilal Saudi FC (1)  
     Saudi Arabia: Division 1 (5)
14:15 Al Mojzel (12) -:- Jeddah Club (2)   
14:35 Abha (1) -:- Al Najoom (14)   
14:35 Al-Ain Atawlah (11) -:- Al Qaisoma (20)   
14:35 Al-Ansar (4) -:- Hajer (5)   
16:30 Al-Adalah (9) -:- Najran (7)   
     South Africa: Premier Soccer League (4)
19:30 Amazulu (13) -:- Bloem Celtic (4)  
19:30 Bidvest Wits (2) -:- Golden Arrows (10)  
19:30 Kaizer Chiefs (7) -:- Supersport United (6)  
19:30 Maritzburg Utd (12) -:- Black Leopards (16)  
     Spain: Tercera Division - Group 5 (1)
17:00 Sant Andreu (14) -:- L Hospitalet (3)   
     Spain: Tercera Division - Group 6 (1)
21:00 UD Alzira (15) -:- Rayo Ibense (11)   
     Spain: Tercera Division - Group 11 (2)
17:00 CE Mercadal (21) -:- UD Poblense (4)   
17:30 Santa Catalina Atletico (9) -:- Pena Deportiva (1)   
     Spain: Tercera Division - Group 13 (1)
21:30 Cartagena B (19) -:- Los Garres (4)   
     Sudan: Premier League - Group A (2)
15:00 Al Ahly Merowe (8) -:- Al Mourada (1)   
19:00 Al Ahli Khartoum (5) -:- Al Merreikh (7)   
     Swaziland: MTN Premier League (2)
18:30 Young Buffaloes (4) -:- Tambuti (9)   
20:30 Mbabane Swallows (5) -:- Manzini Sundowns (6)   
     Tunisia: Ligue Professionnelle 1 (6)
15:00 CS Hammam-Lif (12) -:- Stade Gabesien (8)  
15:00 Etoile S. Metlaoui (9) -:- CA Bizertin (1)  
15:00 US Monastirienne (14) -:- US Tataouine (5)  
17:00Pst AS Gabes (11) -:- CS Sfaxien (2)  
17:00Pst Esperance Tunis (3) -:- US BEN Guerdane (7)  
17:00Pst Etoile Du Sahel (4) -:- Stade Tunisien (6)  
     Uganda: Premier League (1)
15:00 Police FC (8) -:- Bright Stars FC (4)   

Get live football scores from 12/12/2018 & the football fixtures from 12/12/2018 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 12/12/2018 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 12/12/2018 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2018

Livescore Data Services


advertisement