My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
     
19:00 Finland (2) -:- Armenia (3)  
21:45 Faroe Islands (6) -:- Malta (5)  
21:45 Gibraltar (5) -:- Georgia (4)  
21:45 Greece (5) -:- Bosnia & Herzegovina (4)  
21:45 Israel (5) -:- Latvia (6)  
21:45 Liechtenstein (6) -:- Italy (1)  
21:45 Romania (3) -:- Norway (4)  
21:45 Sweden (2) -:- Spain (1)  
21:45 Switzerland (3) -:- Ireland (1)  
     
11:00 Mongolia (4) -:- Kyrgyzstan (3)
11:30 North Korea (2) -:- South Korea (1)  
14:30 Cambodia (5) -:- Iraq (2)
14:30 Indonesia (5) -:- Vietnam (3)  
14:40 Chinese Taipei (5) -:- Australia (1)
14:45 Singapore (2) -:- Uzbekistan (3)
15:00 Philippines (3) -:- China (1)  
15:00 Thailand (2) -:- United Arab Emirates (1)
15:15 Tajikistan (2) -:- Japan (1)  
16:00 Palestine (4) -:- Saudi Arabia (1)
17:00 India (4) -:- Bangladesh (5)
17:00 Sri Lanka (5) -:- Lebanon (4)
17:00 Syria (2) -:- Guam (5)
19:00 Jordan (3) -:- Nepal (4)  
19:30 Bahrain (3) -:- Iran (1)  
19:30 Qatar (1) -:- Oman (2)
     
15:30 Cyprus U21 (5) -:- Belarus U21 (4)  
15:30 North Macedonia U21 (2) -:- Kazakhstan U21 (3)  
18:00 Iceland U21 (3) -:- Ireland U21 (1)  
18:00 Latvia U21 (6) -:- Bulgaria U21 (4)  
19:00 Azerbaijan U21 (6) -:- Switzerland U21 (1)  
19:00 Bosnia & Herzegovina U21 (1) -:- Germany U21 (2)  
19:00 Poland U21 (1) -:- Serbia U21 (3)
19:15 Estonia U21 (5) -:- Russia U21 (2)  
19:30 Norway U21 (3) -:- Netherlands U21 (1)
19:35 Israel U21 (4) -:- Faroe Islands U21 (6)  
19:45 Montenegro U21 (5) -:- Spain U21 (1)
20:00 Albania U21 (5) -:- Kosovo U21 (3)  
20:00 Luxembourg U21 (6) -:- Sweden U21 (4)  
21:00 Belgium U21 (5) -:- Moldova U21 (3)  
21:45 England U21 (2) -:- Austria U21 (1)
22:00 Slovakia U21 (4) -:- France U21 (3)  
     
17:00 Sporting De Cabinda (9) -:- Ferroviario de Huambo (14)   
     
19:30 Tristan Suarez (3) -:- Los Andes (5)  
21:30 Defensores Unidos (12) -:- Argentino de Quilmes (13)  
21:30 Sacachispas (18) -:- Justo Jose de Urquiza (4)  
21:30 UAI Urquiza (6) -:- Villa San Carlos (7)  
     
21:30 Real Pilar (5) -:- Midland (11)   
21:30 Victoriano Arenas (17) -:- General Lamadrid (7)   
22:00 Deportivo Merlo (4) -:- Deportivo Laferrere (3)   
     
02:00 Atletico Goianiense (3) -:- Ponte Preta (10)  
02:00 Guarani Campinas (13) -:- Botafogo SP (7)  
02:00 Sport Recife (2) -:- Cuiaba (12)  
     
21:30 Cobresal (10) -:- Palestino (3)
     
01:00 Rangers de Talca (13) -:- Magallanes (15)   
     
03:00 Huila (18) -:- Bucaramanga (16)  
     
17:30 FC Renaissance (10) -:- FC Simba (11)   
     
21:45 Wrexham (20) -:- Chesterfield (22)
     
21:45 FC Utd of Manchester (9) -:- Basford United (2)   
21:45 Gainsborough (20) -:- Buxton (22)   
21:45 Lancaster (3) -:- Radcliffe Borough (16)   
21:45 Matlock Town (4) -:- Warrington Town (6)   
21:45 Morpeth Town FC (14) -:- Atherton Collieries (17)   
21:45Pst Nantwich Town (8) -:- South Shields (1)  
21:45 Scarborough (15) -:- Hyde United (10)   
21:45 Stalybridge (12) -:- Stafford Rangers (21)   
21:45Pst Whitby (7) -:- Mickleover Sports (5)  
21:45 Witton Albion (13) -:- Ashton United (18)   
     
21:45Pst Alvechurch (17) -:- Stourbridge (4)  
21:45 Bromsgrove Sporting (14) -:- Hednesford Town (1)   
21:45 Coalville (3) -:- Biggleswade Town (6)   
21:45 Leiston FC (22) -:- St Ives (18)   
21:45 Lowestoft Town (19) -:- Needham Market (16)   
21:45 Peterborough Sports (13) -:- Nuneaton (8)   
21:45 Royston Town (10) -:- Hitchin (21)   
21:45 Rushall Olympic (2) -:- Barwell (15)   
21:45 Tamworth (7) -:- AFC Rushden & Diamonds (9)   
     
21:45 Beaconsfield (22) -:- Hartley Wintney (15)   
21:45 Blackfield (14) -:- Weston Super Mare (9)   
21:45 Chesham United (4) -:- Harrow Borough (11)   
21:45 Dorchester (20) -:- Merthyr (10)   
21:45 Hayes & Yeading (16) -:- Hendon (21)   
21:45 Metropolitan Police (17) -:- Swindon Supermarine (7)   
21:45 Salisbury City (6) -:- Taunton Town (5)   
21:45 Truro City (2) -:- Poole Town (3)   
21:45 Walton Casuals (13) -:- Gosport Borough (8)   
     
21:45 Folkestone (1) -:- Cheshunt (17)   
21:45 Merstham (16) -:- Cray Wanderers (10)   
     
16:00 Norway U19 (2) -:- Czech Republic U19 (1)   
16:00 San Marino U19 (4) -:- Azerbaijan U19 (3)   
21:00 Georgia U19 (2) -:- Croatia U19 (1)   
21:00 Kazakhstan U19 (4) -:- Hungary U19 (3)   
21:05 Andorra U19 (4) -:- Belarus U19 (3)   
21:05 Scotland U19 (2) -:- Germany U19 (1)   
     
01:00 Venezuela -:- Trinidad & Tobago
15:00Canc Hong Kong -:- Malaysia  
19:00 Guinea -:- Chile  
20:00 Denmark -:- Luxembourg  
20:00 Mauritania -:- Libya   
22:00 Morocco -:- Gabon  
23:00 Algeria -:- Colombia  
     
04:30 Cavalier (7) -:- Mount Pleasant (9)   
     
13:00 Yokohama FC (4) -:- Kanazawa (12)
     
19:30 FK Trakai (3) -:- Suduva Marijampole (1)  
     
16:30 Kolbotn W (9) -:- Fart W (12)  
     
17:55 Al Jeel (13) -:- Hetten FC (18)   
18:10 Al Mojzel (19) -:- Al-Thuqbah (3)   
     
16:30 KCCA FC (8) -:- Kyetume (10)   
16:30 Police FC (15) -:- Proline (16)   
     
21:45 GAP Connah S Quay FC (4) -:- Caernarfon Town (5)  
     
21:30 Bangor City (9) -:- Llanfair United (16)   
21:30 Colwyn Bay (7) -:- Gresford Athletic (12)   
21:30 Flint Town United (3) -:- Ruthin Town FC (10)   
21:30 Llandudno (11) -:- Prestatyn Town (1)   
21:30 porthmadog FC (15) -:- Penrhyncoch (6)   

Get live football scores from 15/10/2019 & the football fixtures from 15/10/2019 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 15/10/2019 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 15/10/2019 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2019

Livescore Data Services


advertisement