SOCCER LIVESCORE

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

Football Livescore

All Sports In-Play now
     England: Premier League (1)
22:00FT Cardiff (16) 2 - 1 Wolves (12) 0 - 1 
     Spain: Primera Division (1)
22:00FT Rayo Vallecano (19) 1 - 0 Eibar (12) 0 - 0
     Belgium: Jupiler Pro League (1)
21:30FT Lokeren (15) 2 - 2 Gent (8) 1 - 0
     France: Ligue 1 (1)
21:45FT Saint Etienne (6) 3 - 0 Nantes (12) 0 - 0
     Germany: Bundesliga (1)
21:30FT Fortuna Dusseldorf (18) 0 - 1 FSV Mainz 05 (10) 0 - 0
     Netherlands: Eredivisie (1)
21:00FT Excelsior (12) 3 - 3 Utrecht (5) 3 - 0
     Portugal: Primeira Liga (1)
22:30FT Santa Clara (10) 2 - 3 Belenenses (9) 1 - 1
     Albania: Superliga (1)
19:00FT Partizani (1) 2 - 1 Tirana (8) 0 - 0 
     Algeria: Ligue 2 (8)
16:00FT ASM Oran (13) 0 - 0 US Biskra (5) 0 - 0 
16:00FT Mostaganem (6) 1 - 1 MC Saida (10) 0 - 0 
16:00FT NC Magra (3) 1 - 0 RC Kouba (15) 0 - 0 
16:00FT RC Relizane (7) 1 - 0 Blida (16) 0 - 0 
16:00FT USM Annaba (8) 2 - 1 Amal Bou Saada (9) 1 - 1 
16:00FT USM El Harrach (14) 0 - 0 JSM Skikda (12) 0 - 0 
18:00FT El Eulma (2) 2 - 1 JSM Bejaia (11) 1 - 1 
18:00FT WA Tlemcen (4) 2 - 3 ASO Chlef (1) 1 - 2 
     Argentina: Primera C Metropolitana (1)
22:00FT Ituzaingo (17) 1 - 2 Lujan (16) 1 - 1 
     Armenia: First Division (4)
12:30FT Gandzasar II (10) 2 - 2 Alashkert FC II (6)  
12:30FT Lokomotiv (5) 2 - 0 Shirak II (11)  
13:00FT Ararat II (9) 0 - 2 Banants III (8)  
13:00FT Pyunik II (7) 1 - 4 Ararat Armenia II (4)  
     Australia: A-League (1)
10:55FT Adelaide United (4) 2 - 1 Brisbane Roar FC (6) 1 - 0
     Bahrain: Premier League (3)
15:15FT East Riffa Club (5) 0 - 0 Budaiya (8) 0 - 0 
15:15FT Riffa SC (1) 1 - 1 Muharraq Club (3) 0 - 0 
18:15FT Al Najma Club (4) 1 - 1 Manama Club (2) 0 - 0 
     Belgium: Super League Women (2)
21:00FT Anderlecht W (2) 0 - 1 Genk W (4) 0 - 0 
21:30FT Gent W (1) 4 - 0 OH Leuven W (5) 2 - 0 
     Bosnia And Herzegovina: Premier League (1)
15:00FT Zrinjski (2) 1 - 0 FK Krupa (12) 0 - 0 
     Bulgaria: B PFG (2)
14:00FT Montana (2) 4 - 1 Lokomotiv G. Oryahovitsa (12) 1 - 0 
14:30FT CSKA 1948 (4) 0 - 0 Botev Galabovo (10) 0 - 0 
     Chile: Primera Division (2)
01:30FT O'Higgins (8) 4 - 0 A. Italiano (10) 0 - 0
01:30FT Union Espanola (7) 1 - 1 Union La Calera (6) 0 - 1
     Croatia: Prva HNL (2)
17:00FT Istra 1961 (9) 0 - 2 Inter Zapresic (7) 0 - 1 
19:00FT NK Lokomotiva Zagreb (2) 1 - 1 NK Slaven Belupo (8) 0 - 0
     Cyprus: Division 2 (2)
18:00FT Ethnikos Achnas (3) 4 - 1 Akritas Chlorakas (8) 2 - 1 
19:00FT Aris Limassol (5) 2 - 3 Olympiakos Nicosia (1) 2 - 2 
     Cyprus: Division 3 (1)
18:00FT Digenis Akritas M. (1) 4 - 1 Chalkanoras Idaliou (10) 0 - 0 
     Czech Republic: Gambrinus Liga (1)
19:00FT Teplice (9) 1 - 0 Slovan Liberec (7) 1 - 0
     Denmark: Superligaen (1)
20:00FT Esbjerg (5) 1 - 4 Aalborg (6) 0 - 2
     Denmark: U19 League (1)
19:00FT Broendby U19 (3) 2 - 2 FC Koebenhavn U19 (9)  
     England: FA Cup - Main (1)
21:55FT Solihull Moors 0 - 0 Blackpool 0 - 0
     France: Ligue 2 (9)
21:00FT Chateauroux (12) 1 - 0 Sochaux (18) 0 - 0
21:00FT Clermont Foot (8) 2 - 0 Beziers (14) 1 - 0
21:00FT Gazelec FC Ajaccio (16) 0 - 1 Niort (6) 0 - 0
21:00FT Le Havre (10) 1 - 1 Auxerre (13) 1 - 1
21:00FT Lorient (3) 2 - 2 Lens (4) 2 - 0
21:00FT Orleans (11) 1 - 2 Nancy (19) 0 - 1
21:00FT Red Star FC 93 (20) 0 - 3 Estac Troyes (9) 0 - 2
21:00FT Stade Brestois 29 (2) 2 - 0 Ajaccio (17) 1 - 0
21:00FT Valenciennes (15) 0 - 0 Paris FC (7) 0 - 0
     France: National (8)
21:00FT Avranches (10) 2 - 3 Marignane (9) 1 - 1 
21:00FT Chambly Thelle FC (4) 2 - 0 Concarneau (8) 2 - 0 
21:00FT Dunkerque (17) 1 - 2 Entente S St Gratien (16) 0 - 1 
21:00Pst PAU (12) -:- Lyon Duchere (5)  
21:00FT Quevilly (6) 0 - 0 Boulogne (7) 0 - 0 
21:00FT Rodez (1) 2 - 1 Bourg-en-bresse 01 (14) 0 - 0 
21:00FT Tours (15) 0 - 0 Drancy (18) 0 - 0 
21:00FT Villefranche (13) 2 - 1 Laval (3) 2 - 1 
     France: National 2 Group D (1)
19:00FT Lille II (1) 1 - 1 Reims II (10) 0 - 0 
     Georgia: Erovnuli Liga (3)
13:00FT Lokomotivi Tbilisi (6) 5 - 1 Kolkheti Poti (10) 2 - 1 
15:00FT Dinamo Tbilisi (2) 5 - 2 FC Sioni Bolnisi (8) 2 - 2 
17:00FT Torpedo Kutaisi (3) 0 - 0 FC Saburtalo (1) 0 - 0 
     Germany: 2. Bundesliga (2)
19:30FT Erzgebirge Aue (13) 1 - 1 Jahn Regensburg (10) 1 - 1
19:30FT SC Paderborn 07 (9) 2 - 2 Arminia Bielefeld (14) 0 - 0
     Germany: 3. Liga (1)
20:00FT SpVgg Unterhaching (4) 5 - 0 FC Kaiserslautern (12) 2 - 0 
     Germany: Regionalliga Nord (1)
20:30FT VfB Lubeck (2) 0 - 0 VfL Wolfsburg II (1) 0 - 0 
     Germany: Regionalliga Süd/Südwest (3)
20:00FT Tsg Balingen (9) 2 - 0 SSV ULM 1846 (6) 1 - 0 
20:00FT Waldhof Mannheim (1) 3 - 3 1899 Hoffenheim II (8) 2 - 1 
20:00FT Wormatia Worms (13) 0 - 2 SV Elversberg (10) 0 - 1 
     Germany: Regionalliga Bayern (1)
20:00FT FC Augsburg II (13) 2 - 1 SV Heimstetten (18) 0 - 1 
     Germany: Oberliga NOFV-Nord (1)
20:30FT Tennis Borussia (2) 7 - 0 Malchower SV (16) 3 - 0 
     Germany: Oberliga NOFV-Süd (1)
20:00FT Union Sandersdorf (10) 2 - 0 FC Eilenburg (4) 0 - 0 
     Germany: Oberliga Mittelrhein (1)
21:00FT FC Wegberg-beeck (1) 3 - 0 Dueren (8) 2 - 0 
     Grenada: Premier Division (1)
00:00 Hard Rock (3) -:- Carib Hurricane (7)   
     Hong Kong: Premier League (1)
14:00FT Kitchee SC (4) 3 - 0 Hong Kong Pegasus (6) 1 - 0 
     India: Super League (1)
16:00FT Bengaluru FC (1) 2 - 1 Pune City (9) 1 - 1
     India: Ileague (1)
13:30FT Gokulam Kerala (3) 1 - 1 Churchill Brothers (2) 1 - 1 
     Indonesia: Super League (2)
10:30FT Sriwijaya FC (14) 3 - 1 Mitra Kukar (15) 1 - 1 
13:30FT Barito Putera (8) 1 - 0 Pusamania Borneo (5) 0 - 0 
     Iran: Pro League (3)
13:45FT Naft Masjed Soleyman (10) 1 - 0 Paykan (8) 1 - 0 
13:45FT Sepahan FC (1) 1 - 0 Padideh Khorasan (2) 1 - 0 
14:00FT Saipa (7) 1 - 1 Esteghlal Khuzestan (16) 1 - 0 
     Israel: Liga Leumit (5)
15:00FT Hap. Nazareth-Illit (3) 1 - 2 Hapoel Bney Lod FC (14) 1 - 1 
15:00FT Hapoel Akko (11) 0 - 1 Hapoel Kfar Saba (2) 0 - 1 
15:00FT Hapoel Iksal (13) 0 - 1 Hapoel Ramat Gan (8) 0 - 0 
15:00FT Hapoel R. H. I. Nir (10) 2 - 0 Maccabi Ahi Nazareth (12) 1 - 0 
15:00FT Hapoel Rishon Lezion (9) 1 - 1 Hapoel Afula (6) 1 - 1 
     Italy: Serie B (1)
22:05FT Palermo (1) 0 - 0 Benevento (6) 0 - 0 
     Italy: Campionato Primavera 1 (1)
15:30FT Sassuolo U19 (9) 3 - 0 AC Milan U19 (15) 1 - 0 
     Jamaica: Premier League (1)
00:00FT Cavalier (3) 0 - 0 Arnett Gardens (4) 0 - 0 
     Jordan: Premier League (2)
16:00FT Shabab Al Ordon (2) 3 - 0 Al Aqaba (7) 0 - 0 
18:30FT Al-Faisaly Amman (4) 1 - 0 Al Jazeera Amman (1) 1 - 0 
     Netherlands: Eerste Divisie (8)
21:00FT Cambuur (12) 1 - 3 FC Eindhoven (15) 1 - 2 
21:00FT Dordrecht (18) 2 - 0 Waalwijk (16) 1 - 0 
21:00FT FC OSS (4) 0 - 5 Roda (7) 0 - 3 
21:00FT Helmond Sport (20) 3 - 0 Sparta Rotterdam (3) 1 - 0
21:00FT MVV (10) 1 - 1 Jong AZ (17) 1 - 0 
21:00FT NEC Nijmegen (8) 5 - 1 FC Volendam (13) 1 - 1 
21:00FT Telstar (14) 1 - 1 Almere City FC (6) 0 - 0
21:00FT Twente (5) 2 - 5 Jong Ajax (11) 1 - 3
     Netherlands: Eredivisie Women (4)
20:30FT Achiless 29 W (9) 1 - 0 Excelsior W (8) 0 - 0 
20:30FT Ajax W (5) 1 - 2 Twente W (2) 0 - 1 
20:30FT PEC Zwolle W (7) 1 - 2 VV Alkmaar W (4) 1 - 1 
20:30FT PSV/Eindhoven W (1) 6 - 1 Heerenveen W (6) 2 - 1 
     Northern Ireland: Nifl Premiership (1)
21:45FT Coleraine FC (6) 0 - 1 Newry City FC (11) 0 - 1 
     Oman: Pro League (3)
15:05Pst Al Nasr Salalah (4) -:- Al Rustaq SC (10)  
16:30Pst Sohar (6) -:- Majees FC (14)  
18:05Pst Dhofar (1) -:- Saham (8)  
     Pakistan: Premier League (1)
11:30Canc SNGPL FC (12) -:- Ashraf Sugar Mills  
     Poland: Ekstraklasa (2)
19:00FT Slask Wroclaw (13) 0 - 2 Lechia Gdansk (1) 0 - 2
21:30FT Jagiellonia (3) 3 - 1 Arka Gdynia (9) 0 - 0
     Portugal: LigaPro (1)
22:00FT Benfica B (4) 1 - 0 Estoril (3) 1 - 0 
     Qatar: Stars League (2)
15:00FT Al Ahli Doha (5) 0 - 0 UMM Salal (8) 0 - 0 
17:30FT Al-Sailiya (3) 0 - 1 Qatar SC (10) 0 - 1 
     Romania: Liga I (2)
17:35FT Politehnica Iasi (11) 1 - 1 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (6) 1 - 1
20:05FT CFR 1907 Cluj (1) 5 - 0 FC Voluntari (14) 1 - 0
     Russia: Premier League (1)
18:30FT Rubin (9) 1 - 1 Dinamo Moscow (12) 0 - 0 
     Saudi Arabia: Division 2 - Group A (6)
14:05FT Al-Draih (11) 1 - 4 Al Sadd (6) 1 - 2 
14:05FT Al-Riyadh (7) 1 - 1 Al-Muzahmiyya (5) 0 - 1 
14:20FT Al Jndal (1) 1 - 0 Al-Taqdom (8) 1 - 0 
14:25FT Al Akhdoud (10) 0 - 1 Al-Hjazz (4) 0 - 0 
14:35FT Al-Ghazwa (13) 0 - 3 Al-Sahel (3) 0 - 1 
14:40FT Al-Suqoor (9) 0 - 1 Al Bukayriyah (2) 0 - 1 
     Saudi Arabia: Division 2 - Group B (5)
13:50FT Al-Jabil (9) 2 - 2 Arar (8) 1 - 2 
14:05FT Al-Sharq (6) 1 - 0 Hetten FC (2) 0 - 0 
14:20FT Al-Hait (7) 3 - 0 Afif (12) 1 - 0 
14:30FT Al Drae (11) 3 - 1 Al-Watani (10) 2 - 0 
14:30FT Al-Wajj (3) 1 - 1 Al Arabi SC (4) 1 - 0 
     Saudi Arabia: Pro League (2)
16:25FT Al-Qadisiyah FC (11) 1 - 1 Al-Faisaly FC (9) 0 - 0 
17:30FT Al-Ahli Jeddah (3) 1 - 1 Al-Fayha (10) 0 - 0 
     Scotland: Championship (1)
21:45FT Dundee Utd (3) 0 - 5 Ayr Utd (1) 0 - 2
     Scotland: Lowland League (1)
21:45FT Bsc Glasgow (3) 5 - 0 Edinburgh University (8) 2 - 0 
     Serbia: Super Liga (1)
19:00FT Backa (11) 3 - 3 Napredak (5) 1 - 1 
     South Africa: Premier Soccer League (1)
20:00FT Chippa United (15) 0 - 1 Amazulu (13) 0 - 1 
     Spain: Segunda Division (1)
22:00FT Zaragoza (19) 0 - 1 Cadiz (7) 0 - 1
     Spain: Tercera Division - Group 12 (2)
23:00FT Panaderia Pulido (18) 1 - 1 Union Viera (10)   
23:00FT UD San Fernando (15) 1 - 1 Tamaraceite (1)   
     Suriname: Eerste Divisie (1)
21:30Pst SNL (9) -:- WBC (14)  
     Switzerland: Challenge League (1)
21:00FT FC Vaduz (6) 3 - 3 Rapperswil (7) 1 - 2
     Syria: Premier League (6)
14:00FT Al-Ittihad Aleppo (9) 0 - 2 Al Majd (13) 0 - 1 
14:00FT Al Karamah (6) 0 - 1 Al Wahda (2) 0 - 1 
14:00FT Al Nawaeir (10) 2 - 2 Al Taliya (8) 0 - 1 
14:00FT Al-Sahel (5) 0 - 1 Al-Wathba (4) 0 - 1 
14:00FT Al Shorta (7) 0 - 2 Hutteen SC (11) 0 - 0 
17:00FT Tishreen (1) 1 - 0 Al Jaish (3) 1 - 0 
     Turkey: Super Lig (2)
19:00FT Konyaspor (8) 2 - 0 Alanyaspor (13) 0 - 0
19:00FT Rizespor (18) 1 - 1 Ankaragucu (9) 0 - 1
     Turkey: TFF 1. Lig (1)
18:00FT Adanaspor AS (14) 0 - 0 Hatayspor (9) 0 - 0 
     UAE: Arabian Gulf League (3)
14:40FT Al Fujairah SC (7) 1 - 1 Al-Dhafra (12) 0 - 0
14:50FT Al-Jazira (2) 6 - 0 Emirates Club (13) 2 - 0
17:30FT Shabab Al Ahli Dubai (4) 1 - 0 Al Nasr (10) 0 - 0
     Uganda: Premier League (3)
15:30Pst Bul FC (6) -:- Vipers FC (3)  
15:30FT Nyamityobora (15) 0 - 1 SC Villa (11) 0 - 1 
15:30FT Police FC (7) 3 - 1 Mbarara City (5) 2 - 0 
     Wales: Premier League (2)
21:45FT Aberystwyth Town (5) 1 - 1 Carmarthen Town (10) 1 - 0 
21:45FT Cefn Druids AFC (9) 2 - 2 Bala Town (4) 0 - 2 
     Wales: Division 1 (1)
21:30FT Port Talbot Town (14) 1 - 6 Goytre United (7)  

Get live football scores from 30/11/2018 & the football fixtures from 30/11/2018 only at ScoresPro - the best Football livescore website! We track live football results for 30/11/2018 including goal scorers, halftime football results and yellow / red cards for every game taking place on 30/11/2018 in all of the major football leagues.

Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2018

Livescore Data Services


advertisement