My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
21:45FT Belgium (1) 4 - 2 Denmark (2) 1 - 1 
21:45FT Bosnia & Herzegovina (4) 0 - 2 Italy (1) 0 - 1 
21:45FT England (3) 4 - 0 Iceland (4) 2 - 0 
21:45FT Poland (3) 1 - 2 Netherlands (2) 1 - 0 
 
21:45FT Austria (1) 1 - 1 Norway (2) 0 - 0 
21:45FT Czech Republic (1) 2 - 0 Slovakia (4) 1 - 0 
21:45FT Hungary (1) 2 - 0 Turkey (4) 0 - 0 
21:45FT Ireland (3) 0 - 0 Bulgaria (4) 0 - 0 
21:45FT Israel (3) 1 - 0 Scotland (2) 1 - 0 
21:45FT Northern Ireland (4) 1 - 1 Romania (3) 0 - 0 
21:45FT Serbia (3) 5 - 0 Russia (2) 4 - 0 
21:45FT Wales (1) 3 - 1 Finland (2) 1 - 0 
 
17:00FT Albania (1) 3 - 2 Belarus (2) 3 - 1 
17:00FT Kazakhstan (4) 1 - 2 Lithuania (3) 1 - 1 
19:00FT Armenia (1) 1 - 0 North Macedonia (2) 0 - 0 
19:00FT Georgia (3) 0 - 0 Estonia (4) 0 - 0 
21:45FT Greece (2) 0 - 0 Slovenia (1) 0 - 0 
21:45FT Kosovo (3) 1 - 0 Moldova (4) 1 - 0 
 
01:00FT Paraguay (4) 2 - 2 Bolivia (10) 1 - 2
01:00FT Uruguay (5) 0 - 2 Brazil (1) 0 - 2
02:30FT Peru (9) 0 - 2 Argentina (2) 0 - 2
 
18:30Canc Armenia U21 (5) 0 - 0 Iceland U21 (3)  
18:30FT Italy U21 (1) 4 - 1 Sweden U21 (4) 1 - 0
18:30FT Luxembourg U21 (6) 1 - 2 Ireland U21 (2) 0 - 1 
20:00Canc Gibraltar U21 (6) 0 - 0 Cyprus U21 (5)  
20:00Canc Norway U21 (3) 0 - 0 Belarus U21 (4)
21:30FT Portugal U21 (2) 2 - 1 Netherlands U21 (1) 1 - 1
 
13:00FT Sputnik (1) 4 - 2 FC Orsha (11) 2 - 1 
 
19:30FT KVC Westerlo (5) 3 - 0 Deinze (4) 2 - 0
 
21:00FT Parnahyba (4) 1 - 0 Piaui (8) 0 - 0 
 
21:30FT * Gremio 2 - 0 Cuiaba 2 - 0
 
16:30FT AS Veti Club (3) 1 - 0 RCK (10)  
 
19:15FT Aucas (5) 3 - 3 Independiente del Valle (13) 1 - 1 
21:30FT Delfin SC (10) 1 - 1 Guayaquil City FC (4) 0 - 0 
23:45FT Tecnico Universitario (11) 0 - 1 Macara (7) 0 - 0 
 
21:30FT Brighton W (3) 0 - 2 Reading W (2)  
21:45FT Charlton W (4) 0 - 4 West Ham W (1)  
 
20:00Pst Niederwenigern (19) -:- FSV Duisburg (22)  
20:30Pst Cronenberger SC (18) -:- DJK Teutonia St. Toenis (8)  
20:30Pst FC Monheim (11) -:- FC Bocholt (1)  
20:30Pst SC Dusseldorf West (7) -:- Ratinger SV (4)  
20:30Pst SpVg Schonnebeck (12) -:- FC kleve (5)  
20:30Pst SSVg Velbert (2) -:- SW Essen (9)  
20:30Pst TV Jahn Hiesfeld (21) -:- TuRU Dusseldorf (17)  
20:30Pst TVD Velbert (10) -:- FC Kray (20)  
21:00Pst SpVgg Sterkrade-Nord (6) -:- Tsv Meerbusch (14)  
 
10:30Pst Persepam Madura Utd (8) -:- Persela Lamongan (18)  
10:30Pst PS Tira (10) -:- Persik Kediri (13)  
13:30Pst PSM Makassar (6) -:- Persija Jakarta (9)  
 
16:00FT Como (4) 1 - 0 Pro Patria (10) 0 - 0 
16:00FT Olbia (17) 0 - 0 Lucchese (20) 0 - 0 
16:00FT Pro Vercelli (2) 4 - 0 Giana Erminio (15) 2 - 0 
 
16:00FT Palermo (11) 1 - 0 Potenza (16) 0 - 0 
19:30FT Teramo (3) 2 - 0 Foggia (9) 0 - 0 
21:30FT Catania (5) 2 - 1 Vibonese (10) 1 - 0 
 
15:30FT Citta di Varese (19) 0 - 1 Caronnese (6) 0 - 1 
15:30Pst Lavagnese (8) -:- ACSD Saluzzo (15)  
 
15:30FT Breno (11) 2 - 2 Tritium (12) 1 - 2 
 
15:30Pst Trento (4) -:- Union Feltre (15)  
 
15:30Pst Aglianese (1) -:- Corticella (18)  
15:30Pst GS Bagnolese (11) -:- Correggese (9)  
 
15:30Pst Aquila Montevarchi (4) -:- San Donato (12)  
15:30FT Flaminia (11) 1 - 3 Tiferno Lerchi (3) 1 - 1 
15:30FT Scandicci (18) 1 - 2 Ostia Mare (17) 0 - 1 
 
15:30FT Insieme Formia (5) 1 - 2 Gladiator (11) 1 - 1 
 
11:00FT Vissel Kobe (12) 0 - 1 Urawa (10) 0 - 0
12:00FT Kawasaki Frontale (1) 3 - 1 Yokohama F. Marinos (9) 0 - 0
12:00FT Vegalta Sendai (18) 2 - 2 FC Tokyo (6) 0 - 1
 
06:00FT Fukushima United (11) 2 - 2 Yscc (17) 1 - 1 
06:00FT Grulla Morioka (13) 1 - 1 SC Sagamihara (2) 0 - 0 
06:00FT Vanraure Hachinohe (15) 1 - 2 Kataller Toyama (5) 0 - 2 
10:00FT Fujieda MYFC (10) 1 - 0 Azul Claro Numazu (12) 0 - 0 
12:00FT FC Gifu (4) 3 - 0 Cerezo Osaka U23 (18) 0 - 0 
12:00FT Gamba Osaka U23 (14) 0 - 2 Blaublitz Akita (1) 0 - 1 
12:00FT Kamatamare Sanuki (16) 1 - 2 Kagoshima United (9) 1 - 1 
12:00FT Nagano Parceiro (3) 0 - 1 Gainare Tottori (7) 0 - 0 
12:00FT Roasso Kumamoto (6) 1 - 2 FC Imabari (8) 0 - 2 
 
14:00FT Grorud (14) 2 - 1 Strommen (12) 1 - 1 
19:00FT Lillestrom (2) 1 - 0 jerv (10) 1 - 0 
19:00FT Sandnes ULF (6) 4 - 1 Stjordals Blink (13) 3 - 0 
 
18:00FT Union Huaral (2) 2 - 0 Deportivo Coopsol (8) 1 - 0 
20:15FT Molinos El Pirata (5) 1 - 2 Alianza Atletico (1) 1 - 0 
22:30FT Santos (9) 3 - 4 Union Comercio (4) 2 - 1 
 
13:00FT Resovia Rzeszow (17) 0 - 0 Sandecja Nowy Sacz (18) 0 - 0 
15:00FT Puszcza Niepolomice (10) 1 - 0 Leczna (3) 1 - 0 
16:00FT Chrobry Glogow (13) 2 - 3 Odra Opole (7) 1 - 0 
17:00FT Arka Gdynia (4) 2 - 0 Zaglebie Sosnowiec (15) 1 - 0 
18:00FT Korona Kielce (9) 1 - 3 Stomil Olsztyn (11) 0 - 2 
19:00FT Radomiak Radom (5) 1 - 0 LKS Lodz (2) 0 - 0 
 
13:00FT Slask Wroclaw ll (9) 0 - 3 GKS Katowice (1) 0 - 1 
14:00FT Blekitni Stargard (16) 1 - 0 Lech Poznan ll (17) 1 - 0 
17:00FT Sokol Ostroda (6) 1 - 1 Garbarnia Krakow (15) 0 - 0 
19:00FT Motor Lublin (10) 2 - 1 Bytovia Bytow (12) 0 - 0 
 
16:30FT Al-Markhiya (1) 1 - 3 Al Shahaniya (2) 1 - 1 
16:30FT Lusail City (6) 0 - 0 Al Waab (8) 0 - 0 
 
14:00FT Gloria Buzau (7) 2 - 0 Comuna Recea (18) 2 - 0 
14:00Awd Unirea 2004 Slobozia (15) 0 - 3 CSM Slatina (14)  
 
14:00Pst Ceahlaul Piatra Neamt (6) -:- SJ Vaslui (9)  
14:00FT Stiinta Miroslava (1) 4 - 0 CSM Pascani (10) 2 - 0 
 
14:10FT Al-Fayha (3) 3 - 1 Al Shoalah (15) 3 - 0 
14:20FT Arar (18) 0 - 1 Ohod (11) 0 - 0 
15:50FT Jeddah Club (12) 1 - 1 Al Jeel (13) 1 - 1 
16:30FT Al Najoom (20) 0 - 0 Al-Kawkab (10) 0 - 0 
16:30FT Hajer (7) 3 - 0 Al Bukayriyah (17) 3 - 0 
 
18:00Pst Madrid CFF W (9) -:- Edf Logrono W (16)  
18:00FT Rayo Vallecano W (15) 1 - 0 Real Betis W (14) 1 - 0 
19:30FT Espanyol W (11) 2 - 1 Athletic Club W (10) 1 - 1 
 
12:00FT Anadolu Selcukluspor (11) 1 - 2 Turgutluspor (2) 0 - 1 
12:00FT BB Bodrumspor (13) 2 - 2 Sivas Belediyespor (14) 1 - 1 
12:00FT Buyuksehir B. (3) 2 - 1 Elazigspor (18) 1 - 0 
12:00FT Eyupspor (1) 7 - 0 Kardemir Karabukspor (20) 4 - 0 
12:00FT Karacabey Birlikspor (6) 2 - 2 Kirsehir Belediyespor (7) 2 - 2 
12:00FT Kastamonuspor (15) 2 - 1 Etimesgut Belediyespor (8) 0 - 0 
12:00FT Sakaryaspor (4) 3 - 1 Bugsasspor (16) 2 - 1 
12:00FT Tarsus Idman Yurdu (9) 1 - 3 Serik Belediyespor (5) 1 - 1 
 
12:00FT 24 Erzincanspor (4) 2 - 3 Manisa Buyuksehir (1) 1 - 2 
12:00FT Amedspor (6) 3 - 0 Kocaelispor (9) 3 - 0 
12:00Pst Ankara Demirspor (8) -:- Inegolspor (16)  
12:00FT Duzyurtspor (2) 2 - 0 Sariyer (5) 0 - 0 
12:00FT Ergene Velimese Spor (13) 3 - 2 Nigde Belediyespor (17) 3 - 2 
12:00Pst Kahramanmarasspor AS (12) -:- Corum Belediyespor (15)  
12:00FT Sancaktepe Belediye (7) 0 - 2 Afjet Afyonspor (10) 0 - 0 
12:00FT Usakspor (3) 3 - 2 Zonguldak Komurspor (11) 2 - 1 
 
12:00FT Adiyamanspor (4) 2 - 2 Kirikkale Buyuk Anadoluspor (13) 1 - 1 
12:00FT Bayrampasa (5) 2 - 3 68 Aksaray Belediye Spor (2) 2 - 1 
12:00FT Bursa Yildirim Spor (3) 3 - 0 Sultanbeyli Bld. (17) 0 - 0 
12:00FT Karakopru (14) 0 - 1 1954 Kelkit Belediyespor (1) 0 - 0 
12:00FT Kestelspor (9) 1 - 1 Yeni Orduspor (6) 0 - 1 
12:00FT Siirt IL Ozel Idaresispor (11) 1 - 3 Bergama Belediyespor (7) 1 - 1 
12:00FT Silivrispor (12) 1 - 0 Modafen FK (10) 0 - 0 

Get live football scores from 18/11/2020 & the football fixtures from 18/11/2020 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 18/11/2020 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 18/11/2020 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2020

Livescore Data Services


advertisement