My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

Choose Dark or Light Theme in Settings
 
18:45FT Bordj Bou Arreridj (19) 0 - 1 WA Tlemcen (15) 0 - 0 
19:00FT CR Belouizdad (1) 1 - 0 NC Magra (14) 0 - 0 
19:00FT JS Saoura (2) 2 - 2 ASO Chlef (16) 0 - 0 
19:00FT Olympique Medea (10) 1 - 2 Paradou AC (9) 1 - 1 
19:00FT RC Relizane (12) 1 - 0 JS Kabylie (7) 1 - 0 
21:30FT MC Alger (6) 3 - 0 JSM Skikda (20) 1 - 0 
21:30FT USM Alger (4) 2 - 1 US Biskra (13) 0 - 1 
21:30FT USM Bel Abbes (18) 1 - 0 Hussein Dey (17) 0 - 0 
22:00FT AS Ain Mlila (11) 2 - 1 ES Setif (3) 1 - 1 
22:00FT MC Oran (5) 0 - 0 CS Constantine (8) 0 - 0 
 
11:30Pst Melbourne Knights FC (7) -:- Green Gully (10)
11:45Pst Port Melbourne (6) -:- Heidelberg United (5)
12:30Pst Bentleigh Greens (4) -:- Altona Magic (12)
 
18:30FT Austria Vienna (Am) (7) 1 - 1 Wacker Innsbruck (8) 0 - 1
18:30FT Lask Juniors Linz (15) 2 - 4 SV Lafnitz (1) 1 - 3
18:30FT SKU Amstetten (6) 1 - 1 Floridsdorfer AC (9) 0 - 1
18:30FT SV Horn (5) 2 - 1 SK Vorwarts Steyr (14) 1 - 0 
18:30FT SV Kapfenberg (16) 0 - 2 FC Liefering (2) 0 - 0
 
19:00FT Deutschlandsberger (5) 2 - 1 Wolfsberger AC II (14) 1 - 0 
19:00FT Gleichenberg (4) 2 - 1 SC Kalsdorf (13) 1 - 1 
19:00FT SC weiz (8) 2 - 2 FC Gleisdorf 09 (7) 1 - 0 
19:00FT SV Allerheiligen (1) 3 - 1 SV St. Anna (16) 3 - 0 
19:00FT Treibach (10) 1 - 1 SV Ried (Am) (9) 0 - 1 
19:00FT Union VB Vocklamarkt (6) 1 - 0 FC Wels (15) 1 - 0 
19:00FT WSC Hertha (12) 2 - 3 Union Gurten (3) 0 - 1 
 
19:00FT SV Kuchl (5) 1 - 0 SK Bischofshofen (8) 1 - 0 
19:00FT SV Seekirchen (1) 4 - 1 USK Anif (9) 2 - 1 
19:00FT TSV St. Johann (4) 2 - 1 FC Pinzgau (3) 2 - 0 
 
16:00Awd Sputnik (16) 0 - 3 FC Gomel (5)  
19:30FT Rukh Brest (4) 1 - 0 FC Minsk (8) 0 - 0
 
00:00FT Coritiba (2) 1 - 1 CRB (3) 1 - 0
02:30FT Avai (7) 1 - 0 Operario-PR (8) 0 - 0
21:00FT Londrina (18) 1 - 0 Remo (13) 0 - 0
 
21:00FT Criciuma (3) 1 - 0 Figueirense (7) 1 - 0 
 
17:45FT Tsarsko Selo (9) 0 - 0 Cherno More Varna (8) 0 - 0 
20:00FT Beroe (5) 1 - 0 Lokomotiv Sofia (12) 0 - 0 
 
18:00FT Taborsko (14) 0 - 1 Brno (6) 0 - 0 
18:00FT Vysocina Jihlava (5) 2 - 1 Varnsdorf (12) 1 - 0 
 
18:30FT FC Fredericia (2) 2 - 0 Hobro (12) 2 - 0
19:00FT AC Horsens (11) 0 - 2 HB Koge (1) 0 - 0
19:00FT FC Helsingor (4) 1 - 0 Fremad Amager (10) 1 - 0
 
02:00FT America de Quito (7) 1 - 1 El Nacional (2) 1 - 1 
 
17:30Pst Saipa (9) -:- Kaapo (8)  
18:00FT TPV (10) 3 - 3 Ilves-Kissat (6) 1 - 1 
 
11:00FT Atletico Sanluqueno 0 - 3 Celta Vigo 0 - 2 
14:00FT SC Freiburg 0 - 0 Bayer Leverkusen 0 - 0 
14:30FT Norwich 2 - 0 Huddersfield 1 - 0 
15:00Canc Groningen 0 - 0 FC Volendam  
15:35FT Groningen 2 - 1 Heerenveen 1 - 0 
16:15FT VfB Stuttgart 5 - 2 Arminia Bielefeld 2 - 1
16:30FT Roda 2 - 4 Waalwijk 0 - 3 
17:00Canc Atalanta 0 - 0 Modena  
17:00FT Union Berlin 1 - 1 Dynamo Kyiv 1 - 0 
18:00FT Sparta Rotterdam 1 - 2 NAC Breda 1 - 2 
18:05FT RB Leipzig 1 - 2 Montpellier 1 - 0 
18:15FT FSV Mainz 05 0 - 1 Liverpool 0 - 0 
18:30FT Triestina 2 - 5 Lazio 0 - 4 
19:00FT Go Ahead Eagles 1 - 1 Vitesse 1 - 1 
19:00AP Numancia 1 - 1(4 - 5) Atletico Madrid 1 - 1 
19:30FT Cambridge United 1 - 3 Brentford 1 - 3 
20:00FT Plymouth 1 - 2 Middlesbrough 0 - 1 
20:10FT Doncaster 2 - 3 Newcastle 1 - 2 
20:15FT Stevenage 1 - 0 Crystal Palace 0 - 0 
 
18:00FT SpVgg Greuther Furth II (19) 0 - 5 SpVgg Bayreuth (1) 0 - 3 
18:30FT Schalding-heining (11) 1 - 1 FC Nurnberg II (8) 1 - 1 
18:30FT Viktoria Aschaffenburg (7) 1 - 0 TSV Buchbach (9) 0 - 0 
19:00FT Bayern Munich II (2) 1 - 0 SV Heimstetten (12) 1 - 0 
19:00FT SpVgg Unterhaching (17) 1 - 2 Wacker Burghausen (6) 0 - 0 
19:30FT FC Memmingen (16) 1 - 1 SC Eltersdorf (18) 0 - 0 
 
19:00FT SC feucht (8) 2 - 0 DJK Don Bosco Bamberg (13) 1 - 0 
19:00FT DJK Ammerthal (6) 2 - 1 Wuerzburger (18) 2 - 0 
 
20:00FT IBV Vestmannaeyjar (2) 4 - 1 Grindavik (5) 0 - 1 
20:00FT Thor Akureyri (6) 4 - 2 Grotta (8) 3 - 0 
 
17:00FT Al Salt (2) 5 - 0 FC Maan (8) 3 - 0 
19:30FT Al Baqa A (12) 0 - 2 Sahab SC (11) 0 - 2 
 
17:00Pst FK Panevezys (3) -:- Zalgiris Kaunas (4)  
17:00FT Riteriai (6) 3 - 2 Dziugas (7) 1 - 0 
19:00FT Banga Gargzdai (9) 1 - 4 Hegelmann Litauen (5) 0 - 4 
 
04:00FT Club Queretaro (12) 0 - 0 Club America (10) 0 - 0 
 
20:30FT Difaa El Jadida (10) 2 - 3 Youssoufia Berrechid (14) 1 - 0 
20:30FT Raja Casablanca (2) 1 - 0 CR Khemis Zemamra (16) 0 - 0 
20:30FT Rapide Oued ZEM (13) 2 - 1 Moghreb Tetouan (15) 0 - 0 
20:30FT Renaissance Berkane (4) 3 - 2 FUS Rabat (9) 1 - 1 
 
18:00FT B-B Termalica Nieciecza (12) 1 - 1 Stal Mielec (11) 1 - 0 
20:30FT Lech Poznan (13) 0 - 0 Radomiak Radom (14) 0 - 0
 
17:30FT Arges Pitesti (14) 0 - 1 Uta Arad (7) 0 - 1
20:33FT CS Mioveni (16) 0 - 2 Rapid Bucuresti (1) 0 - 1
 
13:30FT Dinamo Barnaul (7) 3 - 1 Zenit Izhevsk (13) 1 - 0
15:00FT Irtysh Omsk (8) 1 - 2 Amkar (3) 0 - 1 
 
20:00FT AS Trencin (1) 4 - 0 Zlate Moravce (12) 4 - 0 
 
17:00FT Tabor Sezana (3) 0 - 1 NK CM Celje (4) 0 - 0 
 
20:30FT Buckley Town (5) 1 - 0 Bangor City (7) 0 - 0 
20:30FT Gresford Athletic (15) 0 - 3 Colwyn Bay (3) 0 - 1 
 
20:00FT Undy Athletic (14) 2 - 3 Cambrian & Clydach (2) 0 - 2 
20:30FT Briton Ferry (7) 3 - 0 Swansea University (8) 2 - 0 
20:30FT Llanelli AFC (12) 0 - 3 Ammanford AFC (4) 0 - 2 
20:30FT Taffs Well (13) 0 - 1 Goytre United (3) 0 - 0 

Get live football scores from 23/07/2021 & the football fixtures from 23/07/2021 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 23/07/2021 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 23/07/2021 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2021

Livescore Data Services


advertisement