My Favorite Leagues

  • Add your favorite league or match by clicking on button.

International Soccer

Major Soccer Leagues

Soccer Leagues
advertisement

England: All Leagues & Cups - Latest Results & Fixtures

England: Premier League

  • Premier League - Round 9
  • 23.11.20  22:00FT Wolves1 - 1Southampton (0 - 0)
    23.11.20  19:30FT Burnley1 - 0Crystal Palace (1 - 0)
    22.11.20  21:15FT Liverpool3 - 0Leicester (2 - 0)
    22.11.20  18:30FT Leeds0 - 0Arsenal (0 - 0)
    22.11.20  16:00FT Sheffield Utd0 - 1West Ham (0 - 0)
    22.11.20  14:00FT Fulham2 - 3Everton (1 - 3)
    21.11.20  22:00FT Manchester United1 - 0West Brom (0 - 0)
    21.11.20  19:30FT Tottenham2 - 0Manchester City (1 - 0)
    21.11.20  17:00FT Aston Villa1 - 2Brighton (0 - 1)
    21.11.20  14:30FT Newcastle0 - 2Chelsea (0 - 1)
  • Premier League - Round 10
  • 27.11.20  22:00 Crystal Palace - Newcastle -
    28.11.20  14:30 Brighton - Liverpool -
    28.11.20  17:00 Manchester City - Burnley -
    28.11.20  19:30 Everton - Leeds -
    28.11.20  22:00 West Brom - Sheffield Utd -
    29.11.20  16:00 Southampton - Manchester United -
    29.11.20  18:30 Chelsea - Tottenham -
    29.11.20  21:15 Arsenal - Wolves -
    30.11.20  19:30 Leicester - Fulham -
    30.11.20  22:00 West Ham - Aston Villa -

    England: Championship

  • Championship - Round 12
  • 21.11.20  17:00FT Barnsley2 - 0Nottingham Forest (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Bristol City1 - 0Derby (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Luton1 - 1Blackburn (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Middlesbrough0 - 1Norwich (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Millwall1 - 1Cardiff (1 - 0)
    21.11.20  17:00FT Preston1 - 0Sheffield Wednesday (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT QPR1 - 1Watford (0 - 1)
    21.11.20  17:00FT Stoke City4 - 3Huddersfield (3 - 2)
    21.11.20  17:00FT Swansea1 - 0Rotherham (1 - 0)
    21.11.20  17:00FT Wycombe0 - 0Brentford (0 - 0)
    21.11.20  14:30FT Bournemouth4 - 2Reading (0 - 2)
    20.11.20  21:45FT Coventry0 - 0Birmingham (0 - 0)
  • Championship - Round 13
  • 24.11.20  21:00 Luton - Birmingham -
    24.11.20  21:00 QPR - Rotherham -
    24.11.20  21:00 Stoke City - Norwich -
    24.11.20  21:00 Wycombe - Huddersfield -
    24.11.20  21:45 Barnsley - Brentford -
    24.11.20  21:45 Preston - Blackburn -
    24.11.20  22:00 Bournemouth - Nottingham Forest -
    25.11.20  21:00 Middlesbrough - Derby -
    25.11.20  21:00 Millwall - Reading -
    25.11.20  21:45 Bristol City - Watford -
    25.11.20  21:45 Coventry - Cardiff -
    25.11.20  21:45 Swansea - Sheffield Wednesday -
  • Championship - Round 14
  • 27.11.20  21:45 Brentford - QPR -
    28.11.20  14:30 Reading - Bristol City -
    28.11.20  17:00 Birmingham - Millwall -
    28.11.20  17:00 Blackburn - Barnsley -
    28.11.20  17:00 Cardiff - Luton -
    28.11.20  17:00 Derby - Wycombe -
    28.11.20  17:00 Huddersfield - Middlesbrough -
    28.11.20  17:00 Norwich - Coventry -
    28.11.20  17:00 Rotherham - Bournemouth -
    28.11.20  17:00 Sheffield Wednesday - Stoke City -
    28.11.20  17:00 Watford - Preston -
    29.11.20  14:00 Nottingham Forest - Swansea -

    England: League One

  • League One - Round 13
  • 21.11.20  17:00FT Accrington ST0 - 0Lincoln (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Burton Albion1 - 3Northampton (0 - 1)
    21.11.20  17:00FT Doncaster1 - 1Sunderland (0 - 1)
    21.11.20  17:00FT Fleetwood Town5 - 1Plymouth (3 - 0)
    21.11.20  17:00FT Ipswich2 - 1Shrewsbury (0 - 1)
    21.11.20  17:00FT Milton Keynes Dons1 - 3Hull City (1 - 2)
    21.11.20  17:00FT Peterborough1 - 2Blackpool (0 - 1)
    21.11.20  17:00FT Portsmouth4 - 1Crewe (2 - 0)
    21.11.20  17:00FT Rochdale0 - 1AFC Wimbledon (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Swindon Town1 - 0Bristol Rovers (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Wigan1 - 2Oxford United (0 - 0)
    21.11.20  15:00FT Gillingham1 - 1Charlton (0 - 0)
  • League One - Round 4
  • 17.11.20  21:00FT Oxford United0 - 2Crewe (0 - 1)
  • League One - Round 9
  • 17.11.20  21:00FT Swindon Town0 - 3Accrington ST (0 - 3)
  • League One - Round 12
  • 16.11.20  21:45FT Plymouth2 - 2Portsmouth (1 - 0)
  • League One - Round 14
  • 24.11.20  20:00 Gillingham - AFC Wimbledon -
    24.11.20  21:00 Accrington ST - Crewe -
    24.11.20  21:00 Burton Albion - Charlton -
    24.11.20  21:00 Doncaster - Blackpool -
    24.11.20  21:00 Ipswich - Hull City -
    24.11.20  21:00 Milton Keynes Dons - Shrewsbury -
    24.11.20  21:00 Peterborough - Plymouth -
    24.11.20  21:00 Portsmouth - Oxford United -
    24.11.20  21:00 Rochdale - Northampton -
    24.11.20  21:00 Swindon Town - Lincoln -
    24.11.20  21:00 Wigan - Bristol Rovers -
    27.11.20  21:45 Fleetwood Town - Sunderland -
  • League One - Round 5
  • 28.11.20  17:00 Ipswich - Charlton -
  • League One - Round 8
  • 28.11.20  17:00 Oxford United - Swindon Town -

    England: League Two

  • League Two - Round 13
  • 21.11.20  17:00FT Barrow2 - 2Forest Green (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Cheltenham3 - 0Walsall (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Exeter City1 - 2Oldham (1 - 2)
    21.11.20  17:00FT Leyton Orient3 - 0Harrogate Town (2 - 0)
    21.11.20  17:00FT Newport County1 - 0Port Vale (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Salford City3 - 0Bradford (3 - 0)
    21.11.20  17:00FT Scunthorpe1 - 1Morecambe (0 - 0)
    21.11.20  17:00Pst Southend - Cambridge United -
    21.11.20  17:00FT Stevenage1 - 2Bolton (1 - 2)
    21.11.20  17:00FT Tranmere5 - 0Grimsby (4 - 0)
    21.11.20  15:30FT Crawley Town0 - 3Carlisle (0 - 1)
    20.11.20  21:00FT Mansfield Town1 - 1Colchester (0 - 0)
  • League Two - Round 11
  • 17.11.20  21:00FT Port Vale0 - 1Scunthorpe (0 - 1)
  • League Two - Round 14
  • 24.11.20  21:00 Barrow - Oldham -
    24.11.20  21:00 Cheltenham - Cambridge United -
    24.11.20  21:00 Crawley Town - Grimsby -
    24.11.20  21:00 Exeter City - Colchester -
    24.11.20  21:00 Leyton Orient - Bradford -
    24.11.20  21:00 Mansfield Town - Harrogate Town -
    24.11.20  21:00 Newport County - Walsall -
    24.11.20  21:00 Salford City - Morecambe -
    24.11.20  21:00 Scunthorpe - Bolton -
    24.11.20  21:00 Southend - Forest Green -
    24.11.20  21:00 Stevenage - Port Vale -
    24.11.20  21:00 Tranmere - Carlisle -
  • League Two - Round 15
  • 28.11.20  17:00 Bolton - Southend -
    28.11.20  17:00 Port Vale - Leyton Orient -

    England: National League

  • National League - Round 10
  • 21.11.20  19:20FT Wealdstone3 - 3Sutton Utd (0 - 2)
    21.11.20  17:00FT Boreham Wood0 - 1Altrincham (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Chesterfield2 - 3Notts County (1 - 1)
    21.11.20  17:00 Dagenham & RedbridgeCANCMacclesfield -
    21.11.20  17:00FT FC Halifax Town1 - 2Torquay (0 - 1)
    21.11.20  17:00FT Kings Lynn2 - 0Dover (1 - 0)
    21.11.20  17:00FT Maidenhead2 - 2Bromley (1 - 0)
    21.11.20  17:00Pst Solihull Moors - Weymouth -
    21.11.20  17:00FT Woking4 - 1Barnet (2 - 0)
    21.11.20  17:00FT Wrexham1 - 0Aldershot Town (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Yeovil Town1 - 3Hartlepool (1 - 3)
  • National League - Round 9
  • 17.11.20  21:45FT Aldershot Town0 - 0Maidenhead (0 - 0)
    17.11.20  21:45FT Altrincham3 - 2Chesterfield (1 - 1)
    17.11.20  21:45FT Barnet0 - 2Kings Lynn (0 - 1)
    17.11.20  21:45FT Bromley1 - 1Boreham Wood (1 - 1)
    17.11.20  21:45FT Dover1 - 5Woking (1 - 3)
    17.11.20  21:45FT Eastleigh2 - 0Wealdstone (0 - 0)
  • National League - Round 6
  • 17.11.20  21:45FT FC Halifax Town1 - 1Notts County (0 - 1)
  • National League - Round 9
  • 17.11.20  21:45 MacclesfieldCANCFC Halifax Town -
    17.11.20  21:45Pst Torquay - Solihull Moors -
    17.11.20  21:45Pst Weymouth - Yeovil Town -
    17.11.20  21:00FT Hartlepool0 - 1Wrexham (0 - 0)
    17.11.20  21:00FT Sutton Utd1 - 1Dagenham & Redbridge (1 - 0)
  • National League - Round 5
  • 24.11.20  21:00 Altrincham - Bromley -
    24.11.20  21:00 Barnet - Hartlepool -
  • National League - Round 7
  • 24.11.20  21:00 Wrexham - Sutton Utd -
  • National League - Round 11
  • 27.11.20  21:45 Notts County - Wealdstone -
    28.11.20  17:00Pst Aldershot Town - Solihull Moors -
    28.11.20  17:00 Altrincham - Maidenhead -
    28.11.20  17:00Pst Barnet - Yeovil Town -
    28.11.20  17:00 Bromley - Wrexham -
    28.11.20  17:00Pst Dover - Boreham Wood -
    28.11.20  17:00Pst Eastleigh - Kings Lynn -
    28.11.20  17:00Pst Hartlepool - Stockport -
    28.11.20  17:00 MacclesfieldCANCWoking -
    28.11.20  17:00 Sutton Utd - FC Halifax Town -
    28.11.20  17:00 Weymouth - Chesterfield -

    England: National League North

  • National League North - Round 10
  • 21.11.20  17:00FT Alfreton0 - 2Darlington 1883 (0 - 1)
    21.11.20  17:00Pst Boston Utd - Spennymoor Town -
    21.11.20  17:00FT Brackley Town1 - 1Chester (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Bradford Park Avenue1 - 2AFC Telford United (0 - 1)
    21.11.20  17:00FT Curzon Ashton0 - 3Leamington (0 - 2)
    21.11.20  17:00FT Farsley Celtic2 - 2Kidderminster (1 - 2)
    21.11.20  17:00FT Gateshead4 - 1Southport (1 - 0)
    21.11.20  17:00FT Guiseley AFC1 - 2Gloucester City (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Hereford2 - 2Chorley (0 - 0)
    21.11.20  17:00Pst York - AFC Fylde -
  • National League North - Round 9
  • 17.11.20  21:45FT AFC Telford United0 - 1Chorley (0 - 0)
    17.11.20  21:45Pst Boston Utd - Kettering -
    17.11.20  21:45FT Brackley Town0 - 2Kidderminster (0 - 2)
    17.11.20  21:45FT Bradford Park Avenue0 - 2Southport (0 - 1)
    17.11.20  21:45FT Curzon Ashton2 - 0AFC Fylde (1 - 0)
    17.11.20  21:45FT Guiseley AFC1 - 4Darlington 1883 (0 - 2)
    17.11.20  21:45FT Hereford0 - 1Gloucester City (0 - 1)
    17.11.20  21:45FT Leamington4 - 3Alfreton (0 - 3)
    17.11.20  21:45Pst Spennymoor Town - Blyth Spartans -
    17.11.20  21:45Pst York - Gateshead -
  • National League North - Round 4
  • 24.11.20  21:00 Gateshead - Gloucester City -
    24.11.20  21:00Pst Hereford - York -
    24.11.20  21:45 Darlington 1883 - Bradford Park Avenue -
  • National League North - Round 9
  • 24.11.20  21:45 Farsley Celtic - Chester -
  • National League North - Round 4
  • 24.11.20  21:45 Kettering - Guiseley AFC -
  • National League North - Round 3
  • 24.11.20  21:45 Kidderminster - Alfreton -
  • National League North - Round 6
  • 24.11.20  21:45 Leamington - AFC Fylde -
  • National League North - Round 11
  • 28.11.20  17:00Pst AFC Fylde - Brackley Town -
  • National League North - Round 8
  • 28.11.20  17:00 AFC Fylde - Boston Utd -
  • National League North - Round 11
  • 28.11.20  17:00 AFC Telford United - Guiseley AFC -
    28.11.20  17:00 Chester - Gateshead -
    28.11.20  17:00Pst Chorley - Kettering -
    28.11.20  17:00 Gloucester City - Farsley Celtic -
  • National League North - Round 6
  • 28.11.20  17:00 Hereford - Kettering -
  • National League North - Round 11
  • 28.11.20  17:00Pst Kidderminster - Curzon Ashton -
    28.11.20  17:00 Leamington - York -
    28.11.20  17:00 Southport - Alfreton -
    28.11.20  17:00 Spennymoor Town - Bradford Park Avenue -

    England: National League South

  • National League South - Round 10
  • 21.11.20  17:00FT Chelmsford0 - 2Chippenham (0 - 1)
    21.11.20  17:00FT Concord Rangers1 - 3Dorking Wanderers (0 - 1)
    21.11.20  17:00FT Dartford2 - 0Slough Town (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Ebbsfleet United0 - 1Tonbridge Angels (0 - 1)
    21.11.20  17:00FT Hampton & Richmond1 - 0Bath City (0 - 0)
    21.11.20  17:00FT Hemel Hempstead Town1 - 1Dulwich Hamlet (1 - 1)
    21.11.20  17:00FT Maidstone Utd1 - 1Billericay (1 - 0)
    21.11.20  17:00FT Oxford City1 - 1Eastbourne Borough (0 - 1)
    21.11.20  17:00FT St Albans0 - 0Hungerford Town (0 - 0)
    21.11.20  17:00Pst Welling - Havant & Wville -
  • National League South - Round 9
  • 17.11.20  21:45Pst Bath City - Havant & Wville -
    17.11.20  21:45FT Braintree1 - 0Concord Rangers (1 - 0)
    17.11.20  21:45FT Dartford0 - 1St Albans (0 - 0)
  • National League South - Round 34
  • 17.11.20  21:45FT Dorking Wanderers0 - 0Dulwich Hamlet (0 - 0)
  • National League South - Round 9
  • 17.11.20  21:45FT Ebbsfleet United0 - 0Maidstone Utd (0 - 0)
    17.11.20  21:45FT Hampton & Richmond0 - 3Hemel Hempstead Town (0 - 1)
    17.11.20  21:45FT Oxford City1 - 1Chippenham (1 - 0)
    17.11.20  21:45FT Slough Town1 - 3Hungerford Town (1 - 2)
    17.11.20  21:45FT Tonbridge Angels2 - 2Eastbourne Borough (1 - 0)
    17.11.20  21:45FT Welling2 - 2Billericay (1 - 1)
  • National League South - Round 4
  • 24.11.20  21:45 Bath City - Dulwich Hamlet -
  • National League South - Round 7
  • 24.11.20  21:45Pst Chippenham - Slough Town -
  • National League South - Round 4
  • 24.11.20  21:45 Dorking Wanderers - Oxford City -
    24.11.20  21:45 Tonbridge Angels - Braintree -
    24.11.20  21:45Pst Welling - St Albans -
  • National League South - Round 11
  • 28.11.20  17:00Pst Bath City - Welling -
    28.11.20  17:00 Billericay - Hampton & Richmond -
    28.11.20  17:00Pst Braintree - Oxford City -
    28.11.20  17:00 Chippenham - Concord Rangers -
    28.11.20  17:00Pst Dorking Wanderers - Ebbsfleet United -
    28.11.20  17:00 Dulwich Hamlet - Maidstone Utd -
    28.11.20  17:00 Eastbourne Borough - St Albans -
    28.11.20  17:00 Hungerford Town - Dartford -
    28.11.20  17:00 Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Town -

    England: NPL Premier Div

  • NPL Premier Div - Round 14
  • 21.11.20  17:00Pst Ashton United - Lancaster -
    21.11.20  17:00Pst Atherton Collieries - Gainsborough -
    21.11.20  17:00Pst Bamber Bridge - Stalybridge -
    21.11.20  17:00Pst Basford United - Morpeth Town FC -
    21.11.20  17:00Pst Buxton - FC Utd of Manchester -
    21.11.20  17:00Pst Hyde United - Grantham Town -
    21.11.20  17:00Pst Mickleover Sports - Matlock Town -
    21.11.20  17:00Pst Radcliffe Borough - Nantwich Town -
    21.11.20  17:00Pst South Shields - Witton Albion -
    21.11.20  17:00Pst Stafford Rangers - Scarborough -
  • NPL Premier Div - Round 13
  • 17.11.20  21:45Pst FC Utd of Manchester - Mickleover Sports -
    17.11.20  21:45Pst Gainsborough - Basford United -
    17.11.20  21:45Pst Grantham Town - Buxton -
    17.11.20  21:45Pst Matlock Town - Hyde United -
    17.11.20  21:45Pst Morpeth Town FC - Radcliffe Borough -
    17.11.20  21:45Pst Nantwich Town - Bamber Bridge -
    17.11.20  21:45Pst Scarborough - Ashton United -
    17.11.20  21:45Pst Stalybridge - South Shields -
    17.11.20  21:45Pst Whitby - Atherton Collieries -
    17.11.20  21:45Pst Witton Albion - Stafford Rangers -
  • NPL Premier Div - Round 6
  • 24.11.20  21:45Pst Hyde United - Whitby -
  • NPL Premier Div - Round 5
  • 24.11.20  21:45Pst Lancaster - Gainsborough -
    24.11.20  21:45Pst Morpeth Town FC - FC Utd of Manchester -
    24.11.20  21:45Pst Nantwich Town - Atherton Collieries -
  • NPL Premier Div - Round 8
  • 24.11.20  21:45Pst Stafford Rangers - Warrington Town -
  • NPL Premier Div - Round 4
  • 24.11.20  21:45Pst Stalybridge - Mickleover Sports -
  • NPL Premier Div - Round 15
  • 28.11.20  17:00Pst FC Utd of Manchester - Atherton Collieries -
    28.11.20  17:00Pst Gainsborough - Ashton United -
    28.11.20  17:00Pst Grantham Town - South Shields -
    28.11.20  17:00Pst Lancaster - Mickleover Sports -
    28.11.20  17:00Pst Matlock Town - Radcliffe Borough -
    28.11.20  17:00Pst Morpeth Town FC - Hyde United -
    28.11.20  17:00Pst Nantwich Town - Basford United -
    28.11.20  17:00Pst Scarborough - Bamber Bridge -
    28.11.20  17:00Pst Stalybridge - Warrington Town -
    28.11.20  17:00Pst Whitby - Stafford Rangers -
    28.11.20  17:00Pst Witton Albion - Buxton -

    England: Women's Community Shield

  • Women's Community Shield - Final
  • 29.08.20  13:30FT Chelsea W2 - 0Manchester City W (0 - 0)

    England: Southern League

  • Final
  • 07.05.18  16:00FT Kings Lynn1 - 2Slough Town (1 - 1)
  • Semi Finals
  • 02.05.18  20:45FT * Kings Lynn3 - 0Weymouth (3 - 0)  
    02.05.18  20:45FT * Slough Town3 - 1Kettering (1 - 1)  

    England: Southern League Central Div

  • Southern League Central Div - Round 14
  • 23.11.20  21:45Pst Hitchin - Redditch -
  • Southern League Central Div - Round 13
  • 21.11.20  17:00Pst Alvechurch - Banbury United -
    21.11.20  17:00Pst Barwell - Stourbridge -
    21.11.20  17:00Pst Biggleswade Town - Rushall Olympic -
    21.11.20  17:00Pst Leiston FC - Stratford -
    21.11.20  17:00Pst Lowestoft Town - AFC Rushden & Diamonds -
    21.11.20  17:00Pst Needham Market - Kings Langley -
    21.11.20  17:00Pst Nuneaton - Hitchin -
    21.11.20  17:00Pst Peterborough Sports - Hednesford Town -
    21.11.20  17:00Pst Redditch - Royston Town -
    21.11.20  17:00Pst St Ives - Bromsgrove Sporting -
    21.11.20  17:00Pst Tamworth - Coalville -
  • Southern League Central Div - Round 12
  • 17.11.20  21:45Pst Barwell - Stratford -
    17.11.20  21:45Pst Biggleswade Town - Kings Langley -
    17.11.20  21:45Pst Lowestoft Town - Hitchin -
    17.11.20  21:45Pst Peterborough Sports - Coalville -
    17.11.20  21:45Pst Redditch - Bromsgrove Sporting -
    17.11.20  21:45Pst St Ives - Banbury United -
    17.11.20  21:45Pst Tamworth - Stourbridge -
    17.11.20  21:30Pst Alvechurch - Rushall Olympic -
    17.11.20  21:30Pst Leiston FC - Royston Town -
    17.11.20  21:30Pst Needham Market - AFC Rushden & Diamonds -
    17.11.20  21:30Pst Nuneaton - Hednesford Town -
  • Southern League Central Div - Round 14
  • 24.11.20  21:30Pst Bromsgrove Sporting - Peterborough Sports -
    24.11.20  21:30Pst Hednesford Town - St Ives -
    24.11.20  21:30Pst Royston Town - Barwell -
    24.11.20  21:45Pst AFC Rushden & Diamonds - Alvechurch -
    24.11.20  21:45Pst Banbury United - Leiston FC -
    24.11.20  21:45Pst Coalville - Lowestoft Town -
    24.11.20  21:45Pst Kings Langley - Tamworth -
    24.11.20  21:45Pst Rushall Olympic - Needham Market -
    24.11.20  21:45Pst Stratford - Nuneaton -
  • Southern League Central Div - Round 15
  • 28.11.20  17:00Pst Banbury United - Rushall Olympic -
    28.11.20  17:00Pst Barwell - Hitchin -
    28.11.20  17:00Pst Hednesford Town - Biggleswade Town -
    28.11.20  17:00Pst Kings Langley - Alvechurch -
    28.11.20  17:00Pst Lowestoft Town - Tamworth -
    28.11.20  17:00Pst Needham Market - Coalville -
    28.11.20  17:00Pst Nuneaton - Leiston FC -
    28.11.20  17:00Pst Redditch - Peterborough Sports -
    28.11.20  17:00Pst Royston Town - Bromsgrove Sporting -
    28.11.20  17:00Pst Stourbridge - AFC Rushden & Diamonds -
    28.11.20  17:00Pst Stratford - St Ives -

    England: Southern League South Div

  • Southern League South Div - Round 13
  • 21.11.20  17:00Pst Beaconsfield - Salisbury -
    21.11.20  17:00Pst Dorchester - Chesham United -
    21.11.20  17:00Pst Farnborough - Metropolitan Police -
    21.11.20  17:00 Hayes & YeadingCANCMerthyr -
    21.11.20  17:00Pst Poole Town - Walton Casuals -
    21.11.20  17:00Pst Swindon Supermarine - Yate Town -
    21.11.20  17:00Pst Taunton Town - Hartley Wintney -
    21.11.20  17:00Pst Tiverton - Hendon -
    21.11.20  17:00Pst Weston Super Mare - Gosport Borough -
    21.11.20  17:00Pst Wimborne Town - Harrow Borough -
  • Southern League South Div - Round 12
  • 18.11.20  21:45Pst Farnborough - Chesham United -
    17.11.20  21:45Pst Hayes & Yeading - Walton Casuals -
    17.11.20  21:45Pst Poole Town - Hartley Wintney -
    17.11.20  21:45Pst Swindon Supermarine - Harrow Borough -
    17.11.20  21:45 Taunton TownCANCMerthyr -
    17.11.20  21:45Pst Truro City - Salisbury -
    17.11.20  21:45Pst Weston Super Mare - Yate Town -
    17.11.20  21:30Pst Dorchester - Gosport Borough -
    17.11.20  21:30Pst Wimborne Town - Metropolitan Police -
    16.11.20  21:30Pst Beaconsfield - Hendon -
  • Southern League South Div - Round 14
  • 24.11.20  21:30Pst Chesham United - Tiverton -
    24.11.20  21:30Pst Hartley Wintney - Weston Super Mare -
    24.11.20  21:30Pst Yate Town - Beaconsfield -
    24.11.20  21:45Pst Harrow Borough - Farnborough -
    24.11.20  21:45Pst Hendon - Swindon Supermarine -
    24.11.20  21:45 MerthyrCANCTruro City -
    24.11.20  21:45Pst Metropolitan Police - Poole Town -
    24.11.20  21:45Pst Salisbury - Hayes & Yeading -
    24.11.20  21:45Pst Walton Casuals - Dorchester -
    25.11.20  21:45Pst Gosport Borough - Wimborne Town -
  • Southern League South Div - Round 15
  • 28.11.20  17:00Pst Chesham United - Metropolitan Police -
    28.11.20  17:00Pst Dorchester - Farnborough -
    28.11.20  17:00Pst Gosport Borough - Tiverton -
    28.11.20  17:00Pst Harrow Borough - Yate Town -
    28.11.20  17:00 Hartley WintneyCANCMerthyr -
    28.11.20  17:00Pst Salisbury - Walton Casuals -
    28.11.20  17:00Pst Taunton Town - Poole Town -
    28.11.20  17:00Pst Truro City - Beaconsfield -
    28.11.20  17:00Pst Weston Super Mare - Swindon Supermarine -
    28.11.20  17:00Pst Wimborne Town - Hayes & Yeading -

    England: Isthmian League Premier Div

  • Isthmian League Premier Div - Round 8
  • 23.11.20  21:45Pst Carshalton Athletic - Haringey Borough -
  • Isthmian League Premier Div - Round 14
  • 22.11.20  17:00Pst Worthing - Cray Wanderers -
    21.11.20  17:00Pst Bowers - Merstham -
    21.11.20  17:00Pst Enfield Town - Bognor Regis -
    21.11.20  17:00Pst Folkestone - Carshalton Athletic -
    21.11.20  17:00Pst Horsham - Haringey Borough -
    21.11.20  17:00Pst Kingstonian - Brightlingsea Regent -
    21.11.20  17:00Pst Leatherhead - Bishop S Stortford -
    21.11.20  17:00Pst Lewes - Cheshunt -
    21.11.20  17:00Pst Margate - Corinthian Casuals -
    21.11.20  17:00Pst Potters Bar Town - AFC Hornchurch -
    21.11.20  17:00Pst Wingate & Finchley - East Thurrock United -
  • Isthmian League Premier Div - Round 13
  • 18.11.20  21:45Pst Cray Wanderers - Horsham -
    17.11.20  21:45Pst AFC Hornchurch - Enfield Town -
    17.11.20  21:45Pst Bishop S Stortford - Wingate & Finchley -
    17.11.20  21:45Pst Bognor Regis - Kingstonian -
    17.11.20  21:45Pst Brightlingsea Regent - Potters Bar Town -
    17.11.20  21:45Pst Cheshunt - Leatherhead -
    17.11.20  21:45Pst Corinthian Casuals - Lewes -
    17.11.20  21:45Pst East Thurrock United - Folkestone -
    17.11.20  21:45Pst Haringey Borough - Bowers -
    17.11.20  21:45Pst Merstham - Margate -
  • Isthmian League Premier Div - Round 9
  • 24.11.20  21:45Pst Bishop S Stortford - Bowers -
  • Isthmian League Premier Div - Round 10
  • 24.11.20  21:45Pst Leatherhead - Bognor Regis -
  • Isthmian League Premier Div - Round 15
  • 28.11.20  17:00Pst AFC Hornchurch - Lewes -
    28.11.20  17:00Pst Bognor Regis - Corinthian Casuals -
    28.11.20  17:00Pst Bowers - Horsham -
    28.11.20  17:00Pst Brightlingsea Regent - Carshalton Athletic -
    28.11.20  17:00Pst Cheshunt - Cray Wanderers -
    28.11.20  17:00Pst East Thurrock United - Bishop S Stortford -
    28.11.20  17:00Pst Enfield Town - Worthing -
    28.11.20  17:00Pst Haringey Borough - Merstham -
    28.11.20  17:00Pst Kingstonian - Folkestone -
    28.11.20  17:00Pst Potters Bar Town - Leatherhead -
    28.11.20  17:00Pst Wingate & Finchley - Margate -

    England: Non League Premier Playoff

  • Non League Premier Playoff - Final
  • 11.05.19  16:00AET Metropolitan Police2 - 3Tonbridge Angels * (1 - 0)
    11.05.19  16:00AET Warrington Town2 - 3Kings Lynn * (1 - 1)

    England: EFL Cup

  • EFL Cup - Round 4
  • 01.10.20  20:45AP Liverpool0 - 0
    (4 - 5)
    Arsenal * (0 - 0)
    01.10.20  20:00FT Aston Villa0 - 1Stoke City (0 - 1)
    01.10.20  18:30FT Brentford3 - 0Fulham (1 - 0)
    30.09.20  20:45FT Brighton0 - 3Manchester United (0 - 1)
    30.09.20  20:45FT Everton4 - 1West Ham (1 - 0)
    30.09.20  20:00FT Burnley0 - 3Manchester City (0 - 1)
    30.09.20  18:30AP Newport County1 - 1
    (4 - 5)
    Newcastle * (1 - 0)
    29.09.20  20:45AP * Tottenham1 - 1
    (5 - 4)
    Chelsea (0 - 1)
  • EFL Cup - Quarter Final
  • 22.12.20  19:30 Brentford - Newcastle -
    22.12.20  22:00 Arsenal - Manchester City -
    23.12.20  19:30 Stoke City - Tottenham -
    23.12.20  22:00 Everton - Manchester United -

    England: EFL Trophy

  • Northern Group Stage - Round 3
  • 18.11.20  20:30FT Morecambe4 - 0Manchester United Academy (3 - 0)
  • Southern Group Stage - Round 3
  • 18.11.20  20:00FT Bristol Rovers4 - 3Chelsea U21 (2 - 1)
  • Northern Group Stage - Round 3
  • 17.11.20  21:00FT Bolton3 - 2Newcastle U21 (1 - 2)
    17.11.20  21:00FT Carlisle3 - 1Aston Villa Academy (1 - 0)
  • Southern Group Stage - Round 3
  • 17.11.20  21:00FT Exeter City4 - 0West Brom U21 (1 - 0)
  • Northern Group Stage - Round 3
  • 17.11.20  21:00AP * Lincoln1 - 1
    (4 - 3)
    Manchester City U21 (0 - 0)
  • Southern Group Stage - Round 3
  • 17.11.20  21:00AP * Northampton0 - 0
    (4 - 2)
    Stevenage (0 - 0)
  • Northern Group Stage - Round 2
  • 17.11.20  19:30FT Hull City3 - 0Grimsby (2 - 0)
  • Final Stage - Round 2
  • 08.12.20  20:00 Accrington ST - Manchester United Academy -
    08.12.20  20:00 Arsenal U21 - AFC Wimbledon -
    08.12.20  20:00 Cambridge United - Gillingham -
    08.12.20  20:00 Cheltenham - Portsmouth -
    08.12.20  20:00 Exeter City - Northampton -
    08.12.20  20:00 Fleetwood Town - Blackpool -
    08.12.20  20:00 Hull City - Crewe -
    08.12.20  20:00 Leyton Orient - Bristol Rovers -
    08.12.20  20:00 Manchester City U21 - Tranmere -
    08.12.20  20:00 Milton Keynes Dons - Norwich City Academy -
    08.12.20  20:00 Oldham - Sunderland -
    08.12.20  20:00 Oxford United - Forest Green -
    08.12.20  20:00 Port Vale - Wolves U21 -
    08.12.20  20:00 Salford City - Leicester U21 -
    08.12.20  20:00 Shrewsbury - Lincoln -
    08.12.20  20:00 West Ham U21 - Peterborough -

    England: FA Cup

  • Main Round - Round 1
  • 09.11.20  21:45FT Oxford City2 - 1Northampton (1 - 1)
    08.11.20  16:35FT Eastbourne Borough0 - 3Blackpool (0 - 0)
    08.11.20  14:45FT Barnet1 - 0Burton Albion (1 - 0)
    08.11.20  14:45AP Eastleigh0 - 0
    (3 - 4)
    Milton Keynes Dons * (0 - 0)
    08.11.20  14:45FT Hampton & Richmond2 - 3Oldham (1 - 2)
    08.11.20  14:45FT Havant & Wville1 - 0Cray Valley Paper Mills (1 - 0)
    08.11.20  14:45AP Hayes & Yeading2 - 2
    (3 - 4)
    Carlisle * (0 - 0)
    08.11.20  14:45FT Maldon 0 - 1Morecambe (0 - 1)
    08.11.20  14:45AET Torquay5 - 6Crawley Town * (2 - 0)
    08.11.20  14:45AET Wigan2 - 3Chorley * (2 - 0)
    08.11.20  14:00FT Scunthorpe2 - 3Solihull Moors (1 - 1)
    07.11.20  19:30FT FC Utd of Manchester1 - 5Doncaster (1 - 4)
    07.11.20  17:05FT Bolton2 - 3Crewe (1 - 1)
    07.11.20  17:05AP * Stevenage2 - 2
    (5 - 4)
    Concord Rangers (1 - 1)
    07.11.20  17:00FT Banbury United1 - 2Canvey (0 - 1)
    07.11.20  17:00AP * Boreham Wood3 - 3
    (4 - 3)
    Southend (1 - 0)
    07.11.20  17:00AP * Brackley Town3 - 3
    (3 - 2)
    Bishop S Stortford (2 - 0)
    07.11.20  17:00AET Bromley0 - 1Yeovil Town * (0 - 0)
    07.11.20  17:00FT Cambridge United0 - 2Shrewsbury (0 - 0)
    07.11.20  17:00FT Charlton0 - 1Plymouth (0 - 0)
    07.11.20  17:00FT Cheltenham3 - 1South Shields (1 - 1)
    07.11.20  17:00AP Colchester1 - 1
    (3 - 5)
    Marine * (0 - 1)
    07.11.20  17:00FT Dagenham & Redbridge3 - 1Grimsby (1 - 0)
    07.11.20  17:00FT Gillingham3 - 2Woking (0 - 1)
    07.11.20  17:00FT Hull City2 - 0Fleetwood Town (1 - 0)
    07.11.20  17:00AET Ipswich2 - 3Portsmouth * (1 - 2)
    07.11.20  17:00FT Leyton Orient1 - 2Newport County (1 - 1)
    07.11.20  17:00FT Lincoln6 - 2Forest Green (2 - 0)
    07.11.20  17:00FT Oxford United1 - 2Peterborough (1 - 1)
    07.11.20  17:00FT Port Vale0 - 1Kings Lynn (0 - 0)
    07.11.20  17:00FT Rochdale1 - 2Stockport (1 - 2)
    07.11.20  17:00AET * Salford City2 - 0Hartlepool (0 - 0)
    07.11.20  17:00FT Sunderland0 - 1Mansfield Town (0 - 0)
    07.11.20  17:00FT Swindon Town1 - 2Darlington 1883 (1 - 1)
    07.11.20  17:00FT Tranmere2 - 1Accrington ST (1 - 1)
    07.11.20  17:00FT Walsall1 - 2Bristol Rovers (0 - 2)
    07.11.20  15:00FT Exeter City2 - 1AFC Fylde (2 - 1)
    07.11.20  14:30FT Tonbridge Angels0 - 7Bradford (0 - 3)
    06.11.20  21:45FT Harrogate Town4 - 1Skelmersdale United (2 - 0)
  • Qualification - Round 4
  • 04.11.20  21:45FT Stockport4 - 0Chesterfield (2 - 0)
  • Main Round - Round 1
  • 26.11.20  21:45 Barrow - AFC Wimbledon -
  • Main Round - Round 2
  • 27.11.20  21:55 Tranmere - Brackley Town -
    28.11.20  14:30 Morecambe - Solihull Moors -
    28.11.20  15:00 Gillingham - Exeter City -
    28.11.20  15:00 Newport County - Salford City -
    28.11.20  17:00 Bradford - Oldham -
    28.11.20  17:00 Cheltenham - Crewe -
    28.11.20  17:00 Harrogate Town - Blackpool -
    28.11.20  17:00 Plymouth - Lincoln -
    28.11.20  17:00 Portsmouth - Kings Lynn -
    28.11.20  19:30 Peterborough - Chorley -
    29.11.20  15:30 Barnet - Milton Keynes Dons -
    29.11.20  15:30 Bristol Rovers - Darlington 1883 -
    29.11.20  15:30 Carlisle - Doncaster -
    29.11.20  15:30 Mansfield Town - Dagenham & Redbridge -
    29.11.20  15:30 Shrewsbury - Oxford City -
    29.11.20  15:30 Stevenage - Hull City -
    29.11.20  15:30 Stockport - Yeovil Town -
    29.11.20  16:45 Marine - Havant & Wville -
    30.11.20  21:45 Canvey - Boreham Wood -

    England: FA Trophy

  • Qualification - Round 3
  • 04.11.20  21:45FT Atherton Collieries0 - 3City of Liverpool (0 - 2)
    04.11.20  21:45FT Bishop S Stortford3 - 2Brentwood (1 - 2)
    04.11.20  21:45FT Merstham1 - 3Carshalton Athletic (0 - 2)
    03.11.20  21:45AP Coalville3 - 3
    (2 - 4)
    Matlock Town * (2 - 0)
    03.11.20  21:45FT Marlow2 - 1Berkhamsted (0 - 0)
    03.11.20  21:45FT Taunton Town2 - 4Truro City (1 - 1)
    03.11.20  21:45FT Uxbridge2 - 1Hayes & Yeading (1 - 1)
    01.11.20  17:00FT Aylesbury United2 - 4Margate (1 - 1)
    31.10.20  17:00Awd AFC Rushden & Diamonds3 - 0Ilkeston FC -
    31.10.20  17:00FT Ashton United1 - 0Clitheroe (1 - 0)
    31.10.20  17:00FT Aveley3 - 0Beaconsfield (1 - 0)
    31.10.20  17:00AP * Barking1 - 1
    (4 - 3)
    Sittingbourne (1 - 1)
    31.10.20  17:00FT Basford United2 - 1Alvechurch (0 - 0)
    31.10.20  17:00FT Biggleswade Town1 - 0Heybridge Swifts (0 - 0)
    31.10.20  17:00FT Bognor Regis2 - 0Tooting & Mitcham (0 - 0)
    31.10.20  17:00FT Bowers1 - 3AFC Hornchurch (1 - 0)
    31.10.20  17:00Awd Bracknell Town3 - 0Cinderford Town -
    31.10.20  17:00FT Bromsgrove Sporting0 - 1Coleshill Town (0 - 0)
    31.10.20  17:00FT Burgess Hill Town4 - 1Harrow Borough (1 - 1)
    31.10.20  17:00AP * Chesham United2 - 2
    (3 - 2)
    Whyteleafe (0 - 2)
    31.10.20  17:00AP Coggeshall Town1 - 1
    (0 - 3)
    Wingate & Finchley * (0 - 1)
    31.10.20  17:00FT Corby1 - 2Hednesford Town (0 - 0)
    31.10.20  17:00FT Corinthian Casuals5 - 4Hendon (2 - 2)
    31.10.20  17:00FT Dorchester2 - 1Gosport Borough (1 - 1)
    31.10.20  17:00FT East Thurrock United3 - 4Cheshunt (0 - 2)
    31.10.20  17:00FT Enfield Town8 - 1Ramsgate (4 - 0)
    31.10.20  17:00FT Evesham United3 - 2Leek Town (2 - 0)
    31.10.20  17:00FT Faversham Town1 - 2Haringey Borough (0 - 1)
    31.10.20  17:00FT FC Utd of Manchester2 - 3Marske United (1 - 1)
    31.10.20  17:00FT Felixstowe3 - 1Metropolitan Police (1 - 1)
    31.10.20  17:00FT Frome3 - 0Farnborough (1 - 0)
    31.10.20  17:00FT Glossop North End0 - 1Workington (0 - 1)
    31.10.20  17:00FT Hartley Wintney1 - 4Poole Town (0 - 2)
    31.10.20  17:00AP * Hastings United1 - 1
    (4 - 2)
    Ashford Town (1 - 0)
    31.10.20  17:00FT Highworth Town2 - 3Swindon Supermarine (1 - 1)
    31.10.20  17:00FT Hitchin3 - 1Herne Bay (1 - 1)
    31.10.20  17:00AP Horsham1 - 1
    (3 - 5)
    Welwyn Garden City * (1 - 0)
    31.10.20  17:00FT Hyde United2 - 1Frickley Athletic (1 - 1)
    31.10.20  17:00 Kendal TownCANCBuxton -
    31.10.20  17:00FT Kings Langley4 - 1Brightlingsea Regent (2 - 0)
    31.10.20  17:00FT Leatherhead3 - 1Potters Bar Town (2 - 0)
    31.10.20  17:00AP * Leiston FC4 - 4
    (4 - 2)
    Worthing (2 - 1)
    31.10.20  17:00FT Loughborough Dynamo1 - 3Bedford Town (1 - 1)
    31.10.20  17:00FT Lowestoft Town3 - 1Lewes (2 - 0)
    31.10.20  17:00FT Maldon 3 - 2Kingstonian (2 - 0)
    31.10.20  17:00FT Marine3 - 2Stalybridge (2 - 1)
    31.10.20  17:00FT Mickleover Sports5 - 0Dereham Town (1 - 0)
    31.10.20  17:00FT Moneyfields FC3 - 2Kidlington (1 - 1)
    31.10.20  17:00FT Morpeth Town FC3 - 1Whitby (3 - 1)
    31.10.20  17:00FT Needham Market4 - 1Three Bridges (2 - 0)
    31.10.20  17:00FT Newcastle Town FC0 - 2Nuneaton (0 - 0)
    31.10.20  17:00FT Peterborough Sports4 - 2Gainsborough (2 - 1)
    31.10.20  17:00FT Pickering Town1 - 4Runcorn (0 - 2)
    31.10.20  17:00FT Radcliffe Borough1 - 2Bamber Bridge (1 - 1)
    31.10.20  17:00FT Redditch2 - 3Nantwich Town (0 - 0)
    31.10.20  17:00FT Royston Town2 - 0Hythe Town (2 - 0)
    31.10.20  17:00FT Rushall Olympic4 - 1Barwell (1 - 0)
    31.10.20  17:00FT Salisbury6 - 0Tiverton (3 - 0)
    31.10.20  17:00Awd Scarborough0 - 3Witton Albion -
    31.10.20  17:00FT South Shields1 - 0Colne (0 - 0)
    31.10.20  17:00AP * St Ives1 - 1
    (4 - 1)
    Stafford Rangers (0 - 1)
    31.10.20  17:00FT St Neots6 - 1Worksop (1 - 1)
    31.10.20  17:00FT Stourbridge0 - 3Stamford AFC (0 - 2)
    31.10.20  17:00FT Stratford1 - 3Kidsgrove Athletic (0 - 2)
    31.10.20  17:00FT Tamworth2 - 1Banbury United (2 - 0)
    31.10.20  17:00Awd Thame United3 - 0Wimborne Town -
    31.10.20  17:00FT Walton Casuals2 - 1Folkestone (1 - 1)
    31.10.20  17:00AP * Warrington Town1 - 1
    (4 - 3)
    Lancaster (1 - 0)
    31.10.20  17:00FT Weston Super Mare2 - 1Larkhall Athletic (0 - 0)
    31.10.20  17:00FT Whitehawk0 - 3Cray Wanderers (0 - 2)
    31.10.20  17:00Awd Yate Town0 - 3Bideford -
    31.10.20  17:00FT Yaxley0 - 2Grantham Town (0 - 1)
    30.10.20  21:30FT Wantage Town1 - 4North Leigh (0 - 3)
  • Main Round - Round 1
  • 08.12.20  21:45 AFC Hornchurch - Wingate & Finchley -  
    08.12.20  21:45 AFC Rushden & Diamonds - Peterborough Sports -  
    08.12.20  21:45 Ashton United - South Shields -  
    08.12.20  21:45 Aveley - Hastings United -  
    08.12.20  21:45 Basford United - Rushall Olympic -  
    08.12.20  21:45 Biggleswade Town - Bedford Town -  
    08.12.20  21:45 Buxton - City of Liverpool -  
    08.12.20  21:45 Carshalton Athletic - Barking -  
    08.12.20  21:45 Coleshill Town - Matlock Town -  
    08.12.20  21:45 Corinthian Casuals - Walton Casuals -  
    08.12.20  21:45 Enfield Town - Maldon -  
    08.12.20  21:45 Evesham United - Bideford -  
    08.12.20  21:45 Grantham Town - St Ives -  
    08.12.20  21:45 Haringey Borough - Bishop S Stortford -  
    08.12.20  21:45 Hitchin - Mickleover Sports -  
    08.12.20  21:45 Kidsgrove Athletic - Stamford AFC -  
    08.12.20  21:45 Leatherhead - Felixstowe -  
    08.12.20  21:45 Lowestoft Town - Cheshunt -  
    08.12.20  21:45 Margate - Burgess Hill Town -  
    08.12.20  21:45 Marine - Hyde United -  
    08.12.20  21:45 Marlow - Nuneaton -  
    08.12.20  21:45 Marske United - Warrington Town -  
    08.12.20  21:45 Moneyfields FC - Truro City -  
    08.12.20  21:45 Nantwich Town - Workington -  
    08.12.20  21:45 Needham Market - Leiston FC -  
    08.12.20  21:45 North Leigh - Frome -  
    08.12.20  21:45 Poole Town - Willand Rovers -  
    08.12.20  21:45 Royston Town - Tamworth -  
    08.12.20  21:45 Runcorn - Morpeth Town FC -  
    08.12.20  21:45 Salisbury - Bracknell Town -  
    08.12.20  21:45 St Neots - Kings Langley -  
    08.12.20  21:45 Swindon Supermarine - Dorchester -  
    08.12.20  21:45 Thame United - Bognor Regis -  
    08.12.20  21:45 Uxbridge - Cray Wanderers -  
    08.12.20  21:45 Welwyn Garden City - Hednesford Town -  
    08.12.20  21:45 Weston Super Mare - Chesham United -  
    08.12.20  21:45 Witton Albion - Bamber Bridge -  

    England: FA Community Shield

  • FA Community Shield - Final
  • 29.08.20  17:30AP * Arsenal1 - 1
    (5 - 4)
    Liverpool (1 - 0)

    England: Premier League Cup

  • Final
  • 04.05.18  20:00AP Swansea U230 - 0
    (1 - 4)
    Aston Villa U23 * (0 - 0)

    England: Premier League 2

  • Division 1 - Round 9
  • 23.11.20  21:00FT Leicester U232 - 1West Ham U23 (1 - 0)
  • Division 2 - Round 9
  • 23.11.20  21:00FT Stoke City U230 - 2Aston Villa U23 (0 - 1)
  • Division 1 - Round 9
  • 23.11.20  16:00FT Brighton U231 - 2Blackburn U23 (1 - 0)
  • Division 2 - Round 9
  • 23.11.20  16:00FT Burnley U232 - 1Fulham U23 (2 - 1)
    23.11.20  15:30FT Leeds United U232 - 1West Brom U23 (0 - 1)
    23.11.20  15:00FT Newcastle U230 - 2Norwich U23 (0 - 1)
    23.11.20  15:00FT Sunderland U233 - 4Crystal Palace U23 (1 - 2)
  • Division 1 - Round 9
  • 22.11.20  19:00FT Manchester United U234 - 2Tottenham U23 (3 - 1)
    22.11.20  15:00FT Manchester City U232 - 2Chelsea U23 (2 - 0)
    21.11.20  15:00FT Liverpool U230 - 0Southampton U23 (0 - 0)
  • Division 2 - Round 9
  • 20.11.20  15:30FT Wolves U231 - 4Middlesbrough U23 (0 - 3)
  • Division 1 - Round 9
  • 20.11.20  15:00FT Arsenal U231 - 0Everton U23 (1 - 0)
  • Division 2 - Round 10
  • 27.11.20  15:00 Middlesbrough U23 - Reading U23 -
    27.11.20  15:00 Norwich U23 - Burnley U23 -
  • Division 1 - Round 10
  • 27.11.20  21:00 Arsenal U23 - Derby U23 -
  • Division 2 - Round 10
  • 27.11.20  21:00 Aston Villa U23 - Fulham U23 -
  • Division 1 - Round 10
  • 27.11.20  21:00 Blackburn U23 - Everton U23 -
    27.11.20  21:00 West Ham U23 - Manchester United U23 -
    28.11.20  15:00 Liverpool U23 - Manchester City U23 -
  • Division 2 - Round 10
  • 30.11.20  14:00 Newcastle U23 - Wolves U23 -
  • Division 1 - Round 10
  • 30.11.20  14:00 Tottenham U23 - Leicester U23 -
  • Division 2 - Round 10
  • 30.11.20  15:00 West Brom U23 - Sunderland U23 -
    30.11.20  20:00 Stoke City U23 - Crystal Palace U23 -
  • Division 1 - Round 10
  • 30.11.20  21:00 Southampton U23 - Brighton U23 -

    England: U21 Premier League Division One

  • U21 Premier League Division One - May
  • 12.05.16  12:30FT Leicester U213 - 0Chelsea U21 (1 - 0)
    09.05.16  20:05FT Manchester City U210 - 1Chelsea U21 (0 - 0)
    06.05.16  21:00FT Manchester City U212 - 0Liverpool U21 (1 - 0)
    06.05.16  20:05FT Chelsea U210 - 1Manchester United U21 (0 - 1)

    England: Premier League U18

  • Premier League U18 - Round 1
  • 21.11.20  16:00FT Newcastle United U185 - 0Blackburn Rovers U18 (2 - 0)
    21.11.20  15:00FT Norwich City U181 - 1Brighton (0 - 1)
    21.11.20  14:00FT Burnley U180 - 0Middlesbrough U18 (0 - 0)
    21.11.20  14:00FT Chelsea U182 - 4Aston Villa U18 (1 - 3)
    21.11.20  14:00FT Leicester City U181 - 3West Bromwich Albion U18 (1 - 1)
    21.11.20  14:00FT Liverpool U185 - 0Leeds United U18 (3 - 0)
    21.11.20  13:30FT Everton U183 - 0Derby County U18 (1 - 0)
    21.11.20  13:30FT Tottenham Hotspur U187 - 0Southampton U18 (3 - 0)
    21.11.20  13:00FT Arsenal U180 - 0Fulham U18 (0 - 0)
    21.11.20  13:00FT Reading U181 - 2West Ham United U18 (0 - 2)
    21.11.20  13:00FT Stoke City U180 - 1Manchester United U18 (0 - 0)
    28.11.20  13:00 Aston Villa U18 - Crystal Palace U18 -
    28.11.20  13:00 Fulham U18 - Chelsea U18 -
    28.11.20  13:00 Southampton U18 - Norwich City U18 -
    28.11.20  13:00 Stoke City U18 - Leeds United U18 -
    28.11.20  13:30 Tottenham Hotspur U18 - Leicester City U18 -
    28.11.20  14:00 Reading U18 - Brighton -
    28.11.20  14:00 West Bromwich Albion U18 - West Ham United U18 -
    28.11.20  14:30 Derby County U18 - Blackburn Rovers U18 -
    28.11.20  14:30 Manchester United U18 - Newcastle United U18 -
    28.11.20  15:00 Wolverhampton Wanderers U18 - Middlesbrough U18 -
    28.11.20  16:00 Manchester City U18 - Sunderland U18 -
    01.12.20  20:30 Everton U18 - Leeds United U18 -
    01.12.20  21:00 Liverpool U18 - Burnley U18 -

    England: FA WSL (Women Super League)

  • WSL - Round 7
  • 15.11.20  16:30FT Arsenal W1 - 1Chelsea W (0 - 0)
    15.11.20  14:30FT West Ham W0 - 1Brighton W (0 - 0)
    14.11.20  20:30FT Bristol City W2 - 2Tottenham W (1 - 1)
    14.11.20  18:30FT Everton W1 - 1Reading W (1 - 1)
    14.11.20  16:30FT Aston Villa W0 - 1Birmingham City W (0 - 0)
    14.11.20  14:30FT Manchester Untied W2 - 2Manchester City W (0 - 2)
  • WSL - Round 8
  • 05.12.20  14:30 Aston Villa W - Manchester Untied W -
    06.12.20  15:00 Everton W - Manchester City W -
    06.12.20  16:00 Arsenal W - Birmingham City W -
    06.12.20  16:00 Chelsea W - West Ham W -
    06.12.20  16:00 Reading W - Bristol City W -
    06.12.20  16:00 Tottenham W - Brighton W -
  • WSL - Round 4
  • 09.12.20  21:30 Bristol City W - Aston Villa W -

    England: Womens FA Cup

  • Womens FA Cup - Final
  • 01.11.20  16:30AET Everton W1 - 3Manchester City W * (0 - 1)

    England: WSL Cup

  • Group A - Round 3
  • Group F - Round 3
  • Group A - Round 3
  • 19.11.20  21:00AP Durham W1 - 1
    (2 - 4)
    Aston Villa W * -
  • Group C - Round 3
  • 19.11.20  21:00AP * Manchester Untied W0 - 0
    (4 - 3)
    Manchester City W -
  • Group D - Round 3
  • 18.11.20  21:45FT Charlton W0 - 4West Ham W -
  • Group F - Round 3
  • 18.11.20  21:45FT Lewes W1 - 3Bristol City W -
  • Group B - Round 3
  • 18.11.20  21:30AP * Arsenal W2 - 2
    (5 - 4)
    Tottenham W -
  • Group E - Round 3
  • 18.11.20  21:30Pst Birmingham City W - Leicester City WFC W -
  • Group D - Round 3
  • 18.11.20  21:30FT Brighton W0 - 2Reading W -
  • Group B - Round 3
  • 18.11.20  21:30Pst London City Lionesses W - Chelsea W -
  • Group C - Round 3
  • 18.11.20  21:00FT Everton W1 - 0Liverpool W -

    Get the latest football scores from all of England's football leagues, England's football cups, England's football tournaments and England's friendly games. We have all of the latest results from the English football competitions including the Premier League, Championship, League One, League Two, National League, National League North, National League South, NPL Premier Div, Women's Community Shield, Southern League, Southern League Central Div, Southern League South Div, Isthmian League Premier Div, Non League Premier Playoff, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup, FA Trophy, FA Community Shield, Premier League Cup, Premier League 2, U21 Premier League Division One, Premier League U18, FA WSL (Women Super League), Womens FA Cup & WSL Cup. Catch up with all of the latest English football action only at ScoresPro.com - the #1 Football livescore website for England!

    Livescore powered by ScoresPro.com © 2006 - 2020

    Livescore Data Services


    advertisement