My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
22:00 Real Betis (12) -:- Mallorca (18)
 
21:30 Kortrijk (11) -:- Genk (6)
 
20:00 Nice (9) -:- Stade Brestois 29 (13)  
21:45 Metz (15) -:- Lyon (11)
 
21:45 Brescia (19) -:- Napoli (9)
 
22:30 Aves (18) -:- Guimaraes (9)
 
19:00 LKS Lodz (16) -:- Pogon Szczecin (3)
21:30 Slask Wroclaw (4) -:- Gornik Zabrze (12)  
 
19:00 FK Kukesi (1) -:- Tirana (2)  
 
10:30 Melbourne Knights FC (7) -:- Dandenong Thunder (6)  
10:45 Port Melbourne (8) -:- Bentleigh Greens (1)  
11:00 Green Gully (10) -:- Hume City (5)  
11:30 Dandenong City (9) -:- St. Albans Saints (3)   
11:30 Oakleigh Cannons (4) -:- Heidelberg United (2)   
 
20:10 Austria Klagenfurt (2) -:- Ried (1)  
20:10 Austria Lustenau (5) -:- FC Dornbirn 1913 (8)  
20:10 Lask Juniors Linz (7) -:- SV Lafnitz (4)  
20:10 SKU Amstetten (9) -:- FC Liefering (10)  
20:10 SV Horn (15) -:- Austria Vienna (Am) (13)  
20:10 SV Kapfenberg (16) -:- FC BW Linz (12)  
 
21:00 Anderlecht W (1) -:- Club Brugge W (5)  
21:00 Standard Liege W (2) -:- Gent W (3)  
21:30 OH Leuven W (6) -:- Genk W (4)  
 
01:30 Bosque Formosa EC (3) -:- Taguatinga (9)   
20:30 Capital FC (5) -:- Ceilandia (10)   
 
01:30 CRAC (8) -:- Atletico Goianiense (2)   
 
01:00 Moto Club (2) -:- EC Cordino (8)   
 
00:15 Tombense (2) -:- Cruzeiro (5)  
 
20:00 Monte Azul (1) -:- Atibaia (7)   
 
01:00 Parnahyba (3) -:- Flamengo PI (6)   
 
02:30 Brusque -:- Remo   
 
17:30 Pirin Blagoevgrad (10) -:- Septemvri Sofia (1)   
 
17:30 Etoile Filante (12) -:- US Ouagadougou (14)   
17:30 Royal FC (10) -:- Majestic (2)   
 
01:00 Depor FC -:- Real Cartagena   
03:05 Huila -:- Llaneros   
 
16:30Pst FC Simba (12) -:- FC Renaissance (6)  
 
16:00 Dubrava Zagreb (13) -:- HNK Cibalia (16)   
19:00 Medjimurje Cakovec (8) -:- Hrvatski Dragovoljac (11)   
 
20:00 Hobro (12) -:- FC Midtjylland (1)
 
17:00 Ismaily SC -:- Al Assiouty  
18:00 Al Ahly -:- Al Tersana  
18:00 Zamalek SC -:- Smouha SC  
 
21:45 Derby (13) -:- Fulham (3)
 
21:45 Ashton United (19) -:- Hyde United (12)  
 
20:00 vaasa PS (3) -:- FF Jaro (6)  
 
21:00 Ajaccio (3) -:- Le Mans (19)
21:00 Chambly Thelle FC (15) -:- Nancy (10)
21:00 Clermont Foot (4) -:- Paris FC (17)
21:00 Grenoble (9) -:- Chateauroux (16)
21:00 Guingamp (7) -:- Sochaux (11)
21:00 Le Havre (6) -:- Orleans (20)
21:00 Niort (18) -:- Valenciennes (8)
21:00 Rodez (13) -:- Lorient (1)
 
21:00 Beziers (16) -:- Creteil (10)  
21:00 Boulogne (6) -:- Le Puy (15)  
21:00 Bourg-en-bresse 01 (8) -:- PAU (1)  
21:00 Cholet (12) -:- FC Bastia-Borgo (13)  
21:00 Gazelec FC Ajaccio (17) -:- Dunkerque (2)  
21:00 Lyon Duchere (5) -:- Avranches (7)  
21:00 Quevilly (11) -:- Concarneau (14)  
21:00 Toulon (18) -:- Villefranche (3)  
 
10:00 Dinamo Moscow -:- Dinamo Minsk  
12:45 Tambov -:- Krylya Sovetov   
13:00 Brann -:- Aalesund  
13:00 Sarpsborg 08 FF -:- Orenburg  
16:00 Lillestrom -:- Bodo/Glimt  
17:00 Rosenborg -:- Ranheim  
18:00 Start -:- jerv  
 
19:30 SV Wehen (17) -:- SpVgg Greuther Furth (7)  
19:30 VfL Osnabruck (10) -:- Erzgebirge Aue (8)  
 
15:00 Levadiakos (4) -:- Doxa Dramas (8)  
 
10:30 Neroca FC (10) -:- Gokulam Kerala (3)  
 
16:00 Mumbai City (4) -:- Chennaiyin (5)  
 
15:00 Beitar Tel Aviv (6) -:- Hapoel Ramat Gan (10)  
15:00 Hapoel Afula (16) -:- Hap. Nazareth-Illit (9)  
15:00 Hapoel Ashkelon (15) -:- SC Kfar Kasem (5)  
15:00 Hapoel Petah Tikva (12) -:- Bnei Sakhnin (3)  
15:00 Hapoel R. H. I. Nir (8) -:- Hapoel Akko (11)  
 
16:00 AC Milan W (3) -:- Fiorentina W (2)  
16:00 Empoli W (7) -:- Tavagnacco W (11)  
16:00 Florentia W (6) -:- Orobica W (12)  
16:00 Inter W (8) -:- Bari Pink W (10)  
16:00 Sassuolo W (5) -:- Roma W (4)  
16:00 Verona W (9) -:- Juventus W (1)  
 
22:00 Cosenza (18) -:- Frosinone (3)
 
19:00 Sirens (4) -:- Sliema Wanderers (11)   
20:00 Tarxien Rainbows (14) -:- Floriana FC (1)   
21:00 Gzira United (5) -:- Valletta FC (2)   
 
19:00 Fgura United (12) -:- Pembroke Athleta (6)   
21:15 Zejtun Corinthians FC (1) -:- Qrendi (4)   
 
11:00 Ispe FC (11) -:- Magwe (7)   
 
21:00 Cambuur (1) -:- Roda (18)  
21:00 Dordrecht (19) -:- De Graafschap (2)  
21:00 Excelsior (8) -:- Den Bosch (10)  
21:00 Go Ahead Eagles (5) -:- NEC Nijmegen (7)  
21:00 Helmond Sport (20) -:- Jong Ajax (4)  
21:00 Jong PSV (16) -:- FC OSS (17)  
21:00 NAC Breda (6) -:- Almere City FC (9)  
21:00 Telstar (11) -:- MVV (13)
 
22:00 Vilafranquense (16) -:- Farense (2)  
 
15:45 Al-Khor (10) -:- Al-Rayyan SC (2)  
17:55 Qatar SC (9) -:- Al-Sailiya (7)  
 
21:45 Derry City (8) -:- Finn Harps (2)  
21:45 Shelbourne (4) -:- Dundalk (1)  
21:45 Sligo Rovers (9) -:- St. Patricks Ath. (10)  
21:45 Waterford United (5) -:- Bohemians (6)  
22:00 Shamrock Rovers (3) -:- Cork City (7)  
 
15:10 Abha (9) -:- Al Adalh (15)  
17:30 Al-Faisaly FC (7) -:- Al-Ettifaq (12)  
19:30 Al-Ahli Jeddah (4) -:- Al-Fateh (16)  
 
14:35 Al Jabalain (9) -:- Hajer (1)   
14:35 Al-Sahel (2) -:- Al Jndal (4)   
14:55 Al-Washm (8) -:- Al Akhdoud (3)   
15:20 Al Entesar (10) -:- Al-sadd (11)   
15:30 Al-Suqoor (12) -:- Al Rawdhah (7)   
 
14:50 Al-Anwar (9) -:- Al-Riyadh (4)   
15:00 Al Drae (12) -:- Al Orubah (7)   
15:00 Al-Khlood (1) -:- Al Qaisoma (8)   
15:10 Arar (3) -:- Al Safa (10)   
 
21:05 Dundee Utd (1) -:- Inverness CT (2)  
 
18:30 FK Vozdovac (6) -:- FK Spartak Zdrepceva KRV (8)  
19:00 Javor (11) -:- Mladost Lucani (9)  
 
22:00 Sporting Gijon (14) -:- Cadiz (1)
 
15:00 Al Ahly Merowe (10) -:- Hay Al Wadi (9)   
18:30 Amal Atbara (8) -:- Merreikh El Fasher (4)   
18:30 Hay Al Arab (3) -:- Al Merreikh (1)   
 
14:00 Al-Jazeera Hasakah (14) -:- Al Karamah (9)   
14:00 Al-Sahel (12) -:- Al-Fotuwa (11)   
14:00 Al Shorta (7) -:- Jableh SC (13)   
14:00 Al Taliya (10) -:- Hutteen SC (6)   
14:00 Tishreen (1) -:- Al Nawaeir (8)   
 
14:00 Navy FC (2) -:- Udon Thani (11)   
 
19:00 Sivasspor (4) -:- Alanyaspor (5)
 
18:00 Eskisehirspor (17) -:- Hatayspor (1)  
18:00 Osmanlispor (16) -:- Menemen Belediye (7)  
 
15:00 URA FC (4) -:- Vipers FC (1)   
15:30 Maroons FC (10) -:- Jinja Sss (7)   
 
21:45 Aberystwyth Town (9) -:- Penybont (11)  
22:00 GAP Connah S Quay FC (1) -:- The New Saints (2)  
 
21:30 Afan Lido (8) -:- Taffs Well (13)   
21:30 Briton Ferry (3) -:- Stm Sports (5)   
21:30 Cambrian & Clydach (9) -:- Cwmbran Celtic (14)   
21:30 Haverfordwest County AFC (2) -:- Ammanford AFC (6)   
21:30 llanelli AFC (4) -:- Swansea University (1)   

Get live football scores from 21/02/2020 & the football fixtures from 21/02/2020 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 21/02/2020 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 21/02/2020 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2020

Livescore Data Services


advertisement